Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Brošňa / odznak zvieratká

Kód: 370693
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Brošňa / odznak zvieratká
Vyberte variant:
1 pink - mačka
2 ružová sv. - mačka
3 ružová sv. - vtáčik
4 pink - ježko
5 krémová najsvetl - ovečka
6 biela - krava
7 ružová sv. - jednorožec
8 hnedá - kôň
9 biela - panda
11 hnedá svetlá - ježko
12 hnedá - ježko
13 hnedá - kôň
14 hnedá - kôň
mix náhodných variant
10 hnedá - psík
vypredané
Zvoľte balenie po:
Balenie:
1 ks
Na sklade balenie + ďalších do 5 dní
3,53 EUR / ks 3,53 EUR
3 ks
Na sklade balenie + ďalších do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia
2,30 EUR / ks 6,89 EUR
7 ks
Na sklade balenie + ďalších do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia
1,61 EUR / ks 11,26 EUR
1 ks
3,53 EUR / ks
3,53 EUR
3 ks
2,30 EUR / ks
6,89 EUR
7 ks
1,61 EUR / ks
11,26 EUR

Cena s DPH
3,53 EUR

Zadajte správne množstvo
PRIDAŤ DO KOŠÍKA
Nastaviť sledovanie dostupnosti
Kombinovať

Popis tovaru

Malá brošňa zvieratka s farebným smaltom je skvelým darčekom pre milovníkov decentných a pritom elegantných doplnkov. Perfektne sa hodí na kabát, sako či šál, ale môže byť tiež zaujímavým prvkom na taške alebo klobúku. Má jednoduché jednobodové zapínanie .
  • Šírka: 1,5 - 2,8 cm
  • Dĺžka: 2 - 3 cm
Zloženie
bižutérny kov s galvanizáciou
Štýly
Študentský, Školáci a škôlkari
Dovozca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa-sk.sk, eshop@stoklasa-sk.sk

Inšpirácia

Súvisiaci tovar

Brošňa / odznak kvet, štvorlístok
Brošňa s brúsenými kamienkami žabka, tučniak
Brošňa jednorožec
Brošňa / odznak motýľ

Hromadný nákup

1 pink - mačka
Zadajte správne množstvo
2 ružová sv. - mačka
Zadajte správne množstvo
3 ružová sv. - vtáčik
Zadajte správne množstvo
4 pink - ježko
Zadajte správne množstvo
5 krémová najsvetl - ovečka
Zadajte správne množstvo
6 biela - krava
Zadajte správne množstvo
7 ružová sv. - jednorožec
Zadajte správne množstvo
8 hnedá - kôň
Zadajte správne množstvo
9 biela - panda
Zadajte správne množstvo
11 hnedá svetlá - ježko
Zadajte správne množstvo
12 hnedá - ježko
Zadajte správne množstvo
13 hnedá - kôň
Zadajte správne množstvo
14 hnedá - kôň
Zadajte správne množstvo
mix náhodných variant
Zadajte správne množstvo
10 hnedá - psík
Vypredané
Nepoznáme termín dostupnosti
Zadajte správne množstvo
Cena s DPH
0,- EUR
Nastaviť sledovanie dostupnosti
PRIDAŤ DO KOŠÍKA

Napísať otázku

 

Naposledy navštívené

Pánsky šál so strapcami káro 30x175 cm

Odporúčané priamo pre vás

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.