Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 7:00 - 18:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Tipy na jarnú a veľkonočnú výzdobu u vás doma

10.3.2023 | | Vzhliadnuté: 624x
Jar je jedným z najkrajších ročných období. Vneste jarnú náladu do vášho domova a vyzdobte si ho veľkonočnými dekoráciami.

Nalaďte sa s nami na jar! Po dlhej a pochmúrnej zime sa príroda konečne prebúdza k životu a prináša nové nádeje a príležitosti. Dni sú dlhšie a teplejšie. Toto obdobie je tiež spojené s jedným z najdôležitejších kresťanských sviatkov - Veľkou Nocou. Bez ohľadu na to, či oslavujete Veľkú Noc z náboženských dôvodov alebo len ako oslavu jari, je to obdobie, ktoré spája ľudí a prináša opäť slnečné dni do našich životov. 

Na Veľkú Noc je tradíciou zdobiť vajíčka, ktoré symbolizujú nový život. Zvykom je darovať maľované vajíčka ako odmenu pre koledníkov alebo si ich dávať navzájom do darčekových košov. Vajíčka sa často maľujú, farbia a zdobia rôznymi spôsobmi - ako tradičnými, tak modernými technikami.

 

  

  

  

 

Ďalšou tradíciou Veľkej Noci je konanie rôznych hier, napríklad hľadanie ukrytých vajíčok. Tieto aktivity majú korene v pohanských rituáloch. Dnes sú však často považované za zábavu pre celú rodinu, ktorá pomáha spojiť ľudí a vytvoriť príjemnú atmosféru sviatočného dňa. U nás si vyberiete aj z veľkej ponuky jarných stúh. Nech už máte zvyky akékoľvek, je dobré zachovať rodinnú tradíciu, ktorá sa odovzdáva z generácie na generáciu.

 

  

  

  

 

Vyzdobte si domov podľa svojich predstáv a pozvite domov slniečko! Vence a kytice vo váze sú obľúbenou dekoráciou jarného obdobia.

Načerpajte veľa inšpirácií pre vaše tvorenie a zdobenie v našej fotogalérii

 

  

 

Pokiaľ radi tvoríte, s našimi návodmi krok za krokom si vykúzlite aj vlastné dielka. Ktorý náš obľúbený jarný návod vás zaujal? Veľkonočné sliepočky, šité tulipány alebo jednoduchý veniec pre začiatočníkov? V návode sa vždy dozviete celý postup a materiál, ktorý budete pre jeho výrobu potrebovať. Tak smelo do tvorenia a skrášľovania!

Preskúmajte všetky naše jarné návody

 

   

 

Pochváľte sa svojimi výtvormi na sociálnych sieťach!

Na Facebooku nás vo svojom príspevku označte @eshopStoklasa

Na Instagrame nás vo svojom príspevku označte @Stoklasashop

 

 

Diskusia:

Vkladať príspevky môžu len prihlásení užívatelia.
karty karty karty PayU
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2023.