Jazyk / Mena
Hlavná ponuka
Prihlásiť
Inšpirácia
Návody
Darčekové poukazy
Kontakty
Dôležité informácie
Obchodné podmienky
Doprava a platba
Často dávané otázky
Reklamácia a odstúpenie od kúpnej zmluvy
Vernostný program
Vytvoriť užívateľský účet
Prihlásiť
Prihlásiť
Prihlásenie
E- mail:
Heslo:
Poslat dočasné heslo
Trvale prihlásiť
Vytvoriť užívateľský účet
… už 36 rokov s Vami
Zákaznícka linka
(+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00
Napište nám
SK
CZ
PL
EN
HU
DE
SK
IT
ES
FR
RO
HR
BG
GR
EUR
CZK
(Kč)
PLN
(zł)
EUR
(€)
HUF
(Ft)
USD
($)
GBP
(£)
RON
(lei)
Cena:
Položiek:
0,- EUR
0
» Zobraziť košík
Kategórie
Kategórie
Textilná galantéria
Brzdičky a koncovky
Bytový a kuchynský textil
Čipky a madeiry
Domácnosť
Fixačné materiály, vlizelíny, výplne a výstuhy
Flitre, glitre
Gombíky a zapínanie
Gumy
Ihly
Keprovky a tech. stuhy
Košíky a kazety
Kovová galantéria
Krajčírske potreby
Krstné a smútočné doplnky
Lampasy a paspulky
Lemovky, krojovky a paspulky
Lisy, pistóny, priebojníky, výsečníky a kliešte
Modistické potreby
Náplety a manžety
Nažehľovacie kamienky - hotfix
Nažehlovačky, nášivky, záplaty a reflexné prvky
Nite
Nožnice a nožiarsky tovar
Odevné, opaskové, laclové spony a prievlaky
Ozdoby kovové na odevy, obuv a doplnky
Ozdoby na odevy, obuv a doplnky
Plastová galantéria
Pletenie a háčkovanie
Polotovary k výrobe kabeliek a tašiek
Polotovary na plavky a spodnú bielizeň
Polotovary na tvorbu postavičiek a zvieratiek
Popruhy
Prámiky, hadovky, borty a boa
Pre miláčikov
Strapce
Stuhy
Suché zipsy
Šikmé prúžky
Šitíčka
Šnúry, povrázky a tkaničky
Špendlíky
Vreckovky
Vybavenie predajní pre galantériu
Výrobky zo šijacej dielne Stoklasa
Vyšívanie
Záclonová galantéria
Zdrhovadlá-zipsy
Zvyškový výpredaj
Látky
Bavlnené látky - plátna
Bavlnené vaflové piké a vaflovina
Čipky, madeiry a strapce
Dekoračné látky Loneta
Fleece, kožušina
Juta, imitácia juty, filc, prateľný papier
Kočíkovina a obrusovina
Ľanové látky a imitácia ľanu
Látky s flitrami a kamienkami
Látky v nadštandardnej šírke
Minky, plyšové látky a zamat
Odevné prírodné látky
Plienkovina, mušelín, flanel, krep a froté
Podšívky, sieťoviny, trikotín a krinolíny
Satén a bavlnený satén
Semiš, koženka, poťahové látky
Softshell, šuštiakovina, riflovina, microfiber
Šatovky, kostýmovky, tvíd
Šifón, žoržet, organza
Technické tkaniny, neoprén, protišmyk a fólie
Teplákovina a svetrovina
Tyl a francúzsky závoj
Úplety a plavkovina
Vianočné látky
Zatemňovacie látky a záclony
Tvorenie a aranžovanie
Anjeli
Brmbolce a chlpaté drôtiky
Darčekové vrecúška, tašky a krabice
Dekoračná organza, tyl, satén, taft a juta
Dekoračné ozdoby
Fimo, betón a krištálová živica
Foamiran a moosgummi
Kovová, drevená a sklenená dekorácia
Kreatívne sady a hranie s deťmi
Kvety, kytice, rastliny, plody
Macramé
Oči, ňufáky, hlavičky a hrkálky
Ostatné dekorácie
Párty, narodeniny a karneval
Patchwork
Perie
Plstenie
Polotovary drevené
Polotovary na lapače snov a zvonkohry
Polotovary papierové
Polotovary textilné
Polystyrénové polotovary
Pomôcky, náradie, polotovary a formy
Potreby pre aranžovanie
Scrapbooking a quilling
Svadobná dekorácia
Sviečky, svietniky, bodce a anjelské zvonenie
Školské potreby
Veľkonočné a jarné dekorácie
Vence
Vianočná tvorba
Vianočné dekorácie
Zdobenie dekorácií
Zdobenie textilu
Zvončeky a rolničky z kovu
Korálky a komponenty
Bižutérne komponenty a polotovary
Drevené koráliky
Koráliky rokajl PRECIOSA - ČESKÝ VÝROBOK
Koráliky sklenené
Minerálové a perleťové koráliky
Perlové korálky
Plastové korálky
Porcelánové a kovové korálky
Veľkoprievlakové koráliky
Sady koráliek
Kabošony a brúsené kamienky
Bižutérne drôty a drôtené šablóny
Náradie a potreby
Návlekový material
Bižutéria
Darčekové poukazy
Brošne
Darčekové balenie
Detská a dievčenská bižutéria
Náhrdelníky
Náramky a prstene
Náušnice
Ozdoby a prívesky na kabelky, kufre a kľúče
Ozdoby do vlasov
Pánske šperky
Prievlaky na šatky
Prívesky samostatné
Ružence a prívesky s náboženskou tematikou
Svadobná bižutéria
Šperkovnice
Vybavenie predajní
Módne doplnky
Čiapky a čelenky
Dáždniky a pláštenky
Detské a dievčenské tašky, vaky, batohy
Klobúky, fascinátory a boa
Módne tašky, kabelky a batohy
Nákupné tašky, sieťovky
Peňaženky a manikúry
Podväzky
Ponožky, pančucháče a domáca obuv
Puzdrá na okuliare, kozmetické tašky a masky na spanie
Rukavice
Šatky, šály, nákrčníky a plédy
Školské peračníky, vrecká na prezúvky a vaky
Traky a opasky
Viazanky, motýliky, spony a manžetové gombíky
Vreckovky
Zrkadlá
Obaly a vybavenie
Krabice a krabičky
Tašky, sáčky a papiere
Vybavenie predajne
Farebná jeseň
Doma v teple
Halloween
Hrejivé pletenie a hačkovanie
Jesenná móda
Jesenné dekorácie
Keď zaprší
Látkové vreckovky
Plstená tvorba
Sviečky a ich výroba
Zabavte sa šitím
Zviditeľnite sa
Špeciálna ponuka
Novinky
Nové farby
Zlacnili sme
Bestsellery [
nové
]
Od poslednej návštevy
Po prihlásení sa tu uvidíte novinky od Vašej poslednej návštevy. Nový tovar, zľavy, inšpiráciu.
Kategórie
Textilná galantéria
Látky
Tvorenie a aranžovanie
Korálky a komponenty
Bižutéria
Módne doplnky
Obaly a vybavenie
Farebná jeseň
Tipy pre Vás
Nožnice PIN
Oktoberfest
Tanečná sezóna
YKK zipsy
Zvieracie vzory
Zobraziť ďalšie skupiny »
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk
Hľadaný tovar - hadí řetízek
Zobrazené
1 -
48
z
182
1
2
3
4
Tovar bol pridaný do košíka
Zobraziť košík
Brošňa had 370009
Priemer:
3 cm
Dĺžka špendlíka:
2 cm
3,22 EUR
/ bal. (0 )
3,53 EUR
/ bal. (1 ks)
4,59 EUR
/ bal. (2 ks)
6,43 EUR
/ bal. (4 ks)
19,30 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (3,53 EUR / ks)
2 ks (2,30 EUR / ks) - F1
4 ks (1,61 EUR / ks) - F1
1 ks (3,53 EUR / ks)
2 ks (2,30 EUR / ks)
4 ks (1,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
platina
bal.
Do košíka
Hadia retiazka z nerezovej ocele 370388
-25%
Dĺžka:
44 cm
Šírka:
1,3; 1,6 mm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Hmotnosť:
8 g
Nerezová oceľ
4,86 EUR
/ bal. (0 )
3,65 EUR
/ bal. (0 )
5,34 EUR
/ bal. (1 ks)
4,- EUR
/ bal. (1 ks)
13,90 EUR
/ bal. (4 ks)
10,42 EUR
/ bal. (4 ks)
29,18 EUR
/ bal. (12 ks)
21,89 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (4,- EUR / ks)
4 ks (2,61 EUR / ks) - F1
12 ks (1,82 EUR / ks) - F1
1 ks (4,- EUR / ks)
4 ks (2,61 EUR / ks) - F1
12 ks (1,82 EUR / ks) - F1
1 ks (4,- EUR / ks)
4 ks (2,61 EUR / ks)
12 ks (1,82 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (1,3 mm) platina
2 (1,6 mm) platina
bal.
Do košíka
Spona / prievlak na šatku had 370831
Rozmery ozdoby:
1,5 x 4,5 cm
Prievlak:
1,7 cm
3,55 EUR
/ bal. (0 )
3,89 EUR
/ bal. (1 ks)
5,06 EUR
/ bal. (2 ks)
7,09 EUR
/ bal. (4 ks)
21,28 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (3,89 EUR / ks)
2 ks (2,53 EUR / ks) - F1
4 ks (1,77 EUR / ks) - F1
1 ks (3,89 EUR / ks)
2 ks (2,53 EUR / ks) - F1
4 ks (1,77 EUR / ks) - F1
1 ks (3,89 EUR / ks)
2 ks (2,53 EUR / ks)
4 ks (1,77 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Hadia retiazka z nerezovej ocele 330277
-25%
Dĺžka:
46 cm
Šírka:
0,9 mm
Hmotnosť:
4 g
Nerezová oceľ
4,86 EUR
/ bal. (0 )
3,65 EUR
/ bal. (0 )
5,34 EUR
/ bal. (1 ks)
4,- EUR
/ bal. (1 ks)
3,47 EUR
/ bal. (0 )
2,61 EUR
/ bal. (0 )
10,42 EUR
/ bal. (3 ks)
7,82 EUR
/ bal. (3 ks)
2,43 EUR
/ bal. (0 )
2,09 EUR
/ bal. (0 )
29,18 EUR
/ bal. (12 ks)
25,02 EUR
/ bal. (12 ks)
2,43 EUR
/ bal. (0 )
2,09 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (4,- EUR / ks)
3 ks (2,61 EUR / ks) - F1
12 ks (2,09 EUR / ks) - F1
1 ks (4,- EUR / ks)
3 ks (2,61 EUR / ks)
12 ks (2,09 EUR / ks)
-- vyberte variant --
strieborná
bal.
Do košíka
Náramok z nerezovej ocele dvojitý hadí 370308
Dĺžka:
16,5 cm
Priemer korálikov:
0,4 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Nerezová oceľ
8,16 EUR
/ bal. (0 )
6,36 EUR
/ bal. (1 ks)
18,44 EUR
/ bal. (4 ks)
27,67 EUR
/ bal. (6 ks)
1 ks (6,36 EUR / ks)
4 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
4 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
4 ks (4,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 ružovozlatá
bal.
Do košíka
Dámsky / dievčenský opasok kamienkový, hadí vzor 650407
Priemer:
1,1 cm
Obvod:
72 - 112 cm
13,11 EUR
/ bal. (0 )
10,21 EUR
/ bal. (1 ks)
14,81 EUR
/ bal. (2 ks)
88,86 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (10,21 EUR / ks)
2 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
2 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
2 ks (7,41 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Dámsky opasok hadí vzor 650416
Šírka:
1,8; 2,3 cm
Dĺžka:
112 cm
Obvod:
86 - 101 cm
Hrúbka:
3 mm
Farba kovu:
ružové zlato
5,75 EUR
/ bal. (0 )
4,48 EUR
/ bal. (1 ks)
12,98 EUR
/ bal. (4 ks)
38,95 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (4,48 EUR / ks)
4 ks (3,25 EUR / ks) - F1
1 ks (4,48 EUR / ks)
4 ks (3,25 EUR / ks) - F1
1 ks (4,48 EUR / ks)
4 ks (3,25 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (1,8 cm) béžová
2 (2,3 cm) béžová
bal.
Do košíka
Výstuž / hadička mäkká Ø5 mm plastová, dutá 950110
Vonkajší priemer:
5 mm
Vnútorný priemer:
4,4 mm
Návin:
5.0 m
Dutá
0,247 EUR
/ bal. (0 )
1,36 EUR
/ bal. (5 m)
1,77 EUR
/ bal. (10 m)
0,177 EUR
/ bal. (0 )
12,40 EUR
/ bal. (100 m)
0,124 EUR
/ bal. (0 )
49,60 EUR
/ bal. (400 m)
5 m (0,271 EUR / m)
10 m (0,177 EUR / m) - F1
100 m (0,124 EUR / m) - F1
5 m (0,271 EUR / m)
10 m (0,177 EUR / m)
100 m (0,124 EUR / m)
-- vyberte variant --
Transparent
bal.
Do košíka
Dámsky / dievčenský opasok kamienkový 650409
Šírka:
cca 1,5 - 2 cm
Obvod:
79 - 120 cm
Farba kovu:
zlatá
13,11 EUR
/ bal. (0 )
10,21 EUR
/ bal. (1 ks)
14,81 EUR
/ bal. (2 ks)
88,86 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (10,21 EUR / ks)
2 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
2 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
2 ks (7,41 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 medená stredná
2 čierna
bal.
Do košíka
Náramok z nerezovej ocele 370234
Dĺžka:
17 cm
Šírka:
0,16 cm
Rozmery stredovej časti:
cca 4 x 2,5 cm
Adjustačná retiazka:
3 cm
Nerezová oceľ
9,37 EUR
/ bal. (0 )
9,37 EUR
/ bal. (1 ks)
29,98 EUR
/ bal. (4 ks)
89,94 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (9,37 EUR / ks)
4 ks (7,50 EUR / ks) - F1
1 ks (9,37 EUR / ks)
4 ks (7,50 EUR / ks) - F1
1 ks (9,37 EUR / ks)
4 ks (7,50 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná srdce
2 strieborná hviezda
bal.
Do košíka
Náramok z nerezovej ocele srdce 370531
Dĺžka:
18 cm
Šírka:
0,15 cm
Rozmery stredovej časti:
6 x 2,2 cm
Rozmery srdiečka:
1,3 x 1,6 cm
Adjustačná retiazka:
4,5 cm
9,40 EUR
/ bal. (0 )
7,32 EUR
/ bal. (1 ks)
10,62 EUR
/ bal. (2 ks)
31,85 EUR
/ bal. (6 ks)
1 ks (7,32 EUR / ks)
2 ks (5,31 EUR / ks) - F1
1 ks (7,32 EUR / ks)
2 ks (5,31 EUR / ks)
-- vyberte variant --
strieborná
bal.
Do košíka
Dámsky / dievčenský opasok kamienkový s kvetom 650408
Priemer:
0,6 cm
Obvod:
75 - 117 cm
Rozmery kvetu:
7,5 x 8 cm
Farba kovu:
zlatá
13,11 EUR
/ bal. (0 )
10,21 EUR
/ bal. (1 ks)
22,22 EUR
/ bal. (3 ks)
88,86 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (10,21 EUR / ks)
3 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
3 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
3 ks (7,41 EUR / ks) - F1
3 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
3 ks (7,41 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 zlatá
2 antracit
3 strieborná
bal.
Do košíka
Darčeková krabička metalická 740263
-30%
Rozmery (ŠxVxH):
12 x 20 x 5 cm
Vnútorné rozmery:
12 x 15 x 5 cm
Rozmery balenia:
14 x 29,5 cm
Balenie:
2 ks
0,989 EUR
/ bal. (0 )
0,693 EUR
/ bal. (0 )
1,09 EUR
/ bal. (0 )
0,760 EUR
/ bal. (0 )
2,17 EUR
/ bal. (2 ks)
1,52 EUR
/ bal. (2 ks)
5,66 EUR
/ bal. (8 ks)
3,96 EUR
/ bal. (8 ks)
0,707 EUR
/ bal. (0 )
0,495 EUR
/ bal. (0 )
13,56 EUR
/ bal. (24 ks)
10,68 EUR
/ bal. (24 ks)
0,565 EUR
/ bal. (0 )
0,445 EUR
/ bal. (0 )
0,565 EUR
/ bal. (0 )
0,445 EUR
/ bal. (0 )
2 ks (0,760 EUR / ks)
8 ks (0,495 EUR / ks) - F1
24 ks (0,445 EUR / ks) - F1
2 ks (0,760 EUR / ks)
8 ks (0,495 EUR / ks) - F1
24 ks (0,445 EUR / ks) - F1
2 ks (0,760 EUR / ks)
8 ks (0,495 EUR / ks) - F1
24 ks (0,445 EUR / ks) - F1
2 ks (0,760 EUR / ks)
8 ks (0,495 EUR / ks) - F1
24 ks (0,445 EUR / ks) - F1
8 ks (0,495 EUR / ks) - F1
24 ks (0,445 EUR / ks) - F1
2 ks (0,760 EUR / ks)
8 ks (0,495 EUR / ks)
24 ks (0,445 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
4 strieborná
5 zlatá
6 pudrová
7 červená
bal.
Do košíka
Plastové korálky Metalic s veľkým prievlakom 8x10 mm 200667
-45%
Priemer:
10 mm
Výška:
8 mm
Prievlak:
5,7 mm
Veľkoprievlakové koráliky
0,096 EUR
/ bal. (0 )
0,053 EUR
/ bal. (0 )
1,05 EUR
/ bal. (10 ks)
0,580 EUR
/ bal. (10 ks)
6,80 EUR
/ bal. (100 ks)
3,80 EUR
/ bal. (100 ks)
0,061 EUR
/ bal. (0 )
0,034 EUR
/ bal. (0 )
61,- EUR
/ bal. (1000 ks)
34,- EUR
/ bal. (1000 ks)
122,- EUR
/ bal. (2000 ks)
68,- EUR
/ bal. (2000 ks)
10 ks (0,058 EUR / ks)
100 ks (0,038 EUR / ks)
1000 ks (0,034 EUR / ks) - F1
10 ks (0,058 EUR / ks)
100 ks (0,038 EUR / ks)
1000 ks (0,034 EUR / ks) - F1
100 ks (0,038 EUR / ks)
1000 ks (0,034 EUR / ks) - F1
10 ks (0,058 EUR / ks)
100 ks (0,038 EUR / ks)
1000 ks (0,034 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 ružovozlatá
4 zlatá
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Plastové korálky s plôškami s veľkým prievlakom 14,5x9 mm 200135
-30%
Priemer:
14,5 mm
Výška:
9 mm
Prievlak:
5 mm
Transparentné
Veľkoprievlakové koráliky
0,269 EUR
/ bal. (0 )
0,189 EUR
/ bal. (0 )
1,48 EUR
/ bal. (5 ks)
1,04 EUR
/ bal. (5 ks)
0,192 EUR
/ bal. (0 )
0,135 EUR
/ bal. (0 )
3,84 EUR
/ bal. (20 ks)
2,70 EUR
/ bal. (20 ks)
0,154 EUR
/ bal. (0 )
0,108 EUR
/ bal. (0 )
30,80 EUR
/ bal. (200 ks)
21,60 EUR
/ bal. (200 ks)
0,154 EUR
/ bal. (0 )
0,108 EUR
/ bal. (0 )
77,- EUR
/ bal. (500 ks)
54,- EUR
/ bal. (500 ks)
5 ks (0,207 EUR / ks)
5 ks (0,207 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
500 ks (0,108 EUR / ks)
5 ks (0,207 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
5 ks (0,207 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
5 ks (0,207 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
200 ks (0,108 EUR / ks) - F1
5 ks (0,207 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
200 ks (0,108 EUR / ks) - F1
500 ks (0,108 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
200 ks (0,108 EUR / ks) - F1
5 ks (0,207 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
200 ks (0,108 EUR / ks)
500 ks (0,108 EUR / ks)
-- vyberte variant --
5 tyrkys
9 Black
14 ružová sv.
16 ružová najsv.
19 modrá námornícka
21 malinová
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Plastové korálky matné s veľkým prievlakom 10x12 mm 200036
-20%
Priemer:
12 mm
Výška:
10 mm
Prievlak:
5 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Matné
0,045 EUR
/ bal. (0 )
0,036 EUR
/ bal. (0 )
0,050 EUR
/ bal. (0 )
0,040 EUR
/ bal. (0 )
1,- EUR
/ bal. (20 ks)
0,800 EUR
/ bal. (20 ks)
3,20 EUR
/ bal. (100 ks)
2,60 EUR
/ bal. (100 ks)
3,20 EUR
/ bal. (100 ks)
2,60 EUR
/ bal. (100 ks)
0,032 EUR
/ bal. (0 )
0,026 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
16,10 EUR
/ bal. (700 ks)
12,60 EUR
/ bal. (700 ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks) - F1
700 ks (0,018 EUR / ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks) - F1
700 ks (0,018 EUR / ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
700 ks (0,018 EUR / ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks) - F1
700 ks (0,018 EUR / ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks) - F1
700 ks (0,018 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks) - F1
20 ks (0,040 EUR / ks)
700 ks (0,018 EUR / ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks)
700 ks (0,018 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (24) biela
3 (29) mint
4 (6) pudrová
5 (3) červená svetlá
11 (4) ružová tmavá
18 (23) šedá
25 (18) krémová svetlá
bal.
Do košíka
Plavkovina zvierací vzor 920520
Gramáž:
190 g/m²
Šírka:
150 cm
Predávame od 0.5 m
Odevné
12,28 EUR
/ bal. (0 )
9,57 EUR
/ bal. (1 m)
34,70 EUR
/ bal. (5 m)
1 m (9,57 EUR / m) - Metráž
5 m (6,94 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (9,57 EUR / m) - Metráž
5 m (6,94 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (9,57 EUR / m) - Metráž
5 m (6,94 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (9,57 EUR / m) - Metráž
5 m (6,94 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 zlatá svetlá
2 ružovozlatá
3 zlatá
bal.
Do košíka
Plastové korálky s veľkým prievlakom 8x10 mm pastelový mix 340114
Priemer:
10 mm
Výška:
8 mm
Prievlak:
4,3 mm
Veľkoprievlakové koráliky
0,021 EUR
/ bal. (0 )
1,15 EUR
/ bal. (50 ks)
3,- EUR
/ bal. (200 ks)
11,50 EUR
/ bal. (1150 ks)
50 ks (0,023 EUR / ks)
200 ks (0,015 EUR / ks) - F1
1150 ks (0,010 EUR / ks)
50 ks (0,023 EUR / ks)
200 ks (0,015 EUR / ks)
1150 ks (0,010 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix
bal.
Do košíka
Malá šperkovnica na zips, cestovná 8x13x6 cm 930675
-68%
Šírka:
8 cm
Dĺžka:
13 cm
Výška:
6 cm
16,57 EUR
/ bal. (0 )
5,80 EUR
/ bal. (0 )
12,91 EUR
/ bal. (1 ks)
4,14 EUR
/ bal. (1 ks)
12,91 EUR
/ bal. (0 )
4,14 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (4,14 EUR / ks)
1 ks (4,14 EUR / ks)
1 ks (4,14 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 šedá kalná
2 ružovofialová
bal.
Do košíka
Plastové korálky Metalic s veľkým prievlakom 8x10 mm 340112
Priemer:
10 mm
Výška:
8 mm
Prievlak:
4,8 mm
Veľkoprievlakové koráliky
0,047 EUR
/ bal. (0 )
1,04 EUR
/ bal. (20 ks)
0,034 EUR
/ bal. (0 )
6,80 EUR
/ bal. (200 ks)
0,023 EUR
/ bal. (0 )
27,60 EUR
/ bal. (1200 ks)
0,023 EUR
/ bal. (0 )
20 ks (0,052 EUR / ks)
1200 ks (0,023 EUR / ks)
20 ks (0,052 EUR / ks)
200 ks (0,034 EUR / ks) - F1
1200 ks (0,023 EUR / ks)
20 ks (0,052 EUR / ks)
200 ks (0,034 EUR / ks)
1200 ks (0,023 EUR / ks)
-- vyberte variant --
3 zlato kovová
4 antracit
bal.
Do košíka
Retiazka na kabelky dĺžka 120 cm, Ø6,5 mm 930985
Priemer:
6,5 mm
Dĺžka:
120 cm
Hmotnosť:
74 g
Kovový
5,03 EUR
/ bal. (0 )
3,92 EUR
/ bal. (1 ks)
11,36 EUR
/ bal. (4 ks)
1 ks (3,92 EUR / ks)
4 ks (2,84 EUR / ks) - F1
1 ks (3,92 EUR / ks)
4 ks (2,84 EUR / ks) - F1
1 ks (3,92 EUR / ks)
4 ks (2,84 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 nikel
2 zlatá
bal.
Do košíka
Retiazka na kabelky dĺžka 120 cm, Ø3 mm 930984
Priemer:
3 mm
Dĺžka:
120 cm
Kovový
4,04 EUR
/ bal. (0 )
3,15 EUR
/ bal. (1 ks)
9,13 EUR
/ bal. (4 ks)
1 ks (3,15 EUR / ks)
4 ks (2,28 EUR / ks) - F1
1 ks (3,15 EUR / ks)
4 ks (2,28 EUR / ks) - F1
1 ks (3,15 EUR / ks)
4 ks (2,28 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele 370335
Dĺžka:
39 cm
Rozmery ozdoby:
0,6 x 2 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Nerezová oceľ
8,16 EUR
/ bal. (0 )
6,36 EUR
/ bal. (1 ks)
9,22 EUR
/ bal. (2 ks)
55,33 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (6,36 EUR / ks)
2 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
2 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
2 ks (4,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Retiazka / reťaz z nerezovej ocele 370554
Dĺžka:
45 cm
Šírka:
4 mm
Hmotnosť:
18 g
Nerezová oceľ
Unisex
4,04 EUR
/ bal. (0 )
4,43 EUR
/ bal. (1 ks)
8,66 EUR
/ bal. (3 ks)
12,12 EUR
/ bal. (6 ks)
24,24 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (4,43 EUR / ks)
3 ks (2,89 EUR / ks) - F1
6 ks (2,02 EUR / ks) - F1
1 ks (4,43 EUR / ks)
3 ks (2,89 EUR / ks)
6 ks (2,02 EUR / ks)
-- vyberte variant --
strieborná
bal.
Do košíka
Plastové korálky s prúžkom s veľkým prievlakom 10x12 mm 200829
-35%
Priemer:
12 mm
Výška:
10 mm
Prievlak:
5,8 mm
Veľkoprievlakové koráliky
0,147 EUR
/ bal. (0 )
0,095 EUR
/ bal. (0 )
0,161 EUR
/ bal. (0 )
0,105 EUR
/ bal. (0 )
1,61 EUR
/ bal. (10 ks)
1,05 EUR
/ bal. (10 ks)
5,25 EUR
/ bal. (50 ks)
3,40 EUR
/ bal. (50 ks)
0,073 EUR
/ bal. (0 )
0,048 EUR
/ bal. (0 )
36,50 EUR
/ bal. (500 ks)
24,- EUR
/ bal. (500 ks)
73,- EUR
/ bal. (1000 ks)
48,- EUR
/ bal. (1000 ks)
10 ks (0,105 EUR / ks)
10 ks (0,105 EUR / ks)
500 ks (0,048 EUR / ks)
-- vyberte variant --
4 multikolor
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele 370735
Dĺžka:
40 cm
Rozmery prívesku:
2,2 x 2,2 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Nerezová oceľ
8,99 EUR
/ bal. (0 )
7,- EUR
/ bal. (1 ks)
10,15 EUR
/ bal. (2 ks)
60,92 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (7,- EUR / ks)
2 ks (5,08 EUR / ks) - F1
1 ks (7,- EUR / ks)
2 ks (5,08 EUR / ks) - F1
1 ks (7,- EUR / ks)
2 ks (5,08 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele dvojitý guličky 360932
Dĺžka:
36 cm
Šírka:
1,2; 3,3 mm
Priemer guličky:
4 mm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Nerezová oceľ
8,99 EUR
/ bal. (0 )
9,86 EUR
/ bal. (1 ks)
12,84 EUR
/ bal. (2 ks)
15,41 EUR
/ bal. (3 ks)
61,62 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (9,86 EUR / ks)
2 ks (6,42 EUR / ks) - F1
3 ks (5,14 EUR / ks) - F1
1 ks (9,86 EUR / ks)
2 ks (6,42 EUR / ks)
3 ks (5,14 EUR / ks)
-- vyberte variant --
strieborná
bal.
Do košíka
Retiazka na kabelky dĺžka 90 cm 930983
Šírka:
10 mm
Dĺžka:
90 cm
Hmotnosť:
63 g
Kovový
7,17 EUR
/ bal. (0 )
5,59 EUR
/ bal. (1 ks)
16,21 EUR
/ bal. (4 ks)
1 ks (5,59 EUR / ks)
4 ks (4,05 EUR / ks) - F1
1 ks (5,59 EUR / ks)
4 ks (4,05 EUR / ks) - F1
1 ks (5,59 EUR / ks)
4 ks (4,05 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 starozlatá béžová svetlá
2 starozlatá čierna
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele 370736
Dĺžka:
č. 1 a 2: 40 cm
Rozmery prívesku:
č. 1 a 2: 2,4 x 2,5 cm
Dĺžka:
č. 3 a 4: 41 cm
Rozmery prívesku:
č. 3 a 4: 1,5 x 3 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
8,99 EUR
/ bal. (0 )
7,- EUR
/ bal. (1 ks)
20,31 EUR
/ bal. (4 ks)
60,92 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (7,- EUR / ks)
4 ks (5,08 EUR / ks) - F1
1 ks (7,- EUR / ks)
4 ks (5,08 EUR / ks) - F1
1 ks (7,- EUR / ks)
4 ks (5,08 EUR / ks) - F1
1 ks (7,- EUR / ks)
4 ks (5,08 EUR / ks) - F1
4 ks (5,08 EUR / ks) - F1
1 ks (7,- EUR / ks)
4 ks (5,08 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 strieborná srdce
2 zlatá srdce
3 strieborná
4 zlatá
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele s brúsenými kamienkami 370339
Dĺžka:
41 cm
Rozmery ozdoby:
1,5 x 1,8 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Nerezová oceľ
8,16 EUR
/ bal. (0 )
6,36 EUR
/ bal. (1 ks)
9,22 EUR
/ bal. (2 ks)
55,33 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (6,36 EUR / ks)
2 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
2 ks (4,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
rose
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele dvojitý srdce s brúseným kamienkom 360478
Dĺžka:
39; 44 cm
Šírka:
0,65 mm
Rozmery prívesku:
0,8 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Nerezová oceľ
13,93 EUR
/ bal. (0 )
9,95 EUR
/ bal. (1 ks)
20,90 EUR
/ bal. (3 ks)
83,59 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (9,95 EUR / ks)
3 ks (6,97 EUR / ks) - F1
1 ks (9,95 EUR / ks)
3 ks (6,97 EUR / ks)
-- vyberte variant --
strieborná
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele srdce s perleťou 370535
Dĺžka:
č. 1: 42 cm
Šírka:
č. 1: 0,1 cm
Dĺžka:
č. 2 a 3: 41 cm
Šírka:
č. 2 a 3: 0,06 mm
Adjustačná retiazka:
5 cm
8,16 EUR
/ bal. (0 )
6,36 EUR
/ bal. (1 ks)
13,83 EUR
/ bal. (3 ks)
27,67 EUR
/ bal. (6 ks)
1 ks (6,36 EUR / ks)
3 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
3 ks (4,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
3 zlatá
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele dvojitý kocky 360891
Dĺžka:
42 cm
Šírka:
0,1 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Rozmery ozdoby:
0,3 x 0,3 cm
Nerezová oceľ
11,46 EUR
/ bal. (0 )
8,93 EUR
/ bal. (1 ks)
29,17 EUR
/ bal. (4 ks)
87,50 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (8,93 EUR / ks)
4 ks (7,29 EUR / ks) - F1
1 ks (8,93 EUR / ks)
4 ks (7,29 EUR / ks) - F1
1 ks (8,93 EUR / ks)
4 ks (7,29 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik samolepiaci šírka 20 mm 050927
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
2 mm
Návin:
25.0 m
Samolepiaca
0,693 EUR
/ bal. (0 )
0,540 EUR
/ bal. (1 m)
13,50 EUR
/ bal. (25 m)
39,10 EUR
/ bal. (100 m)
0,391 EUR
/ bal. (0 )
0,391 EUR
/ bal. (0 )
469,20 EUR
/ bal. (1200 m)
25 m (0,540 EUR / m)
100 m (0,391 EUR / m) - F1
25 m (0,540 EUR / m)
100 m (0,391 EUR / m)
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie so silikónovou rukoväťou, so zlatou špičkou 040275
Dĺžka:
13,5 cm
Veľkosť:
0,5; 0,8; 1; 1,25; 1,5; 1,75; 2; 2,25; 2,5
Kovový
3,13 EUR
/ bal. (0 )
2,44 EUR
/ bal. (1 ks)
15,93 EUR
/ bal. (9 ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
9 ks (1,77 EUR / ks)
9 ks (1,77 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
9 ks (1,77 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
mix variant
1 (0,5 mm) ružová sv.
2 (0,8 mm) mint
3 (1 mm) fialová
4 (1,25 mm) oranžová
5 (1,5 mm) biela
6 (1,75 mm) modrá berlínska
8 (2,25 mm) fialová
bal.
Do košíka
Háčiky a očká veľkosť 15+14; 13+12; 12+20; 10+8 mm 630275
Veľkosť:
15+14; 13+12; 12+20; 10+8 mm
Balenie:
12 párov
Nehrdzavejúci
1,15 EUR
/ bal. (0 )
1,27 EUR
/ bal. (1 krab.)
0,824 EUR
/ bal. (0 )
4,12 EUR
/ bal. (5 krab.)
7,42 EUR
/ bal. (10 krab.)
0,742 EUR
/ bal. (0 )
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.)
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
-- vyberte variant --
10+8 mm (18 ks) čierna
10+8 mm (18 ks) nikel
13+12 mm (12 ks) čierna
13+12 mm (12 ks) nikel
15+14 mm (12 ks) čierna
15+14 mm (12 ks) nikel
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Hodinový strojček 080832
Šírka:
55 mm
Dĺžka:
55 mm
Tichý chod
4,37 EUR
/ bal. (0 )
4,80 EUR
/ bal. (1 sada)
3,12 EUR
/ bal. (0 )
12,48 EUR
/ bal. (4 sada)
43,70 EUR
/ bal. (20 sada)
2,19 EUR
/ bal. (0 )
1 sada (4,80 EUR / sada)
4 sada (3,12 EUR / sada) - F1
20 sada (2,19 EUR / sada) - F1
1 sada (4,80 EUR / sada)
4 sada (3,12 EUR / sada)
20 sada (2,19 EUR / sada)
-- vyberte variant --
1 viď obrázok
bal.
Do košíka
Háčik na hačkovanie so silikónovou rukoväťou veľ. 2-6; 040255
Dĺžka:
13,7 cm
Veľkosť:
2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6
Hliníkový
1,65 EUR
/ bal. (0 )
1,81 EUR
/ bal. (1 ks)
0,824 EUR
/ bal. (0 )
5,89 EUR
/ bal. (5 ks)
8,24 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks)
10 ks (0,824 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (2 mm) náhodná farba
2 (2,5 mm) náhodná farba
8 (5,5 mm) náhodná farba
9 (6 mm) náhodná farba
bal.
Do košíka
Hadovka - vlnovka šírka 5mm 510249
Šírka:
5 mm
Šírka od okraja ku kraju:
9 mm
Návin:
30.0 m
Lesklá
0,161 EUR
/ bal. (0 )
0,247 EUR
/ bal. (1 m)
0,161 EUR
/ bal. (0 )
0,161 EUR
/ bal. (0 )
0,161 EUR
/ bal. (0 )
4,83 EUR
/ bal. (30 m)
0,112 EUR
/ bal. (0 )
0,112 EUR
/ bal. (0 )
0,112 EUR
/ bal. (0 )
0,112 EUR
/ bal. (0 )
13,44 EUR
/ bal. (120 m)
0,112 EUR
/ bal. (0 )
0,112 EUR
/ bal. (0 )
30 m (0,161 EUR / m)
120 m (0,112 EUR / m) - F1
30 m (0,161 EUR / m)
120 m (0,112 EUR / m) - F1
30 m (0,161 EUR / m)
120 m (0,112 EUR / m) - F1
30 m (0,161 EUR / m)
120 m (0,112 EUR / m) - F1
120 m (0,112 EUR / m) - F1
30 m (0,161 EUR / m)
120 m (0,112 EUR / m) - F1
30 m (0,161 EUR / m)
120 m (0,112 EUR / m)
-- vyberte variant --
10 biela
6 žltá maslová
8 ružová sv.
23 zelená irská
51 šedá
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš samolepiaci šírka 30 mm 750613
Šírka:
30 mm
Hrúbka:
3,6 mm
Predávame od 1 m
Návin:
25.0 m
1,98 EUR
/ bal. (0 )
1,54 EUR
/ bal. (1 m)
27,95 EUR
/ bal. (25 m)
1,12 EUR
/ bal. (0 )
1,12 EUR
/ bal. (0 )
1,12 EUR
/ bal. (0 )
447,20 EUR
/ bal. (400 m)
1 m (1,54 EUR / m) - Metráž
25 m (1,12 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (1,54 EUR / m) - Metráž
25 m (1,12 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš šírka 25 mm 050437
Šírka:
25 mm
Hrúbka:
3 mm
Predávame od 2 m
Návin:
25.0 m
1,24 EUR
/ bal. (0 )
0,883 EUR
/ bal. (1 m)
15,45 EUR
/ bal. (25 m)
0,883 EUR
/ bal. (0 )
0,618 EUR
/ bal. (0 )
309,- EUR
/ bal. (500 m)
1 m (0,883 EUR / m) - Metráž
25 m (0,618 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,883 EUR / m) - Metráž
25 m (0,618 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,883 EUR / m) - Metráž
25 m (0,618 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš šírka 20 mm 740843
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
2,5 mm
Návin:
25.0 m
0,989 EUR
/ bal. (0 )
1,09 EUR
/ bal. (1 m)
17,68 EUR
/ bal. (25 m)
0,495 EUR
/ bal. (0 )
49,50 EUR
/ bal. (100 m)
0,495 EUR
/ bal. (0 )
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m)
-- vyberte variant --
(031) ecru
(101) béžová
(056) horčicová
(820) červená
(516) ružová
(351) modrofialová
(153) zelená malachitová
(134) šedá holubia
(119) šedá svetlá
(306) šedá
(58) modrá parížska
(161) hnedá
(305) zelená khaki
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie so zlatou špičkou veľ. 0,5; 0,7; 0,9; 1,1; 1,3; 1,5; 1,7; 1,9; 040286
Dĺžka:
13 cm
Veľkosť:
0,5; 0,7; 0,9; 1,1; 1,3; 1,5; 1,7; 1,9
Kovový
Plastová rukoväť
1,36 EUR
/ bal. (0 )
1,49 EUR
/ bal. (1 ks)
4,86 EUR
/ bal. (5 ks)
4,86 EUR
/ bal. (5 ks)
6,80 EUR
/ bal. (10 ks)
6,80 EUR
/ bal. (10 ks)
68,- EUR
/ bal. (100 ks)
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks)
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks)
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
5 ks (0,972 EUR / ks)
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks)
10 ks (0,680 EUR / ks)
10 ks (0,680 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (0,5 mm) hnedá
2 (0,7 mm) hnedá
3 (0,9 mm) hnedá
4 (1,1 mm) hnedá
5 (1,3 mm) hnedá
6 (1,5 mm) hnedá
7 (1,7 mm) hnedá
8 (1,9 mm) hnedá
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie veľkosť 2-5,5; 040170
Dĺžka:
15 cm
Veľkosť:
2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5
Hliníkový
0,907 EUR
/ bal. (0 )
0,995 EUR
/ bal. (1 ks)
3,24 EUR
/ bal. (5 ks)
0,648 EUR
/ bal. (0 )
45,30 EUR
/ bal. (100 ks)
90,60 EUR
/ bal. (200 ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
200 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
200 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
200 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
200 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
200 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
200 ks (0,453 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 náhodná farba
2,5 náhodná farba
3 náhodná farba
3,5 náhodná farba
4 náhodná farba
4,5 náhodná farba
5 náhodná farba
5,5 náhodná farba
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš samolepiaci šírka 20 mm 050295
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
3 mm
Návin:
25.0 m, 600.0 m
Samolepiaca
1,38 EUR
/ bal. (0 )
1,07 EUR
/ bal. (1 m)
26,83 EUR
/ bal. (25 m)
0,778 EUR
/ bal. (0 )
77,80 EUR
/ bal. (100 m)
466,80 EUR
/ bal. (600 m)
25 m (1,07 EUR / m)
100 m (0,778 EUR / m) - F1
600 m (0,778 EUR / m)
25 m (1,07 EUR / m)
100 m (0,778 EUR / m)
600 m (0,778 EUR / m)
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Háčik na hačkovanie s rukoväťou veľkosť: 2, 2,5 , 3 a 3,5 Pony 040144
Dĺžka:
14 cm
Veľkosť:
2, 2,5, 3, 3,5
Hliníkový
1,62 EUR
/ bal. (0 )
1,77 EUR
/ bal. (1 ks)
5,77 EUR
/ bal. (5 ks)
20,78 EUR
/ bal. (20 ks)
1,04 EUR
/ bal. (0 )
1,04 EUR
/ bal. (0 )
5 ks (1,15 EUR / ks)
20 ks (1,04 EUR / ks) - F1
5 ks (1,15 EUR / ks)
20 ks (1,04 EUR / ks) - F1
1 ks (1,77 EUR / ks)
5 ks (1,15 EUR / ks)
20 ks (1,04 EUR / ks) - F1
5 ks (1,15 EUR / ks)
20 ks (1,04 EUR / ks) - F1
20 ks (1,04 EUR / ks) - F1
1 ks (1,77 EUR / ks)
5 ks (1,15 EUR / ks)
20 ks (1,04 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 mm viď obrázok
2,5 mm viď obrázok
3 mm viď obrázok
3,5 mm viď obrázok
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik samolepiaci šírka 50 mm 070203
-10%
Šírka:
50 mm
Hrúbka:
2,3 mm
Predávame od 2 m
Návin:
25.0 m
Samolepiaca
1,30 EUR
/ bal. (0 )
1,17 EUR
/ bal. (0 )
0,930 EUR
/ bal. (1 m)
0,837 EUR
/ bal. (1 m)
16,28 EUR
/ bal. (25 m)
14,65 EUR
/ bal. (25 m)
0,930 EUR
/ bal. (0 )
0,837 EUR
/ bal. (0 )
0,651 EUR
/ bal. (0 )
0,586 EUR
/ bal. (0 )
0,651 EUR
/ bal. (0 )
0,586 EUR
/ bal. (0 )
0,651 EUR
/ bal. (0 )
0,586 EUR
/ bal. (0 )
325,50 EUR
/ bal. (500 m)
293,- EUR
/ bal. (500 m)
1 m (0,837 EUR / m) - Metráž
25 m (0,586 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,837 EUR / m) - Metráž
25 m (0,586 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,837 EUR / m) - Metráž
25 m (0,586 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 čierna
2 biela
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš šírka 20 mm 050978
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
3 mm
Návin:
25.0 m, 600.0 m
1,03 EUR
/ bal. (0 )
1,13 EUR
/ bal. (1 m)
18,40 EUR
/ bal. (25 m)
51,50 EUR
/ bal. (100 m)
0,515 EUR
/ bal. (0 )
309,- EUR
/ bal. (600 m)
25 m (0,736 EUR / m)
100 m (0,515 EUR / m) - F1
600 m (0,515 EUR / m)
25 m (0,736 EUR / m)
100 m (0,515 EUR / m) - F1
600 m (0,515 EUR / m)
25 m (0,736 EUR / m)
100 m (0,515 EUR / m)
600 m (0,515 EUR / m)
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Čakajte prosím, stránka sa načítáva...
Zobrazené
1 -
48
z
182
Na stránke:
12
24
48
96
1
2
3
4
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.