Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Brošňa s brúsenými kamienkami vločka

Kód: 370719
Brošňa s brúsenými kamienkami vločka
Brošňa s brúsenými kamienkami vločka
Brošňa s brúsenými kamienkami vločka
Brošňa s brúsenými kamienkami vločka
Brošňa s brúsenými kamienkami vločka
Brošňa s brúsenými kamienkami vločka
Brošňa s brúsenými kamienkami vločka
Brošňa s brúsenými kamienkami vločka
Brošňa s brúsenými kamienkami vločka
Priemer :
Vyberte variant:
1 červená
2 modrá tmavá
mix náhodných variant
3 crystal
vypredané
Zvoľte balenie po:
Balenie:
1 ks
Na sklade balenie + ďalších do 5 dní
6,16 EUR / ks 6,16 EUR
2 ks
Na sklade balenie + ďalších do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia
4,01 EUR / ks 8,02 EUR
4 ks
Na sklade balenie + ďalších do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia
2,81 EUR / ks 11,23 EUR
1 ks
6,16 EUR / ks
6,16 EUR
2 ks
4,01 EUR / ks
8,02 EUR
4 ks
2,81 EUR / ks
11,23 EUR

Cena s DPH
6,16 EUR

Zadajte správne množstvo
PRIDAŤ DO KOŠÍKA
Nastaviť sledovanie dostupnosti
Kombinovať

Popis tovaru

Brošňa v tvare vločky je osadená brúsenými kamienkami . Vďaka tomu pôsobí slávnostne a elegantne. Vynikne na zimnej čiapke, kabáte, svetri i šatách. Môžete s ňou zopnúť aj šál.
Na zadnej strane má brošňový špendlík.
Brošňa je na karte, ktorú je možné zavesiť na predajné stojany.
  • Priemer: 4 cm
  • Dĺžka špendlíka: 1,5 cm
Zloženie
bižutérny kov s galvanizáciou, sklo
Štýly
Elegantný, Vianočné
Dovozca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa-sk.sk, eshop@stoklasa-sk.sk

Inšpirácia

Súvisiaci tovar

Brošňa s brúsenými kamienkami a perlou vločka
Ozdobné zapínanie / brošňa perla
Spona / prievlak na šatku s brúsenými kamienkami
Brošňa s brúsenými kamienkami vločka

Hromadný nákup

1 červená
Zadajte správne množstvo
2 modrá tmavá
Zadajte správne množstvo
mix náhodných variant
Zadajte správne množstvo
3 crystal
Vypredané
Nepoznáme termín dostupnosti
Zadajte správne množstvo
Cena s DPH
0,- EUR
Nastaviť sledovanie dostupnosti
PRIDAŤ DO KOŠÍKA

Napísať otázku

 

Naposledy navštívené

Aari ihla - rukoväť a 3 ihly s háčikmi
Silónový vlasec / transparentná niť Ø0,18 mm
Drevené špachtle 0,9x11,4 cm malé

Odporúčané priamo pre vás

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.