Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

len do vypredania zásob

Lurexová šnúrka / povrázok Ø1 mm

Kód: 310203
Lurexová šnúrka / povrázok Ø1 mm
-35%
Lurexová šnúrka / povrázok Ø1 mm
Lurexová šnúrka / povrázok Ø1 mm
Lurexová šnúrka / povrázok Ø1 mm
Lurexová šnúrka / povrázok Ø1 mm
Lurexová šnúrka / povrázok Ø1 mm
Lurexová šnúrka / povrázok Ø1 mm
Priemer :
Vyberte variant:
2 strieborná
4 fialová sv.
3 zlatá
vypredané
mix náhodných variant
vypredané
Zvoľte balenie po:
Balenie:
1 ks
Na sklade balenie + ďalších do 5 dní
0.183 EUR / m
1,83 EUR / ks 1,83 EUR
3 ks
Na sklade balenie + ďalších do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia 0.119 EUR / m
1,19 EUR / ks 3,58 EUR
10 ks
Na sklade balenie + ďalších do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia 0.108 EUR / m
1,08 EUR / ks 10,75 EUR
1 ks
1,83 EUR / ks
1,83 EUR
0.183 EUR / m
3 ks
1,19 EUR / ks
3,58 EUR
0.119 EUR / m
10 ks
1,08 EUR / ks
10,75 EUR
0.108 EUR / m

Pôvodná cena
2,82 EUR
Cena s DPH
1,83 EUR

Zadajte správne množstvo
PRIDAŤ DO KOŠÍKA
Nastaviť sledovanie dostupnosti
Kombinovať

Popis tovaru

Tenká spletená šnúrka sa vďaka lurexovému vláknu elegantne trblieta. Skvele s ňou zabalíte a ozdobíte darčeky, využijete ju na rôzne dekoračné účely, alebo ju môžete použiť ako navliekací materiál pri výrobe náhrdelníkov, náramkov, a pod.
  • Priemer: 1 mm
  • Návin: 10 m
Zloženie
polyester, lurex
Techniky
balenie darčekov, Korálkovanie, navliekanie korálkov, svadobné aranžovanie, šperkárstvo, vianočné aranžovanie, výroba dekorácií
Údržba
Dovozca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa-sk.sk, eshop@stoklasa-sk.sk

Súvisiaci tovar

Bavlnená šnúra / povrázok Ø1,5 mm s lurexom vianočná
Stuha lurexová / brokátová šírka 3 mm vianočná

Hromadný nákup

2 strieborná
Zadajte správne množstvo
4 fialová sv.
Zadajte správne množstvo
3 zlatá
Vypredané
Zadajte správne množstvo
mix náhodných variant
Vypredané
Zadajte správne množstvo
Cena s DPH
0,- EUR
Nastaviť sledovanie dostupnosti
PRIDAŤ DO KOŠÍKA

Napísať otázku

 

Odporúčané priamo pre vás

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.