Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
Letný týždeň zliav: Gumy - Pre prihlásených zákazníkov zľava 10% na tovar označený ikonkou slnka. Viac tu
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Farebná záhradná párty

4.6.2019 | | Vzhliadnuté: 2691x
Chystáte sa pripraviť skvelú a nezabudnuteľnú záhradnú párty? Dali sme dohromady zoznam dekorácií, ktoré by sa vám mohli hodiť.

Slnko vonku začína hriať a večery lákajú ku grilovaniu a posedeniu s priateľmi v záhrade.

Pokiaľ sa chystáte na oslavu narodenín alebo zahradnú párty, pripravte občerstvenie, rozpáľte gril, dajte chladiť nápoje, namiešajte kokteily a výzdobou sa inšpirujte u nás.

 

  

 

 

1) POUŽITE PESTRÉ FARBY

Dôležitá je nie len dekorácia stola, napríklad pomocou nápadného prestierania alebo obrúskov. Pre celkový dojem pre párty na záhrade je vhodné zladiť farby a použiť také, ktoré v danom priestore najlepšie vyniknú.

Náš tip: Použite krepový papier nastrihaný na prúžky a zaveste ich na povrázok napríklad v pergole alebo medzi stromy. Je to osvedčené a jednoduché. 

 

2) BALÓNIKY, KAM SA  LEN POZRIEŠ

Bez balónikov sa nemôže konať žiadna správna oslava, párty, ani svadba. Môžete použiť balóniky malé, veľké, rôzne tvarované, naplnené konfetami alebo dokonca svietiace balóniky. Všetky spravia tú správnu náladu. Z nafúknutých písmen je potom možné zostaviť efektný nápis alebo meno oslávenca a pripevniť do priestoru.

 

 

  

 

 

3) ZÁVESNÉ DEKORÁCIE A OSVETLENIE

Na ozdobenie priestoru môžete použiť farebné pompóny a papierové rozety rôznych veľkostí. Spoločne s balónikmi vytvoria skvelý prvok v miestach, na ktorých bude párty prebiehať. Pre večernú atmosféru je vhodné použiť sviečky, svietniky alebo závesné osvetlenie.

 

  

 

 

4) ZÁBAVA PRE DETI AJ DOSPELÝCH

Žiadna správna párty sa nezaobíde bez zábavy. Už na pozvánke môžete uviesť, že na párty je vstup povolený len v jednotnom oblečení (napríklad určitá farba oblečenia, klobúk, tematické masky..).

Deti potešíte jednoduchými hrami, výrobou masiek alebo maľovaním na tvár. Pre dospelých sa stali obľúbené fotokútiky,  ktoré stačí vybaviť vtipnými fotorekvizitami, parochňami, klobúkmi, pozadím. Spoločná zábava zbližuje a ako spomienky vám zostanú neobyčajné fotky.

 

  

 

Diskusia:

Vkladať príspevky môžu len prihlásení užívatelia.
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.