Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Brošňa / ozdoba ruža Ø9 cm

Kód: 240680
Brošňa / ozdoba ruža Ø9 cm
Bestseller
Brošňa / ozdoba ruža Ø9 cm
Brošňa / ozdoba ruža Ø9 cm
Brošňa / ozdoba ruža Ø9 cm
Brošňa / ozdoba ruža Ø9 cm
Brošňa / ozdoba ruža Ø9 cm
Brošňa / ozdoba ruža Ø9 cm
Priemer :
Vyberte variant:
2 červená
7 ružová str.
21 bordó sv.
23 béžová
mix náhodných variant
Zvoľte balenie po:
Balenie:
1 ks
Na sklade 729 balenie + ďalších 0 do 5 dní
5,34 EUR / ks 5,34 EUR
5 ks
Na sklade 145 balenie + ďalších 0 do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia
3,47 EUR / ks 17,37 EUR
10 ks
Na sklade 72 balenie + ďalších 0 do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia
2,43 EUR / ks 24,32 EUR
1 ks
5,34 EUR / ks
5,34 EUR
5 ks
3,47 EUR / ks
17,37 EUR
10 ks
2,43 EUR / ks
24,32 EUR

Cena s DPH
5,34 EUR

Zadajte správne množstvo
PRIDAŤ DO KOŠÍKA
Nastaviť sledovanie dostupnosti
Kombinovať

Popis tovaru

Brošňa v tvare ruže je jemne nadýchaná a vyrobená z polyesteru. V spodnej časti má zatvárací špendlík a klips, takže ju môžete pripevniť ako na odev, tak do vlasov.
Brošňu využijete ako ozdobu na šaty, blúzky, sako alebo kabelku. Vo vlasoch bude pôsobiť romanicky.

Mix sa skladá z náhodne vybraných a dostupných farieb. Foto je len ilustračné.

  • Priemer: 9 cm
Zloženie
magnetický kov, polyester
Údržba
Dovozca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa-sk.sk, eshop@stoklasa-sk.sk

Inšpirácia

Viac inšpirácií

Súvisiaci tovar

Brošňa / ozdoba ruža Ø6 cm
Brošňa / ozdoba ruža Ø10 cm
Brošňa so sklenenými brúsenými korálikmi Hand made

Hromadný nákup

2 červená
Zadajte správne množstvo
7 ružová str.
Zadajte správne množstvo
21 bordó sv.
Zadajte správne množstvo
23 béžová
Zadajte správne množstvo
mix náhodných variant
Zadajte správne množstvo
Cena s DPH
0,- EUR
PRIDAŤ DO KOŠÍKA

Napísať otázku

 

Naposledy navštívené

Celokovové špendlíky dĺžka 34 mm mosadzné
Plavkové zapínanie šírka 25 mm kovové
Gumičky do vlasov plameniak, srdce, sova, kvet

Odporúčané priamo pre vás

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.