Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Detské traky jednofarebné

Kód: 650263
Detské traky jednofarebné
Detské traky jednofarebné
Detské traky jednofarebné
Detské traky jednofarebné
Detské traky jednofarebné
Detské traky jednofarebné
Detské traky jednofarebné
Detské traky jednofarebné
Detské traky jednofarebné
Dĺžka :
Vyberte variant:
2 modrá temná
6 ružová sv.
7 červená
9 modrá jeans
14 pink
15 zelená
16 béžová svetlá
mix náhodných variant
Zvoľte balenie po:
Balenie:
1 ks
Na sklade 22 balenie + ďalších 0 do 5 dní
6,94 EUR / ks 6,94 EUR
5 ks
Na sklade 4 balenie + ďalších 0 do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia
6,25 EUR / ks 31,25 EUR
10 ks
Na sklade 0 balenie + ďalších 0 do 5 dní
6,25 EUR / ks 62,50 EUR
1 ks
6,94 EUR / ks
6,94 EUR
5 ks
6,25 EUR / ks
31,25 EUR
10 ks
6,25 EUR / ks
62,50 EUR

Cena s DPH
6,94 EUR

Zadajte správne množstvo
PRIDAŤ DO KOŠÍKA
Nastaviť sledovanie dostupnosti
Kombinovať

Popis tovaru

Detské traky o dĺžke 80 cm a šírke 2,5 cm. Jedná sa o kvalitný tkaný český výrobok. Traky sú vyrobené zo 75% polyesteru a 25% elastodienu. Originálne balenie obsahuje 10 ks trakov v náhodnom farebnom mixe. Vhodné sú pre chlapcou i dievčata. Prichytávajú sa pomocou kovových žabiek obdĺžnikového tvaru.
Traky sú určené pre výšku postavy 140 - 160 cm.

Dĺžku meriame na voľne položených trakoch bez natiahnutia. Dĺžka trakov sa meria bez zapínania. Znamená to, že napr. dĺžka 120 cm je iba dĺžka gumy.

  • Šírka: 2,5 cm
  • Dĺžka: 80 cm
  • Typ Y
Zloženie
75% polyester, 25% elastodien, magnetický kov
Údržba
Dodávateľ
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa-sk.sk, eshop@stoklasa-sk.sk

Súvisiaci tovar

Detské traky smajlík, postavičky, zvieratká, autá
Detské traky srdce, futbal, auto, hviezda, formula, smajlík, motýľ
Chlapčenská / pánska sada traky a motýlik

Hromadný nákup

2 modrá temná
Zadajte správne množstvo
6 ružová sv.
Zadajte správne množstvo
7 červená
Zadajte správne množstvo
9 modrá jeans
Zadajte správne množstvo
14 pink
Zadajte správne množstvo
15 zelená
Zadajte správne množstvo
16 béžová svetlá
Zadajte správne množstvo
mix náhodných variant
Zadajte správne množstvo
Cena s DPH
0,- EUR
PRIDAŤ DO KOŠÍKA

Napísať otázku

 

Odporúčané priamo pre vás

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.