Ste firma, škola alebo nezisková organizácia? Zaregistrujte sa a získajte výhodnejšie veľkoobchodné ceny a ďalšie benefity. Naviac - po registrácii budete mať na vašu 1. objednávku nad 50 € (bez DPH) poštovné ZDARMA. Viac tu.
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Posledné aktuality

07.08.2020

K letným radovánkam neodmysliteľne patrí vak na chrbát. Využijete ho na kúpalisku, výlete, nákupoch aj pri športe. Je ľahučký, skladný, vždy po ruke.

31.07.2020

Očakávate nového člena rodiny? Potom vás určite bude zaujímať naša nová kategória Pre bábätká. Nájdete v nej prevažne výrobky z našej šijacej dielne.

16.07.2020

Doprajte si pohodlie s letnými ponožkami. Vyberú si dámy aj páni. Krátke, členkové alebo ťapky využijete do tenisiek, baleríniek, mokasín aj espadriliek.

02.07.2020

Pre milovníkov ručne šitých batohov, tašiek alebo peňaženiek máme nový materiál - Alcantaru. Jedná sa o imitáciu brúsenej kože, ktorá je priedušná, nekrčí sa a má vysokú odolnosť voči opotrebeniu. Skvele sa hodí taktiež na šitie bytových doplnkov.

29.06.2020

Predajňa STOKLASA v Ostrave na Kuřím rynku prešla veľkou rekonštrukciou a od 29. 6. 2020 vás privíta v novom šate. Tešíme sa na vašu návštěvu. Viac o predajniach Stoklasa

25.06.2020

Vážení zákazníci, rozširujeme ponuku o nové druhy bavlnených látok pre folkór, patchwork, rozširujeme sortiment bavlnených látok jednofarebných ako aj s potlačou. Ak máte firmu, je potrebné sa registrovať, aby ste mali prístup k veľkoobchodným cenám.

17.06.2020

Baví vás vytvárať postavičky a zvieratká? Stále rozširujeme sortiment na ich výrobu. V novej ponuke máme vlasy a pohyblivé kĺby. Nové druhy bezpečnostných očí si taktiež nenechajte ujsť! Svoje výrobky si môžete aj ozvučiť píšťalkou, hrkálkou alebo strojčekom.

karty karty karty PayU
FacebookYoutubePinterestTwitterInstagram
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku/ bloček. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskoršie do 48 hodín.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2020.