Jazyk / Mena
Hlavná ponuka
Prihlásiť
Inšpirácia
Návody
Darčekové poukazy
Kontakty
Dôležité informácie
Obchodné podmienky
Doprava a platba
Často dávané otázky
Reklamácia a odstúpenie od kúpnej zmluvy
Vernostný program
Vytvoriť užívateľský účet
Prihlásiť
Prihlásiť
Prihlásenie
E- mail:
Heslo:
Poslat dočasné heslo
Trvale prihlásiť
Vytvoriť užívateľský účet
… už 36 rokov s Vami
Zákaznícka linka
(+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00
Napište nám
SK
CZ
PL
EN
HU
DE
SK
IT
ES
FR
RO
HR
BG
GR
EUR
CZK
(Kč)
PLN
(zł)
EUR
(€)
HUF
(Ft)
USD
($)
GBP
(£)
RON
(lei)
Cena:
Položiek:
0,- EUR
0
» Zobraziť košík
Kategórie
Kategórie
Textilná galantéria
Brzdičky a koncovky
Bytový a kuchynský textil
Čipky a madeiry
Domácnosť
Fixačné materiály, vlizelíny, výplne a výstuhy
Flitre, glitre
Gombíky a zapínanie
Gumy
Ihly
Keprovky a tech. stuhy
Košíky a kazety
Kovová galantéria
Krajčírske potreby
Krstné a smútočné doplnky
Lampasy a paspulky
Lemovky, krojovky a paspulky
Lisy, pistóny, priebojníky, výsečníky a kliešte
Modistické potreby
Náplety a manžety
Nažehľovacie kamienky - hotfix
Nažehlovačky, nášivky, záplaty a reflexné prvky
Nite
Nožnice a nožiarsky tovar
Odevné, opaskové, laclové spony a prievlaky
Ozdoby kovové na odevy, obuv a doplnky
Ozdoby na odevy, obuv a doplnky
Plastová galantéria
Pletenie a háčkovanie
Polotovary k výrobe kabeliek a tašiek
Polotovary na plavky a spodnú bielizeň
Polotovary na tvorbu postavičiek a zvieratiek
Popruhy
Prámiky, hadovky, borty a boa
Pre miláčikov
Strapce
Stuhy
Suché zipsy
Šikmé prúžky
Šitíčka
Šnúry, povrázky a tkaničky
Špendlíky
Vreckovky
Vybavenie predajní pre galantériu
Výrobky zo šijacej dielne Stoklasa
Vyšívanie
Záclonová galantéria
Zdrhovadlá-zipsy
Zvyškový výpredaj
Látky
Bavlnené látky - plátna
Bavlnené vaflové piké a vaflovina
Čipky, madeiry a strapce
Dekoračné látky Loneta
Fleece, kožušina
Juta, imitácia juty, filc, prateľný papier
Kočíkovina a obrusovina
Ľanové látky a imitácia ľanu
Látky s flitrami a kamienkami
Látky v nadštandardnej šírke
Minky, plyšové látky a zamat
Odevné prírodné látky
Plienkovina, mušelín, flanel, krep a froté
Podšívky, sieťoviny, trikotín a krinolíny
Satén a bavlnený satén
Semiš, koženka, poťahové látky
Softshell, šuštiakovina, riflovina, microfiber
Šatovky, kostýmovky, tvíd
Šifón, žoržet, organza
Technické tkaniny, neoprén, protišmyk a fólie
Teplákovina a svetrovina
Tyl a francúzsky závoj
Úplety a plavkovina
Vianočné látky
Zatemňovacie látky a záclony
Tvorenie a aranžovanie
Anjeli
Brmbolce a chlpaté drôtiky
Darčekové vrecúška, tašky a krabice
Dekoračná organza, tyl, satén, taft a juta
Dekoračné ozdoby
Fimo, betón a krištálová živica
Foamiran a moosgummi
Kovová, drevená a sklenená dekorácia
Kreatívne sady a hranie s deťmi
Kvety, kytice, rastliny, plody
Macramé
Oči, ňufáky, hlavičky a hrkálky
Ostatné dekorácie
Párty, narodeniny a karneval
Patchwork
Perie
Plstenie
Polotovary drevené
Polotovary na lapače snov a zvonkohry
Polotovary papierové
Polotovary textilné
Polystyrénové polotovary
Pomôcky, náradie, polotovary a formy
Potreby pre aranžovanie
Scrapbooking a quilling
Svadobná dekorácia
Sviečky, svietniky, bodce a anjelské zvonenie
Školské potreby
Veľkonočné a jarné dekorácie
Vence
Vianočná tvorba
Vianočné dekorácie
Zdobenie dekorácií
Zdobenie textilu
Zvončeky a rolničky z kovu
Korálky a komponenty
Bižutérne komponenty a polotovary
Drevené koráliky
Koráliky rokajl PRECIOSA - ČESKÝ VÝROBOK
Koráliky sklenené
Minerálové a perleťové koráliky
Perlové korálky
Plastové korálky
Porcelánové a kovové korálky
Veľkoprievlakové koráliky
Sady koráliek
Kabošony a brúsené kamienky
Bižutérne drôty a drôtené šablóny
Náradie a potreby
Návlekový material
Bižutéria
Darčekové poukazy
Brošne
Darčekové balenie
Detská a dievčenská bižutéria
Náhrdelníky
Náramky a prstene
Náušnice
Ozdoby a prívesky na kabelky, kufre a kľúče
Ozdoby do vlasov
Pánske šperky
Prievlaky na šatky
Prívesky samostatné
Ružence a prívesky s náboženskou tematikou
Svadobná bižutéria
Šperkovnice
Vybavenie predajní
Módne doplnky
Čiapky a čelenky
Dáždniky a pláštenky
Detské a dievčenské tašky, vaky, batohy
Klobúky, fascinátory a boa
Módne tašky, kabelky a batohy
Nákupné tašky, sieťovky
Peňaženky a manikúry
Podväzky
Ponožky, pančucháče a domáca obuv
Puzdrá na okuliare, kozmetické tašky a masky na spanie
Rukavice
Šatky, šály, nákrčníky a plédy
Školské peračníky, vrecká na prezúvky a vaky
Traky a opasky
Viazanky, motýliky, spony a manžetové gombíky
Vreckovky
Zrkadlá
Obaly a vybavenie
Krabice a krabičky
Tašky, sáčky a papiere
Vybavenie predajne
Farebná jeseň
Doma v teple
Halloween
Hrejivé pletenie a hačkovanie
Jesenná móda
Jesenné dekorácie
Keď zaprší
Látkové vreckovky
Plstená tvorba
Sviečky a ich výroba
Zabavte sa šitím
Zviditeľnite sa
Špeciálna ponuka
Novinky
Nové farby
Zlacnili sme
Bestsellery [
nové
]
Od poslednej návštevy
Po prihlásení sa tu uvidíte novinky od Vašej poslednej návštevy. Nový tovar, zľavy, inšpiráciu.
Kategórie
Textilná galantéria
Látky
Tvorenie a aranžovanie
Korálky a komponenty
Bižutéria
Módne doplnky
Obaly a vybavenie
Farebná jeseň
Tipy pre Vás
Nožnice PIN
Oktoberfest
Tanečná sezóna
YKK zipsy
Zvieracie vzory
Zobraziť ďalšie skupiny »
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk
Hľadaný tovar - příze vyšívací
Zobrazené
1 -
96
z
192
1
2
Tovar bol pridaný do košíka
Zobraziť košík
Vyšívacia priadza DMC Mouliné Satén 290347
Hmotnosť:
2 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 0,8 mm
36
farieb
2,25 EUR
/ bal. (0 )
1,75 EUR
/ bal. (1 ks)
1,59 EUR
/ bal. (0 )
9,54 EUR
/ bal. (6 ks)
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
1 ks (1,75 EUR / ks)
1 ks (1,75 EUR / ks)
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
1 ks (1,75 EUR / ks)
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
1 ks (1,75 EUR / ks)
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
6 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (1,75 EUR / ks)
6 ks (1,59 EUR / ks)
-- vyberte variant --
S211 Lavender Fog
S310 Black
S321 Fiery Red
S326 Formula One
S351 Bittersweet
S3685 Bordeaux
S3820 Mimosa
S415 Vaporous Gray
S471 Jasmine Green
S504 Patina Green
S5200 White
S550 Festival Fuchsia
S552 Byzantium
S601 Magenta
S602 Fuchsia Purple
S606 Fiesta
S700 Fern Green
S741 Autumm Glory
S798 Olympian Blue
S799 Ultramarine
S800 Blue Glass
S820 Surf the Web
S898 Rubber
S899 Bubblegum
S931 Coastal Fjord
S943 Kelly Green
S959 Atlantis
S976 Artisan
S991 Amazon
S995 Blue Danube
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Vyšívacia priadza DMC Mouliné Spécial Cotton 290344
Hmotnosť:
2 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 0,8 mm
465
farieb
1,82 EUR
/ bal. (0 )
1,41 EUR
/ bal. (1 ks)
1,28 EUR
/ bal. (0 )
7,70 EUR
/ bal. (6 ks)
15,41 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
6 ks (1,28 EUR / ks) - F1
1 ks (1,41 EUR / ks)
6 ks (1,28 EUR / ks)
-- vyberte variant --
48 anemone melír
51 arancio melír
52 fialová purpura melír
53 Aluminum melír
69 Adobe melír
90 Aspen Gold melír
92 Bright LimeGreen melír
93 aquamarine melír
99 Bubblegum melír
mix náhodných variant
105 akát melír
111 Super Lemon melír
115 Biking Red melír
153 vintage rose
154 Amaranth
155 Lupine
157 modrá ľadová
159 modrá ľadová
161 modrá popelavá
162 Ballad Blue
163 fluorit
164 zelená sv.
165 khaki sv.
166 zelená sv.
168 Bridal Blush
169 Dove
208 Byzantium
210 fialová orchidej
211 fialová sv.
221 granátová
223 Lantana
224 Gossamer Pink
225 ružová hmlovo
23 Pearl Blush
300 moro
301 Bombay Brown
307 žltá
309 Aurora Red
310 Black
311 Estate Blue
312 Turkish Sea
316 anemone
317 Elephant Skin
318 Wind Chime
319 zelená lesná tmavá
320 fluorit
321 červená
322 Campanula
326 červená karmínová
327 fialová slivka
334 Ultramarine
335 Pink Lemonade
336 Mood Indigo
340 fialková
341 fialová sv.
350 červ.korálová
351 ružovočervená
352 Peach Pearl
353 ružová lastúrová
355 Ginger Bread
356 Copper
367 Amazon
368 Paradise Green
369 zelená lipová
370 Linden Green
371 Linden Green
372 Mellow Green
400 béžová tm.
402 oranžová
407 Winter Wheat
413 Pewter
414 Zinc
420 topaz
422 bambus svetlý
433 topaz smoked
434 Buckthorn Brown
435 pinia
436 tygrie oko
437 topaz light
444 Vibrant Yellow
445 Limelight
451 Cinder
452 šedobežová
453 Papyrus
469 olivin
470 Lime Green
471 zelené jablko
472 khaki sv.
498 červená čerešňová
500 zelenočiern tm
501 modrošedá
502 zelená flaškov
503 Aqua Haze
505 emerald
517 Olympian Blue
518 Provence
519 modrá ľadová
520 Sycamore
522 Seedling
523 Lint
524 Ambrosia
535 Beluga
543 telová
550 sliwka
552 Byzantium
554 glicine
561 zelená lesná
562 avanturín
563 Green Ash
564 zelená past.sv.
580 zelená trávová
581 zelená olivová
598 tyrkys najsv.
600 malinová
601 ružová kriklavá
602 Fandango Pink
603 Sachet Pink
604 Peony
605 Peony
606 červená šarlatová
610 Avocado
611 Woodbine
612 Rich Gold
613 Almond Oil
632 staromedená
640 Lint
642 Ambrosia
644 Navajo
646 šedozelená sv.
647 Celadon Tint
648 vodová
666 červená
676 Super Lemon
699 Fern Green
700 chrysopras
702 Jasmine Green
703 zelená sv.
704 Jasmine Green
712 krémová svetlá
718 fialovoruž refl.
720 pomarančová
721 Autumm Glory
722 mesiačková
725 Sulphur
726 šafránová
727 citrine
728 žltobéžová tm
729 capucino
730 khaki
732 olivin
734 peridot
738 bambus svetlý
739 Banana Crepe
741 Apricot
742 Golden Rod
743 Buttercup
744 citrín
745 Pastel Yellow
746 žltá najsv.
754 marhulová
758 Creampuff
760 ružová str.
761 staroružová sv.
762 tyrkys sv.
772 Ambrosia
775 Blue Glass
777 červená čerešňová
778 Rosebloom
779 Aztec
780 béžová tm.
782 topaz
783 gazella
791 modrá sýta
792 aquazon
794 modrá svetlá
796 modrá sýta tmavá
797 aquazon
798 Olympian Blue
799 modrá nebeská svetlá
801 hnedá tm.
803 Patriot Blue
807 Cloud Blue
809 Eventide
813 aqua bohemica
814 bordó
815 granátová
816 bordó sv.
817 rosso
818 ružová lastúrová
819 rose light
822 béžová svetlá
823 blu
824 Delft
825 Olympian Blue
826 Campanula
827 Dream Blue
828 amazonit
829 Covert Green
830 Covert Green
831 Grasshopper
832 zelená stepná
833 khaki sv.
838 Bison
839 hnedoolivová
840 Antique Bronze
841 Cuban Sand
842 ecru
844 Bungee Cord
890 zelenočiern tm
892 salmon
893 ružová
894 ružová perleť
895 Amazon
899 anemone
902 granátová
904 zelená trávová
905 zelená trávová svetlá
906 Lime Green
909 zelená jedla svetlá
910 Fern Green
912 Poison Green
913 avanturín svetlá
915 fuchsia
917 fuchsiová tm.
918 bambus tmavý
919 béžová tm.
920 Bombay Brown
921 Golden Oak
922 pinia
924 Anthracite
926 Flint Gray
927 Vaporous Gray
928 Barely Blue
930 modrošedá tm.
931 modrá jeans
932 Misty Blue
935 olivová tm.
936 olivová zeleň
937 Fluorite Green
938 sigaro
939 slivková
943 zelená morská
946 Red Orange
947 sun
948 Almond Oil
954 zelená pastel sv
955 zelená vodová
956 jahodová svetlá svetlá
957 ružová svetlá
958 Leprechaun
959 tyrkys sv.
961 Bubblegum
962 Sachet Pink
963 jonquil AB
966 fluorit
967 marhulová
970 Autumm Glory
972 oranžovožltá
973 Sulphur Spring
975 jaspis
977 bronz svetlá
986 zelená jedla
987 Juniper
988 Fluorite Green
989 Herbal Garden
991 Posy Green
992 zelená pistáciová
993 Aqua Sky
995 aquamarine dark
996 aquamarine
3011 olivová zeleň svetlá
3012 Greenery
3013 Macaw Green
3021 hnedá kávová
3023 Seedling
3024 nikel
3031 čokoládová
3032 jaspis
3033 béžová
3042 Orchid Bloom
3045 Honey Mustard
3047 chrysolit
3051 Peppermint
3052 Spinach Green
3053 Sap Green
3064 avanturín zl.
3072 Barely Blue
3078 foglia
3325 modrá nebeská
3326 ružová detská
3328 medená stredná
3340 Bird of Paradise
3341 Tangerine
3345 zelená
3346 Online Lime
3347 zelená stepná tmavá
3348 Lime Punch svetlá
3350 Bordeaux
3354 Peony
3362 Fairway
3363 Piquant Green
3364 Spinach Green
3371 panga-panga
3607 ružovofialová
3608 Rosebloom
3609 pudrová
3685 bordó
3687 cyklámenová
3688 ružová ostrá sv.
3689 Rose Shadow
3705 jahodová
3706 korálová svetlá
3708 ružová perleť svetlá
3712 Lantana
3713 jonquil AB
3716 Candy Pink
3722 červená svetlá
3726 Mahogany
3727 Bridal Rose
3731 Carmine Rose
3733 ružová jednofarebná
3743 violet
3746 fialková
3747 najsvetlejšia fialová
3750 Mood Indigo
3752 modrá ľadová svetlá
3753 Bit of Blue
3755 aqua bohemica
3760 Little Boy Blue
3766 Aqua Sky
3768 šedomodrá
3770 oranžová najs.
3771 Apricot Cream
3774 Banana Crepe
3776 karneol
3777 avanturín syntetický
3778 Cadmium Orange
3779 Shell Coral
3781 orechová hnedá
3782 béžová
3790 khaki
3801 červená rumelka
3802 bordó
3803 purple
3804 ružová kriklavá tmavá
3805 ružová kriklavá svetlá
3806 fialovoružová
3807 violetto
3808 modrá tm.
3809 modrozelená tm
3810 Bluesteel
3811 amazonit
3812 Evergreen
3813 tyrkys
3814 zelená morská
3815 Leprechaun
3816 tyrkys
3817 tyrkys najsv.
3818 butilla
3819 Green Yelow svetlá
3820 žltobéžová tm
3822 citrín svetlá
3823 žltá najsv.
3824 Apricot Cream
3825 Beeswax
3826 Buckthorn Brown
3827 lion
3828 jaspis pieskový
3829 bronz
3830 medená stredná tmavá
3831 Aurora Red
3832 Bittersweet
3833 korálová svetlá
3835 fialová sv.
3836 Polignac
3837 slivková svetlá
3838 Dahlia Purple
3839 Violet Tulip
3840 Skyway
3842 Delft
3843 cobalto
3844 Blue Danube
3845 Aquarius
3846 Baby Blue
3847 zelená lesná svetlá
3848 Cadmium Green
3849 zelená ľadovo
3850 chrysopras
3851 zelená vianočná
3853 Beeswax
3855 žltá svetlá
3856 Pale Banana
3857 bambus tmavý
3858 Friar Brown
3859 tortora
3860 Burro
3861 maron argento
3862 Antique Bronze
3863 Croissant
3864 Mojave Desert
3865 Marshmallow
3866 smetanová
B5200 White
BLANC mliečna
ECRU ecru
bal.
Do košíka
Vyšívacia priadza Perlovka Niťárna 290104
Návin:
85 m
Tex:
60x2
149
farieb
2,10 EUR
/ bal. (0 )
2,30 EUR
/ bal. (1 ks)
15,- EUR
/ bal. (10 ks)
40,50 EUR
/ bal. (30 ks)
1,35 EUR
/ bal. (0 )
1,35 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (1,50 EUR / ks)
30 ks (1,35 EUR / ks) - F1
10 ks (1,50 EUR / ks)
30 ks (1,35 EUR / ks) - F1
10 ks (1,50 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks)
30 ks (1,35 EUR / ks) - F1
10 ks (1,50 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks)
30 ks (1,35 EUR / ks) - F1
10 ks (1,50 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks)
30 ks (1,35 EUR / ks) - F1
10 ks (1,50 EUR / ks)
30 ks (1,35 EUR / ks)
-- vyberte variant --
0010 White
1162 Lemon
2312 Peach Bud
3322 Impatiens Pink
3332 Peony
3452 siam light
4452 fuchsia
6182 Peppermint
6192 Fairway
6822 Celadon Tint
6892 June Bug
7102 Navajo
7892 Brunette
9992 Black
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Ihly vyšívacie jemné 020930
Dĺžka:
34 - 50 mm
Priemer ihly:
0,6 - 0,8 mm
Sada:
16 ks
1,14 EUR
/ bal. (0 )
1,25 EUR
/ bal. (1 kar.)
0,814 EUR
/ bal. (0 )
4,07 EUR
/ bal. (5 kar.)
14,64 EUR
/ bal. (20 kar.)
1 kar. (1,25 EUR / kar.)
5 kar. (0,814 EUR / kar.) - F1
1 kar. (1,25 EUR / kar.)
5 kar. (0,814 EUR / kar.)
20 kar. (0,732 EUR / kar.)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Priadza vyšívacia typ mouline AIRO sada odtieňov a farieb 6 ks/8 m 320692
Hmotnosť:
cca 3 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 1 mm
0,562 EUR
/ bal. (0 )
3,70 EUR
/ bal. (6 ks)
9,62 EUR
/ bal. (24 ks)
20,23 EUR
/ bal. (72 ks)
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks) - F1
72 ks (0,281 EUR / ks) - F1
6 ks (0,616 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
72 ks (0,281 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela
13 béžovozelená mix
14 zelená sv. mix
15 krémová najsvetl
16 červená svetlá
17 červená
18 zelená
19 šedá svetlá
2 žltá mix
20 hnedá
21 hnedá tmavá
22 červenoružová mix
23 ružová mix
24 zelená mix
25 zelená mix
26 fialová mix
NEW 27 béžovozelená mix
3 oranžová mix
4 červená mix
5 ružová mix
6 fialová mix
7 zelená mix
8 modrá mix
9 béžová mix
10 béžovozelená mix
11 šedá mix
12 čierna
bal.
Do košíka
Ihly vyšívacie ostré 020925
Dĺžka:
40 - 50 mm
Priemer ihly:
0,8 - 1,25 mm
Sada:
6 ks
1,14 EUR
/ bal. (0 )
1,25 EUR
/ bal. (1 kar.)
0,814 EUR
/ bal. (0 )
4,07 EUR
/ bal. (5 kar.)
14,64 EUR
/ bal. (20 kar.)
1 kar. (1,25 EUR / kar.)
5 kar. (0,814 EUR / kar.) - F1
1 kar. (1,25 EUR / kar.)
5 kar. (0,814 EUR / kar.)
20 kar. (0,732 EUR / kar.)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh bambusový Ø18 cm 070164
-40%
Vnútorný priemer:
17 cm
Stredný priemer:
18 cm
Vonkajší priemer:
18,7 cm
3,83 EUR
/ bal. (0 )
2,30 EUR
/ bal. (0 )
4,20 EUR
/ bal. (1 ks)
2,52 EUR
/ bal. (1 ks)
10,93 EUR
/ bal. (4 ks)
6,56 EUR
/ bal. (4 ks)
2,73 EUR
/ bal. (0 )
1,64 EUR
/ bal. (0 )
19,12 EUR
/ bal. (10 ks)
11,47 EUR
/ bal. (10 ks)
1,91 EUR
/ bal. (0 )
1,15 EUR
/ bal. (0 )
1,91 EUR
/ bal. (0 )
1,15 EUR
/ bal. (0 )
1,91 EUR
/ bal. (0 )
1,15 EUR
/ bal. (0 )
1,91 EUR
/ bal. (0 )
1,15 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (2,52 EUR / ks)
4 ks (1,64 EUR / ks) - F1
10 ks (1,15 EUR / ks)
1 ks (2,52 EUR / ks)
4 ks (1,64 EUR / ks)
10 ks (1,15 EUR / ks)
-- vyberte variant --
bambus svetlý
bal.
Do košíka
Vyšívacia priadza DMC Mouliné Light Effects 290345
Hmotnosť:
2 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 0,8 mm
36
farieb
4,76 EUR
/ bal. (0 )
3,71 EUR
/ bal. (1 ks)
20,22 EUR
/ bal. (6 ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
6 ks (3,37 EUR / ks)
1 ks (3,71 EUR / ks)
6 ks (3,37 EUR / ks)
-- vyberte variant --
E130 Multicolored
E135 Multicolored
E155 Dewberry
E168 Wax Yellow
E211 Mauve Chalk
E301 Buckthorn Brown
E310 Black
E316 Coral Haze
E317 Aluminum
E321 Garnet
E334 Ashley Blue
E3685 Beaujolais
E3747 Ballad Blue
E3821 Aurora
E3837 Amethyst
E3843 Delft
E3849 Atlantis
E3852 Empire Yelow
E415 Bone White
E436 Sauterne
E5200 White
E699 Fern Green
E718 Carmine
E747 Bleached Aqua
E815 Rhododendron
E818 Seashell Pink
E825 Limoges
E898 Monk
E940 White Alyssum
E980 Sulphur Spring neon
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Ihly vyšívacie tupé 020933
Dĺžka:
40 - 50 mm
Priemer ihly:
0,8 - 1,25 mm
Sada:
6 ks
1,14 EUR
/ bal. (0 )
1,25 EUR
/ bal. (1 kar.)
0,814 EUR
/ bal. (0 )
4,07 EUR
/ bal. (5 kar.)
14,64 EUR
/ bal. (20 kar.)
1 kar. (1,25 EUR / kar.)
5 kar. (0,814 EUR / kar.) - F1
1 kar. (1,25 EUR / kar.)
5 kar. (0,814 EUR / kar.)
20 kar. (0,732 EUR / kar.)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh bambusový Ø15 cm 090735
Vnútorný priemer:
14,5 cm
Stredný priemer:
č. 1: 15 cm
Vonkajší priemer:
16 cm
3,17 EUR
/ bal. (0 )
3,48 EUR
/ bal. (1 ks)
9,07 EUR
/ bal. (4 ks)
2,27 EUR
/ bal. (0 )
1,59 EUR
/ bal. (0 )
15,87 EUR
/ bal. (10 ks)
1,59 EUR
/ bal. (0 )
1,59 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (3,48 EUR / ks)
4 ks (2,27 EUR / ks) - F1
10 ks (1,59 EUR / ks)
1 ks (3,48 EUR / ks)
4 ks (2,27 EUR / ks)
10 ks (1,59 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (Ø15 cm) bambus svetlý
bal.
Do košíka
Nožnice vyšívacie bocian dĺžka 9,5 cm 090582
Dĺžka ostria:
2,5 cm
Celková dĺžka:
9,5 cm
Celokovové
8,55 EUR
/ bal. (0 )
9,38 EUR
/ bal. (1 ks)
18,31 EUR
/ bal. (3 ks)
6,10 EUR
/ bal. (0 )
25,63 EUR
/ bal. (6 ks)
4,27 EUR
/ bal. (0 )
51,26 EUR
/ bal. (12 ks)
4,27 EUR
/ bal. (0 )
106,80 EUR
/ bal. (25 ks)
4,27 EUR
/ bal. (0 )
4,27 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (9,38 EUR / ks)
3 ks (6,10 EUR / ks) - F1
6 ks (4,27 EUR / ks) - F1
25 ks (4,27 EUR / ks) - F1
1 ks (9,38 EUR / ks)
3 ks (6,10 EUR / ks) - F1
6 ks (4,27 EUR / ks) - F1
25 ks (4,27 EUR / ks) - F1
1 ks (9,38 EUR / ks)
3 ks (6,10 EUR / ks)
6 ks (4,27 EUR / ks)
25 ks (4,27 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 (9,5 cm) nikel
3 (9,5 cm) zlatá svetlá
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina Kanava šírka 50 cm 54 očiek 380634
Šírka:
50 cm
Gramáž:
cca 270 g/m²
Hustota:
54 očiek / 10 cm
Návin:
5.0 m
6,25 EUR
/ bal. (0 )
9,60 EUR
/ bal. (1 m)
31,25 EUR
/ bal. (5 m)
49,99 EUR
/ bal. (10 m)
5 m (6,25 EUR / m)
10 m (5,- EUR / m) - F1
5 m (6,25 EUR / m)
10 m (5,- EUR / m) - F1
5 m (6,25 EUR / m)
10 m (5,- EUR / m) - F1
5 m (6,25 EUR / m)
10 m (5,- EUR / m) - F1
10 m (5,- EUR / m) - F1
5 m (6,25 EUR / m)
10 m (5,- EUR / m)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela
2 vanilková
3 béžová svetlá
6 modrá nezábudková
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina Kanava šírka 140 cm 54 očiek 380609
Šírka:
140 cm
Gramáž:
206 g/m²
Hustota:
54 očiek / 10 cm
Predávame od 0.5 m
Návin:
10.0 m
21,64 EUR
/ bal. (0 )
15,46 EUR
/ bal. (1 m)
13,91 EUR
/ bal. (0 )
139,11 EUR
/ bal. (10 m)
1 m (15,46 EUR / m) - Metráž
10 m (13,91 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (15,46 EUR / m) - Metráž
10 m (13,91 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (15,46 EUR / m) - Metráž
10 m (13,91 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 biela
2 (natural) prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh bambusový, extra veľký Ø33; 35,5; 40 cm 780661
Vnútorný priemer:
32; 35; 39,5 cm
Stredný priemer:
33; 35,5; 40 cm
Vonkajší priemer:
34; 37; 41 cm
3,91 EUR
/ bal. (0 )
4,29 EUR
/ bal. (1 ks)
2,79 EUR
/ bal. (0 )
11,16 EUR
/ bal. (4 ks)
19,53 EUR
/ bal. (10 ks)
10 ks (1,95 EUR / ks)
1 ks (4,29 EUR / ks)
4 ks (2,79 EUR / ks) - F1
10 ks (1,95 EUR / ks)
1 ks (4,29 EUR / ks)
4 ks (2,79 EUR / ks)
10 ks (1,95 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (Ø33 cm) bambus svetlý
3 (Ø40 cm) bambus svetlý
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina Kanava šírka 140 cm 54 očiek 860245
Šírka:
140 cm
Gramáž:
206 g/m²
Hustota:
54 očiek / 10 cm
Predávame od 0.5 m
Návin:
10.0 m
18,30 EUR
/ bal. (0 )
18,30 EUR
/ bal. (1 m)
164,69 EUR
/ bal. (10 m)
1 m (18,30 EUR / m) - Metráž
1 m (18,30 EUR / m) - Metráž
1 m (18,30 EUR / m) - Metráž
1 m (18,30 EUR / m) - Metráž
1 m (18,30 EUR / m) - Metráž
10 m (16,47 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (18,30 EUR / m) - Metráž
1 m (18,30 EUR / m) - Metráž
10 m (16,47 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 ecru
2 červená
3 modrá svetlá
4 zelená
5 čierna
8 šedá
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh / rámček na zavesenie Ø20 cm 090506
Vnútorný priemer:
19 cm
Stredný priemer:
20 cm
Vonkajší priemer:
21,5 cm
Imitácia dreva
5,42 EUR
/ bal. (0 )
5,95 EUR
/ bal. (1 ks)
3,87 EUR
/ bal. (0 )
3,87 EUR
/ bal. (0 )
3,87 EUR
/ bal. (0 )
19,36 EUR
/ bal. (5 ks)
2,71 EUR
/ bal. (0 )
2,71 EUR
/ bal. (0 )
2,71 EUR
/ bal. (0 )
27,10 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (5,95 EUR / ks)
5 ks (3,87 EUR / ks) - F1
10 ks (2,71 EUR / ks) - F1
1 ks (5,95 EUR / ks)
5 ks (3,87 EUR / ks)
10 ks (2,71 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá
bal.
Do košíka
Priadza vyšívacia typ mouline Diamond sada 100 ks/8 m 290832
Hmotnosť:
2,7 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 0,8 mm
0,179 EUR
/ bal. (0 )
12,80 EUR
/ bal. (100 ks)
18,- EUR
/ bal. (200 ks)
100 ks (0,128 EUR / ks)
200 ks (0,090 EUR / ks) - F1
100 ks (0,128 EUR / ks)
200 ks (0,090 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix
bal.
Do košíka
Súprava na vyšívanie s predtlačeným motívom 940205
Rozmery:
30-40 x 40 cm
Sada priadzí
Tkanina s predlohou
Vyšívacie ihly
17,99 EUR
/ bal. (0 )
14,01 EUR
/ bal. (1 ks)
34,34 EUR
/ bal. (3 ks)
1 ks (14,01 EUR / ks)
3 ks (11,45 EUR / ks) - F1
1 ks (14,01 EUR / ks)
3 ks (11,45 EUR / ks) - F1
1 ks (14,01 EUR / ks)
3 ks (11,45 EUR / ks) - F1
1 ks (14,01 EUR / ks)
3 ks (11,45 EUR / ks) - F1
1 ks (14,01 EUR / ks)
3 ks (11,45 EUR / ks) - F1
3 ks (11,45 EUR / ks) - F1
1 ks (14,01 EUR / ks)
3 ks (11,45 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 viď obrázok kôň
2 viď obrázok vážka
3 viď obrázok kvety
4 viď obrázok kvety
5 viď obrázok slnečnica
bal.
Do košíka
Nožnice vyšívacie zdobené 900257
Dĺžka:
č. 1: 9 cm
Dĺžka:
č. 2: 11 cm
Dĺžka:
č. 3: 10 cm
Dĺžka:
č. 4: 11 cm
Celokovové
9,09 EUR
/ bal. (0 )
9,09 EUR
/ bal. (1 ks)
29,08 EUR
/ bal. (4 ks)
181,78 EUR
/ bal. (25 ks)
1 ks (9,09 EUR / ks)
4 ks (7,27 EUR / ks) - F1
1 ks (9,09 EUR / ks)
4 ks (7,27 EUR / ks) - F1
4 ks (7,27 EUR / ks) - F1
1 ks (9,09 EUR / ks)
4 ks (7,27 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 viď obrázok zlatá
2 viď obrázok antracit
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh bambusový Ø22 cm 780658
-40%
Vnútorný priemer:
21,5 cm
Stredný priemer:
22 cm
Vonkajší priemer:
23 cm
4,72 EUR
/ bal. (0 )
2,83 EUR
/ bal. (0 )
5,18 EUR
/ bal. (1 ks)
3,11 EUR
/ bal. (1 ks)
3,37 EUR
/ bal. (0 )
2,02 EUR
/ bal. (0 )
13,48 EUR
/ bal. (4 ks)
8,09 EUR
/ bal. (4 ks)
23,60 EUR
/ bal. (10 ks)
14,16 EUR
/ bal. (10 ks)
10 ks (1,42 EUR / ks)
4 ks (2,02 EUR / ks)
10 ks (1,42 EUR / ks)
-- vyberte variant --
bambus svetlý
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh bambusový Ø25,5 cm 780659
-40%
Vnútorný priemer:
24,7 cm
Stredný priemer:
25,5 cm
Vonkajší priemer:
26,3 cm
4,72 EUR
/ bal. (0 )
2,83 EUR
/ bal. (0 )
5,18 EUR
/ bal. (1 ks)
3,11 EUR
/ bal. (1 ks)
3,37 EUR
/ bal. (0 )
2,02 EUR
/ bal. (0 )
13,48 EUR
/ bal. (4 ks)
8,09 EUR
/ bal. (4 ks)
23,60 EUR
/ bal. (10 ks)
14,16 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (3,11 EUR / ks)
4 ks (2,02 EUR / ks) - F1
10 ks (1,42 EUR / ks)
1 ks (3,11 EUR / ks)
4 ks (2,02 EUR / ks)
10 ks (1,42 EUR / ks)
-- vyberte variant --
bambus svetlý
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh bambusový Ø19,7 cm 090445
-15%
Vnútorný priemer:
19 cm
Stredný priemer:
19,7 cm
Vonkajší priemer:
20,5 cm
4,25 EUR
/ bal. (0 )
3,61 EUR
/ bal. (0 )
4,66 EUR
/ bal. (1 ks)
3,96 EUR
/ bal. (1 ks)
12,14 EUR
/ bal. (4 ks)
10,32 EUR
/ bal. (4 ks)
3,03 EUR
/ bal. (0 )
2,58 EUR
/ bal. (0 )
21,24 EUR
/ bal. (10 ks)
18,05 EUR
/ bal. (10 ks)
2,12 EUR
/ bal. (0 )
1,81 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (3,96 EUR / ks)
4 ks (2,58 EUR / ks) - F1
10 ks (1,81 EUR / ks)
1 ks (3,96 EUR / ks)
4 ks (2,58 EUR / ks)
10 ks (1,81 EUR / ks)
-- vyberte variant --
bambus svetlý
bal.
Do košíka
Priadza vyšívacia Mouline Niťárna 290107
Hmotnosť:
2 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 0,8 mm
130
farieb
0,562 EUR
/ bal. (0 )
0,616 EUR
/ bal. (1 ks)
9,62 EUR
/ bal. (24 ks)
43,32 EUR
/ bal. (120 ks)
0,361 EUR
/ bal. (0 )
0,361 EUR
/ bal. (0 )
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
120 ks (0,361 EUR / ks) - F1
24 ks (0,401 EUR / ks)
120 ks (0,361 EUR / ks) - F1
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
120 ks (0,361 EUR / ks) - F1
24 ks (0,401 EUR / ks)
120 ks (0,361 EUR / ks) - F1
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
120 ks (0,361 EUR / ks) - F1
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
120 ks (0,361 EUR / ks) - F1
24 ks (0,401 EUR / ks)
120 ks (0,361 EUR / ks) - F1
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
24 ks (0,401 EUR / ks)
120 ks (0,361 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
0010 White
1762 Honey Mustard
2182 Autumm Glory
3332 Pink Lemonade
3392 Chili Pepper
3452 Bubblegum
3712 Impatiens Pink
4372 Carmine
4442 fialová
5162 Misty Blue
5232 Ballad Blue
5742 Horizon Blue
5892 Twilight Blue
6122 Lime Punch
6192 Amazon
6222 Mellow Green
6692 Juniper
6842 Basil
6872 Juniper
7162 Bombay Brown
7252 Golden Apricot
7342 Dry Rose
7532 Lantana
7672 Bridal Rose
8862 Bracken
9992 Black
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina Panama škrobená šírka 140 cm 80 očiek 380610
Šírka:
140 cm
Gramáž:
192 g/m²
Hustota:
80 očiek / 10 cm
Predávame od 0.5 m
Návin:
10.0 m
22,62 EUR
/ bal. (0 )
16,15 EUR
/ bal. (1 m)
14,54 EUR
/ bal. (0 )
145,38 EUR
/ bal. (10 m)
1 m (16,15 EUR / m) - Metráž
10 m (14,54 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (16,15 EUR / m) - Metráž
10 m (14,54 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh bambusový sada 750562
Vnútorný priemer:
11,5; 14,2; 19,7; 20,8 cm
Stredný priemer:
12; 15; 20,3; 22,5 cm
Vonkajší priemer:
12,7; 15,7; 21; 23,2 cm
Sada:
4 ks
13,51 EUR
/ bal. (0 )
14,83 EUR
/ bal. (1 sada)
9,65 EUR
/ bal. (0 )
28,95 EUR
/ bal. (3 sada)
67,54 EUR
/ bal. (10 sada)
6,75 EUR
/ bal. (0 )
1 sada (14,83 EUR / sada)
3 sada (9,65 EUR / sada) - F1
10 sada (6,75 EUR / sada) - F1
1 sada (14,83 EUR / sada)
3 sada (9,65 EUR / sada)
10 sada (6,75 EUR / sada)
-- vyberte variant --
1 bambus svetlý
bal.
Do košíka
Bavlnená priadza vyšívací typ mouline sada 36 ks/8 m 290983
Hmotnosť:
cca 2 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 1 mm
0,313 EUR
/ bal. (0 )
8,78 EUR
/ bal. (36 ks)
19,12 EUR
/ bal. (108 ks)
36 ks (0,244 EUR / ks)
108 ks (0,177 EUR / ks) - F1
36 ks (0,244 EUR / ks)
108 ks (0,177 EUR / ks) - F1
36 ks (0,244 EUR / ks)
108 ks (0,177 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 mix svetlý
2 mix tmavý
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina Kanava 20x30 cm 54 očiek 380717
Rozmery:
20 x 30 cm
Hustota:
54 očiek / 10 cm
2,28 EUR
/ bal. (0 )
2,50 EUR
/ bal. (1 ks)
1,63 EUR
/ bal. (0 )
8,14 EUR
/ bal. (5 ks)
14,65 EUR
/ bal. (10 ks)
1,47 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (2,50 EUR / ks)
5 ks (1,63 EUR / ks) - F1
10 ks (1,47 EUR / ks) - F1
1 ks (2,50 EUR / ks)
5 ks (1,63 EUR / ks) - F1
10 ks (1,47 EUR / ks) - F1
1 ks (2,50 EUR / ks)
5 ks (1,63 EUR / ks)
10 ks (1,47 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela
ecru
bal.
Do košíka
Nite vyšívacie 100 m Metalux 240299
Návin:
100 m
Hrúbka nite:
cca 0,2 mm
0,856 EUR
/ bal. (0 )
1,32 EUR
/ bal. (1 ks)
8,56 EUR
/ bal. (10 ks)
38,50 EUR
/ bal. (50 ks)
10 ks (0,856 EUR / ks)
50 ks (0,770 EUR / ks) - F1
10 ks (0,856 EUR / ks)
50 ks (0,770 EUR / ks) - F1
10 ks (0,856 EUR / ks)
50 ks (0,770 EUR / ks) - F1
50 ks (0,770 EUR / ks) - F1
10 ks (0,856 EUR / ks)
50 ks (0,770 EUR / ks) - F1
10 ks (0,856 EUR / ks)
50 ks (0,770 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
001 zlatá svetlá
301 strieborná
312 zlatá
554 modrá
bal.
Do košíka
Darčeková sada na vyšívanie s predtlačeným motívom 380637
Rozmery sady:
15 x 22 cm
Sada priadzí
Tkanina s predlohou
Vyšívacie ihly
6,51 EUR
/ bal. (0 )
6,51 EUR
/ bal. (1 sada)
15,62 EUR
/ bal. (3 sada)
5,21 EUR
/ bal. (0 )
1 sada (6,51 EUR / sada)
3 sada (5,21 EUR / sada) - F1
1 sada (6,51 EUR / sada)
3 sada (5,21 EUR / sada) - F1
1 sada (6,51 EUR / sada)
3 sada (5,21 EUR / sada)
-- vyberte variant --
1 viď obrázok
6 viď obrázok
bal.
Do košíka
Stolový stojan na upevnenie kruhu na vyšívanie 890580
Celková výška:
35 cm
Nelakované drevo
38,98 EUR
/ bal. (0 )
27,84 EUR
/ bal. (1 ks)
66,83 EUR
/ bal. (3 ks)
1 ks (27,84 EUR / ks)
3 ks (22,28 EUR / ks) - F1
1 ks (27,84 EUR / ks)
3 ks (22,28 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodné
bal.
Do košíka
Priadza vyšívacia typ mouline Grus sada 100 ks/8 m 290102
Hmotnosť:
2 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 0,8 mm
0,203 EUR
/ bal. (0 )
14,50 EUR
/ bal. (100 ks)
20,40 EUR
/ bal. (200 ks)
0,102 EUR
/ bal. (0 )
0,102 EUR
/ bal. (0 )
1 020,- EUR
/ bal. (10000 ks)
100 ks (0,145 EUR / ks)
200 ks (0,102 EUR / ks) - F1
100 ks (0,145 EUR / ks)
200 ks (0,102 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 Grus mix
bal.
Do košíka
Priadza vyšívacia typ mouline Grus sada 50 ks/8 m 290861
Hmotnosť:
2,6 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 0,8 mm
0,203 EUR
/ bal. (0 )
7,95 EUR
/ bal. (50 ks)
23,- EUR
/ bal. (200 ks)
50 ks (0,159 EUR / ks)
200 ks (0,115 EUR / ks) - F1
50 ks (0,159 EUR / ks)
200 ks (0,115 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina Panama / Perlička neškrobená šírka 150 cm 111 očiek 920320
Šírka:
150 cm
Gramáž:
175 g/m²
Hustota:
111 očiek / 10 cm
Predávame od 1 m
Neškrobená
16,19 EUR
/ bal. (0 )
11,57 EUR
/ bal. (1 m)
10,41 EUR
/ bal. (0 )
104,11 EUR
/ bal. (10 m)
1 m (11,57 EUR / m) - Metráž
10 m (10,41 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (11,57 EUR / m) - Metráž
10 m (10,41 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina Kanava šírka 140 cm 40 očiek 380607
Šírka:
140 cm
Gramáž:
201 g/m²
Hustota:
40 očiek / 10 cm
Predávame od 0.5 m
21,40 EUR
/ bal. (0 )
15,28 EUR
/ bal. (1 m)
68,77 EUR
/ bal. (5 m)
13,75 EUR
/ bal. (0 )
13,75 EUR
/ bal. (0 )
1 m (15,28 EUR / m) - Metráž
5 m (13,75 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (15,28 EUR / m) - Metráž
5 m (13,75 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Sada na vyšívanie s predtlačeným motívom 380732
-10%
Priemer:
20,2 cm
Rámik
Sada priadzí
Tkanina s predlohou
Vyšívacie ihly
6,93 EUR
/ bal. (0 )
7,71 EUR
/ bal. (1 sada)
6,93 EUR
/ bal. (1 sada)
20,80 EUR
/ bal. (3 sada)
18,72 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (6,93 EUR / sada)
3 sada (6,24 EUR / sada) - F1
1 sada (6,93 EUR / sada)
3 sada (6,24 EUR / sada) - F1
3 sada (6,24 EUR / sada) - F1
1 sada (6,93 EUR / sada)
3 sada (6,24 EUR / sada)
-- vyberte variant --
3 béžová
5 béžová
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Priadza vyšívacia typ mouline Languiren sada 100 ks/8 m 290833
Hmotnosť:
2,6 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 0,8 mm
0,163 EUR
/ bal. (0 )
5,80 EUR
/ bal. (50 ks)
11,60 EUR
/ bal. (100 ks)
16,20 EUR
/ bal. (200 ks)
100 ks (0,116 EUR / ks)
200 ks (0,081 EUR / ks) - F1
100 ks (0,116 EUR / ks)
200 ks (0,081 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix
bal.
Do košíka
Dutá ihla / vyšívacie pero - sada na vyšívanie 040248
Dĺžka:
13 cm
Priemer ihly:
1,3; 1,6; 2 mm
13,75 EUR
/ bal. (0 )
10,72 EUR
/ bal. (1 sada)
23,31 EUR
/ bal. (3 sada)
7,77 EUR
/ bal. (0 )
1 sada (10,72 EUR / sada)
3 sada (7,77 EUR / sada) - F1
1 sada (10,72 EUR / sada)
3 sada (7,77 EUR / sada)
-- vyberte variant --
1 bielo-modrá
bal.
Do košíka
Metalické nite Elisabeth 3; 50 m 240307
Návin:
50 m
Hrúbka nite:
0,33 mm
Nm 8 (TEX 125)
3,65 EUR
/ bal. (0 )
2,84 EUR
/ bal. (1 ks)
2,84 EUR
/ bal. (0 )
25,80 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (2,84 EUR / ks)
10 ks (2,58 EUR / ks)
1 ks (2,84 EUR / ks)
10 ks (2,58 EUR / ks)
1 ks (2,84 EUR / ks)
10 ks (2,58 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1/ 01 strieborná
2/ 02 zlatá svetlá
bal.
Do košíka
Metalické nite Elisabeth 1; 100 m 240305
Návin:
100 m
Hrúbka nite:
0,25 mm
Nm 20 (TEX 50)
3,74 EUR
/ bal. (0 )
2,92 EUR
/ bal. (1 ks)
2,92 EUR
/ bal. (0 )
26,50 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (2,92 EUR / ks)
10 ks (2,65 EUR / ks)
1 ks (2,92 EUR / ks)
10 ks (2,65 EUR / ks)
1 ks (2,92 EUR / ks)
10 ks (2,65 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 / 01 strieborná
2 / 02 zlatá svetlá
bal.
Do košíka
Priadza vyšívacia typ mouline melír sada 12 ks/8 m 290982
Hmotnosť:
cca 3 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 1 mm
Melírovaná
0,235 EUR
/ bal. (0 )
2,82 EUR
/ bal. (12 ks)
9,84 EUR
/ bal. (60 ks)
12 ks (0,235 EUR / ks)
60 ks (0,164 EUR / ks) - F1
12 ks (0,235 EUR / ks)
60 ks (0,164 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 mix
bal.
Do košíka
Dutá ihla / vyšívacie pero - sada na vyšívanie AIRO 040312
Dĺžka:
11,8 cm
Priemer ihly:
1,2; 1,6; 2; 2,5; 3; 5 mm
13,75 EUR
/ bal. (0 )
10,72 EUR
/ bal. (1 sada)
23,31 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (10,72 EUR / sada)
3 sada (7,77 EUR / sada) - F1
1 sada (10,72 EUR / sada)
3 sada (7,77 EUR / sada)
-- vyberte variant --
ružová najsv.
bal.
Do košíka
Vyšívací rámček plastový 900269
-30%
Vnútorné rozmery:
č. 1: 8,5 x 13,5 cm
Vonkajšie rozmery:
č. 1: 10,5 x 15,5 cm
Vnútorné rozmery:
č. 2: 7 x 11 cm
Vonkajšie rozmery:
č. 2: 9 x 13 cm
3,58 EUR
/ bal. (0 )
2,51 EUR
/ bal. (0 )
2,56 EUR
/ bal. (1 ks)
1,79 EUR
/ bal. (1 ks)
9,21 EUR
/ bal. (4 ks)
6,45 EUR
/ bal. (4 ks)
23,02 EUR
/ bal. (10 ks)
16,12 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (1,79 EUR / ks)
4 ks (1,61 EUR / ks) - F1
1 ks (1,79 EUR / ks)
4 ks (1,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 ružová sv.
bal.
Do košíka
Plastová kanava / mriežka vyšívacia 890502
-30%
Rozmery:
č. 1: 10,8 x 10,8 cm
Rozmery:
č. 2: 14,2 x 14,2 cm
Hustota:
25 štvorčekov / 10 cm
Rozmery štvorčeka:
3 x 3 mm
Hrúbka:
1,4 mm
1,16 EUR
/ bal. (0 )
0,815 EUR
/ bal. (0 )
1,28 EUR
/ bal. (1 ks)
0,894 EUR
/ bal. (1 ks)
4,16 EUR
/ bal. (5 ks)
2,91 EUR
/ bal. (5 ks)
11,64 EUR
/ bal. (20 ks)
8,14 EUR
/ bal. (20 ks)
1 ks (0,894 EUR / ks)
5 ks (0,582 EUR / ks) - F1
20 ks (0,407 EUR / ks) - F1
1 ks (0,894 EUR / ks)
5 ks (0,582 EUR / ks)
20 ks (0,407 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 (14,2x14,2 cm) biela
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh bambusový, veľký Ø29 cm 780660
-35%
Vnútorný priemer:
28 cm
Stredný priemer:
29 cm
Vonkajší priemer:
29,7 cm
3,44 EUR
/ bal. (0 )
2,24 EUR
/ bal. (0 )
3,78 EUR
/ bal. (1 ks)
2,45 EUR
/ bal. (1 ks)
2,46 EUR
/ bal. (0 )
1,60 EUR
/ bal. (0 )
9,83 EUR
/ bal. (4 ks)
6,39 EUR
/ bal. (4 ks)
19,66 EUR
/ bal. (10 ks)
14,38 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (2,45 EUR / ks)
4 ks (1,60 EUR / ks) - F1
10 ks (1,44 EUR / ks)
1 ks (2,45 EUR / ks)
4 ks (1,60 EUR / ks)
10 ks (1,44 EUR / ks)
-- vyberte variant --
bambus svetlý
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina Kanava 20x30 cm 40 očiek 380612
Rozmery:
20 x 30 cm
Hustota:
40 očiek / 10 cm
2,28 EUR
/ bal. (0 )
2,50 EUR
/ bal. (1 ks)
8,14 EUR
/ bal. (5 ks)
1,63 EUR
/ bal. (0 )
1,63 EUR
/ bal. (0 )
14,65 EUR
/ bal. (10 ks)
1,47 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (2,50 EUR / ks)
5 ks (1,63 EUR / ks) - F1
10 ks (1,47 EUR / ks) - F1
1 ks (2,50 EUR / ks)
5 ks (1,63 EUR / ks)
10 ks (1,47 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Metalické nite Victoria 100 m 240304
Návin:
100 m
Hrúbka nite:
0,18 mm
Nm 45/3 (TEX 22,2x3)
4,88 EUR
/ bal. (0 )
3,81 EUR
/ bal. (1 ks)
3,81 EUR
/ bal. (0 )
34,56 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (3,81 EUR / ks)
10 ks (3,46 EUR / ks)
1 ks (3,81 EUR / ks)
10 ks (3,46 EUR / ks)
1 ks (3,81 EUR / ks)
10 ks (3,46 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1/ 01 strieborná
2/ 02 zlatá
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh plastový 750142
Vnútorný priemer:
7,6; 11; 14,3; 18,3 cm
Stredný priemer:
8,8; 12; 15,5; 19,3 cm
Vonkajší priemer:
9,3; 12,4; 16; 20 cm
2,03 EUR
/ bal. (0 )
2,23 EUR
/ bal. (1 ks)
1,45 EUR
/ bal. (0 )
5,81 EUR
/ bal. (4 ks)
1,45 EUR
/ bal. (0 )
10,17 EUR
/ bal. (10 ks)
1,02 EUR
/ bal. (0 )
1,45 EUR
/ bal. (0 )
1,02 EUR
/ bal. (0 )
1,02 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (2,23 EUR / ks)
4 ks (1,45 EUR / ks) - F1
10 ks (1,02 EUR / ks) - F1
1 ks (2,23 EUR / ks)
4 ks (1,45 EUR / ks) - F1
10 ks (1,02 EUR / ks) - F1
1 ks (2,23 EUR / ks)
4 ks (1,45 EUR / ks) - F1
10 ks (1,02 EUR / ks) - F1
1 ks (2,23 EUR / ks)
10 ks (1,02 EUR / ks) - F1
10 ks (1,02 EUR / ks) - F1
1 ks (2,23 EUR / ks)
4 ks (1,45 EUR / ks)
10 ks (1,02 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (Ø8,5 cm) fialová
2 (Ø12 cm) červená
3 (Ø15,5 cm) žltá
4 (Ø19,3 cm) zelená sv.
bal.
Do košíka
Dutá vyšívacia ihla s drevenou rukoväťou Ø3,5 mm, Ø5 mm 040296
Dĺžka:
11 cm
Priemer ihly:
3,5; 5 mm
2,82 EUR
/ bal. (0 )
2,19 EUR
/ bal. (1 ks)
6,36 EUR
/ bal. (4 ks)
159,10 EUR
/ bal. (100 ks)
1 ks (2,19 EUR / ks)
4 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (2,19 EUR / ks)
4 ks (1,59 EUR / ks) - F1
1 ks (2,19 EUR / ks)
4 ks (1,59 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (Ø3,5 mm) prírodná svetlá
2 (Ø5 mm) prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh / rámček na zavesenie Ø16 cm 090505
Vnútorný priemer:
14,5 cm
Stredný priemer:
16 cm
Vonkajší priemer:
17 cm
Imitácia dreva
7,08 EUR
/ bal. (0 )
5,52 EUR
/ bal. (1 ks)
5,52 EUR
/ bal. (0 )
4,- EUR
/ bal. (0 )
4,- EUR
/ bal. (0 )
20,- EUR
/ bal. (5 ks)
40,- EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (5,52 EUR / ks)
5 ks (4,- EUR / ks) - F1
1 ks (5,52 EUR / ks)
5 ks (4,- EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá
bal.
Do košíka
Priadza vyšívacia typ mouline Diamond sada 50 ks/8 m 290836
Hmotnosť:
2,7 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 0,8 mm
0,146 EUR
/ bal. (0 )
7,30 EUR
/ bal. (50 ks)
20,40 EUR
/ bal. (200 ks)
50 ks (0,146 EUR / ks)
200 ks (0,102 EUR / ks) - F1
50 ks (0,146 EUR / ks)
200 ks (0,102 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix
bal.
Do košíka
Vyšívacie nite Lumina 200 m svietiace v tme 240316
Návin:
200 m
Hrúbka nite:
cca 0,3 mm
166 dtex x 2
3,78 EUR
/ bal. (0 )
2,95 EUR
/ bal. (1 ks)
26,78 EUR
/ bal. (10 ks)
2,68 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (2,95 EUR / ks)
10 ks (2,68 EUR / ks) - F1
1 ks (2,95 EUR / ks)
10 ks (2,68 EUR / ks) - F1
1 ks (2,95 EUR / ks)
10 ks (2,68 EUR / ks)
-- vyberte variant --
02 Off White
04 žltozelená ref.
bal.
Do košíka
Sada vyšívania - predloha, ihla, mouline 020946
Rozmery:
21 x 29,5 cm
Sada priadzí
Tkanina s predlohou
Vyšívacie ihly
3,93 EUR
/ bal. (0 )
3,93 EUR
/ bal. (1 sada)
22,02 EUR
/ bal. (8 sada)
1 sada (3,93 EUR / sada)
8 sada (2,75 EUR / sada) - F1
1 sada (3,93 EUR / sada)
8 sada (2,75 EUR / sada) - F1
1 sada (3,93 EUR / sada)
8 sada (2,75 EUR / sada) - F1
8 sada (2,75 EUR / sada) - F1
1 sada (3,93 EUR / sada)
8 sada (2,75 EUR / sada) - F1
1 sada (3,93 EUR / sada)
8 sada (2,75 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 viď obrázok žena
3 viď obrázok mačka
4 viď obrázok dáždnik
7 viď obrázok kvety
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh plastový Ø8,5 cm 890457
Vnútorný priemer:
7,5 cm
Stredný priemer:
8,5 cm
Vonkajší priemer:
9 cm
1,55 EUR
/ bal. (0 )
1,70 EUR
/ bal. (1 ks)
1,10 EUR
/ bal. (0 )
11,04 EUR
/ bal. (10 ks)
23,19 EUR
/ bal. (30 ks)
0,773 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (1,70 EUR / ks)
10 ks (1,10 EUR / ks) - F1
30 ks (0,773 EUR / ks) - F1
1 ks (1,70 EUR / ks)
10 ks (1,10 EUR / ks)
30 ks (0,773 EUR / ks)
-- vyberte variant --
béžová svetlá
bal.
Do košíka
Strojové ihly vyšívacie nadružené 75; 90 Schmetz na karte 020843
Veľkosť:
75/11; 90/14
Balenie:
5 ks
Schmetz
Driek s plôškou
Pre domáce šijacie stroje
3,49 EUR
/ bal. (0 )
3,83 EUR
/ bal. (1 kar.)
12,47 EUR
/ bal. (5 kar.)
44,88 EUR
/ bal. (20 kar.)
1 kar. (3,83 EUR / kar.)
5 kar. (2,49 EUR / kar.) - F1
1 kar. (3,83 EUR / kar.)
5 kar. (2,49 EUR / kar.)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Nožnice PIN vyšívacie dĺžka 13; 15 cm zahnuté 890360
Dĺžka ostria:
4; 4,5 cm
Celková dĺžka:
13; 15 cm
Plastová rukoväť
Dizajn Japan
6,18 EUR
/ bal. (0 )
6,78 EUR
/ bal. (1 ks)
13,24 EUR
/ bal. (3 ks)
18,53 EUR
/ bal. (6 ks)
1 ks (6,78 EUR / ks)
3 ks (4,41 EUR / ks) - F1
6 ks (3,09 EUR / ks)
1 ks (6,78 EUR / ks)
3 ks (4,41 EUR / ks)
6 ks (3,09 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 (13 cm) červená
bal.
Do košíka
Vyšívací rám nastaviteľný 30,5x54,5 cm 890581
Rozmery:
30,5 x 54,5 cm
Nelakované drevo
17,44 EUR
/ bal. (0 )
17,44 EUR
/ bal. (1 ks)
36,62 EUR
/ bal. (3 ks)
1 ks (17,44 EUR / ks)
3 ks (12,21 EUR / ks) - F1
1 ks (17,44 EUR / ks)
3 ks (12,21 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh / rámček na zavesenie Ø12 cm 730513
Vnútorný priemer:
11 cm
Stredný priemer:
12 cm
Vonkajší priemer:
14 cm
Imitácia dreva
6,35 EUR
/ bal. (0 )
6,97 EUR
/ bal. (1 ks)
4,53 EUR
/ bal. (0 )
22,67 EUR
/ bal. (5 ks)
3,17 EUR
/ bal. (0 )
31,74 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (6,97 EUR / ks)
5 ks (4,53 EUR / ks)
10 ks (3,17 EUR / ks)
1 ks (6,97 EUR / ks)
5 ks (4,53 EUR / ks)
10 ks (3,17 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 hnedá
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina Kanava 20x30 cm 46 očiek 380617
Rozmery:
20 x 30 cm
Hustota:
46 očiek / 10 cm
2,36 EUR
/ bal. (0 )
2,59 EUR
/ bal. (1 ks)
1,69 EUR
/ bal. (0 )
8,43 EUR
/ bal. (5 ks)
15,17 EUR
/ bal. (10 ks)
1,52 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (2,59 EUR / ks)
5 ks (1,69 EUR / ks) - F1
10 ks (1,52 EUR / ks) - F1
1 ks (2,59 EUR / ks)
5 ks (1,69 EUR / ks) - F1
10 ks (1,52 EUR / ks) - F1
1 ks (2,59 EUR / ks)
5 ks (1,69 EUR / ks)
10 ks (1,52 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela
ecru
bal.
Do košíka
Detská sada vyšívanie s rámčekom 940199
Priemer kruhu:
11 cm
Rámik
Sada nití
Tkanina s predlohou
5,62 EUR
/ bal. (0 )
4,01 EUR
/ bal. (1 sada)
4,01 EUR
/ bal. (0 )
11,23 EUR
/ bal. (4 sada)
2,81 EUR
/ bal. (0 )
1 sada (4,01 EUR / sada)
4 sada (2,81 EUR / sada) - F1
1 sada (4,01 EUR / sada)
1 sada (4,01 EUR / sada)
4 sada (2,81 EUR / sada) - F1
1 sada (4,01 EUR / sada)
4 sada (2,81 EUR / sada) - F1
1 sada (4,01 EUR / sada)
4 sada (2,81 EUR / sada) - F1
1 sada (4,01 EUR / sada)
4 sada (2,81 EUR / sada) - F1
1 sada (4,01 EUR / sada)
4 sada (2,81 EUR / sada) - F1
1 sada (4,01 EUR / sada)
4 sada (2,81 EUR / sada) - F1
1 sada (4,01 EUR / sada)
4 sada (2,81 EUR / sada) - F1
1 sada (4,01 EUR / sada)
4 sada (2,81 EUR / sada)
-- vyberte variant --
1 viď obrázok
2 viď obrázok
3 viď obrázok
4 viď obrázok
5 viď obrázok
6 viď obrázok
7 viď obrázok
8 viď obrázok
9 viď obrázok
bal.
Do košíka
Vyšívací rámček na zavesenie hranatý 790428
Vonkajšie rozmery:
18,3 x 25,3 cm
Stredné rozmery:
17 x 24 cm
Vnútorné rozmery:
15,5 x 22,6 cm
Imitácia dreva
6,81 EUR
/ bal. (0 )
6,81 EUR
/ bal. (1 ks)
24,70 EUR
/ bal. (5 ks)
1 ks (6,81 EUR / ks)
5 ks (4,94 EUR / ks)
1 ks (6,81 EUR / ks)
5 ks (4,94 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá svetlá
bal.
Do košíka
Nožnice vyšívacie zdobené 940207
Dĺžka ostria:
3 cm
Celková dĺžka:
12 cm
Celokovové
12,13 EUR
/ bal. (0 )
9,45 EUR
/ bal. (1 ks)
20,55 EUR
/ bal. (3 ks)
1 ks (9,45 EUR / ks)
3 ks (6,85 EUR / ks) - F1
1 ks (9,45 EUR / ks)
3 ks (6,85 EUR / ks)
-- vyberte variant --
staromosadz
bal.
Do košíka
Vyšívací rámček plastový 900268
Vnútorné rozmery:
15 x 23 cm
Stredné rozmery:
16,5 x 24,8 cm
Vonkajšie rozmery:
17,5 x 26 cm
3,48 EUR
/ bal. (0 )
3,48 EUR
/ bal. (1 ks)
11,14 EUR
/ bal. (4 ks)
27,85 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (3,48 EUR / ks)
1 ks (3,48 EUR / ks)
4 ks (2,79 EUR / ks)
-- vyberte variant --
zelená pastelová sv.
bal.
Do košíka
Súprava na vyšívanie s predtlačeným motívom, rastliny, trávy 900522
Priemer:
č. 1 a 2: 20,5 cm
Priemer:
č. 3: 17,5 cm
Rámik
Sada priadzí
Tkanina s predlohou
9,51 EUR
/ bal. (0 )
9,51 EUR
/ bal. (1 sada)
19,97 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (9,51 EUR / sada)
3 sada (6,66 EUR / sada) - F1
1 sada (9,51 EUR / sada)
3 sada (6,66 EUR / sada) - F1
1 sada (9,51 EUR / sada)
3 sada (6,66 EUR / sada)
-- vyberte variant --
1 viď obrázok
2 viď obrázok
bal.
Do košíka
Vyšívacie nožnice Fiskars dĺžka 13 cm 840981
Dĺžka ostria:
4,4 cm
Celková dĺžka:
13 cm
Plastová rukoväť
31,66 EUR
/ bal. (0 )
24,67 EUR
/ bal. (1 ks)
67,22 EUR
/ bal. (3 ks)
1 ks (24,67 EUR / ks)
3 ks (22,41 EUR / ks) - F1
1 ks (24,67 EUR / ks)
3 ks (22,41 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 oranžová
bal.
Do košíka
Detská darčeková sada na vyšívanie s predtlačeným motívom 940198
Rozmery sady:
15 x 22 cm
Sada priadzí
Tkanina s predlohou
Vyšívacie ihly
4,80 EUR
/ bal. (0 )
3,74 EUR
/ bal. (1 sada)
8,14 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (3,74 EUR / sada)
3 sada (2,71 EUR / sada) - F1
1 sada (3,74 EUR / sada)
3 sada (2,71 EUR / sada) - F1
1 sada (3,74 EUR / sada)
3 sada (2,71 EUR / sada) - F1
1 sada (3,74 EUR / sada)
3 sada (2,71 EUR / sada) - F1
1 sada (3,74 EUR / sada)
3 sada (2,71 EUR / sada) - F1
3 sada (2,71 EUR / sada) - F1
1 sada (3,74 EUR / sada)
3 sada (2,71 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 viď obrázok
2 viď obrázok
3 viď obrázok
4 viď obrázok
5 viď obrázok
bal.
Do košíka
Sada na vyšívanie s predtlačeným motívom 380731
-40%
Priemer:
26,5 cm
Rámik
Sada priadzí
Tkanina s predlohou
Vyšívacie ihly
13,08 EUR
/ bal. (0 )
7,85 EUR
/ bal. (0 )
9,35 EUR
/ bal. (1 sada)
5,61 EUR
/ bal. (1 sada)
25,23 EUR
/ bal. (3 sada)
15,14 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (5,61 EUR / sada)
3 sada (5,05 EUR / sada) - F1
1 sada (5,61 EUR / sada)
3 sada (5,05 EUR / sada) - F1
1 sada (5,61 EUR / sada)
3 sada (5,05 EUR / sada) - F1
1 sada (5,61 EUR / sada)
3 sada (5,05 EUR / sada) - F1
1 sada (5,61 EUR / sada)
3 sada (5,05 EUR / sada) - F1
1 sada (5,61 EUR / sada)
3 sada (5,05 EUR / sada) - F1
3 sada (5,05 EUR / sada) - F1
1 sada (5,61 EUR / sada)
3 sada (5,05 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 viď obrázok
2 viď obrázok
3 viď obrázok
4 viď obrázok
5 viď obrázok
6 viď obrázok
bal.
Do košíka
Dutá ihla s príslušenstvom v boxe 040326
Dĺžka:
10 cm
Priemer ihly:
1,6; 2,5; 5 mm
7,24 EUR
/ bal. (0 )
5,64 EUR
/ bal. (1 sada)
4,09 EUR
/ bal. (0 )
12,28 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (5,64 EUR / sada)
3 sada (4,09 EUR / sada) - F1
1 sada (5,64 EUR / sada)
3 sada (4,09 EUR / sada)
-- vyberte variant --
viď obrázok
bal.
Do košíka
Nožnice vyšívacie dĺžka 9 cm rovné 070149
Dĺžka ostria:
2,5 cm
Dĺžka:
9 cm
Celokovové
3,42 EUR
/ bal. (0 )
3,75 EUR
/ bal. (1 ks)
9,76 EUR
/ bal. (4 ks)
2,44 EUR
/ bal. (0 )
20,51 EUR
/ bal. (12 ks)
1,71 EUR
/ bal. (0 )
1,71 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (3,75 EUR / ks)
4 ks (2,44 EUR / ks) - F1
12 ks (1,71 EUR / ks) - F1
1 ks (3,75 EUR / ks)
4 ks (2,44 EUR / ks)
12 ks (1,71 EUR / ks)
-- vyberte variant --
strieborná
bal.
Do košíka
Vyšívacia priadza Airo 320766
Hmotnosť:
10 g
Hrúbka:
cca 0,6 mm
1,87 EUR
/ bal. (0 )
1,46 EUR
/ bal. (1 ks)
14,58 EUR
/ bal. (10 ks)
31,71 EUR
/ bal. (30 ks)
10 ks (1,46 EUR / ks)
30 ks (1,06 EUR / ks) - F1
10 ks (1,46 EUR / ks)
30 ks (1,06 EUR / ks) - F1
10 ks (1,46 EUR / ks)
30 ks (1,06 EUR / ks) - F1
10 ks (1,46 EUR / ks)
30 ks (1,06 EUR / ks) - F1
10 ks (1,46 EUR / ks)
30 ks (1,06 EUR / ks) - F1
10 ks (1,46 EUR / ks)
30 ks (1,06 EUR / ks) - F1
10 ks (1,46 EUR / ks)
30 ks (1,06 EUR / ks) - F1
10 ks (1,46 EUR / ks)
30 ks (1,06 EUR / ks) - F1
10 ks (1,46 EUR / ks)
30 ks (1,06 EUR / ks) - F1
10 ks (1,46 EUR / ks)
30 ks (1,06 EUR / ks) - F1
30 ks (1,06 EUR / ks) - F1
10 ks (1,46 EUR / ks)
30 ks (1,06 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
A 310 čierna
A 321 červená
A 3348 zelenobežova
A 444 žltá
A 603 ružová str.
A 605 ružová sv.
A 666 červená svetlá
A 699 zelená
A 813 modrá svetlá
A B5200 biela
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina kanava šírka 148 cm 56 očiek 920446
Šírka:
148 cm
Gramáž:
275 g/m²
Hustota:
56 očiek / 10 cm
Predávame od 0.5 m
23,19 EUR
/ bal. (0 )
18,07 EUR
/ bal. (1 m)
82,08 EUR
/ bal. (5 m)
1 807,30 EUR
/ bal. (100 m)
1 m (18,07 EUR / m) - Metráž
5 m (16,42 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (18,07 EUR / m) - Metráž
5 m (16,42 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
2 béžová svetlá
bal.
Do košíka
Dutá ihla / vyšívacie pero s navliekačom AIRO Ø1,5 mm 040314
Dĺžka:
10 cm
Priemer ihly:
1,5 mm
1,63 EUR
/ bal. (0 )
1,79 EUR
/ bal. (1 sada)
4,65 EUR
/ bal. (4 sada)
9,77 EUR
/ bal. (12 sada)
1 sada (1,79 EUR / sada)
4 sada (1,16 EUR / sada) - F1
12 sada (0,814 EUR / sada) - F1
1 sada (1,79 EUR / sada)
4 sada (1,16 EUR / sada) - F1
12 sada (0,814 EUR / sada) - F1
1 sada (1,79 EUR / sada)
4 sada (1,16 EUR / sada)
12 sada (0,814 EUR / sada)
-- vyberte variant --
1 červená
2 zelená sv.
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh plastový Ø12 cm 790395
Vnútorný priemer:
11,2 cm
Stredný priemer:
12 cm
Vonkajší priemer:
12,6 cm
2,03 EUR
/ bal. (0 )
2,23 EUR
/ bal. (1 ks)
5,81 EUR
/ bal. (4 ks)
10,17 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (2,23 EUR / ks)
4 ks (1,45 EUR / ks) - F1
10 ks (1,02 EUR / ks)
1 ks (2,23 EUR / ks)
4 ks (1,45 EUR / ks)
10 ks (1,02 EUR / ks)
-- vyberte variant --
béžová svetlá
bal.
Do košíka
Vyšívacie nite 120D/2; 1000 m 240323
Návin:
1000 m
Hrúbka nite:
0,15 mm
Lesklá
1,55 EUR
/ bal. (0 )
1,70 EUR
/ bal. (1 ks)
6,62 EUR
/ bal. (6 ks)
12,37 EUR
/ bal. (16 ks)
1 ks (1,70 EUR / ks)
6 ks (1,10 EUR / ks) - F1
16 ks (0,773 EUR / ks) - F1
1 ks (1,70 EUR / ks)
6 ks (1,10 EUR / ks) - F1
16 ks (0,773 EUR / ks) - F1
1 ks (1,70 EUR / ks)
6 ks (1,10 EUR / ks) - F1
16 ks (0,773 EUR / ks) - F1
6 ks (1,10 EUR / ks) - F1
16 ks (0,773 EUR / ks) - F1
1 ks (1,70 EUR / ks)
6 ks (1,10 EUR / ks)
16 ks (0,773 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela
2 strieborná
3 zlatá
bal.
Do košíka
Ihly vyšívacie, zlaté uchá 020883
Dĺžka:
42; 53 mm
Priemer ihly:
0,7; 0,9 mm
Veľkosť:
5/10
Sada:
8 ks
1,18 EUR
/ bal. (0 )
1,30 EUR
/ bal. (1 kar.)
5,06 EUR
/ bal. (6 kar.)
21,24 EUR
/ bal. (36 kar.)
1 kar. (1,30 EUR / kar.)
6 kar. (0,843 EUR / kar.) - F1
36 kar. (0,590 EUR / kar.)
1 kar. (1,30 EUR / kar.)
6 kar. (0,843 EUR / kar.)
36 kar. (0,590 EUR / kar.)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Darčeková sada na vyšívanie s predtlačeným motívom 940151
Rozmery sady:
15 x 22 cm
Sada priadzí
Tkanina s predlohou
Vyšívacie ihly
7,57 EUR
/ bal. (0 )
5,90 EUR
/ bal. (1 sada)
14,45 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (5,90 EUR / sada)
3 sada (4,82 EUR / sada) - F1
1 sada (5,90 EUR / sada)
3 sada (4,82 EUR / sada) - F1
1 sada (5,90 EUR / sada)
3 sada (4,82 EUR / sada) - F1
1 sada (5,90 EUR / sada)
3 sada (4,82 EUR / sada) - F1
1 sada (5,90 EUR / sada)
3 sada (4,82 EUR / sada) - F1
1 sada (5,90 EUR / sada)
3 sada (4,82 EUR / sada) - F1
1 sada (5,90 EUR / sada)
3 sada (4,82 EUR / sada) - F1
1 sada (5,90 EUR / sada)
3 sada (4,82 EUR / sada) - F1
1 sada (5,90 EUR / sada)
3 sada (4,82 EUR / sada) - F1
3 sada (4,82 EUR / sada) - F1
1 sada (5,90 EUR / sada)
3 sada (4,82 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 viď obrázok
2 viď obrázok
3 viď obrázok
4 viď obrázok
5 viď obrázok
6 viď obrázok
7 viď obrázok
8 viď obrázok
9 viď obrázok
bal.
Do košíka
Hodvábne nite Amanda Mettler 50 m na obšívanie gombíkových dierok 240310
Návin:
50 m
Hrúbka nite:
0,2 mm
1,51 EUR
/ bal. (0 )
1,18 EUR
/ bal. (1 ks)
5,90 EUR
/ bal. (5 ks)
21,42 EUR
/ bal. (20 ks)
5 ks (1,18 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,18 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,18 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2000 biela
4000 čierna
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh / rámček na zavesenie Ø9 cm 790431
Vnútorný priemer:
7,7 cm
Stredný priemer:
9 cm
Vonkajší priemer:
10 cm
Imitácia dreva
5,13 EUR
/ bal. (0 )
5,63 EUR
/ bal. (1 ks)
18,31 EUR
/ bal. (5 ks)
25,63 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (5,63 EUR / ks)
5 ks (3,66 EUR / ks)
10 ks (2,56 EUR / ks) - F1
1 ks (5,63 EUR / ks)
5 ks (3,66 EUR / ks)
10 ks (2,56 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh plastový 940156
Vnútorný priemer:
21,7; 24,8 cm
Stredný priemer:
23,2; 26,4 cm
Vonkajší priemer:
24; 27 cm
2,85 EUR
/ bal. (0 )
3,13 EUR
/ bal. (1 ks)
6,10 EUR
/ bal. (3 ks)
14,24 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (3,13 EUR / ks)
3 ks (2,03 EUR / ks) - F1
10 ks (1,42 EUR / ks) - F1
1 ks (3,13 EUR / ks)
3 ks (2,03 EUR / ks) - F1
10 ks (1,42 EUR / ks) - F1
1 ks (3,13 EUR / ks)
3 ks (2,03 EUR / ks)
10 ks (1,42 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (Ø23,2 cm) modrá
2 (Ø26,4 cm) ružová
bal.
Do košíka
Sada vyšívania s predtlačeným motívom, púpava na tyle 900510
-50%
Priemer:
19 cm
Rámik
Sada priadzí
Tkanina s predlohou
Vyšívacie ihly
7,84 EUR
/ bal. (0 )
3,92 EUR
/ bal. (0 )
5,60 EUR
/ bal. (1 sada)
2,80 EUR
/ bal. (1 sada)
15,13 EUR
/ bal. (3 sada)
7,56 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (2,80 EUR / sada)
3 sada (2,52 EUR / sada) - F1
1 sada (2,80 EUR / sada)
3 sada (2,52 EUR / sada)
-- vyberte variant --
1 viď obrázok
bal.
Do košíka
Metalické nite Karolina 1; 240301
Návin:
100 m
Hrúbka nite:
0,15 mm
2,52 EUR
/ bal. (0 )
1,97 EUR
/ bal. (1 ks)
17,86 EUR
/ bal. (10 ks)
1,79 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (1,97 EUR / ks)
10 ks (1,79 EUR / ks)
1 ks (1,97 EUR / ks)
10 ks (1,79 EUR / ks)
10 ks (1,79 EUR / ks)
1 ks (1,97 EUR / ks)
10 ks (1,79 EUR / ks)
1 ks (1,97 EUR / ks)
10 ks (1,79 EUR / ks)
-- vyberte variant --
01 strieborná
03 zlatá svetlá
05 zlatá
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Detské vyšívanie s predtlačeným motívom 2 ks 620263
Rozmery plátna:
cca 15 x 15 cm
Tkanina s predlohou
4,80 EUR
/ bal. (0 )
3,74 EUR
/ bal. (1 sáčok)
13,59 EUR
/ bal. (4 sáčok)
1 sáčok (3,74 EUR / sáčok)
1 sáčok (3,74 EUR / sáčok)
4 sáčok (3,40 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (3,74 EUR / sáčok)
4 sáčok (3,40 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (3,74 EUR / sáčok)
4 sáčok (3,40 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (3,74 EUR / sáčok)
4 sáčok (3,40 EUR / sáčok)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 viď obrázok
2 viď obrázok
3 viď obrázok
4 viď obrázok
bal.
Do košíka
Priadza vyšívací typ mouline AIRO sada 500 ks/8 m 320693
-20%
Hmotnosť:
cca 3 g
Návin:
8 m
Hrúbka priadze:
cca 1 mm
Sada:
500 ks
280,76 EUR
/ bal. (0 )
224,61 EUR
/ bal. (0 )
218,77 EUR
/ bal. (1 krab.)
175,02 EUR
/ bal. (1 krab.)
317,22 EUR
/ bal. (2 krab.)
253,78 EUR
/ bal. (2 krab.)
1 krab. (175,02 EUR / krab.)
2 krab. (126,89 EUR / krab.) - F1
1 krab. (175,02 EUR / krab.)
2 krab. (126,89 EUR / krab.)
-- vyberte variant --
mix
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina Kanava šírka 140 cm 46 očiek 380608
Šírka:
140 cm
Gramáž:
170 g/m²
Hustota:
46 očiek / 10 cm
Predávame od 0.5 m
Návin:
10.0 m
19,94 EUR
/ bal. (0 )
14,24 EUR
/ bal. (1 m)
12,82 EUR
/ bal. (0 )
128,17 EUR
/ bal. (10 m)
1 m (14,24 EUR / m) - Metráž
10 m (12,82 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (14,24 EUR / m) - Metráž
10 m (12,82 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Mriežka na tapiko 380606
Šírka:
60 cm
Hustota:
29 čtverečků / 10 cm
Predávame od 0.5 m
15,27 EUR
/ bal. (0 )
15,27 EUR
/ bal. (1 m)
68,73 EUR
/ bal. (5 m)
137,45 EUR
/ bal. (10 m)
13,75 EUR
/ bal. (0 )
1 m (15,27 EUR / m) - Metráž
5 m (13,75 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (15,27 EUR / m) - Metráž
5 m (13,75 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
béžová svetlá
bal.
Do košíka
Dutá ihla skrutkovacia / vyšívacie pero AIRO Ø5 mm pre hrubšie priadze 040311
Dĺžka:
16 cm
Priemer ihly:
5 mm
11,31 EUR
/ bal. (0 )
8,81 EUR
/ bal. (1 sada)
25,56 EUR
/ bal. (4 sada)
1 sada (8,81 EUR / sada)
4 sada (6,39 EUR / sada) - F1
1 sada (8,81 EUR / sada)
4 sada (6,39 EUR / sada)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Vyšívací rámček plastový 900266
Vnútorné rozmery:
19 x 30 cm
Stredné rozmery:
20,7 x 32 cm
Vonkajšie rozmery:
22 x 33 cm
6,75 EUR
/ bal. (0 )
5,26 EUR
/ bal. (1 ks)
17,19 EUR
/ bal. (4 ks)
42,98 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (5,26 EUR / ks)
4 ks (4,30 EUR / ks) - F1
1 ks (5,26 EUR / ks)
4 ks (4,30 EUR / ks)
-- vyberte variant --
ružová sv.
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh plastový Ø16 cm 790394
Vnútorný priemer:
14,5 cm
Stredný priemer:
16 cm
Vonkajší priemer:
16,3 cm
2,28 EUR
/ bal. (0 )
2,50 EUR
/ bal. (1 ks)
1,63 EUR
/ bal. (0 )
16,28 EUR
/ bal. (10 ks)
22,78 EUR
/ bal. (20 ks)
1 ks (2,50 EUR / ks)
10 ks (1,63 EUR / ks)
20 ks (1,14 EUR / ks) - F1
1 ks (2,50 EUR / ks)
10 ks (1,63 EUR / ks)
20 ks (1,14 EUR / ks)
-- vyberte variant --
béžová svetlá
bal.
Do košíka
Vyšívací kruh plastový Ø18,5 cm 790396
Vnútorný priemer:
18 cm
Stredný priemer:
18,5 cm
Vonkajší priemer:
19,7 cm
2,60 EUR
/ bal. (0 )
2,86 EUR
/ bal. (1 ks)
1,86 EUR
/ bal. (0 )
18,60 EUR
/ bal. (10 ks)
26,04 EUR
/ bal. (20 ks)
1 ks (2,86 EUR / ks)
10 ks (1,86 EUR / ks)
20 ks (1,30 EUR / ks) - F1
1 ks (2,86 EUR / ks)
10 ks (1,86 EUR / ks)
20 ks (1,30 EUR / ks)
-- vyberte variant --
béžová svetlá
bal.
Do košíka
Sada vyšívanie - predloha, ihla, bavlnky 020947
Rozmery:
14 x 20 cm
Sada priadzí
Tkanina s predlohou
Vyšívacie ihly
2,03 EUR
/ bal. (0 )
2,23 EUR
/ bal. (1 sada)
1,45 EUR
/ bal. (0 )
14,53 EUR
/ bal. (10 sada)
20,34 EUR
/ bal. (20 sada)
1,02 EUR
/ bal. (0 )
10 sada (1,45 EUR / sada)
1 sada (2,23 EUR / sada)
10 sada (1,45 EUR / sada)
20 sada (1,02 EUR / sada) - F1
1 sada (2,23 EUR / sada)
10 sada (1,45 EUR / sada)
20 sada (1,02 EUR / sada) - F1
1 sada (2,23 EUR / sada)
10 sada (1,45 EUR / sada)
20 sada (1,02 EUR / sada)
-- vyberte variant --
1 biela vozík
2 biela kvety
3 biela včela
bal.
Do košíka
Detské vyšívanie s predtlačeným motívom 2 ks 620262
Rozmery plátna:
22 x 26 cm
Tkanina s predlohou
Sada priadzí
9,11 EUR
/ bal. (0 )
7,10 EUR
/ bal. (1 sáčok)
25,80 EUR
/ bal. (4 sáčok)
1 sáčok (7,10 EUR / sáčok)
4 sáčok (6,45 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (7,10 EUR / sáčok)
4 sáčok (6,45 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (7,10 EUR / sáčok)
4 sáčok (6,45 EUR / sáčok) - F1
4 sáčok (6,45 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (7,10 EUR / sáčok)
4 sáčok (6,45 EUR / sáčok)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 viď obrázok
2 viď obrázok
4 viď obrázok
bal.
Do košíka
Vyšívací rámček plastový 900267
Vnútorné rozmery:
23 x 36,5 cm
Stredné rozmery:
24,5 x 38 cm
Vonkajšie rozmery:
26 x 39 cm
7,81 EUR
/ bal. (0 )
6,09 EUR
/ bal. (1 ks)
19,89 EUR
/ bal. (4 ks)
49,72 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (6,09 EUR / ks)
4 ks (4,97 EUR / ks) - F1
1 ks (6,09 EUR / ks)
4 ks (4,97 EUR / ks)
-- vyberte variant --
krémová
bal.
Do košíka
Dutá nastaviteľná ihla / vyšívacie pero pre hrubšie priadze 040295
Dĺžka:
20,5 cm
Priemer ihly:
5 mm
4,96 EUR
/ bal. (0 )
5,45 EUR
/ bal. (1 ks)
7,09 EUR
/ bal. (2 ks)
9,93 EUR
/ bal. (4 ks)
1 ks (5,45 EUR / ks)
2 ks (3,55 EUR / ks) - F1
4 ks (2,48 EUR / ks) - F1
1 ks (5,45 EUR / ks)
2 ks (3,55 EUR / ks)
4 ks (2,48 EUR / ks)
-- vyberte variant --
šedá svetlá
bal.
Do košíka
Nožnice vyšívacie ozdobné 940147
Dĺžka ostria:
2,2 cm
Celková dĺžka:
10,5 cm
Celokovové
9,68 EUR
/ bal. (0 )
7,55 EUR
/ bal. (1 ks)
21,88 EUR
/ bal. (4 ks)
5,47 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (7,55 EUR / ks)
4 ks (5,47 EUR / ks) - F1
1 ks (7,55 EUR / ks)
4 ks (5,47 EUR / ks)
-- vyberte variant --
medená tmavá
bal.
Do košíka
Detské vyšívanie s predtlačeným motívom a rámčekom 380095
Priemer rámčeka:
12 cm
Rozmery rámčeka:
č. 2: 11,5 x 15,5 cm
Rámik
Sada nití
Tkanina s predlohou
11,31 EUR
/ bal. (0 )
8,81 EUR
/ bal. (1 ks)
8,81 EUR
/ bal. (0 )
32,02 EUR
/ bal. (4 ks)
8,01 EUR
/ bal. (0 )
8,01 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (8,81 EUR / ks)
4 ks (8,01 EUR / ks) - F1
4 ks (8,01 EUR / ks) - F1
1 ks (8,81 EUR / ks)
4 ks (8,01 EUR / ks) - F1
1 ks (8,81 EUR / ks)
4 ks (8,01 EUR / ks) - F1
1 ks (8,81 EUR / ks)
4 ks (8,01 EUR / ks) - F1
1 ks (8,81 EUR / ks)
4 ks (8,01 EUR / ks) - F1
1 ks (8,81 EUR / ks)
4 ks (8,01 EUR / ks) - F1
1 ks (8,81 EUR / ks)
4 ks (8,01 EUR / ks) - F1
1 ks (8,81 EUR / ks)
4 ks (8,01 EUR / ks) - F1
1 ks (8,81 EUR / ks)
4 ks (8,01 EUR / ks) - F1
1 ks (8,81 EUR / ks)
4 ks (8,01 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 viď obrázok
2 viď obrázok
3 viď obrázok
4 viď obrázok
5 viď obrázok
6 viď obrázok
7 viď obrázok
8 viď obrázok
9 viď obrázok
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Plastová kanava / mriežka vyšívacia vločka 890501
-15%
Priemer:
č. 2: 14 cm
Hustota:
26 štvorčekov / 10 cm
Rozmery štvorčeka:
3 x 3 mm
Hrúbka:
1,4 mm
1,06 EUR
/ bal. (0 )
0,899 EUR
/ bal. (0 )
1,16 EUR
/ bal. (1 ks)
0,987 EUR
/ bal. (1 ks)
3,78 EUR
/ bal. (5 ks)
3,21 EUR
/ bal. (5 ks)
0,529 EUR
/ bal. (0 )
0,514 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (0,987 EUR / ks)
5 ks (0,642 EUR / ks) - F1
1 ks (0,987 EUR / ks)
5 ks (0,642 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 biela vločka
bal.
Do košíka
Súprava na vyšívanie v korkovom kufríku / mouline a pomôcky 940994
Rozmery:
22 x 18 x 5,5 cm
Dĺžka ucha:
16 cm
Rámik
Sada priadzí
Vyšívacie ihly
29,22 EUR
/ bal. (0 )
22,77 EUR
/ bal. (1 sada)
55,77 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (22,77 EUR / sada)
3 sada (18,59 EUR / sada) - F1
1 sada (22,77 EUR / sada)
3 sada (18,59 EUR / sada) - F1
1 sada (22,77 EUR / sada)
3 sada (18,59 EUR / sada) - F1
3 sada (18,59 EUR / sada) - F1
1 sada (22,77 EUR / sada)
3 sada (18,59 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 prírodná stredná modrá
2 hnedá prírodná modrá
3 hnedá prírodná hnedá
bal.
Do košíka
Čakajte prosím, stránka sa načítáva...
Zobrazené
1 -
96
z
192
Na stránke:
12
24
48
96
1
2
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.