Jazyk / Mena
Hlavná ponuka
Prihlásiť
Inšpirácia
Návody
Darčekové poukazy
Kontakty
Dôležité informácie
Obchodné podmienky
Doprava a platba
Často dávané otázky
Reklamácia a odstúpenie od kúpnej zmluvy
Vernostný program
Vytvoriť užívateľský účet
Prihlásiť
Prihlásiť
Prihlásenie
E- mail:
Heslo:
Poslat dočasné heslo
Trvale prihlásiť
Vytvoriť užívateľský účet
… už 36 rokov s Vami
Zákaznícka linka
(+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00
Napište nám
SK
CZ
PL
EN
HU
DE
SK
IT
ES
FR
RO
HR
BG
GR
EUR
CZK
(Kč)
PLN
(zł)
EUR
(€)
HUF
(Ft)
USD
($)
GBP
(£)
RON
(lei)
Cena:
Položiek:
0,- EUR
0
» Zobraziť košík
Kategórie
Kategórie
Textilná galantéria
Brzdičky a koncovky
Bytový a kuchynský textil
Čipky a madeiry
Domácnosť
Fixačné materiály, vlizelíny, výplne a výstuhy
Flitre, glitre
Gombíky a zapínanie
Gumy
Ihly
Keprovky a tech. stuhy
Košíky a kazety
Kovová galantéria
Krajčírske potreby
Krstné a smútočné doplnky
Lampasy a paspulky
Lemovky, krojovky a paspulky
Lisy, pistóny, priebojníky, výsečníky a kliešte
Modistické potreby
Náplety a manžety
Nažehľovacie kamienky - hotfix
Nažehlovačky, nášivky, záplaty a reflexné prvky
Nite
Nožnice a nožiarsky tovar
Odevné, opaskové, laclové spony a prievlaky
Ozdoby kovové na odevy, obuv a doplnky
Ozdoby na odevy, obuv a doplnky
Plastová galantéria
Pletenie a háčkovanie
Polotovary k výrobe kabeliek a tašiek
Polotovary na plavky a spodnú bielizeň
Polotovary na tvorbu postavičiek a zvieratiek
Popruhy
Prámiky, hadovky, borty a boa
Pre miláčikov
Strapce
Stuhy
Suché zipsy
Šikmé prúžky
Šitíčka
Šnúry, povrázky a tkaničky
Špendlíky
Vreckovky
Vybavenie predajní pre galantériu
Výrobky zo šijacej dielne Stoklasa
Vyšívanie
Záclonová galantéria
Zdrhovadlá-zipsy
Zvyškový výpredaj
Látky
Bavlnené látky - plátna
Bavlnené vaflové piké a vaflovina
Čipky, madeiry a strapce
Dekoračné látky Loneta
Fleece, kožušina
Juta, imitácia juty, filc, prateľný papier
Kočíkovina a obrusovina
Ľanové látky a imitácia ľanu
Látky s flitrami a kamienkami
Látky v nadštandardnej šírke
Minky, plyšové látky a zamat
Odevné prírodné látky
Plienkovina, mušelín, flanel, krep a froté
Podšívky, sieťoviny, trikotín a krinolíny
Satén a bavlnený satén
Semiš, koženka, poťahové látky
Softshell, šuštiakovina, riflovina, microfiber
Šatovky, kostýmovky, tvíd
Šifón, žoržet, organza
Technické tkaniny, neoprén, protišmyk a fólie
Teplákovina a svetrovina
Tyl a francúzsky závoj
Úplety a plavkovina
Vianočné látky
Zatemňovacie látky a záclony
Tvorenie a aranžovanie
Anjeli
Brmbolce a chlpaté drôtiky
Darčekové vrecúška, tašky a krabice
Dekoračná organza, tyl, satén, taft a juta
Dekoračné ozdoby
Fimo, betón a krištálová živica
Foamiran a moosgummi
Kovová, drevená a sklenená dekorácia
Kreatívne sady a hranie s deťmi
Kvety, kytice, rastliny, plody
Macramé
Oči, ňufáky, hlavičky a hrkálky
Ostatné dekorácie
Párty, narodeniny a karneval
Patchwork
Perie
Plstenie
Polotovary drevené
Polotovary na lapače snov a zvonkohry
Polotovary papierové
Polotovary textilné
Polystyrénové polotovary
Pomôcky, náradie, polotovary a formy
Potreby pre aranžovanie
Scrapbooking a quilling
Svadobná dekorácia
Sviečky, svietniky, bodce a anjelské zvonenie
Školské potreby
Veľkonočné a jarné dekorácie
Vence
Vianočná tvorba
Vianočné dekorácie
Zdobenie dekorácií
Zdobenie textilu
Zvončeky a rolničky z kovu
Korálky a komponenty
Bižutérne komponenty a polotovary
Drevené koráliky
Koráliky rokajl PRECIOSA - ČESKÝ VÝROBOK
Koráliky sklenené
Minerálové a perleťové koráliky
Perlové korálky
Plastové korálky
Porcelánové a kovové korálky
Veľkoprievlakové koráliky
Sady koráliek
Kabošony a brúsené kamienky
Bižutérne drôty a drôtené šablóny
Náradie a potreby
Návlekový material
Bižutéria
Darčekové poukazy
Brošne
Darčekové balenie
Detská a dievčenská bižutéria
Náhrdelníky
Náramky a prstene
Náušnice
Ozdoby a prívesky na kabelky, kufre a kľúče
Ozdoby do vlasov
Pánske šperky
Prievlaky na šatky
Prívesky samostatné
Ružence a prívesky s náboženskou tematikou
Svadobná bižutéria
Šperkovnice
Vybavenie predajní
Módne doplnky
Čiapky a čelenky
Dáždniky a pláštenky
Detské a dievčenské tašky, vaky, batohy
Klobúky, fascinátory a boa
Módne tašky, kabelky a batohy
Nákupné tašky, sieťovky
Peňaženky a manikúry
Podväzky
Ponožky, pančucháče a domáca obuv
Puzdrá na okuliare, kozmetické tašky a masky na spanie
Rukavice
Šatky, šály, nákrčníky a plédy
Školské peračníky, vrecká na prezúvky a vaky
Traky a opasky
Viazanky, motýliky, spony a manžetové gombíky
Vreckovky
Zrkadlá
Obaly a vybavenie
Krabice a krabičky
Tašky, sáčky a papiere
Vybavenie predajne
Farebná jeseň
Doma v teple
Halloween
Hrejivé pletenie a hačkovanie
Jesenná móda
Jesenné dekorácie
Keď zaprší
Látkové vreckovky
Plstená tvorba
Sviečky a ich výroba
Zabavte sa šitím
Zviditeľnite sa
Špeciálna ponuka
Novinky
Nové farby
Zlacnili sme
Bestsellery [
nové
]
Od poslednej návštevy
Po prihlásení sa tu uvidíte novinky od Vašej poslednej návštevy. Nový tovar, zľavy, inšpiráciu.
Kategórie
Textilná galantéria
Látky
Tvorenie a aranžovanie
Korálky a komponenty
Bižutéria
Módne doplnky
Obaly a vybavenie
Farebná jeseň
Tipy pre Vás
Nožnice PIN
Oktoberfest
Tanečná sezóna
YKK zipsy
Zvieracie vzory
Zobraziť ďalšie skupiny »
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk
Hľadaný tovar - hadí řetízek
Zobrazené
1 -
96
z
182
1
2
Tovar bol pridaný do košíka
Zobraziť košík
Brošňa had 370009
Priemer:
3 cm
Dĺžka špendlíka:
2 cm
3,22 EUR
/ bal. (0 )
3,53 EUR
/ bal. (1 ks)
4,59 EUR
/ bal. (2 ks)
6,43 EUR
/ bal. (4 ks)
19,30 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (3,53 EUR / ks)
2 ks (2,30 EUR / ks) - F1
4 ks (1,61 EUR / ks) - F1
1 ks (3,53 EUR / ks)
2 ks (2,30 EUR / ks)
4 ks (1,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
platina
bal.
Do košíka
Hadia retiazka z nerezovej ocele 370388
-25%
Dĺžka:
44 cm
Šírka:
1,3; 1,6 mm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Hmotnosť:
8 g
Nerezová oceľ
4,86 EUR
/ bal. (0 )
3,65 EUR
/ bal. (0 )
5,34 EUR
/ bal. (1 ks)
4,- EUR
/ bal. (1 ks)
13,90 EUR
/ bal. (4 ks)
10,42 EUR
/ bal. (4 ks)
29,18 EUR
/ bal. (12 ks)
21,89 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (4,- EUR / ks)
4 ks (2,61 EUR / ks) - F1
12 ks (1,82 EUR / ks) - F1
1 ks (4,- EUR / ks)
4 ks (2,61 EUR / ks) - F1
12 ks (1,82 EUR / ks) - F1
1 ks (4,- EUR / ks)
4 ks (2,61 EUR / ks)
12 ks (1,82 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (1,3 mm) platina
2 (1,6 mm) platina
bal.
Do košíka
Spona / prievlak na šatku had 370831
Rozmery ozdoby:
1,5 x 4,5 cm
Prievlak:
1,7 cm
3,55 EUR
/ bal. (0 )
3,89 EUR
/ bal. (1 ks)
5,06 EUR
/ bal. (2 ks)
7,09 EUR
/ bal. (4 ks)
21,28 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (3,89 EUR / ks)
2 ks (2,53 EUR / ks) - F1
4 ks (1,77 EUR / ks) - F1
1 ks (3,89 EUR / ks)
2 ks (2,53 EUR / ks) - F1
4 ks (1,77 EUR / ks) - F1
1 ks (3,89 EUR / ks)
2 ks (2,53 EUR / ks)
4 ks (1,77 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Hadia retiazka z nerezovej ocele 330277
-25%
Dĺžka:
46 cm
Šírka:
0,9 mm
Hmotnosť:
4 g
Nerezová oceľ
4,86 EUR
/ bal. (0 )
3,65 EUR
/ bal. (0 )
5,34 EUR
/ bal. (1 ks)
4,- EUR
/ bal. (1 ks)
3,47 EUR
/ bal. (0 )
2,61 EUR
/ bal. (0 )
10,42 EUR
/ bal. (3 ks)
7,82 EUR
/ bal. (3 ks)
2,43 EUR
/ bal. (0 )
2,09 EUR
/ bal. (0 )
2,43 EUR
/ bal. (0 )
2,09 EUR
/ bal. (0 )
29,18 EUR
/ bal. (12 ks)
25,02 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (4,- EUR / ks)
3 ks (2,61 EUR / ks) - F1
12 ks (2,09 EUR / ks) - F1
1 ks (4,- EUR / ks)
3 ks (2,61 EUR / ks)
12 ks (2,09 EUR / ks)
-- vyberte variant --
strieborná
bal.
Do košíka
Náramok z nerezovej ocele dvojitý hadí 370308
Dĺžka:
16,5 cm
Priemer korálikov:
0,4 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Nerezová oceľ
8,16 EUR
/ bal. (0 )
6,36 EUR
/ bal. (1 ks)
18,44 EUR
/ bal. (4 ks)
27,67 EUR
/ bal. (6 ks)
1 ks (6,36 EUR / ks)
4 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
4 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
4 ks (4,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 ružovozlatá
bal.
Do košíka
Dámsky / dievčenský opasok kamienkový, hadí vzor 650407
Priemer:
1,1 cm
Obvod:
72 - 112 cm
13,11 EUR
/ bal. (0 )
10,21 EUR
/ bal. (1 ks)
14,81 EUR
/ bal. (2 ks)
88,86 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (10,21 EUR / ks)
2 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
2 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
2 ks (7,41 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Dámsky opasok hadí vzor 650416
Šírka:
1,8; 2,3 cm
Dĺžka:
112 cm
Obvod:
86 - 101 cm
Hrúbka:
3 mm
Farba kovu:
ružové zlato
5,75 EUR
/ bal. (0 )
4,48 EUR
/ bal. (1 ks)
12,98 EUR
/ bal. (4 ks)
38,95 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (4,48 EUR / ks)
4 ks (3,25 EUR / ks) - F1
1 ks (4,48 EUR / ks)
4 ks (3,25 EUR / ks) - F1
1 ks (4,48 EUR / ks)
4 ks (3,25 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (1,8 cm) béžová
2 (2,3 cm) béžová
bal.
Do košíka
Výstuž / hadička mäkká Ø5 mm plastová, dutá 950110
Vonkajší priemer:
5 mm
Vnútorný priemer:
4,4 mm
Návin:
5.0 m
Dutá
0,247 EUR
/ bal. (0 )
1,36 EUR
/ bal. (5 m)
0,177 EUR
/ bal. (0 )
1,77 EUR
/ bal. (10 m)
0,124 EUR
/ bal. (0 )
12,40 EUR
/ bal. (100 m)
49,60 EUR
/ bal. (400 m)
5 m (0,271 EUR / m)
10 m (0,177 EUR / m) - F1
100 m (0,124 EUR / m) - F1
5 m (0,271 EUR / m)
10 m (0,177 EUR / m)
100 m (0,124 EUR / m)
-- vyberte variant --
Transparent
bal.
Do košíka
Dámsky / dievčenský opasok kamienkový 650409
Šírka:
cca 1,5 - 2 cm
Obvod:
79 - 120 cm
Farba kovu:
zlatá
13,11 EUR
/ bal. (0 )
10,21 EUR
/ bal. (1 ks)
14,81 EUR
/ bal. (2 ks)
88,86 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (10,21 EUR / ks)
2 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
2 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
2 ks (7,41 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 medená stredná
2 čierna
bal.
Do košíka
Náramok z nerezovej ocele 370234
Dĺžka:
17 cm
Šírka:
0,16 cm
Rozmery stredovej časti:
cca 4 x 2,5 cm
Adjustačná retiazka:
3 cm
Nerezová oceľ
9,37 EUR
/ bal. (0 )
9,37 EUR
/ bal. (1 ks)
29,98 EUR
/ bal. (4 ks)
89,94 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (9,37 EUR / ks)
4 ks (7,50 EUR / ks) - F1
1 ks (9,37 EUR / ks)
4 ks (7,50 EUR / ks) - F1
1 ks (9,37 EUR / ks)
4 ks (7,50 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná srdce
2 strieborná hviezda
bal.
Do košíka
Náramok z nerezovej ocele srdce 370531
Dĺžka:
18 cm
Šírka:
0,15 cm
Rozmery stredovej časti:
6 x 2,2 cm
Rozmery srdiečka:
1,3 x 1,6 cm
Adjustačná retiazka:
4,5 cm
9,40 EUR
/ bal. (0 )
7,32 EUR
/ bal. (1 ks)
10,62 EUR
/ bal. (2 ks)
31,85 EUR
/ bal. (6 ks)
1 ks (7,32 EUR / ks)
2 ks (5,31 EUR / ks) - F1
1 ks (7,32 EUR / ks)
2 ks (5,31 EUR / ks)
-- vyberte variant --
strieborná
bal.
Do košíka
Dámsky / dievčenský opasok kamienkový s kvetom 650408
Priemer:
0,6 cm
Obvod:
75 - 117 cm
Rozmery kvetu:
7,5 x 8 cm
Farba kovu:
zlatá
13,11 EUR
/ bal. (0 )
10,21 EUR
/ bal. (1 ks)
22,22 EUR
/ bal. (3 ks)
88,86 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (10,21 EUR / ks)
3 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
3 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
3 ks (7,41 EUR / ks) - F1
3 ks (7,41 EUR / ks) - F1
1 ks (10,21 EUR / ks)
3 ks (7,41 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 zlatá
2 antracit
3 strieborná
bal.
Do košíka
Darčeková krabička metalická 740263
-30%
Rozmery (ŠxVxH):
12 x 20 x 5 cm
Vnútorné rozmery:
12 x 15 x 5 cm
Rozmery balenia:
14 x 29,5 cm
Balenie:
2 ks
0,989 EUR
/ bal. (0 )
0,693 EUR
/ bal. (0 )
1,09 EUR
/ bal. (0 )
0,760 EUR
/ bal. (0 )
2,17 EUR
/ bal. (2 ks)
1,52 EUR
/ bal. (2 ks)
5,66 EUR
/ bal. (8 ks)
3,96 EUR
/ bal. (8 ks)
0,707 EUR
/ bal. (0 )
0,495 EUR
/ bal. (0 )
13,56 EUR
/ bal. (24 ks)
10,68 EUR
/ bal. (24 ks)
0,565 EUR
/ bal. (0 )
0,445 EUR
/ bal. (0 )
0,565 EUR
/ bal. (0 )
0,445 EUR
/ bal. (0 )
2 ks (0,760 EUR / ks)
8 ks (0,495 EUR / ks) - F1
24 ks (0,445 EUR / ks) - F1
2 ks (0,760 EUR / ks)
8 ks (0,495 EUR / ks) - F1
24 ks (0,445 EUR / ks) - F1
2 ks (0,760 EUR / ks)
8 ks (0,495 EUR / ks) - F1
24 ks (0,445 EUR / ks) - F1
2 ks (0,760 EUR / ks)
8 ks (0,495 EUR / ks) - F1
24 ks (0,445 EUR / ks) - F1
8 ks (0,495 EUR / ks) - F1
24 ks (0,445 EUR / ks) - F1
2 ks (0,760 EUR / ks)
8 ks (0,495 EUR / ks)
24 ks (0,445 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
4 strieborná
5 zlatá
6 pudrová
7 červená
bal.
Do košíka
Plastové korálky Metalic s veľkým prievlakom 8x10 mm 200667
-45%
Priemer:
10 mm
Výška:
8 mm
Prievlak:
5,7 mm
Veľkoprievlakové koráliky
0,096 EUR
/ bal. (0 )
0,053 EUR
/ bal. (0 )
1,05 EUR
/ bal. (10 ks)
0,580 EUR
/ bal. (10 ks)
6,80 EUR
/ bal. (100 ks)
3,80 EUR
/ bal. (100 ks)
0,061 EUR
/ bal. (0 )
0,034 EUR
/ bal. (0 )
61,- EUR
/ bal. (1000 ks)
34,- EUR
/ bal. (1000 ks)
122,- EUR
/ bal. (2000 ks)
68,- EUR
/ bal. (2000 ks)
10 ks (0,058 EUR / ks)
100 ks (0,038 EUR / ks)
1000 ks (0,034 EUR / ks) - F1
10 ks (0,058 EUR / ks)
100 ks (0,038 EUR / ks)
1000 ks (0,034 EUR / ks) - F1
100 ks (0,038 EUR / ks)
1000 ks (0,034 EUR / ks) - F1
10 ks (0,058 EUR / ks)
100 ks (0,038 EUR / ks)
1000 ks (0,034 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 ružovozlatá
4 zlatá
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Plastové korálky s plôškami s veľkým prievlakom 14,5x9 mm 200135
-30%
Priemer:
14,5 mm
Výška:
9 mm
Prievlak:
5 mm
Transparentné
Veľkoprievlakové koráliky
0,269 EUR
/ bal. (0 )
0,189 EUR
/ bal. (0 )
1,48 EUR
/ bal. (5 ks)
1,04 EUR
/ bal. (5 ks)
0,192 EUR
/ bal. (0 )
0,135 EUR
/ bal. (0 )
3,84 EUR
/ bal. (20 ks)
2,70 EUR
/ bal. (20 ks)
0,154 EUR
/ bal. (0 )
0,108 EUR
/ bal. (0 )
30,80 EUR
/ bal. (200 ks)
21,60 EUR
/ bal. (200 ks)
0,154 EUR
/ bal. (0 )
0,108 EUR
/ bal. (0 )
77,- EUR
/ bal. (500 ks)
54,- EUR
/ bal. (500 ks)
5 ks (0,207 EUR / ks)
5 ks (0,207 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
500 ks (0,108 EUR / ks)
5 ks (0,207 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
5 ks (0,207 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
5 ks (0,207 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
200 ks (0,108 EUR / ks) - F1
5 ks (0,207 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
200 ks (0,108 EUR / ks) - F1
500 ks (0,108 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
200 ks (0,108 EUR / ks) - F1
5 ks (0,207 EUR / ks)
20 ks (0,135 EUR / ks)
200 ks (0,108 EUR / ks)
500 ks (0,108 EUR / ks)
-- vyberte variant --
5 tyrkys
9 Black
14 ružová sv.
16 ružová najsv.
19 modrá námornícka
21 malinová
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Plastové korálky matné s veľkým prievlakom 10x12 mm 200036
-20%
Priemer:
12 mm
Výška:
10 mm
Prievlak:
5 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Matné
0,045 EUR
/ bal. (0 )
0,036 EUR
/ bal. (0 )
0,050 EUR
/ bal. (0 )
0,040 EUR
/ bal. (0 )
1,- EUR
/ bal. (20 ks)
0,800 EUR
/ bal. (20 ks)
3,20 EUR
/ bal. (100 ks)
2,60 EUR
/ bal. (100 ks)
3,20 EUR
/ bal. (100 ks)
2,60 EUR
/ bal. (100 ks)
0,032 EUR
/ bal. (0 )
0,026 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
16,10 EUR
/ bal. (700 ks)
12,60 EUR
/ bal. (700 ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks) - F1
700 ks (0,018 EUR / ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks) - F1
700 ks (0,018 EUR / ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
700 ks (0,018 EUR / ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks) - F1
700 ks (0,018 EUR / ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks) - F1
700 ks (0,018 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks) - F1
20 ks (0,040 EUR / ks)
700 ks (0,018 EUR / ks)
20 ks (0,040 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks)
100 ks (0,026 EUR / ks)
700 ks (0,018 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (24) biela
3 (29) mint
4 (6) pudrová
5 (3) červená svetlá
11 (4) ružová tmavá
18 (23) šedá
25 (18) krémová svetlá
bal.
Do košíka
Plavkovina zvierací vzor 920520
Gramáž:
190 g/m²
Šírka:
150 cm
Predávame od 0.5 m
Odevné
12,28 EUR
/ bal. (0 )
9,57 EUR
/ bal. (1 m)
34,70 EUR
/ bal. (5 m)
1 m (9,57 EUR / m) - Metráž
5 m (6,94 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (9,57 EUR / m) - Metráž
5 m (6,94 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (9,57 EUR / m) - Metráž
5 m (6,94 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (9,57 EUR / m) - Metráž
5 m (6,94 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 zlatá svetlá
2 ružovozlatá
3 zlatá
bal.
Do košíka
Plastové korálky s veľkým prievlakom 8x10 mm pastelový mix 340114
Priemer:
10 mm
Výška:
8 mm
Prievlak:
4,3 mm
Veľkoprievlakové koráliky
0,021 EUR
/ bal. (0 )
1,15 EUR
/ bal. (50 ks)
3,- EUR
/ bal. (200 ks)
11,50 EUR
/ bal. (1150 ks)
50 ks (0,023 EUR / ks)
200 ks (0,015 EUR / ks) - F1
1150 ks (0,010 EUR / ks)
50 ks (0,023 EUR / ks)
200 ks (0,015 EUR / ks)
1150 ks (0,010 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix
bal.
Do košíka
Malá šperkovnica na zips, cestovná 8x13x6 cm 930675
-68%
Šírka:
8 cm
Dĺžka:
13 cm
Výška:
6 cm
16,57 EUR
/ bal. (0 )
5,80 EUR
/ bal. (0 )
12,91 EUR
/ bal. (1 ks)
4,14 EUR
/ bal. (1 ks)
12,91 EUR
/ bal. (0 )
4,14 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (4,14 EUR / ks)
1 ks (4,14 EUR / ks)
1 ks (4,14 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 šedá kalná
2 ružovofialová
bal.
Do košíka
Plastové korálky Metalic s veľkým prievlakom 8x10 mm 340112
Priemer:
10 mm
Výška:
8 mm
Prievlak:
4,8 mm
Veľkoprievlakové koráliky
0,047 EUR
/ bal. (0 )
1,04 EUR
/ bal. (20 ks)
0,034 EUR
/ bal. (0 )
6,80 EUR
/ bal. (200 ks)
0,023 EUR
/ bal. (0 )
27,60 EUR
/ bal. (1200 ks)
0,023 EUR
/ bal. (0 )
20 ks (0,052 EUR / ks)
1200 ks (0,023 EUR / ks)
20 ks (0,052 EUR / ks)
200 ks (0,034 EUR / ks) - F1
1200 ks (0,023 EUR / ks)
20 ks (0,052 EUR / ks)
200 ks (0,034 EUR / ks)
1200 ks (0,023 EUR / ks)
-- vyberte variant --
3 zlato kovová
4 antracit
bal.
Do košíka
Retiazka na kabelky dĺžka 120 cm, Ø6,5 mm 930985
Priemer:
6,5 mm
Dĺžka:
120 cm
Hmotnosť:
74 g
Kovový
5,03 EUR
/ bal. (0 )
3,92 EUR
/ bal. (1 ks)
11,36 EUR
/ bal. (4 ks)
1 ks (3,92 EUR / ks)
4 ks (2,84 EUR / ks) - F1
1 ks (3,92 EUR / ks)
4 ks (2,84 EUR / ks) - F1
1 ks (3,92 EUR / ks)
4 ks (2,84 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 nikel
2 zlatá
bal.
Do košíka
Retiazka na kabelky dĺžka 120 cm, Ø3 mm 930984
Priemer:
3 mm
Dĺžka:
120 cm
Kovový
4,04 EUR
/ bal. (0 )
3,15 EUR
/ bal. (1 ks)
9,13 EUR
/ bal. (4 ks)
1 ks (3,15 EUR / ks)
4 ks (2,28 EUR / ks) - F1
1 ks (3,15 EUR / ks)
4 ks (2,28 EUR / ks) - F1
1 ks (3,15 EUR / ks)
4 ks (2,28 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele 370335
Dĺžka:
39 cm
Rozmery ozdoby:
0,6 x 2 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Nerezová oceľ
8,16 EUR
/ bal. (0 )
6,36 EUR
/ bal. (1 ks)
9,22 EUR
/ bal. (2 ks)
55,33 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (6,36 EUR / ks)
2 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
2 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
2 ks (4,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Retiazka / reťaz z nerezovej ocele 370554
Dĺžka:
45 cm
Šírka:
4 mm
Hmotnosť:
18 g
Nerezová oceľ
Unisex
4,04 EUR
/ bal. (0 )
4,43 EUR
/ bal. (1 ks)
8,66 EUR
/ bal. (3 ks)
12,12 EUR
/ bal. (6 ks)
24,24 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (4,43 EUR / ks)
3 ks (2,89 EUR / ks) - F1
6 ks (2,02 EUR / ks) - F1
1 ks (4,43 EUR / ks)
3 ks (2,89 EUR / ks)
6 ks (2,02 EUR / ks)
-- vyberte variant --
strieborná
bal.
Do košíka
Plastové korálky s prúžkom s veľkým prievlakom 10x12 mm 200829
-35%
Priemer:
12 mm
Výška:
10 mm
Prievlak:
5,8 mm
Veľkoprievlakové koráliky
0,147 EUR
/ bal. (0 )
0,095 EUR
/ bal. (0 )
0,161 EUR
/ bal. (0 )
0,105 EUR
/ bal. (0 )
1,61 EUR
/ bal. (10 ks)
1,05 EUR
/ bal. (10 ks)
5,25 EUR
/ bal. (50 ks)
3,40 EUR
/ bal. (50 ks)
0,073 EUR
/ bal. (0 )
0,048 EUR
/ bal. (0 )
36,50 EUR
/ bal. (500 ks)
24,- EUR
/ bal. (500 ks)
73,- EUR
/ bal. (1000 ks)
48,- EUR
/ bal. (1000 ks)
10 ks (0,105 EUR / ks)
10 ks (0,105 EUR / ks)
500 ks (0,048 EUR / ks)
-- vyberte variant --
4 multikolor
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele 370735
Dĺžka:
40 cm
Rozmery prívesku:
2,2 x 2,2 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Nerezová oceľ
8,99 EUR
/ bal. (0 )
7,- EUR
/ bal. (1 ks)
10,15 EUR
/ bal. (2 ks)
60,92 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (7,- EUR / ks)
2 ks (5,08 EUR / ks) - F1
1 ks (7,- EUR / ks)
2 ks (5,08 EUR / ks) - F1
1 ks (7,- EUR / ks)
2 ks (5,08 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele dvojitý guličky 360932
Dĺžka:
36 cm
Šírka:
1,2; 3,3 mm
Priemer guličky:
4 mm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Nerezová oceľ
8,99 EUR
/ bal. (0 )
9,86 EUR
/ bal. (1 ks)
12,84 EUR
/ bal. (2 ks)
15,41 EUR
/ bal. (3 ks)
61,62 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (9,86 EUR / ks)
2 ks (6,42 EUR / ks) - F1
3 ks (5,14 EUR / ks) - F1
1 ks (9,86 EUR / ks)
2 ks (6,42 EUR / ks)
3 ks (5,14 EUR / ks)
-- vyberte variant --
strieborná
bal.
Do košíka
Retiazka na kabelky dĺžka 90 cm 930983
Šírka:
10 mm
Dĺžka:
90 cm
Hmotnosť:
63 g
Kovový
7,17 EUR
/ bal. (0 )
5,59 EUR
/ bal. (1 ks)
16,21 EUR
/ bal. (4 ks)
1 ks (5,59 EUR / ks)
4 ks (4,05 EUR / ks) - F1
1 ks (5,59 EUR / ks)
4 ks (4,05 EUR / ks) - F1
1 ks (5,59 EUR / ks)
4 ks (4,05 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 starozlatá béžová svetlá
2 starozlatá čierna
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele 370736
Dĺžka:
č. 1 a 2: 40 cm
Rozmery prívesku:
č. 1 a 2: 2,4 x 2,5 cm
Dĺžka:
č. 3 a 4: 41 cm
Rozmery prívesku:
č. 3 a 4: 1,5 x 3 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
8,99 EUR
/ bal. (0 )
7,- EUR
/ bal. (1 ks)
20,31 EUR
/ bal. (4 ks)
60,92 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (7,- EUR / ks)
4 ks (5,08 EUR / ks) - F1
1 ks (7,- EUR / ks)
4 ks (5,08 EUR / ks) - F1
1 ks (7,- EUR / ks)
4 ks (5,08 EUR / ks) - F1
1 ks (7,- EUR / ks)
4 ks (5,08 EUR / ks) - F1
4 ks (5,08 EUR / ks) - F1
1 ks (7,- EUR / ks)
4 ks (5,08 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 strieborná srdce
2 zlatá srdce
3 strieborná
4 zlatá
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele s brúsenými kamienkami 370339
Dĺžka:
41 cm
Rozmery ozdoby:
1,5 x 1,8 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Nerezová oceľ
8,16 EUR
/ bal. (0 )
6,36 EUR
/ bal. (1 ks)
9,22 EUR
/ bal. (2 ks)
55,33 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (6,36 EUR / ks)
2 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
2 ks (4,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
rose
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele dvojitý srdce s brúseným kamienkom 360478
Dĺžka:
39; 44 cm
Šírka:
0,65 mm
Rozmery prívesku:
0,8 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Nerezová oceľ
13,93 EUR
/ bal. (0 )
9,95 EUR
/ bal. (1 ks)
20,90 EUR
/ bal. (3 ks)
83,59 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (9,95 EUR / ks)
3 ks (6,97 EUR / ks) - F1
1 ks (9,95 EUR / ks)
3 ks (6,97 EUR / ks)
-- vyberte variant --
strieborná
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele srdce s perleťou 370535
Dĺžka:
č. 1: 42 cm
Šírka:
č. 1: 0,1 cm
Dĺžka:
č. 2 a 3: 41 cm
Šírka:
č. 2 a 3: 0,06 mm
Adjustačná retiazka:
5 cm
8,16 EUR
/ bal. (0 )
6,36 EUR
/ bal. (1 ks)
13,83 EUR
/ bal. (3 ks)
27,67 EUR
/ bal. (6 ks)
1 ks (6,36 EUR / ks)
3 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
3 ks (4,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
3 zlatá
bal.
Do košíka
Náhrdelník z nerezovej ocele dvojitý kocky 360891
Dĺžka:
42 cm
Šírka:
0,1 cm
Adjustačná retiazka:
5 cm
Rozmery ozdoby:
0,3 x 0,3 cm
Nerezová oceľ
11,46 EUR
/ bal. (0 )
8,93 EUR
/ bal. (1 ks)
29,17 EUR
/ bal. (4 ks)
87,50 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (8,93 EUR / ks)
4 ks (7,29 EUR / ks) - F1
1 ks (8,93 EUR / ks)
4 ks (7,29 EUR / ks) - F1
1 ks (8,93 EUR / ks)
4 ks (7,29 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik samolepiaci šírka 20 mm 050927
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
2 mm
Návin:
25.0 m
Samolepiaca
0,693 EUR
/ bal. (0 )
0,540 EUR
/ bal. (1 m)
13,50 EUR
/ bal. (25 m)
39,10 EUR
/ bal. (100 m)
0,391 EUR
/ bal. (0 )
0,391 EUR
/ bal. (0 )
469,20 EUR
/ bal. (1200 m)
25 m (0,540 EUR / m)
100 m (0,391 EUR / m) - F1
25 m (0,540 EUR / m)
100 m (0,391 EUR / m)
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie so silikónovou rukoväťou, so zlatou špičkou 040275
Dĺžka:
13,5 cm
Veľkosť:
0,5; 0,8; 1; 1,25; 1,5; 1,75; 2; 2,25; 2,5
Kovový
3,13 EUR
/ bal. (0 )
2,44 EUR
/ bal. (1 ks)
15,93 EUR
/ bal. (9 ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
9 ks (1,77 EUR / ks)
9 ks (1,77 EUR / ks)
1 ks (2,44 EUR / ks)
9 ks (1,77 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
mix variant
1 (0,5 mm) ružová sv.
2 (0,8 mm) mint
3 (1 mm) fialová
4 (1,25 mm) oranžová
5 (1,5 mm) biela
6 (1,75 mm) modrá berlínska
8 (2,25 mm) fialová
bal.
Do košíka
Háčiky a očká veľkosť 15+14; 13+12; 12+20; 10+8 mm 630275
Veľkosť:
15+14; 13+12; 12+20; 10+8 mm
Balenie:
12 párov
Nehrdzavejúci
1,15 EUR
/ bal. (0 )
1,27 EUR
/ bal. (1 krab.)
0,824 EUR
/ bal. (0 )
4,12 EUR
/ bal. (5 krab.)
7,42 EUR
/ bal. (10 krab.)
0,742 EUR
/ bal. (0 )
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.) - F1
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
1 krab. (1,27 EUR / krab.)
5 krab. (0,824 EUR / krab.)
10 krab. (0,742 EUR / krab.)
-- vyberte variant --
10+8 mm (18 ks) čierna
10+8 mm (18 ks) nikel
13+12 mm (12 ks) čierna
13+12 mm (12 ks) nikel
15+14 mm (12 ks) čierna
15+14 mm (12 ks) nikel
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Hodinový strojček 080832
Šírka:
55 mm
Dĺžka:
55 mm
Tichý chod
4,37 EUR
/ bal. (0 )
4,80 EUR
/ bal. (1 sada)
3,12 EUR
/ bal. (0 )
12,48 EUR
/ bal. (4 sada)
43,70 EUR
/ bal. (20 sada)
2,19 EUR
/ bal. (0 )
1 sada (4,80 EUR / sada)
4 sada (3,12 EUR / sada) - F1
20 sada (2,19 EUR / sada) - F1
1 sada (4,80 EUR / sada)
4 sada (3,12 EUR / sada)
20 sada (2,19 EUR / sada)
-- vyberte variant --
1 viď obrázok
bal.
Do košíka
Háčik na hačkovanie so silikónovou rukoväťou veľ. 2-6; 040255
Dĺžka:
13,7 cm
Veľkosť:
2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6
Hliníkový
1,65 EUR
/ bal. (0 )
1,81 EUR
/ bal. (1 ks)
0,824 EUR
/ bal. (0 )
5,89 EUR
/ bal. (5 ks)
8,24 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks)
10 ks (0,824 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (2 mm) náhodná farba
2 (2,5 mm) náhodná farba
8 (5,5 mm) náhodná farba
9 (6 mm) náhodná farba
bal.
Do košíka
Hadovka - vlnovka šírka 5mm 510249
Šírka:
5 mm
Šírka od okraja ku kraju:
9 mm
Návin:
30.0 m
Lesklá
0,161 EUR
/ bal. (0 )
0,247 EUR
/ bal. (1 m)
0,161 EUR
/ bal. (0 )
0,161 EUR
/ bal. (0 )
0,161 EUR
/ bal. (0 )
4,83 EUR
/ bal. (30 m)
0,112 EUR
/ bal. (0 )
0,112 EUR
/ bal. (0 )
0,112 EUR
/ bal. (0 )
0,112 EUR
/ bal. (0 )
13,44 EUR
/ bal. (120 m)
0,112 EUR
/ bal. (0 )
0,112 EUR
/ bal. (0 )
30 m (0,161 EUR / m)
120 m (0,112 EUR / m) - F1
30 m (0,161 EUR / m)
120 m (0,112 EUR / m) - F1
30 m (0,161 EUR / m)
120 m (0,112 EUR / m) - F1
30 m (0,161 EUR / m)
120 m (0,112 EUR / m) - F1
120 m (0,112 EUR / m) - F1
30 m (0,161 EUR / m)
120 m (0,112 EUR / m) - F1
30 m (0,161 EUR / m)
120 m (0,112 EUR / m)
-- vyberte variant --
10 biela
6 žltá maslová
8 ružová sv.
23 zelená irská
51 šedá
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš samolepiaci šírka 30 mm 750613
Šírka:
30 mm
Hrúbka:
3,6 mm
Predávame od 1 m
Návin:
25.0 m
1,98 EUR
/ bal. (0 )
1,54 EUR
/ bal. (1 m)
1,12 EUR
/ bal. (0 )
27,95 EUR
/ bal. (25 m)
1,12 EUR
/ bal. (0 )
1,12 EUR
/ bal. (0 )
447,20 EUR
/ bal. (400 m)
1 m (1,54 EUR / m) - Metráž
25 m (1,12 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (1,54 EUR / m) - Metráž
25 m (1,12 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš šírka 25 mm 050437
Šírka:
25 mm
Hrúbka:
3 mm
Predávame od 2 m
Návin:
25.0 m
1,24 EUR
/ bal. (0 )
0,883 EUR
/ bal. (1 m)
0,883 EUR
/ bal. (0 )
15,45 EUR
/ bal. (25 m)
0,618 EUR
/ bal. (0 )
309,- EUR
/ bal. (500 m)
1 m (0,883 EUR / m) - Metráž
25 m (0,618 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,883 EUR / m) - Metráž
25 m (0,618 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,883 EUR / m) - Metráž
25 m (0,618 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš šírka 20 mm 740843
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
2,5 mm
Návin:
25.0 m
0,989 EUR
/ bal. (0 )
1,09 EUR
/ bal. (1 m)
17,68 EUR
/ bal. (25 m)
0,495 EUR
/ bal. (0 )
49,50 EUR
/ bal. (100 m)
0,495 EUR
/ bal. (0 )
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m)
-- vyberte variant --
(031) ecru
(101) béžová
(056) horčicová
(820) červená
(516) ružová
(351) modrofialová
(153) zelená malachitová
(134) šedá holubia
(119) šedá svetlá
(306) šedá
(58) modrá parížska
(161) hnedá
(305) zelená khaki
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie so zlatou špičkou veľ. 0,5; 0,7; 0,9; 1,1; 1,3; 1,5; 1,7; 1,9; 040286
Dĺžka:
13 cm
Veľkosť:
0,5; 0,7; 0,9; 1,1; 1,3; 1,5; 1,7; 1,9
Kovový
Plastová rukoväť
1,36 EUR
/ bal. (0 )
1,49 EUR
/ bal. (1 ks)
4,86 EUR
/ bal. (5 ks)
4,86 EUR
/ bal. (5 ks)
6,80 EUR
/ bal. (10 ks)
6,80 EUR
/ bal. (10 ks)
68,- EUR
/ bal. (100 ks)
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks)
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks) - F1
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks)
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
5 ks (0,972 EUR / ks)
10 ks (0,680 EUR / ks) - F1
1 ks (1,49 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks)
5 ks (0,972 EUR / ks)
10 ks (0,680 EUR / ks)
10 ks (0,680 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (0,5 mm) hnedá
2 (0,7 mm) hnedá
3 (0,9 mm) hnedá
4 (1,1 mm) hnedá
5 (1,3 mm) hnedá
6 (1,5 mm) hnedá
7 (1,7 mm) hnedá
8 (1,9 mm) hnedá
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie veľkosť 2-5,5; 040170
Dĺžka:
15 cm
Veľkosť:
2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5
Hliníkový
0,907 EUR
/ bal. (0 )
0,995 EUR
/ bal. (1 ks)
3,24 EUR
/ bal. (5 ks)
0,648 EUR
/ bal. (0 )
45,30 EUR
/ bal. (100 ks)
90,60 EUR
/ bal. (200 ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
200 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
200 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
200 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
200 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
200 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
1 ks (0,995 EUR / ks)
5 ks (0,648 EUR / ks)
100 ks (0,453 EUR / ks)
200 ks (0,453 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 náhodná farba
2,5 náhodná farba
3 náhodná farba
3,5 náhodná farba
4 náhodná farba
4,5 náhodná farba
5 náhodná farba
5,5 náhodná farba
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš samolepiaci šírka 20 mm 050295
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
3 mm
Návin:
25.0 m, 600.0 m
Samolepiaca
1,38 EUR
/ bal. (0 )
1,07 EUR
/ bal. (1 m)
26,83 EUR
/ bal. (25 m)
0,778 EUR
/ bal. (0 )
77,80 EUR
/ bal. (100 m)
466,80 EUR
/ bal. (600 m)
25 m (1,07 EUR / m)
100 m (0,778 EUR / m) - F1
600 m (0,778 EUR / m)
25 m (1,07 EUR / m)
100 m (0,778 EUR / m)
600 m (0,778 EUR / m)
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Háčik na hačkovanie s rukoväťou veľkosť: 2, 2,5 , 3 a 3,5 Pony 040144
Dĺžka:
14 cm
Veľkosť:
2, 2,5, 3, 3,5
Hliníkový
1,62 EUR
/ bal. (0 )
1,77 EUR
/ bal. (1 ks)
5,77 EUR
/ bal. (5 ks)
1,04 EUR
/ bal. (0 )
20,78 EUR
/ bal. (20 ks)
1,04 EUR
/ bal. (0 )
5 ks (1,15 EUR / ks)
20 ks (1,04 EUR / ks) - F1
5 ks (1,15 EUR / ks)
20 ks (1,04 EUR / ks) - F1
1 ks (1,77 EUR / ks)
5 ks (1,15 EUR / ks)
20 ks (1,04 EUR / ks) - F1
5 ks (1,15 EUR / ks)
20 ks (1,04 EUR / ks) - F1
20 ks (1,04 EUR / ks) - F1
1 ks (1,77 EUR / ks)
5 ks (1,15 EUR / ks)
20 ks (1,04 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 mm viď obrázok
2,5 mm viď obrázok
3 mm viď obrázok
3,5 mm viď obrázok
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik samolepiaci šírka 50 mm 070203
-10%
Šírka:
50 mm
Hrúbka:
2,3 mm
Predávame od 2 m
Návin:
25.0 m
Samolepiaca
1,30 EUR
/ bal. (0 )
1,17 EUR
/ bal. (0 )
0,930 EUR
/ bal. (1 m)
0,837 EUR
/ bal. (1 m)
16,28 EUR
/ bal. (25 m)
14,65 EUR
/ bal. (25 m)
0,930 EUR
/ bal. (0 )
0,837 EUR
/ bal. (0 )
0,651 EUR
/ bal. (0 )
0,586 EUR
/ bal. (0 )
0,651 EUR
/ bal. (0 )
0,586 EUR
/ bal. (0 )
0,651 EUR
/ bal. (0 )
0,586 EUR
/ bal. (0 )
325,50 EUR
/ bal. (500 m)
293,- EUR
/ bal. (500 m)
1 m (0,837 EUR / m) - Metráž
25 m (0,586 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,837 EUR / m) - Metráž
25 m (0,586 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,837 EUR / m) - Metráž
25 m (0,586 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 čierna
2 biela
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš šírka 20 mm 050978
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
3 mm
Návin:
25.0 m, 600.0 m
1,03 EUR
/ bal. (0 )
1,13 EUR
/ bal. (1 m)
18,40 EUR
/ bal. (25 m)
51,50 EUR
/ bal. (100 m)
0,515 EUR
/ bal. (0 )
309,- EUR
/ bal. (600 m)
25 m (0,736 EUR / m)
100 m (0,515 EUR / m) - F1
600 m (0,515 EUR / m)
25 m (0,736 EUR / m)
100 m (0,515 EUR / m) - F1
600 m (0,515 EUR / m)
25 m (0,736 EUR / m)
100 m (0,515 EUR / m)
600 m (0,515 EUR / m)
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie veľ. 6; 7; 8; 9; 040173
Dĺžka:
15 cm
Veľkosť:
6; 7; 8; 9
Hliníkový
1,72 EUR
/ bal. (0 )
1,88 EUR
/ bal. (1 ks)
4,90 EUR
/ bal. (4 ks)
1,23 EUR
/ bal. (0 )
8,57 EUR
/ bal. (10 ks)
0,857 EUR
/ bal. (0 )
0,857 EUR
/ bal. (0 )
85,70 EUR
/ bal. (100 ks)
1 ks (1,88 EUR / ks)
4 ks (1,23 EUR / ks) - F1
10 ks (0,857 EUR / ks)
1 ks (1,88 EUR / ks)
4 ks (1,23 EUR / ks) - F1
10 ks (0,857 EUR / ks)
1 ks (1,88 EUR / ks)
4 ks (1,23 EUR / ks) - F1
10 ks (0,857 EUR / ks)
1 ks (1,88 EUR / ks)
4 ks (1,23 EUR / ks) - F1
10 ks (0,857 EUR / ks)
4 ks (1,23 EUR / ks) - F1
10 ks (0,857 EUR / ks)
1 ks (1,88 EUR / ks)
4 ks (1,23 EUR / ks)
10 ks (0,857 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (9 mm) strieborná
2 (8 mm) strieborná
3 (7 mm) strieborná
4 (6 mm) strieborná
bal.
Do košíka
Háčik kovový na tovar s klipom 090820
-40%
Dĺžka:
č. 1: 10,5 cm
Dĺžka:
č. 2: 9 cm
0,001 EUR
/ bal. (0 )
0,559 EUR
/ bal. (0 )
0,728 EUR
/ bal. (0 )
0,436 EUR
/ bal. (0 )
3,64 EUR
/ bal. (5 ks)
2,18 EUR
/ bal. (5 ks)
0,728 EUR
/ bal. (0 )
0,436 EUR
/ bal. (0 )
13,22 EUR
/ bal. (20 ks)
7,92 EUR
/ bal. (20 ks)
0,661 EUR
/ bal. (0 )
0,396 EUR
/ bal. (0 )
0,661 EUR
/ bal. (0 )
0,396 EUR
/ bal. (0 )
66,10 EUR
/ bal. (100 ks)
39,60 EUR
/ bal. (100 ks)
5 ks (0,436 EUR / ks)
20 ks (0,396 EUR / ks)
5 ks (0,436 EUR / ks)
20 ks (0,396 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
bal.
Do košíka
Plastový slimáčikový háčik na záclony 800100
Rozmery:
10 x 28 mm
0,063 EUR
/ bal. (0 )
0,049 EUR
/ bal. (0 )
4,90 EUR
/ bal. (100 ks)
0,044 EUR
/ bal. (0 )
22,- EUR
/ bal. (500 ks)
100 ks (0,049 EUR / ks)
500 ks (0,044 EUR / ks) - F1
100 ks (0,049 EUR / ks)
500 ks (0,044 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie veľ. 2-10; 040272
-15%
Dĺžka:
15 cm
Veľkosť:
2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 6,5; 8; 10
Plastový
0,742 EUR
/ bal. (0 )
0,631 EUR
/ bal. (0 )
0,814 EUR
/ bal. (1 ks)
0,692 EUR
/ bal. (1 ks)
2,65 EUR
/ bal. (5 ks)
2,25 EUR
/ bal. (5 ks)
4,45 EUR
/ bal. (12 ks)
3,78 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (0,692 EUR / ks)
5 ks (0,450 EUR / ks) - F1
12 ks (0,315 EUR / ks) - F1
1 ks (0,692 EUR / ks)
5 ks (0,450 EUR / ks) - F1
12 ks (0,315 EUR / ks) - F1
1 ks (0,692 EUR / ks)
5 ks (0,450 EUR / ks) - F1
12 ks (0,315 EUR / ks) - F1
1 ks (0,692 EUR / ks)
5 ks (0,450 EUR / ks) - F1
12 ks (0,315 EUR / ks) - F1
1 ks (0,692 EUR / ks)
5 ks (0,450 EUR / ks) - F1
12 ks (0,315 EUR / ks) - F1
1 ks (0,692 EUR / ks)
5 ks (0,450 EUR / ks) - F1
12 ks (0,315 EUR / ks) - F1
1 ks (0,692 EUR / ks)
5 ks (0,450 EUR / ks) - F1
12 ks (0,315 EUR / ks) - F1
1 ks (0,692 EUR / ks)
5 ks (0,450 EUR / ks) - F1
12 ks (0,315 EUR / ks) - F1
1 ks (0,692 EUR / ks)
5 ks (0,450 EUR / ks) - F1
12 ks (0,315 EUR / ks) - F1
1 ks (0,692 EUR / ks)
5 ks (0,450 EUR / ks) - F1
12 ks (0,315 EUR / ks) - F1
1 ks (0,692 EUR / ks)
5 ks (0,450 EUR / ks)
12 ks (0,315 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (2 mm) náhodná farba
2 (2,5 mm) náhodná farba
3 (3 mm) náhodná farba
4 (3,5 mm) náhodná farba
5 (4 mm) náhodná farba
6 (4,5 mm) náhodná farba
7 (5 mm) náhodná farba
8 (5,5 mm) náhodná farba
9 (6 mm) náhodná farba
10 (6,5 mm) náhodná farba
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie so silikónovou rukoväťou veľ. 2,5-6; 040284
Dĺžka:
14 cm
Veľkosť:
2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6
Hliníkový
1,81 EUR
/ bal. (0 )
1,99 EUR
/ bal. (1 ks)
10,37 EUR
/ bal. (8 ks)
14,51 EUR
/ bal. (16 ks)
1 ks (1,99 EUR / ks)
1 ks (1,99 EUR / ks)
1 ks (1,99 EUR / ks)
1 ks (1,99 EUR / ks)
1 ks (1,99 EUR / ks)
1 ks (1,99 EUR / ks)
1 ks (1,99 EUR / ks)
8 ks (1,30 EUR / ks)
1 ks (1,99 EUR / ks)
8 ks (1,30 EUR / ks)
16 ks (0,907 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (2,5 mm) náhodná farba
2 (3 mm) náhodná farba
4 (4 mm) náhodná farba
5 (4,5 mm) náhodná farba
6 (5 mm) náhodná farba
7 (5,5 mm) náhodná farba
8 (6 mm) náhodná farba
mix variant
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš šírka 10 cm 060562
Šírka:
10 cm
Hrúbka:
3 mm
Predávame od 1 m
Návin:
25.0 m
4,37 EUR
/ bal. (0 )
3,12 EUR
/ bal. (1 m)
2,19 EUR
/ bal. (0 )
54,63 EUR
/ bal. (25 m)
2,19 EUR
/ bal. (0 )
273,13 EUR
/ bal. (125 m)
1 m (3,12 EUR / m) - Metráž
25 m (2,19 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (3,12 EUR / m) - Metráž
25 m (2,19 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (3,12 EUR / m) - Metráž
25 m (2,19 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš samolepiaci šírka 30 mm 750612
Šírka:
30 mm
Hrúbka:
3,4 mm
Predávame od 1 m
Návin:
25.0 m
Samolepiaca
1,98 EUR
/ bal. (0 )
1,54 EUR
/ bal. (1 m)
1,12 EUR
/ bal. (0 )
27,95 EUR
/ bal. (25 m)
1,12 EUR
/ bal. (0 )
1,12 EUR
/ bal. (0 )
447,20 EUR
/ bal. (400 m)
1 m (1,54 EUR / m) - Metráž
25 m (1,12 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (1,54 EUR / m) - Metráž
25 m (1,12 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
čierna
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš strihaný šírka 20 mm 050115
Šírka:
20 mm
Dĺžka:
20 cm
Hrúbka:
3 mm
0,256 EUR
/ bal. (0 )
0,281 EUR
/ bal. (1 pár)
7,03 EUR
/ bal. (25 pár)
22,88 EUR
/ bal. (125 pár)
0,183 EUR
/ bal. (0 )
41,- EUR
/ bal. (250 pár)
0,164 EUR
/ bal. (0 )
0,164 EUR
/ bal. (0 )
0,164 EUR
/ bal. (0 )
25 pár (0,281 EUR / pár)
125 pár (0,183 EUR / pár) - F1
250 pár (0,164 EUR / pár) - F1
25 pár (0,281 EUR / pár)
125 pár (0,183 EUR / pár) - F1
250 pár (0,164 EUR / pár) - F1
25 pár (0,281 EUR / pár)
125 pár (0,183 EUR / pár) - F1
250 pár (0,164 EUR / pár) - F1
25 pár (0,281 EUR / pár)
125 pár (0,183 EUR / pár) - F1
250 pár (0,164 EUR / pár) - F1
25 pár (0,281 EUR / pár)
125 pár (0,183 EUR / pár) - F1
250 pár (0,164 EUR / pár) - F1
125 pár (0,183 EUR / pár) - F1
250 pár (0,164 EUR / pár) - F1
25 pár (0,281 EUR / pár)
125 pár (0,183 EUR / pár)
250 pár (0,164 EUR / pár)
-- vyberte variant --
5 biela
6 čierna
1 čiernobiely mix
2 mix tmavý
3 mix svetlý
7 mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Nízkoprofilový suchý zips háčik + plyš šírka 20 mm jemný 750391
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
1,5 mm
Návin:
5.0 m, 45.0 m
1,61 EUR
/ bal. (0 )
1,25 EUR
/ bal. (1 m)
6,27 EUR
/ bal. (5 m)
40,86 EUR
/ bal. (45 m)
5 m (1,25 EUR / m)
45 m (0,908 EUR / m)
5 m (1,25 EUR / m)
45 m (0,908 EUR / m)
5 m (1,25 EUR / m)
45 m (0,908 EUR / m)
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Obojstranný háčik na háčkovanie veľ. 1;2;3;4;5;6;7;8; 040263
-27%
Dĺžka:
13 cm
Veľkosť:
1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8
Hliníkový
1,15 EUR
/ bal. (0 )
0,923 EUR
/ bal. (0 )
0,899 EUR
/ bal. (1 ks)
0,660 EUR
/ bal. (1 ks)
3,78 EUR
/ bal. (6 ks)
2,77 EUR
/ bal. (6 ks)
63,- EUR
/ bal. (100 ks)
46,20 EUR
/ bal. (100 ks)
1 ks (0,660 EUR / ks)
6 ks (0,462 EUR / ks) - F1
1 ks (0,660 EUR / ks)
6 ks (0,462 EUR / ks) - F1
6 ks (0,462 EUR / ks) - F1
1 ks (0,660 EUR / ks)
6 ks (0,462 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1-2 medená svetlá
2-3 medená svetlá
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš šírka 30 mm 050438
Šírka:
30 mm
Hrúbka:
3,3 mm
Predávame od 1 m
Návin:
25.0 m
1,28 EUR
/ bal. (0 )
1,28 EUR
/ bal. (1 m)
1,28 EUR
/ bal. (0 )
22,45 EUR
/ bal. (25 m)
0,898 EUR
/ bal. (0 )
359,20 EUR
/ bal. (400 m)
1 m (1,28 EUR / m) - Metráž
25 m (0,898 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (1,28 EUR / m) - Metráž
25 m (0,898 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (1,28 EUR / m) - Metráž
25 m (0,898 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš šírka 20 mm PES 930627
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
2,5 mm
Návin:
25.0 m, 600.0 m
0,725 EUR
/ bal. (0 )
0,565 EUR
/ bal. (1 m)
14,13 EUR
/ bal. (25 m)
41,- EUR
/ bal. (100 m)
246,- EUR
/ bal. (600 m)
25 m (0,565 EUR / m)
100 m (0,410 EUR / m) - F1
25 m (0,565 EUR / m)
100 m (0,410 EUR / m) - F1
600 m (0,410 EUR / m) - F1
25 m (0,565 EUR / m)
100 m (0,410 EUR / m)
600 m (0,410 EUR / m)
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Hodinový strojček 080833
Šírka:
55 mm
Dĺžka:
55 mm
Tichý chod
Vysoká kvalita
7,91 EUR
/ bal. (0 )
8,69 EUR
/ bal. (1 sada)
5,65 EUR
/ bal. (0 )
28,27 EUR
/ bal. (5 sada)
3,96 EUR
/ bal. (0 )
3,96 EUR
/ bal. (0 )
39,57 EUR
/ bal. (10 sada)
1 sada (8,69 EUR / sada)
5 sada (5,65 EUR / sada) - F1
10 sada (3,96 EUR / sada) - F1
1 sada (8,69 EUR / sada)
5 sada (5,65 EUR / sada)
10 sada (3,96 EUR / sada)
-- vyberte variant --
viď obrázok
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš samolepiaci šírka 80 mm 740405
Šírka:
80 mm
Hrúbka:
3,5 mm
Predávame od 0.5 m
Návin:
25.0 m
Samolepiaca
5,03 EUR
/ bal. (0 )
3,92 EUR
/ bal. (1 m)
3,92 EUR
/ bal. (0 )
71,03 EUR
/ bal. (25 m)
2,84 EUR
/ bal. (0 )
2,84 EUR
/ bal. (0 )
426,15 EUR
/ bal. (150 m)
1 m (3,92 EUR / m) - Metráž
25 m (2,84 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (3,92 EUR / m) - Metráž
25 m (2,84 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (3,92 EUR / m) - Metráž
25 m (2,84 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
biela
čierna
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie so silikónovou rukoväťou veľ. 3; 3,5; 4; 5; 5,5; 040251
-10%
Dĺžka:
13,7 cm
Veľkosť:
3; 3,5; 4; 5; 5,5
Hliníkový
1,65 EUR
/ bal. (0 )
1,48 EUR
/ bal. (0 )
1,81 EUR
/ bal. (1 ks)
1,63 EUR
/ bal. (1 ks)
5,89 EUR
/ bal. (5 ks)
5,30 EUR
/ bal. (5 ks)
16,48 EUR
/ bal. (20 ks)
14,84 EUR
/ bal. (20 ks)
41,20 EUR
/ bal. (50 ks)
37,10 EUR
/ bal. (50 ks)
82,40 EUR
/ bal. (100 ks)
74,20 EUR
/ bal. (100 ks)
1 ks (1,63 EUR / ks)
5 ks (1,06 EUR / ks)
20 ks (0,742 EUR / ks) - F1
1 ks (1,63 EUR / ks)
5 ks (1,06 EUR / ks)
20 ks (0,742 EUR / ks) - F1
1 ks (1,63 EUR / ks)
5 ks (1,06 EUR / ks)
20 ks (0,742 EUR / ks) - F1
1 ks (1,63 EUR / ks)
5 ks (1,06 EUR / ks)
20 ks (0,742 EUR / ks) - F1
5 ks (1,06 EUR / ks)
20 ks (0,742 EUR / ks) - F1
1 ks (1,63 EUR / ks)
5 ks (1,06 EUR / ks)
20 ks (0,742 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (3 mm) náhodná farba
2 (3,5 mm) náhodná farba
3 (4 mm) náhodná farba
4 (5 mm) náhodná farba
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie so silikónovou rukoväťou veľ. 2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 040243
Dĺžka:
14,7 cm
Veľkosť:
2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6
Hliníkový
1,65 EUR
/ bal. (0 )
1,81 EUR
/ bal. (1 ks)
1,18 EUR
/ bal. (0 )
5,89 EUR
/ bal. (5 ks)
7,42 EUR
/ bal. (9 ks)
8,24 EUR
/ bal. (10 ks)
0,824 EUR
/ bal. (0 )
0,824 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks) - F1
10 ks (0,824 EUR / ks) - F1
9 ks (0,824 EUR / ks)
1 ks (1,81 EUR / ks)
5 ks (1,18 EUR / ks)
9 ks (0,824 EUR / ks)
10 ks (0,824 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (2 mm) čierna
2 (2,5 mm) čierna
3 (3 mm) čierna
4 (3,5 mm) čierna
5 (4 mm) čierna
6 (4,5 mm) čierna
7 (5 mm) čierna
8 (5,5 mm) čierna
9 (6 mm) čierna
mix variant
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik a plyš na rovnakej strane šírka 50 mm 890687
Šírka:
50 mm
Hrúbka:
3,2 mm
Predávame od 1 m
Návin:
25.0 m
3,63 EUR
/ bal. (0 )
2,83 EUR
/ bal. (1 m)
51,23 EUR
/ bal. (25 m)
1 024,50 EUR
/ bal. (500 m)
1 m (2,83 EUR / m) - Metráž
25 m (2,05 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (2,83 EUR / m) - Metráž
25 m (2,05 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (2,83 EUR / m) - Metráž
25 m (2,05 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 čierna
2 biela
bal.
Do košíka
Nízkoprofilový suchý zips háčik + plyš šírka 50 mm jemný 790489
Šírka:
50 mm
Hrúbka:
1,2 mm
Predávame od 0.5 m
Návin:
45.0 m
3,05 EUR
/ bal. (0 )
3,05 EUR
/ bal. (1 m)
96,17 EUR
/ bal. (45 m)
1 m (3,05 EUR / m) - Metráž
45 m (2,14 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (3,05 EUR / m) - Metráž
45 m (2,14 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (3,05 EUR / m) - Metráž
45 m (2,14 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 čierna
2 biela
bal.
Do košíka
Plastový háčik na záclony 800101
Rozmery:
15 x 34 mm
Vnútorný priemer krúžka:
9 mm
0,068 EUR
/ bal. (0 )
0,053 EUR
/ bal. (0 )
5,30 EUR
/ bal. (100 ks)
0,048 EUR
/ bal. (0 )
24,- EUR
/ bal. (500 ks)
100 ks (0,053 EUR / ks)
500 ks (0,048 EUR / ks) - F1
100 ks (0,053 EUR / ks)
500 ks (0,048 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 Transparent
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie so silikónovou rukoväťou veľ. 2; 2,5; 3; 3,5; 4; 5; 040273
Dĺžka:
14 cm
Veľkosť:
2; 2,5; 3; 3,5; 4; 5
Hliníkový
2,02 EUR
/ bal. (0 )
2,22 EUR
/ bal. (1 ks)
8,66 EUR
/ bal. (6 ks)
12,12 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (2,22 EUR / ks)
6 ks (1,44 EUR / ks)
12 ks (1,01 EUR / ks) - F1
1 ks (2,22 EUR / ks)
6 ks (1,44 EUR / ks)
12 ks (1,01 EUR / ks) - F1
1 ks (2,22 EUR / ks)
6 ks (1,44 EUR / ks)
12 ks (1,01 EUR / ks) - F1
12 ks (1,01 EUR / ks) - F1
1 ks (2,22 EUR / ks)
6 ks (1,44 EUR / ks)
12 ks (1,01 EUR / ks) - F1
1 ks (2,22 EUR / ks)
6 ks (1,44 EUR / ks)
12 ks (1,01 EUR / ks) - F1
1 ks (2,22 EUR / ks)
6 ks (1,44 EUR / ks)
12 ks (1,01 EUR / ks) - F1
1 ks (2,22 EUR / ks)
6 ks (1,44 EUR / ks)
12 ks (1,01 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (2,5 mm) náhodná farba
2 (3 mm) náhodná farba
3 (3,5 mm) náhodná farba
6 (2 mm) náhodná farba
7 (4 mm) náhodná farba
8 (5 mm) náhodná farba
bal.
Do košíka
Háčik na hačkovanie veľkosť: 6, 7, 8, 9 a 10 Pony 040150
Dĺžka:
15 cm
Veľkosť:
6; 7; 8; 9; 10
Plastový
1,77 EUR
/ bal. (0 )
1,95 EUR
/ bal. (1 ks)
6,33 EUR
/ bal. (5 ks)
1,14 EUR
/ bal. (0 )
22,78 EUR
/ bal. (20 ks)
1,14 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (1,95 EUR / ks)
5 ks (1,27 EUR / ks)
20 ks (1,14 EUR / ks) - F1
1 ks (1,95 EUR / ks)
5 ks (1,27 EUR / ks)
20 ks (1,14 EUR / ks) - F1
5 ks (1,27 EUR / ks)
20 ks (1,14 EUR / ks) - F1
20 ks (1,14 EUR / ks) - F1
1 ks (1,95 EUR / ks)
5 ks (1,27 EUR / ks)
20 ks (1,14 EUR / ks) - F1
1 ks (1,95 EUR / ks)
5 ks (1,27 EUR / ks)
20 ks (1,14 EUR / ks)
-- vyberte variant --
6 mm strieborná
7 mm strieborná
9 mm strieborná
10 mm strieborná
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik samolepiaci šírka 20 mm 070200
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
2,3 mm
Návin:
25.0 m
Samolepiaca
0,693 EUR
/ bal. (0 )
0,540 EUR
/ bal. (1 m)
13,50 EUR
/ bal. (25 m)
0,391 EUR
/ bal. (0 )
39,10 EUR
/ bal. (100 m)
0,391 EUR
/ bal. (0 )
469,20 EUR
/ bal. (1200 m)
25 m (0,540 EUR / m)
100 m (0,391 EUR / m) - F1
25 m (0,540 EUR / m)
100 m (0,391 EUR / m)
-- vyberte variant --
čierna
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš šírka 50 mm 050440
Šírka:
50 mm
Hrúbka:
3 mm
Predávame od 1 m
Návin:
25.0 m
3,30 EUR
/ bal. (0 )
2,36 EUR
/ bal. (1 m)
2,36 EUR
/ bal. (0 )
41,23 EUR
/ bal. (25 m)
1,65 EUR
/ bal. (0 )
412,25 EUR
/ bal. (250 m)
1 m (2,36 EUR / m) - Metráž
25 m (1,65 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (2,36 EUR / m) - Metráž
25 m (1,65 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (2,36 EUR / m) - Metráž
25 m (1,65 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš samolepiaci šírka 50 mm 070299
Šírka:
50 mm
Hrúbka:
3,2 mm
Predávame od 1 m
Návin:
25.0 m
Samolepiaca
3,05 EUR
/ bal. (0 )
2,38 EUR
/ bal. (1 m)
2,38 EUR
/ bal. (0 )
43,08 EUR
/ bal. (25 m)
2,38 EUR
/ bal. (0 )
1,72 EUR
/ bal. (0 )
1,72 EUR
/ bal. (0 )
430,75 EUR
/ bal. (250 m)
1 m (2,38 EUR / m) - Metráž
25 m (1,72 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (2,38 EUR / m) - Metráž
25 m (1,72 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Aari ihla - rukoväť a 3 ihly s háčikmi 040271
-10%
Dĺžka ihly:
3 cm
Dĺžka rukoväte:
12 cm
Priemer háčika:
0,8; 0,9 ; 1,1 mm
20,53 EUR
/ bal. (0 )
18,48 EUR
/ bal. (0 )
22,53 EUR
/ bal. (1 sada)
20,28 EUR
/ bal. (1 sada)
29,33 EUR
/ bal. (2 sada)
26,39 EUR
/ bal. (2 sada)
14,66 EUR
/ bal. (0 )
13,20 EUR
/ bal. (0 )
51,32 EUR
/ bal. (5 sada)
46,19 EUR
/ bal. (5 sada)
1 sada (20,28 EUR / sada)
2 sada (13,20 EUR / sada) - F1
5 sada (9,24 EUR / sada) - F1
1 sada (20,28 EUR / sada)
2 sada (13,20 EUR / sada)
5 sada (9,24 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix veľkostí
bal.
Do košíka
Žabky na záclony plastové s háčikom 750288
Rozmery:
12 x 37 mm
Vnútorný priemer krúžka:
10 mm
0,495 EUR
/ bal. (0 )
5,43 EUR
/ bal. (10 ks)
0,543 EUR
/ bal. (0 )
10,59 EUR
/ bal. (30 ks)
0,353 EUR
/ bal. (0 )
0,353 EUR
/ bal. (0 )
31,80 EUR
/ bal. (100 ks)
0,318 EUR
/ bal. (0 )
0,318 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,543 EUR / ks)
30 ks (0,353 EUR / ks) - F1
100 ks (0,318 EUR / ks) - F1
10 ks (0,543 EUR / ks)
10 ks (0,543 EUR / ks)
30 ks (0,353 EUR / ks) - F1
100 ks (0,318 EUR / ks) - F1
10 ks (0,543 EUR / ks)
30 ks (0,353 EUR / ks) - F1
100 ks (0,318 EUR / ks) - F1
30 ks (0,353 EUR / ks) - F1
100 ks (0,318 EUR / ks) - F1
10 ks (0,543 EUR / ks)
30 ks (0,353 EUR / ks)
100 ks (0,318 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 mliečna
2 krémová
5 béžová tm.
6 hnedá
bal.
Do košíka
Súprava háčikov na háčkovanie 040171
-30%
Dĺžka:
15 cm
Veľkosť:
2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 6,5; 7; 8
Sada:
12 ks háčikov
Hliníkový
11,80 EUR
/ bal. (0 )
8,26 EUR
/ bal. (0 )
12,95 EUR
/ bal. (1 sada)
9,06 EUR
/ bal. (1 sada)
8,43 EUR
/ bal. (0 )
5,90 EUR
/ bal. (0 )
25,28 EUR
/ bal. (3 sada)
17,70 EUR
/ bal. (3 sada)
5,90 EUR
/ bal. (0 )
4,13 EUR
/ bal. (0 )
58,99 EUR
/ bal. (10 sada)
41,29 EUR
/ bal. (10 sada)
1 sada (9,06 EUR / sada)
3 sada (5,90 EUR / sada) - F1
10 sada (4,13 EUR / sada) - F1
1 sada (9,06 EUR / sada)
3 sada (5,90 EUR / sada)
10 sada (4,13 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix veľkostí
bal.
Do košíka
Súprava háčikov na háčkovanie so silikónovou rukoväťou 040291
Dĺžka:
13,5 - 14,5 cm
Veľkosť:
2; 2,5; 3; 3,5; 4; 5; 5,5; 6; 7; 8
Sada:
10 ks háčikov
Hliníkový
13,60 EUR
/ bal. (0 )
10,60 EUR
/ bal. (1 sada)
23,06 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (10,60 EUR / sada)
3 sada (7,69 EUR / sada) - F1
1 sada (10,60 EUR / sada)
3 sada (7,69 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix
bal.
Do košíka
Háčik s očkom - potiahnuté, veľkosť 20+20 mm 730688
Veľkosť:
20+20 mm
0,383 EUR
/ bal. (0 )
0,421 EUR
/ bal. (1 pár)
2,11 EUR
/ bal. (5 pár)
5,48 EUR
/ bal. (20 pár)
0,274 EUR
/ bal. (0 )
0,274 EUR
/ bal. (0 )
11,52 EUR
/ bal. (60 pár)
0,192 EUR
/ bal. (0 )
0,192 EUR
/ bal. (0 )
0,192 EUR
/ bal. (0 )
0,192 EUR
/ bal. (0 )
192,- EUR
/ bal. (1000 pár)
0,192 EUR
/ bal. (0 )
5 pár (0,421 EUR / pár)
20 pár (0,274 EUR / pár)
60 pár (0,192 EUR / pár) - F1
5 pár (0,421 EUR / pár)
20 pár (0,274 EUR / pár)
60 pár (0,192 EUR / pár) - F1
20 pár (0,274 EUR / pár)
60 pár (0,192 EUR / pár) - F1
5 pár (0,421 EUR / pár)
5 pár (0,421 EUR / pár)
20 pár (0,274 EUR / pár)
60 pár (0,192 EUR / pár)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
2 čierna
4 telová
5 biela
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš šírka 16 mm 050436
Šírka:
16 mm
Hrúbka:
2,7 mm
Návin:
25.0 m, 750.0 m
0,989 EUR
/ bal. (0 )
1,09 EUR
/ bal. (1 m)
17,68 EUR
/ bal. (25 m)
49,50 EUR
/ bal. (100 m)
0,495 EUR
/ bal. (0 )
0,495 EUR
/ bal. (0 )
371,25 EUR
/ bal. (750 m)
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m) - F1
750 m (0,495 EUR / m) - F1
25 m (0,707 EUR / m)
100 m (0,495 EUR / m)
750 m (0,495 EUR / m)
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš šírka 38 mm 050439
Šírka:
38 mm
Hrúbka:
3,2 mm
Predávame od 1 m
Návin:
25.0 m
1,55 EUR
/ bal. (0 )
1,55 EUR
/ bal. (1 m)
1,55 EUR
/ bal. (0 )
27,10 EUR
/ bal. (25 m)
1,08 EUR
/ bal. (0 )
325,20 EUR
/ bal. (300 m)
1 m (1,55 EUR / m) - Metráž
25 m (1,08 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (1,55 EUR / m) - Metráž
1 m (1,55 EUR / m) - Metráž
25 m (1,08 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie s osvetlením veľ. 3; 4; 5; 040293
Dĺžka:
16 cm
Veľkosť:
3; 4; 5
Plastový
8,82 EUR
/ bal. (0 )
6,87 EUR
/ bal. (1 ks)
14,95 EUR
/ bal. (3 ks)
1 ks (6,87 EUR / ks)
3 ks (4,98 EUR / ks) - F1
1 ks (6,87 EUR / ks)
3 ks (4,98 EUR / ks) - F1
1 ks (6,87 EUR / ks)
3 ks (4,98 EUR / ks) - F1
3 ks (4,98 EUR / ks) - F1
1 ks (6,87 EUR / ks)
3 ks (4,98 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (3 mm) lososová svetlá
2 (4 mm) ružová
3 (5 mm) modrofialová
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik šírka 20 mm 050985
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
2,2 mm
Návin:
25.0 m, 200.0 m
0,519 EUR
/ bal. (0 )
0,570 EUR
/ bal. (1 m)
9,28 EUR
/ bal. (25 m)
52,- EUR
/ bal. (200 m)
0,260 EUR
/ bal. (0 )
312,- EUR
/ bal. (1200 m)
25 m (0,371 EUR / m)
200 m (0,260 EUR / m) - F1
25 m (0,371 EUR / m)
200 m (0,260 EUR / m) - F1
25 m (0,371 EUR / m)
200 m (0,260 EUR / m)
-- vyberte variant --
biela
čierna
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš samolepiaci šírka 20 mm 070199
Šírka:
20 mm
Hrúbka:
3 mm
Návin:
25.0 m
Samolepiaca
1,38 EUR
/ bal. (0 )
1,07 EUR
/ bal. (1 m)
26,83 EUR
/ bal. (25 m)
0,778 EUR
/ bal. (0 )
77,80 EUR
/ bal. (100 m)
466,80 EUR
/ bal. (600 m)
25 m (1,07 EUR / m)
100 m (0,778 EUR / m) - F1
25 m (1,07 EUR / m)
100 m (0,778 EUR / m)
-- vyberte variant --
čierna
bal.
Do košíka
Žabky na záclony plastové s háčikom 930449
Rozmery:
14 x 46 mm
Vnútorný priemer krúžka:
9 mm
0,478 EUR
/ bal. (0 )
5,25 EUR
/ bal. (10 ks)
10,26 EUR
/ bal. (30 ks)
23,90 EUR
/ bal. (100 ks)
10 ks (0,525 EUR / ks)
30 ks (0,342 EUR / ks) - F1
100 ks (0,239 EUR / ks) - F1
10 ks (0,525 EUR / ks)
30 ks (0,342 EUR / ks)
100 ks (0,239 EUR / ks)
-- vyberte variant --
3 čierna
bal.
Do košíka
Plastový háčik na vystavenie tovaru 750981
Rozmery:
17 x 44 mm
Hrúbka:
1,9 mm
Prievlak:
3 mm
0,058 EUR
/ bal. (0 )
3,15 EUR
/ bal. (50 ks)
8,20 EUR
/ bal. (200 ks)
8,20 EUR
/ bal. (200 ks)
0,029 EUR
/ bal. (0 )
29,- EUR
/ bal. (1000 ks)
50 ks (0,063 EUR / ks)
200 ks (0,041 EUR / ks) - F1
50 ks (0,063 EUR / ks)
200 ks (0,041 EUR / ks)
1000 ks (0,029 EUR / ks) - F1
50 ks (0,063 EUR / ks)
200 ks (0,041 EUR / ks)
200 ks (0,041 EUR / ks)
1000 ks (0,029 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 Transparent
2 čierna
bal.
Do košíka
Vianočné háčiky na ozdoby 780757
Dĺžka:
4 cm
Balenie:
50 ks
0,619 EUR
/ bal. (0 )
0,619 EUR
/ bal. (1 sáčok)
0,619 EUR
/ bal. (0 )
4,96 EUR
/ bal. (10 sáčok)
0,496 EUR
/ bal. (0 )
24,80 EUR
/ bal. (50 sáčok)
1 sáčok (0,619 EUR / sáčok)
10 sáčok (0,496 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (0,619 EUR / sáčok)
10 sáčok (0,496 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (0,619 EUR / sáčok)
10 sáčok (0,496 EUR / sáčok)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 medená
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie priadze veľkosť 0, 2, 4, 6; 040022
Dĺžka:
12,5 cm
Veľkosť:
0; 2; 4; 6
Kovový
2,39 EUR
/ bal. (0 )
2,62 EUR
/ bal. (1 ks)
8,54 EUR
/ bal. (5 ks)
30,74 EUR
/ bal. (20 ks)
1,54 EUR
/ bal. (0 )
1,54 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (2,62 EUR / ks)
5 ks (1,71 EUR / ks) - F1
20 ks (1,54 EUR / ks)
20 ks (1,54 EUR / ks)
20 ks (1,54 EUR / ks)
1 ks (2,62 EUR / ks)
5 ks (1,71 EUR / ks)
20 ks (1,54 EUR / ks)
-- vyberte variant --
0 viď obrázok
2 viď obrázok
4 viď obrázok
bal.
Do košíka
Nohavicový háčik / zapínanie, štvordielny z nerezovej ocele 930696
Rozmery celkom:
10 x 13 mm
0,322 EUR
/ bal. (0 )
0,353 EUR
/ bal. (1 ks)
1,77 EUR
/ bal. (5 ks)
6,90 EUR
/ bal. (30 ks)
19,32 EUR
/ bal. (120 ks)
80,50 EUR
/ bal. (500 ks)
5 ks (0,353 EUR / ks)
30 ks (0,230 EUR / ks)
120 ks (0,161 EUR / ks) - F1
5 ks (0,353 EUR / ks)
30 ks (0,230 EUR / ks)
120 ks (0,161 EUR / ks)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Kovové zapínanie - prateľné 780650
-15%
Rozmery:
10 x 27 mm
0,742 EUR
/ bal. (0 )
0,631 EUR
/ bal. (0 )
1,63 EUR
/ bal. (2 pár)
1,38 EUR
/ bal. (2 pár)
5,30 EUR
/ bal. (10 pár)
4,50 EUR
/ bal. (10 pár)
21,20 EUR
/ bal. (50 pár)
20,25 EUR
/ bal. (50 pár)
42,40 EUR
/ bal. (100 pár)
40,50 EUR
/ bal. (100 pár)
10 pár (0,450 EUR / pár)
2 pár (0,692 EUR / pár)
10 pár (0,450 EUR / pár)
50 pár (0,405 EUR / pár) - F1
50 pár (0,405 EUR / pár) - F1
2 pár (0,692 EUR / pár)
10 pár (0,450 EUR / pár)
50 pár (0,405 EUR / pár)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 nikel
2 nikel čierny
bal.
Do košíka
Háčik na hačkovanie s rukoväťou veľkosť: 4, 4,5 , 5 Pony 040146
Dĺžka:
14 cm
Veľkosť:
4; 4,5; 5
Hliníkový
1,98 EUR
/ bal. (0 )
2,17 EUR
/ bal. (1 ks)
7,07 EUR
/ bal. (5 ks)
1,27 EUR
/ bal. (0 )
25,44 EUR
/ bal. (20 ks)
1,27 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (2,17 EUR / ks)
5 ks (1,41 EUR / ks)
20 ks (1,27 EUR / ks) - F1
1 ks (2,17 EUR / ks)
5 ks (1,41 EUR / ks)
20 ks (1,27 EUR / ks) - F1
5 ks (1,41 EUR / ks)
20 ks (1,27 EUR / ks) - F1
5 ks (1,41 EUR / ks)
20 ks (1,27 EUR / ks) - F1
1 ks (2,17 EUR / ks)
5 ks (1,41 EUR / ks)
20 ks (1,27 EUR / ks)
-- vyberte variant --
4 mm viď obrázok
4,5 mm viď obrázok
5 mm viď obrázok
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Dizajnové kovové zapínanie / háčik a očko 12x18 mm 940571
Rozmery:
12 x 18 mm
0,289 EUR
/ bal. (0 )
0,317 EUR
/ bal. (1 pár)
0,634 EUR
/ bal. (2 pár)
2,06 EUR
/ bal. (10 pár)
7,20 EUR
/ bal. (50 pár)
144,- EUR
/ bal. (1000 pár)
10 pár (0,206 EUR / pár)
50 pár (0,144 EUR / pár) - F1
2 pár (0,317 EUR / pár)
10 pár (0,206 EUR / pár)
50 pár (0,144 EUR / pár) - F1
2 pár (0,317 EUR / pár)
10 pár (0,206 EUR / pár)
50 pár (0,144 EUR / pár)
-- vyberte variant --
1 nikel
2 nikel čierny
bal.
Do košíka
Háčik na háčkovanie so silikónovou rukoväťou, zlatá špička veľ. 0,5; 0,6; 0,8; 1; 1,25; 040302
Dĺžka:
13,3 cm
Veľkosť:
0,5; 0,6; 0,8; 1; 1,25
Kovový
1,32 EUR
/ bal. (0 )
1,45 EUR
/ bal. (1 ks)
4,71 EUR
/ bal. (5 ks)
6,60 EUR
/ bal. (10 ks)
66,- EUR
/ bal. (100 ks)
1 ks (1,45 EUR / ks)
5 ks (0,942 EUR / ks) - F1
10 ks (0,660 EUR / ks) - F1
1 ks (1,45 EUR / ks)
5 ks (0,942 EUR / ks) - F1
10 ks (0,660 EUR / ks) - F1
1 ks (1,45 EUR / ks)
5 ks (0,942 EUR / ks) - F1
10 ks (0,660 EUR / ks) - F1
5 ks (0,942 EUR / ks) - F1
10 ks (0,660 EUR / ks) - F1
1 ks (1,45 EUR / ks)
5 ks (0,942 EUR / ks)
10 ks (0,660 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
3 (0,8 mm) fialová
4 (1 mm) ružová korálová
5 (1,25 mm) zelená
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik + plyš samolepiaci strihaný šírka 20 mm 740380
Šírka:
20 mm
Dĺžka:
20 cm
Hrúbka:
2,7 mm
Samolepiaca
0,355 EUR
/ bal. (0 )
0,389 EUR
/ bal. (1 pár)
1,56 EUR
/ bal. (4 pár)
6,07 EUR
/ bal. (24 pár)
8,50 EUR
/ bal. (48 pár)
0,177 EUR
/ bal. (0 )
0,177 EUR
/ bal. (0 )
4 pár (0,389 EUR / pár)
24 pár (0,253 EUR / pár)
48 pár (0,177 EUR / pár) - F1
4 pár (0,389 EUR / pár)
24 pár (0,253 EUR / pár)
48 pár (0,177 EUR / pár) - F1
4 pár (0,389 EUR / pár)
24 pár (0,253 EUR / pár)
48 pár (0,177 EUR / pár)
-- vyberte variant --
1 mix čiernobiely
2 farebný mix
bal.
Do košíka
Pletacia priadza nopková Madison 100 g 290976
-10%
Design Stoklasa
Hmotnosť:
100 g
Návin:
cca 150 m
4,36 EUR
/ bal. (0 )
3,92 EUR
/ bal. (0 )
3,11 EUR
/ bal. (1 ks)
2,80 EUR
/ bal. (1 ks)
28,02 EUR
/ bal. (10 ks)
25,22 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (2,80 EUR / ks)
10 ks (2,52 EUR / ks) - F1
1 ks (2,80 EUR / ks)
10 ks (2,52 EUR / ks) - F1
1 ks (2,80 EUR / ks)
10 ks (2,52 EUR / ks) - F1
1 ks (2,80 EUR / ks)
10 ks (2,52 EUR / ks) - F1
1 ks (2,80 EUR / ks)
10 ks (2,52 EUR / ks) - F1
1 ks (2,80 EUR / ks)
10 ks (2,52 EUR / ks) - F1
1 ks (2,80 EUR / ks)
10 ks (2,52 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela
2 krémová svetlá
3 staroružová
5 šedá svetlá
6 šedá svetlá šedá
7 čierna
bal.
Do košíka
Sada mini háčikov / prívesok 790867
Dĺžka:
7; 7,5; 7,9 cm
Veľkosť:
3; 4; 5
Sada:
3 ks háčikov
Hliníkový
2,07 EUR
/ bal. (0 )
1,61 EUR
/ bal. (1 sada)
1,32 EUR
/ bal. (0 )
32,93 EUR
/ bal. (25 sada)
1,32 EUR
/ bal. (0 )
1 sada (1,61 EUR / sada)
25 sada (1,32 EUR / sada)
1 sada (1,61 EUR / sada)
25 sada (1,32 EUR / sada)
-- vyberte variant --
1 mix
bal.
Do košíka
Suchý zips háčik šírka 25 mm 930436
Šírka:
25 mm
Hrúbka:
2 mm
Predávame od 2 m
Návin:
25.0 m
0,482 EUR
/ bal. (0 )
0,482 EUR
/ bal. (1 m)
8,43 EUR
/ bal. (25 m)
337,- EUR
/ bal. (1000 m)
1 m (0,482 EUR / m) - Metráž
25 m (0,337 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,482 EUR / m) - Metráž
25 m (0,337 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
čierna
bal.
Do košíka
Bavlnená látka / plátno hasiči, polícia 860517
Gramáž:
120 g/m²
Šírka:
160 cm
Zrážanlivosť:
3 - 5 %
Predávame od 1 m
Dekoračné
7,01 EUR
/ bal. (0 )
5,46 EUR
/ bal. (1 m)
49,60 EUR
/ bal. (10 m)
1 m (5,46 EUR / m) - Metráž
10 m (4,96 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (5,46 EUR / m) - Metráž
10 m (4,96 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
(109) biela
bal.
Do košíka
Čakajte prosím, stránka sa načítáva...
Zobrazené
1 -
96
z
182
Na stránke:
12
24
48
96
1
2
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.