Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
Užite si JARNÉ DNI DOPRAVY ZADARMO: 19. - 21. 3. 2024 - platí pre objednávky nad 19 € s DPH. Viac tu
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Informácie o platbe kartou

Platba kartou dnes znamená jednoduchý a pritom celkom bezpečný platobný nástroj, ktorý je v súčasnej dobe využívaný na celom svete.

Pri platbe kartou dochádza v prvej fáze len k blokovaniu čiastky na Vašom účte. Konečná čiastka je z Vášho účtu stiahnutá až po vychystaní tovaru z vašej objednávky na základe spracovanej faktúry, ktorú Vám pošleme emailom. V prípade, že na sklade nie je všetok tovar podľa Vašej objednávky, finančný prebytok zostane na Vašom účte.

Pre internetové platby v tuzemsku využívame aplikáciu Českej sporitelne a.s., ktorá používa riešenie 3D Secure. Toto riešenie je vyvinuté na bázi najmodernejšej aplikácie kartových asociacii Visa a MasterCard. Jedná sa o celosvetovo štandardizovaný proces platenia a akceptácie kariet na internete, ktorý z hlediska bezpečnosti a komfortu splňuje najnáročnejšie požiadavky nie len obchodných partnerov, ale tiež zákazníkov nakupujúcích na internete.

Prijímame karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydavateľské banky umožňujú používanie embosovaných (reliéfních) kariet. Použitie elektronických kariet VISA Electron a Maestro je možné len v prípade, že to umožňuje Vaša vydavateľská banka.

INFORMUJTE SA U SVOJEJ BANKY O MOŽNOSTI POUŽÍVANIA VAŠEJ KARTY K PLATENIU NA INTERNETE.

Zahraniční zákazníci môžu platiť cez Paypal, čo je obdobná aplikácia ako aplikácia Českej sporitelne. Pre tuzemských zákazníkov tento platobný nástroj však nepoužívame z dôvodu výrazne vyšších poplatkov, ktoré ako obchodníci za transakciu platíme.

Prečo je platba kartou bezpečná

• pri akceptácii platobných kariet využívame 3D-Secure riešenie – najmodernejšie aplikácie kartových Asociací MasterCard a Visa umožňujúce bezpečné platby kartou na internete
  • údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke
  • nikdo z naších zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte
  • prenos dát sa uskutečňuje prostrednictvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje

Aké karty prijímame?

VisaVisa ElectronMasterCardMaestro

• VISA Electron
  • VISA
  • Maestro (v prípade, že Vaša vydavateľská banka ju zaradila do systému 3D-Secure)
  • MasterCard

Ako u nás zaplatíte?

Ak sa rozhodnete za vybraný tovar využiť k platbe Vašu platobnú kartu, označte si pred odoslaním objednávky druh platobnej karty. Potom budete presmerovaní do našej spracovateľskej banky, ktorá Vás vyzve k zadaniu údajov o karte: číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty, a CVV2/CVC2 – posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty. Tieto informácie zadávate priamo do platobnej stránky spracovateľskej banky, ktorá zaistí nerozlúštiteľný zakódovaný prenos dát a nám len oznámi výsledok autorizácie a dáva tým pokyn k vybaveniu objednávky.

Prítomnosť log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartovej asociacie MasterCard zaručuje bezpečnú platbu v našom internetovom obchode.

Verified by VisaMasterCard SecureCode

Ak nám banka nepotvrdí platbu Vašou kartou, môže to byť z následujúcich dôvodov:

• údaje o platobnej karte neboli vyplnené správne
  • na Vašom účtu nemáte dostatok finančných prostriedkov alebo ste už vyčerpali limit pre internetové transakcie
  • Vaša karta nemá povolené použitie pre transakcie na internete. V tomto prípade je nutné sa obrátiť na Vašu banku.

Ak se platba kartou nepodarí

Ak sa platba kartou nepodarí, zobrazuje sa v "Moje objednávky" v detaile objednávky tlačítko Platba kartou online. To se zobrazuje vo všetkých stavoch objednávky. Pomocou tohoto tlačítka je možné zaplatiť objednávku kedykolvek neskoršie. Po úspešnom zaplatení toto tlačítko zmizne a objaví sa informácia o tom, že trasakcia bola úspešná. Objednávku u platby kartou nevychystávame až do tej doby, pokial nie je zaplatená, tzn. až do zobrazenia informácie o úspešnej transakcii.

karty karty karty PayU
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.