Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Čaro prírodných minerálov

21.5.2020 | | Vzhliadnuté: 5043x
Ešte nemáte svoj osobný kameň? Dodá vám silu, energiu, povzbudí v náročnom období. Vyberať môžete podľa znamenia zverokruhu, vlastností kameňa alebo podľa intuície. Čítajte viac...

 

 

Minerálové kamienky sú obľúbenými talizmanmi. Niekto ich vyberá podľa farby, niekto podľa znamení zverokruhu. Hovorí sa, že kameň, ktorý upúta vaše oči, k vám patrí. Koráliky si môžete zakúpiť už ako hotové náramky alebo si ich navliekať sami a podľa chuti nakombinovať. Účinky kameňov sú silnejšie pri ich dobití slnečnými papršlekmi alebo naopak pri úplnku.

(Každý obrázok ukrýva viac informácií, stačí naň len kliknúť.)

 

MNOHO NOVINIEK NA NAŠOM ESHOPE

 

 

ACHÁT

Je veľmi silný kameň, ktorý vám pomôže nájsť citovú stabilitu a dodá sebadôveru. Je vhodné ho nosiť pri veľmi vypätých situáciách, pri ktorých človek potrebuje cítiť oporu. Pomáha odstraňovať vnútorné napätie a negatívne pocity.

Znamenie zverokruhu: Blíženec, Býk, Panna a Škorpion

    

 

 

 

AMAZONIT

 Je kameň odvahy a pravdy. Má ukľudňujúce účinky. Pomôže vám získať rovnováhu a harmóniu s okolím. Zaháňa zlé myšlienky a svojmu nositeľovi pomáha relaxovať. Odráža negatívnu energiu. Je vhodný pri problémoch so svalovými kŕčmi alebo nervovými problémami.

Znamenie zverokruhu: Vodnár

 

  

 

 

 

AVANTURÍN

Je známy ako kameň šťastia. Pôsobí veľmi kladne na všetko, čo má spojitosť s prosperitou a majetkom. Používa sa na ochranu domov a záhrad pred geopatogénnými zónami. Posilňuje riadiace a rozhodovacie schopnosti, povzbudzuje kreativitu. Udržuje rovnováhu krvného tlaku, pomáha od migrén, má veľmi priaznivý účinok na posilnenie zraku.

Znamenie zverokruhu: Býk a Rak

 

  

 

 

 

JADEIT

Podporuje pozitívne myslenie a prináša svojmu nositeľovi šťastie. Pritom pomáha odhaliť pravé ja, niekedy tak na povrch prenikne potláčaná zlosť a uprimnosť. Je známy tiež ako kameň, ktorý zvyšuje lásku a kvalitu starostlivosti o rodinu. Kameň údajne podporuje plodnosť, pomáha pri pôrodu, lieči metabolizmus, pomáha pri bolestiach kĺbou, detoxikuje organizmus.

Znamenia zverokruhu: Baran, Rak, Váhy, Ryby

 

 

TIP: Jadeit môžete nabíjať na priamom slnku tak dlho, ako to pociťujete.

 

 

JASPIS

Je symbolom šťastia, zdravia a krásy. Chráni pred negatívnou energiou a poskytuje kľud. Podporuje obehový systém a tiež trávenie. Dodá potrebnú energiu a pomáha udržovať si dobrú náladu. Je vhodné ho nosiť so sebou pri akýchkoľvek obtiažach. Prebúdza vášeň. 

Znamenie zverokruhu: Panna, Vodnár a Ryby

 

  

 

 

 

KARNEOL

Dodáva odvahu, kľud, trpezlivosť a harmóniu, pozitívny pohľad na život, potláča strach rozprávať na verejnosti, posilňuje sebadôveru. Povzbudzuje sexuálnu aktivitu a odstraňuje závislosti všetkého druhu. Používa sa ako psychická podpora pri liečbe ťažkých nemocí. Lieči žily a ich onemocnenia, čistí krv a ovplyvňuje sexualitu.

Znamenie zverokruhu: Rak a Blíženci

 

 

 

 

KRIŠTÁL

Je univerzálným liečivým kameňom, znásobuje účinky ostatných kameňov. Blahodárne pôsobí na psychiku, odbúrava duševnú disharmóniu. Dáva do súladu čakry. Posilňuje koncentráciu a pamäť. Podporuje činnosť imunitného systému a skvelo pôsobí na hojení popálenín.

Znamenia zverokruhu: Blíženci, Rak, Lev, Škorpion, Kozorožec, Vodnár

 

 

TIP: Účinky krištálu zosilníme tak, že ho nabíjame podvečer v miske s vodou, kde ho necháme celú noc.

 

 

LÁVA

Lávové kamene majú silnú pozitívnu energiu, preto sú používané ako ochranné amulety. Pomáhajú chrániť pred negatívnymi vplyvmi okolia a prispievajú k celkovej duchovnej očiste tela.

Znamenie zverokruhu: Baran

 

  

 

 

 

OBSIDIÁN

Chráni pred magickými útokmi, zľom a všetkými negatívami. Dodáva vieru vo vlastné sily a schopnosti. Tento kameň je vhodný mať pri sebe pri skúškach a dôležitých rozhodnutiach. Posilňuje zažívacie orgány.

Znamenie zverokruhu: Škorpión, Strelec a Kozorožec

 

 

 

 

 

OPALIT

Je kameňom poriadku, pomáha obchodníkom ako talizman pri podnikaní a získavaní peňazí. Tlmí stres, depresiu a úzkosť, znižuje agresivitu, vyrovnáva energiu jing a jang. Vhodný je na meditácie. Opalit pomáha s vyrovnávaním nálady, s únavou a stresom, hodí sa tiež pri pôrode a pri bolestiach hlavy. Čistí krv a ladviny.

Znamenia zverokruhu: Rak, Škorpion, Strelec, Ryby

 

  


TIP: Opalit nabíjame pri mesačnom svite.

 

 

RUŽENÍN

Je kameňom lásky, vernosti a zmierenia. Patrí medzi najsilnejšie zosilňovače energie na našej planéte. Má silné ozdravovacie účinky. Posilňuje trpezlivosť a dodáva životnú energiu. Pomáha proti strachu. Odvádza z tela škodlivé látky. Ruženín je veľmi nežný a elegantný doplnok pre každé dievča a ženu. 

Znamenie zverokruhu: Býk a Váhy

 

 

 

 

 

SODALIT

Rozvíja a ukludňuje myseľ, potláča duševný zmätok, dodáva odvahu, chráni pred konfliktami. Zvyšuje sebavedomie, pomáha liečiť ťažkosti spôsobené stresom, negatívnymi emóciami a strachom. Čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, udržuje v rovnováhe metabolizmus, posilňuje imunitný systém.

Znamenie zverokruhu: Lev, Panna, Škorpion a Strelec

 

 

 

 

 

 

TIGRIE OKO

Je to ochranný kameň, chráni pred všetkými formami nebezpečia. Podporuje duchovný rast. Dodáva silu, priťahuje peniaze a bohatstvo. Pomáha s odbúraním závislostí od druhých ľudí, uznaním vlastnej hodnoty a potlačuje depresiu. Pomáha pri liečbe porúch osobnosti. Spomaľuje metabolizmus, mierní stres, vznetlivosť a nadmernú sexuálnu túžbu. 

Znamenie zverokruhu: Blíženci

 

 

Diskusia:

Vkladať príspevky môžu len prihlásení užívatelia.
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.