Jazyk / Mena
Hlavná ponuka
Prihlásiť
Inšpirácia
Návody
Darčekové poukazy
Kontakty
Dôležité informácie
Obchodné podmienky
Doprava a platba
Často dávané otázky
Reklamácia a odstúpenie od kúpnej zmluvy
Vernostný program
Vytvoriť užívateľský účet
Prihlásiť
Prihlásiť
Prihlásenie
E- mail:
Heslo:
Poslat dočasné heslo
Trvale prihlásiť
Vytvoriť užívateľský účet
… už 36 rokov s Vami
Zákaznícka linka
(+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00
Napište nám
SK
CZ
PL
EN
HU
DE
SK
IT
ES
FR
RO
HR
BG
GR
EUR
CZK
(Kč)
PLN
(zł)
EUR
(€)
HUF
(Ft)
USD
($)
GBP
(£)
RON
(lei)
Cena:
Položiek:
0,- EUR
0
» Zobraziť košík
Kategórie
Kategórie
Textilná galantéria
Brzdičky a koncovky
Bytový a kuchynský textil
Čipky a madeiry
Domácnosť
Fixačné materiály, vlizelíny, výplne a výstuhy
Flitre, glitre
Gombíky a zapínanie
Gumy
Ihly
Keprovky a tech. stuhy
Košíky a kazety
Kovová galantéria
Krajčírske potreby
Krstné a smútočné doplnky
Lampasy a paspulky
Lemovky, krojovky a paspulky
Lisy, pistóny, priebojníky, výsečníky a kliešte
Modistické potreby
Náplety a manžety
Nažehľovacie kamienky - hotfix
Nažehlovačky, nášivky, záplaty a reflexné prvky
Nite
Nožnice a nožiarsky tovar
Odevné, opaskové, laclové spony a prievlaky
Ozdoby kovové na odevy, obuv a doplnky
Ozdoby na odevy, obuv a doplnky
Plastová galantéria
Pletenie a háčkovanie
Polotovary k výrobe kabeliek a tašiek
Polotovary na plavky a spodnú bielizeň
Polotovary na tvorbu postavičiek a zvieratiek
Popruhy
Prámiky, hadovky, borty a boa
Pre miláčikov
Strapce
Stuhy
Suché zipsy
Šikmé prúžky
Šitíčka
Šnúry, povrázky a tkaničky
Špendlíky
Vreckovky
Vybavenie predajní pre galantériu
Výrobky zo šijacej dielne Stoklasa
Vyšívanie
Záclonová galantéria
Zdrhovadlá-zipsy
Zvyškový výpredaj
Látky
Bavlnené látky - plátna
Bavlnené vaflové piké a vaflovina
Čipky, madeiry a strapce
Dekoračné látky Loneta
Fleece, kožušina
Juta, imitácia juty, filc, prateľný papier
Kočíkovina a obrusovina
Ľanové látky a imitácia ľanu
Látky s flitrami a kamienkami
Látky v nadštandardnej šírke
Minky, plyšové látky a zamat
Odevné prírodné látky
Plienkovina, mušelín, flanel, krep a froté
Podšívky, sieťoviny, trikotín a krinolíny
Satén a bavlnený satén
Semiš, koženka, poťahové látky
Softshell, šuštiakovina, riflovina, microfiber
Šatovky, kostýmovky, tvíd
Šifón, žoržet, organza
Technické tkaniny, neoprén, protišmyk a fólie
Teplákovina a svetrovina
Tyl a francúzsky závoj
Úplety a plavkovina
Vianočné látky
Zatemňovacie látky a záclony
Tvorenie a aranžovanie
Anjeli
Brmbolce a chlpaté drôtiky
Darčekové vrecúška, tašky a krabice
Dekoračná organza, tyl, satén, taft a juta
Dekoračné ozdoby
Fimo, betón a krištálová živica
Foamiran a moosgummi
Kovová, drevená a sklenená dekorácia
Kreatívne sady a hranie s deťmi
Kvety, kytice, rastliny, plody
Macramé
Oči, ňufáky, hlavičky a hrkálky
Ostatné dekorácie
Párty, narodeniny a karneval
Patchwork
Perie
Plstenie
Polotovary drevené
Polotovary na lapače snov a zvonkohry
Polotovary papierové
Polotovary textilné
Polystyrénové polotovary
Pomôcky, náradie, polotovary a formy
Potreby pre aranžovanie
Scrapbooking a quilling
Svadobná dekorácia
Sviečky, svietniky, bodce a anjelské zvonenie
Školské potreby
Veľkonočné a jarné dekorácie
Vence
Vianočná tvorba
Vianočné dekorácie
Zdobenie dekorácií
Zdobenie textilu
Zvončeky a rolničky z kovu
Korálky a komponenty
Bižutérne komponenty a polotovary
Drevené koráliky
Koráliky rokajl PRECIOSA - ČESKÝ VÝROBOK
Koráliky sklenené
Minerálové a perleťové koráliky
Perlové korálky
Plastové korálky
Porcelánové a kovové korálky
Veľkoprievlakové koráliky
Sady koráliek
Kabošony a brúsené kamienky
Bižutérne drôty a drôtené šablóny
Náradie a potreby
Návlekový material
Bižutéria
Darčekové poukazy
Brošne
Darčekové balenie
Detská a dievčenská bižutéria
Náhrdelníky
Náramky a prstene
Náušnice
Ozdoby a prívesky na kabelky, kufre a kľúče
Ozdoby do vlasov
Pánske šperky
Prievlaky na šatky
Prívesky samostatné
Ružence a prívesky s náboženskou tematikou
Svadobná bižutéria
Šperkovnice
Vybavenie predajní
Módne doplnky
Čiapky a čelenky
Dáždniky a pláštenky
Detské a dievčenské tašky, vaky, batohy
Klobúky, fascinátory a boa
Módne tašky, kabelky a batohy
Nákupné tašky, sieťovky
Peňaženky a manikúry
Podväzky
Ponožky, pančucháče a domáca obuv
Puzdrá na okuliare, kozmetické tašky a masky na spanie
Rukavice
Šatky, šály, nákrčníky a plédy
Školské peračníky, vrecká na prezúvky a vaky
Traky a opasky
Viazanky, motýliky, spony a manžetové gombíky
Vreckovky
Zrkadlá
Obaly a vybavenie
Krabice a krabičky
Tašky, sáčky a papiere
Vybavenie predajne
Farebná jeseň
Doma v teple
Halloween
Hrejivé pletenie a hačkovanie
Jesenná móda
Jesenné dekorácie
Keď zaprší
Látkové vreckovky
Plstená tvorba
Sviečky a ich výroba
Zabavte sa šitím
Zviditeľnite sa
Špeciálna ponuka
Novinky
Nové farby
Zlacnili sme
Bestsellery [
nové
]
Od poslednej návštevy
Po prihlásení sa tu uvidíte novinky od Vašej poslednej návštevy. Nový tovar, zľavy, inšpiráciu.
Kategórie
Textilná galantéria
Látky
Tvorenie a aranžovanie
Korálky a komponenty
Bižutéria
Módne doplnky
Obaly a vybavenie
Farebná jeseň
Doma v teple
Halloween
halloween
halloweenské kostýmy
halloweenské látky
Hrejivé pletenie a hačkovanie
Jesenná móda
Jesenné dekorácie
Keď zaprší
Látkové vreckovky
Plstená tvorba
Sviečky a ich výroba
Zabavte sa šitím
Zviditeľnite sa
Tipy pre Vás
Nožnice PIN
Oktoberfest
Tanečná sezóna
YKK zipsy
Zvieracie vzory
Zobraziť ďalšie skupiny »
Farebná jeseň
Halloween
Halloween
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk
Halloween
Filtrovať a zoradiť
TIP: Zobrazte si tovar
podľa farieb, výtvarných techník, zloženia
a pod.
✔
Základný
✔
Techniky
✔
Zloženie
✔
Pôvod tovaru
✔
Značka
✔
Štýl
✔
Veľkosti prsteńov
✔
Vhodná na veľkosť A5
✔
Tvar
✔
Druhy náušníc
✔
Veľkosť tašky
✔
Typ zipsu
✔
Typ zipsu (jazdca)
✔
Veľkosť jazdca
✔
Závit
✔
Použitie
✔
Certifikácia
✔
Materiál
✔
Ostatné
Techniky
aranžovanie na party a oslavy (13)
balenie darčekov (4)
bodypainting (2)
čalúnnictvo (1)
decoupage (4)
Drôtovanie (4)
floristika (12)
foto kútik (1)
jesenné aranžovanie (21)
Korálkovanie, navliekanie korálkov (1)
lepenie a strihanie (3)
Makramé (1)
na karneval a párty (6)
navliekanie (1)
nešitý patchwork (4)
quiet book / šité knihy (2)
Scrapbooking (7)
smútočné aranžovanie (3)
svadobné aranžovanie (4)
Šitie (11)
šitie bytových dekorácií (2)
šitie slávnostných odevov (3)
šitie spodnej bielizne (2)
tvorba anjelov, postavičiek a zvieratiek (10)
tvorba vencov (3)
valentínske aranžovanie (1)
veľkonočné aranžovanie (3)
vianočné aranžovanie (9)
vpichovanie (4)
výroba bytových doplnkov (1)
výroba čeleniek (3)
výroba dekorácií (24)
výroba fascinátorov a klobúkov (7)
výroba koláží (3)
výroba šiat pre nevesty a družičky (1)
výroba tašiek, kabeliek a peňaženiek (3)
výroba vlasových ozdôb (1)
výroba z papiera (2)
zdobenie odevov (3)
Pôvod tovaru
Český výrobok (1)
Vyrobené v EU (1)
Ostatné
Značka
Etex (1)
Štýl
Elegantný (4)
Halloween (36)
Námornícky (1)
Pánsky (2)
Rockový (6)
Romanticky (1)
Sakrálny (1)
Školáci a škôlkari (2)
Študentský (3)
Vidiecky (1)
Veľkosti prsteńov
Vhodná na veľkosť A5
Tvar
Gulička (1)
Veľký prievlak (1)
Druhy náušníc
Veľkosť tašky
Typ zipsu
Typ zipsu (jazdca)
Veľkosť jazdca
Závit
Použitie
Materiál
Ostatné
Dekoračné (5)
Jemná (3)
Lakované (1)
Matný (1)
Na baterie (2)
Nelakovaná preglejka (2)
Obojstranný (3)
Odevné (4)
Opakované použitie (2)
Pevná (1)
Samolepiaca (1)
Teplé svetlo (4)
Tuhá (1)
Veľkoprievlakové koráliky (1)
Rozmery
Prievlak:
2 - 4
Priemer:
6 - 16
Šírka (mm):
16 - 175
Farby
Nevybratá:
Farby kovov
strieborná
zlatá
staromedená
medená
staromosadz
platina
čierna
Ostatné
len zľavy a výpredaje (15)
Na sklade
Bestsellery
Zaraďovanie:
-- vyberte --
Názov
Cena / jednotka
Dátum pridania
Zľava
Podľa obľúbenosti
↓
↑
Tovar na metráž
Nerozhoduje
Áno (7)
Nie
Zloženie
bavlna (4)
bižutérny kov s galvanizáciou (3)
drevo (2)
elastan (1)
farbivo (1)
fólie (1)
juta (1)
kov (12)
kov ktorý nekoroduje - dá sa prať (1)
lurex (1)
nános polyetylén (3)
nemagnetický kov - dá sa prať (1)
papier (3)
PE monofil (4)
perie (1)
plast (10)
polyamid (3)
polyester (16)
polyetylen (1)
polystyrén (4)
preglejka (1)
ricínový olej (1)
silikon (2)
sklo (1)
xantánová guma (1)
Certifikácia
Tovar je certifikovaný. (1)
Zobraziť (60)
Zobrazené
1 -
60
z
60
Tovar bol pridaný do košíka
Zobraziť košík
Bavlnená látka / plátno lebky 920565
Gramáž:
125 g/m²
Šírka:
160 cm
Zrážanlivosť:
3 - 5 %
Predávame od 1 m
Dekoračné
7,26 EUR
/ bal. (0 )
5,65 EUR
/ bal. (1 m)
51,35 EUR
/ bal. (10 m)
1 m (5,65 EUR / m) - Metráž
10 m (5,14 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (5,65 EUR / m) - Metráž
10 m (5,14 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
NEW čierna
bal.
Do košíka
Bavlnená šatka lebka 70x70 cm 620324
Šírka:
70 cm
Dĺžka:
70 cm
6,51 EUR
/ bal. (0 )
7,15 EUR
/ bal. (1 ks)
13,96 EUR
/ bal. (3 ks)
19,54 EUR
/ bal. (6 ks)
1 ks (7,15 EUR / ks)
3 ks (4,65 EUR / ks) - F1
6 ks (3,26 EUR / ks) - F1
1 ks (7,15 EUR / ks)
3 ks (4,65 EUR / ks)
6 ks (3,26 EUR / ks)
-- vyberte variant --
čierna
bal.
Do košíka
Bavlnená šatka lebky 70x70 cm 810705
Šírka:
70 cm
Dĺžka:
70 cm
7,59 EUR
/ bal. (0 )
8,32 EUR
/ bal. (1 ks)
16,25 EUR
/ bal. (3 ks)
5,42 EUR
/ bal. (0 )
29,26 EUR
/ bal. (6 ks)
4,88 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (8,32 EUR / ks)
3 ks (5,42 EUR / ks) - F1
6 ks (4,88 EUR / ks) - F1
1 ks (8,32 EUR / ks)
3 ks (5,42 EUR / ks) - F1
6 ks (4,88 EUR / ks) - F1
1 ks (8,32 EUR / ks)
3 ks (5,42 EUR / ks)
6 ks (4,88 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 čierna
2 čierna
bal.
Do košíka
Brošňa / odznak Halloween 370630
Rozmery:
č. 1: 2,5 x 3 cm
Rozmery:
č. 2: 2 x 3 cm
3,22 EUR
/ bal. (0 )
3,53 EUR
/ bal. (1 ks)
4,59 EUR
/ bal. (2 ks)
9,65 EUR
/ bal. (6 ks)
1 ks (3,53 EUR / ks)
2 ks (2,30 EUR / ks) - F1
6 ks (1,61 EUR / ks) - F1
1 ks (3,53 EUR / ks)
2 ks (2,30 EUR / ks) - F1
6 ks (1,61 EUR / ks) - F1
1 ks (3,53 EUR / ks)
2 ks (2,30 EUR / ks)
6 ks (1,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 oranžová
2 čierna
bal.
Do košíka
Brošňa / odznak Halloween, čarodejnica 370689
Šírka:
2 - 3 cm
Dĺžka:
2,8 - 3 cm
3,22 EUR
/ bal. (0 )
3,53 EUR
/ bal. (1 ks)
6,89 EUR
/ bal. (3 ks)
11,26 EUR
/ bal. (7 ks)
1 ks (3,53 EUR / ks)
3 ks (2,30 EUR / ks) - F1
7 ks (1,61 EUR / ks) - F1
1 ks (3,53 EUR / ks)
3 ks (2,30 EUR / ks) - F1
7 ks (1,61 EUR / ks) - F1
1 ks (3,53 EUR / ks)
3 ks (2,30 EUR / ks) - F1
7 ks (1,61 EUR / ks) - F1
1 ks (3,53 EUR / ks)
3 ks (2,30 EUR / ks) - F1
7 ks (1,61 EUR / ks) - F1
1 ks (3,53 EUR / ks)
3 ks (2,30 EUR / ks) - F1
7 ks (1,61 EUR / ks) - F1
1 ks (3,53 EUR / ks)
3 ks (2,30 EUR / ks) - F1
7 ks (1,61 EUR / ks) - F1
1 ks (3,53 EUR / ks)
3 ks (2,30 EUR / ks) - F1
7 ks (1,61 EUR / ks) - F1
3 ks (2,30 EUR / ks) - F1
7 ks (1,61 EUR / ks) - F1
1 ks (3,53 EUR / ks)
3 ks (2,30 EUR / ks)
7 ks (1,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela duch
2 modrá
3 čierna pavúk
4 čierna netopier
5 čierna mačka
6 čierna lebka
7 čierna dyňa
bal.
Do košíka
Drevený kríž na tvorenie / domaľovanie sada 4 ks 940193
Rozmery:
č. 1: 7 x 10,5 cm
Rozmery:
č. 2: 5,1 x 10,5 - 7,4 - 10,5 cm
Hrúbka:
2,2 mm
Balenie:
4 ks
Nelakovaná preglejka
3,22 EUR
/ bal. (0 )
2,51 EUR
/ bal. (1 sáčok)
10,23 EUR
/ bal. (5 sáčok)
1 sáčok (2,51 EUR / sáčok)
5 sáčok (2,05 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (2,51 EUR / sáčok)
5 sáčok (2,05 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (2,51 EUR / sáčok)
5 sáčok (2,05 EUR / sáčok)
-- vyberte variant --
1 prírodná svetlá
2 prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Drevený záves tekvice na domaľovanie / dotvorenie 940203
Šírka:
12,8 cm
Celková dĺžka:
52 cm
Hrúbka:
0,5 cm
Nelakovaná preglejka
2,83 EUR
/ bal. (0 )
2,21 EUR
/ bal. (1 ks)
5,41 EUR
/ bal. (3 ks)
1 ks (2,21 EUR / ks)
3 ks (1,80 EUR / ks) - F1
1 ks (2,21 EUR / ks)
3 ks (1,80 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Farby na tvár 940400
Priemer:
2,8 cm
Rozmery balenia:
12,5 x 18,5 x 1 cm
4,04 EUR
/ bal. (0 )
4,43 EUR
/ bal. (1 ks)
8,66 EUR
/ bal. (3 ks)
20,20 EUR
/ bal. (10 ks)
24,24 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (4,43 EUR / ks)
3 ks (2,89 EUR / ks) - F1
10 ks (2,02 EUR / ks) - F1
1 ks (4,43 EUR / ks)
3 ks (2,89 EUR / ks) - F1
10 ks (2,02 EUR / ks) - F1
1 ks (4,43 EUR / ks)
3 ks (2,89 EUR / ks)
10 ks (2,02 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 viď obrázok
2 viď obrázok glitre
bal.
Do košíka
Filcová mačka, netopier a pavúk s glitrami, Halloween 930201
Šírka:
3 - 5,5 cm
Dĺžka:
5,5 - 5,8 cm
Hrúbka:
2,3 mm
Sada:
6 ks
0,321 EUR
/ bal. (0 )
1,93 EUR
/ bal. (6 ks)
13,50 EUR
/ bal. (60 ks)
67,50 EUR
/ bal. (300 ks)
112,50 EUR
/ bal. (500 ks)
6 ks (0,321 EUR / ks)
60 ks (0,225 EUR / ks) - F1
6 ks (0,321 EUR / ks)
60 ks (0,225 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix variant
bal.
Do košíka
Filcový mix s glitrami, Halloween 900970
Rozmery:
3,2 x 3,5 - 3,5 x 4,5 cm
Hrúbka:
1,5 - 4 mm
0,219 EUR
/ bal. (0 )
2,63 EUR
/ bal. (12 ks)
18,48 EUR
/ bal. (120 ks)
0,154 EUR
/ bal. (0 )
0,154 EUR
/ bal. (0 )
12 ks (0,219 EUR / ks)
120 ks (0,154 EUR / ks) - F1
12 ks (0,219 EUR / ks)
120 ks (0,154 EUR / ks)
-- vyberte variant --
3 mix
bal.
Do košíka
Gélové samolepky Halloween / čarodejnice 930910
Rozmery balenia:
25 x 29 cm
Opakované použitie
2,97 EUR
/ bal. (0 )
2,31 EUR
/ bal. (1 kar.)
6,71 EUR
/ bal. (4 kar.)
1 kar. (2,31 EUR / kar.)
4 kar. (1,68 EUR / kar.) - F1
1 kar. (2,31 EUR / kar.)
4 kar. (1,68 EUR / kar.) - F1
1 kar. (2,31 EUR / kar.)
4 kar. (1,68 EUR / kar.) - F1
1 kar. (2,31 EUR / kar.)
4 kar. (1,68 EUR / kar.) - F1
4 kar. (1,68 EUR / kar.) - F1
1 kar. (2,31 EUR / kar.)
4 kar. (1,68 EUR / kar.) - F1
1 kar. (2,31 EUR / kar.)
4 kar. (1,68 EUR / kar.)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 oranžová dyňa
2 žltá čarodejnica
3 čierna zámok
4 čierna netopier
5 žltá zámok
bal.
Do košíka
Konfety Halloween - pavúk, netopier, tekvica, pavučina 340620
-50%
Rozmery:
12 - 30 mm
Rozmery balenia:
cca 10 x 11 cm
Hmotnosť:
cca 16 g
0,948 EUR
/ bal. (0 )
0,474 EUR
/ bal. (0 )
1,04 EUR
/ bal. (1 sáčok)
0,520 EUR
/ bal. (1 sáčok)
2,71 EUR
/ bal. (4 sáčok)
1,36 EUR
/ bal. (4 sáčok)
7,31 EUR
/ bal. (12 sáčok)
3,66 EUR
/ bal. (12 sáčok)
1 sáčok (0,520 EUR / sáčok)
4 sáčok (0,339 EUR / sáčok) - F1
12 sáčok (0,305 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (0,520 EUR / sáčok)
4 sáčok (0,339 EUR / sáčok) - F1
12 sáčok (0,305 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (0,520 EUR / sáčok)
4 sáčok (0,339 EUR / sáčok) - F1
12 sáčok (0,305 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (0,520 EUR / sáčok)
4 sáčok (0,339 EUR / sáčok) - F1
12 sáčok (0,305 EUR / sáčok) - F1
4 sáčok (0,339 EUR / sáčok) - F1
12 sáčok (0,305 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (0,520 EUR / sáčok)
4 sáčok (0,339 EUR / sáčok)
12 sáčok (0,305 EUR / sáčok)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 mix
2 mix dyňa
3 mix pavúk
4 mix netopier
bal.
Do košíka
LED osvetlenie na batérie 790416
Dĺžka:
5 m
Počet svetiel:
50 ks
Na baterie
Teplé svetlo
4,70 EUR
/ bal. (0 )
5,16 EUR
/ bal. (1 ks)
10,07 EUR
/ bal. (3 ks)
14,10 EUR
/ bal. (6 ks)
1 ks (5,16 EUR / ks)
3 ks (3,36 EUR / ks) - F1
6 ks (2,35 EUR / ks) - F1
1 ks (5,16 EUR / ks)
3 ks (3,36 EUR / ks)
6 ks (2,35 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela teplá
bal.
Do košíka
LED osvetlenie na batérie na dekorácie 790417
Dĺžka:
2 m
Počet svetiel:
20 ks
Na baterie
Teplé svetlo
3,09 EUR
/ bal. (0 )
3,39 EUR
/ bal. (1 ks)
6,62 EUR
/ bal. (3 ks)
18,55 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (3,39 EUR / ks)
3 ks (2,21 EUR / ks) - F1
12 ks (1,55 EUR / ks) - F1
1 ks (3,39 EUR / ks)
3 ks (2,21 EUR / ks)
12 ks (1,55 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela teplá
bal.
Do košíka
LED sviečka kónická na ceruzkové baterky Ø2 cm 930134
Priemer:
2 cm
Výška:
27,5 cm
Teplé svetlo
1,82 EUR
/ bal. (0 )
3,64 EUR
/ bal. (2 ks)
14,56 EUR
/ bal. (10 ks)
2 ks (1,82 EUR / ks)
10 ks (1,46 EUR / ks) - F1
2 ks (1,82 EUR / ks)
10 ks (1,46 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
LED sviečka na baterky Ø3,6 cm 930137
Priemer:
3,6 cm
Výška:
č. 1: 6,5 cm
Výška:
č. 2: 8 cm
Výška:
č. 3: 9 cm
Teplé svetlo
0,999 EUR
/ bal. (0 )
1,10 EUR
/ bal. (1 ks)
4,39 EUR
/ bal. (4 ks)
8,57 EUR
/ bal. (12 ks)
12,- EUR
/ bal. (24 ks)
4 ks (1,10 EUR / ks)
12 ks (0,714 EUR / ks) - F1
24 ks (0,500 EUR / ks)
24 ks (0,500 EUR / ks)
4 ks (1,10 EUR / ks)
12 ks (0,714 EUR / ks) - F1
24 ks (0,500 EUR / ks)
12 ks (0,714 EUR / ks) - F1
24 ks (0,500 EUR / ks)
4 ks (1,10 EUR / ks)
12 ks (0,714 EUR / ks)
24 ks (0,500 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (6,5 cm) Transparent teplá
2 (8 cm) Transparent teplá
NEW 3 (9 cm) Transparent teplá
bal.
Do košíka
Nažehľovačka lebka 400202
Rozmery:
č. 1: 10 x 11,3 cm
Rozmery:
č. 2: 8,2 x 10 cm
1,06 EUR
/ bal. (0 )
1,16 EUR
/ bal. (0 )
3,77 EUR
/ bal. (5 ks)
13,56 EUR
/ bal. (20 ks)
67,80 EUR
/ bal. (100 ks)
5 ks (0,754 EUR / ks)
20 ks (0,678 EUR / ks) - F1
5 ks (0,754 EUR / ks)
20 ks (0,678 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 čierna ruže
bal.
Do košíka
Nažehlovačka netopier 400331
Rozmery:
1,5 x 2,7 cm
0,453 EUR
/ bal. (0 )
0,353 EUR
/ bal. (1 ks)
3,53 EUR
/ bal. (10 ks)
7,68 EUR
/ bal. (30 ks)
10 ks (0,353 EUR / ks)
30 ks (0,256 EUR / ks) - F1
10 ks (0,353 EUR / ks)
30 ks (0,256 EUR / ks)
-- vyberte variant --
čierna
bal.
Do košíka
Nažehlovačka väčší pavúk 400118
-30%
Rozmery:
3 x 3 cm
0,115 EUR
/ bal. (0 )
0,081 EUR
/ bal. (0 )
0,127 EUR
/ bal. (0 )
0,089 EUR
/ bal. (0 )
1,27 EUR
/ bal. (10 ks)
0,890 EUR
/ bal. (10 ks)
1,64 EUR
/ bal. (20 ks)
1,16 EUR
/ bal. (20 ks)
3,70 EUR
/ bal. (50 ks)
2,60 EUR
/ bal. (50 ks)
10 ks (0,089 EUR / ks)
20 ks (0,058 EUR / ks) - F1
50 ks (0,052 EUR / ks) - F1
10 ks (0,089 EUR / ks)
20 ks (0,058 EUR / ks)
50 ks (0,052 EUR / ks)
-- vyberte variant --
čierna
bal.
Do košíka
Párty sponky do vlasov Halloween 370251
Rozmery:
4 x 10 cm
Dĺžka sponky:
4,5 cm
Balenie:
2 ks
2,- EUR
/ bal. (0 )
2,- EUR
/ bal. (1 kar.)
6,38 EUR
/ bal. (4 kar.)
19,15 EUR
/ bal. (12 kar.)
1 kar. (2,- EUR / kar.)
4 kar. (1,60 EUR / kar.) - F1
1 kar. (2,- EUR / kar.)
4 kar. (1,60 EUR / kar.) - F1
1 kar. (2,- EUR / kar.)
4 kar. (1,60 EUR / kar.) - F1
4 kar. (1,60 EUR / kar.) - F1
1 kar. (2,- EUR / kar.)
4 kar. (1,60 EUR / kar.)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 oranžová
3 fialovoruž refl.
4 čierna
bal.
Do košíka
Rolnička tekvica halloween Ø24 mm 930086
-55%
Priemer:
24 mm
Dekoračné
0,495 EUR
/ bal. (0 )
0,223 EUR
/ bal. (0 )
1,09 EUR
/ bal. (2 ks)
0,488 EUR
/ bal. (2 ks)
3,53 EUR
/ bal. (10 ks)
1,59 EUR
/ bal. (10 ks)
15,90 EUR
/ bal. (50 ks)
7,15 EUR
/ bal. (50 ks)
127,20 EUR
/ bal. (400 ks)
57,20 EUR
/ bal. (400 ks)
400 ks (0,143 EUR / ks)
400 ks (0,143 EUR / ks)
400 ks (0,143 EUR / ks)
2 ks (0,244 EUR / ks)
10 ks (0,159 EUR / ks)
50 ks (0,143 EUR / ks) - F1
2 ks (0,244 EUR / ks)
10 ks (0,159 EUR / ks)
50 ks (0,143 EUR / ks)
400 ks (0,143 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela krúžok
3 fialková krúžok
4 čierna krúžok
5 oranžová
bal.
Do košíka
Rolnička tekvica halloween Ø30, 40 mm 900319
-10%
Priemer:
30; 40 mm
Dekoračné
0,541 EUR
/ bal. (0 )
0,487 EUR
/ bal. (0 )
1,19 EUR
/ bal. (2 ks)
1,07 EUR
/ bal. (2 ks)
3,86 EUR
/ bal. (10 ks)
3,48 EUR
/ bal. (10 ks)
17,40 EUR
/ bal. (50 ks)
15,65 EUR
/ bal. (50 ks)
34,80 EUR
/ bal. (100 ks)
31,30 EUR
/ bal. (100 ks)
69,60 EUR
/ bal. (200 ks)
62,60 EUR
/ bal. (200 ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
200 ks (0,313 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
200 ks (0,313 EUR / ks)
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
200 ks (0,313 EUR / ks)
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
200 ks (0,313 EUR / ks)
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
100 ks (0,313 EUR / ks)
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
100 ks (0,313 EUR / ks)
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
100 ks (0,313 EUR / ks)
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
100 ks (0,313 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks)
100 ks (0,313 EUR / ks)
200 ks (0,313 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (Ø30 mm) oranžová
2 (Ø30 mm) čierna
3 (Ø30 mm) biela
4 (Ø30 mm) fialová
5 (Ø40 mm) biela
6 (Ø40 mm) oranžová
7 (Ø40 mm) fialová
8 (Ø40 mm) čierna
bal.
Do košíka
Rolničky halloween 930085
Priemer:
cca 17 - 19 mm
Dekoračné
1,40 EUR
/ bal. (0 )
3,08 EUR
/ bal. (2 ks)
10,01 EUR
/ bal. (10 ks)
35,05 EUR
/ bal. (50 ks)
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela
2 oranžová
3 mint
4 čierna
bal.
Do košíka
Samolepiaca fólia Halloween 940985
Rozmery balenia:
20 x 36 cm
Opakované použitie
1,24 EUR
/ bal. (0 )
0,964 EUR
/ bal. (1 kar.)
3,50 EUR
/ bal. (5 kar.)
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
5 kar. (0,699 EUR / kar.) - F1
1 kar. (0,964 EUR / kar.)
5 kar. (0,699 EUR / kar.)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 multikolor duch
10 červená tm.
11 červená tm.
12 multikolor duch
2 oranžová dyňa
3 hnedo-čierna dyňa
4 čierna netopier
5 čierna netopier
6 červenohnedá lebka
7 červená
8 modrošedá lebka
9 čierna netopier
bal.
Do košíka
Tekvica 8x12,5 cm polystyrén 750356
-20%
Priemer:
12,5 cm
Výška:
8 cm
1,32 EUR
/ bal. (0 )
1,06 EUR
/ bal. (0 )
1,45 EUR
/ bal. (1 ks)
1,16 EUR
/ bal. (1 ks)
4,72 EUR
/ bal. (5 ks)
3,78 EUR
/ bal. (5 ks)
0,943 EUR
/ bal. (0 )
0,755 EUR
/ bal. (0 )
0,660 EUR
/ bal. (0 )
0,528 EUR
/ bal. (0 )
19,80 EUR
/ bal. (30 ks)
15,84 EUR
/ bal. (30 ks)
0,660 EUR
/ bal. (0 )
0,528 EUR
/ bal. (0 )
0,660 EUR
/ bal. (0 )
0,528 EUR
/ bal. (0 )
0,660 EUR
/ bal. (0 )
0,528 EUR
/ bal. (0 )
0,660 EUR
/ bal. (0 )
0,528 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (1,16 EUR / ks)
5 ks (0,755 EUR / ks) - F1
30 ks (0,528 EUR / ks) - F1
1 ks (1,16 EUR / ks)
5 ks (0,755 EUR / ks)
30 ks (0,528 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Zamatový pavúk Halloween 930863
Rozmery:
7 x 11 cm
Hrúbka:
2 cm
Balenie:
4 ks
Rozmery balenia:
19,5 x 28 cm
1,20 EUR
/ bal. (0 )
3,75 EUR
/ bal. (4 ks)
8,15 EUR
/ bal. (12 ks)
4 ks (0,937 EUR / ks)
12 ks (0,679 EUR / ks) - F1
4 ks (0,937 EUR / ks)
12 ks (0,679 EUR / ks)
-- vyberte variant --
čierna
bal.
Do košíka
Boa - morčacie perie 90 g dĺžka 1,8 m 770012
Dĺžka:
1,8 m
Hmotnosť:
90 g
17,29 EUR
/ bal. (0 )
17,29 EUR
/ bal. (1 ks)
17,29 EUR
/ bal. (0 )
17,29 EUR
/ bal. (0 )
60,52 EUR
/ bal. (5 ks)
12,10 EUR
/ bal. (0 )
12,10 EUR
/ bal. (0 )
12,10 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (17,29 EUR / ks)
5 ks (12,10 EUR / ks) - F1
1 ks (17,29 EUR / ks)
5 ks (12,10 EUR / ks) - F1
1 ks (17,29 EUR / ks)
5 ks (12,10 EUR / ks) - F1
1 ks (17,29 EUR / ks)
5 ks (12,10 EUR / ks) - F1
1 ks (17,29 EUR / ks)
5 ks (12,10 EUR / ks) - F1
5 ks (12,10 EUR / ks) - F1
1 ks (17,29 EUR / ks)
5 ks (12,10 EUR / ks) - F1
1 ks (17,29 EUR / ks)
5 ks (12,10 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela
2 staroružová
4 červená
6 čierna
8 šedá najsvetlejšia
mix náhodných variant
NEW 14 ružová tm.
bal.
Do košíka
Modistická stuha / krinolína na výstuhu a výrobu fascinátorov šírka 6 mm 940666
Šírka:
6 mm
Predávame od 20 m
Návin:
330.0 m
Odevné
Jemná
0,124 EUR
/ bal. (0 )
0,136 EUR
/ bal. (1 m)
8,80 EUR
/ bal. (100 m)
0,062 EUR
/ bal. (0 )
20,46 EUR
/ bal. (330 m)
0,062 EUR
/ bal. (0 )
1 m (0,136 EUR / m) - Metráž
100 m (0,088 EUR / m) - Balenie - F1
330 m (0,062 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,136 EUR / m) - Metráž
100 m (0,088 EUR / m) - Balenie - F1
330 m (0,062 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,136 EUR / m) - Metráž
100 m (0,088 EUR / m) - Balenie
330 m (0,062 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Plastové oči na nalepenie 12x17mm 080577
Rozmery:
12 x 17 mm
Hrúbka:
6 mm
0,157 EUR
/ bal. (0 )
0,172 EUR
/ bal. (0 )
3,44 EUR
/ bal. (20 ks)
0,112 EUR
/ bal. (0 )
6,72 EUR
/ bal. (60 ks)
9,36 EUR
/ bal. (120 ks)
78,- EUR
/ bal. (1000 ks)
20 ks (0,172 EUR / ks)
60 ks (0,112 EUR / ks) - F1
20 ks (0,172 EUR / ks)
60 ks (0,112 EUR / ks)
120 ks (0,078 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 hnedá
bal.
Do košíka
Modistická krinolína na vystuženie šiat a výrobu fascinátorov šírka 15 mm 740885
-10%
Šírka:
15 mm
Návin:
20.0 m
Odevné
Jemná
0,167 EUR
/ bal. (0 )
0,150 EUR
/ bal. (0 )
0,183 EUR
/ bal. (1 m)
0,165 EUR
/ bal. (1 m)
0,183 EUR
/ bal. (0 )
0,165 EUR
/ bal. (0 )
0,183 EUR
/ bal. (0 )
0,165 EUR
/ bal. (0 )
2,38 EUR
/ bal. (20 m)
2,14 EUR
/ bal. (20 m)
0,119 EUR
/ bal. (0 )
0,107 EUR
/ bal. (0 )
0,119 EUR
/ bal. (0 )
0,107 EUR
/ bal. (0 )
0,083 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
8,30 EUR
/ bal. (100 m)
7,50 EUR
/ bal. (100 m)
0,083 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
0,083 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
0,083 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
0,083 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
0,083 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
0,083 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
0,083 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
0,083 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
20 m (0,107 EUR / m)
100 m (0,075 EUR / m) - F1
20 m (0,107 EUR / m)
100 m (0,075 EUR / m) - F1
20 m (0,107 EUR / m)
100 m (0,075 EUR / m)
-- vyberte variant --
2 (CC33) Transparent
6 (CC16) čierna
bal.
Do košíka
Plastové oči na nalepenie s pohyblivou šošovkou Ø15; 18 mm 940452
-40%
Priemer:
15; 18 mm
Rozmery sáčika:
6 x 6 cm
Rozmery karty:
24 x 34,5 cm
0,409 EUR
/ bal. (0 )
0,245 EUR
/ bal. (0 )
5,84 EUR
/ bal. (20 sáčok)
3,50 EUR
/ bal. (20 sáčok)
26,30 EUR
/ bal. (100 sáčok)
15,80 EUR
/ bal. (100 sáčok)
20 sáčok (0,175 EUR / sáčok)
100 sáčok (0,158 EUR / sáčok) - F1
20 sáčok (0,175 EUR / sáčok)
100 sáčok (0,158 EUR / sáčok) - F1
20 sáčok (0,175 EUR / sáčok)
100 sáčok (0,158 EUR / sáčok)
-- vyberte variant --
1 (Ø15 mm) čierna
2 (Ø18 mm) čierna
bal.
Do košíka
Vrecko s atlasovou stuhou Halloween 15x22,5 cm 900872
-50%
Rozmery:
15 x 22,5 x 6 cm
Matný
0,330 EUR
/ bal. (0 )
0,165 EUR
/ bal. (0 )
0,362 EUR
/ bal. (0 )
0,181 EUR
/ bal. (0 )
4,72 EUR
/ bal. (20 ks)
2,36 EUR
/ bal. (20 ks)
10,60 EUR
/ bal. (50 ks)
5,30 EUR
/ bal. (50 ks)
50 ks (0,106 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks)
20 ks (0,118 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 žltá zelená
2 žltá čierna
bal.
Do košíka
Drevené korálky pavučina Halloween Ø16 mm 340688
-18%
Priemer:
16 mm
Prievlak:
4 mm
Lakované
Veľkoprievlakové koráliky
0,289 EUR
/ bal. (0 )
0,260 EUR
/ bal. (0 )
1,13 EUR
/ bal. (5 ks)
0,925 EUR
/ bal. (5 ks)
10,10 EUR
/ bal. (50 ks)
8,35 EUR
/ bal. (50 ks)
40,40 EUR
/ bal. (200 ks)
33,40 EUR
/ bal. (200 ks)
5 ks (0,185 EUR / ks)
50 ks (0,167 EUR / ks) - F1
5 ks (0,185 EUR / ks)
50 ks (0,167 EUR / ks)
-- vyberte variant --
čierna biela
bal.
Do košíka
Pružná zamatka šírka 16 mm 440642
Šírka:
16 mm
Ťažnosť:
70 %
Predávame od 2 m
Návin:
22.5 m
Odevné
1,24 EUR
/ bal. (0 )
0,964 EUR
/ bal. (1 m)
0,964 EUR
/ bal. (0 )
0,699 EUR
/ bal. (0 )
15,73 EUR
/ bal. (22,5 m)
0,964 EUR
/ bal. (0 )
0,964 EUR
/ bal. (0 )
0,699 EUR
/ bal. (0 )
0,699 EUR
/ bal. (0 )
0,699 EUR
/ bal. (0 )
0,699 EUR
/ bal. (0 )
1 m (0,964 EUR / m) - Metráž
22,5 m (0,699 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,964 EUR / m) - Metráž
22,5 m (0,699 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,964 EUR / m) - Metráž
22,5 m (0,699 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
2 čierna
3 biela
bal.
Do košíka
Bavlnená šnúra krútená Ø18 mm macrame 510683
-45%
Priemer:
cca 18 mm
Predávame od 1 m
Návin:
10.0 m
2,86 EUR
/ bal. (0 )
1,57 EUR
/ bal. (0 )
2,04 EUR
/ bal. (1 m)
1,12 EUR
/ bal. (1 m)
14,28 EUR
/ bal. (10 m)
7,86 EUR
/ bal. (10 m)
1,43 EUR
/ bal. (0 )
0,786 EUR
/ bal. (0 )
1,43 EUR
/ bal. (0 )
0,786 EUR
/ bal. (0 )
1,43 EUR
/ bal. (0 )
0,786 EUR
/ bal. (0 )
1 m (1,12 EUR / m) - Metráž
10 m (0,786 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (1,12 EUR / m) - Metráž
10 m (0,786 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
režná svetlá
bal.
Do košíka
Samolepiace oči Ø18 mm 740724
Priemer:
18 mm
Samolepiaca
0,054 EUR
/ bal. (0 )
0,060 EUR
/ bal. (0 )
3,- EUR
/ bal. (50 ks)
3,90 EUR
/ bal. (100 ks)
0,027 EUR
/ bal. (0 )
54,- EUR
/ bal. (2000 ks)
50 ks (0,060 EUR / ks)
100 ks (0,039 EUR / ks) - F1
2000 ks (0,027 EUR / ks)
50 ks (0,060 EUR / ks)
100 ks (0,039 EUR / ks)
2000 ks (0,027 EUR / ks)
-- vyberte variant --
bieločierná
bal.
Do košíka
Jumbo mikroplyšové drôtiky na tvorenie / výrobu zvieratiek Ø20 mm dĺžka 100 cm 930843
Priemer:
20 mm
Dĺžka:
100 cm
1,90 EUR
/ bal. (0 )
7,39 EUR
/ bal. (5 ks)
21,42 EUR
/ bal. (20 ks)
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks) - F1
5 ks (1,48 EUR / ks)
20 ks (1,07 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
10 modrá nebeská
15 modrá jeans
16 pink
17 šedá svetlá
18 ružovofialová
19 pudrová
20 šedá
21 zelená sv.
5 žltá
7 pink svetlá
8 oranžová
9 červená
bal.
Do košíka
Modistická krinolína na vystuženie šiat a výrobu fascinátorov šírka 2,5 cm 740253
-30%
Šírka:
2,5 cm
Predávame od 5 m
Návin:
40.0 m
Tuhá
0,341 EUR
/ bal. (0 )
0,487 EUR
/ bal. (1 m)
0,341 EUR
/ bal. (1 m)
0,748 EUR
/ bal. (0 )
0,523 EUR
/ bal. (0 )
15,56 EUR
/ bal. (40 m)
10,92 EUR
/ bal. (40 m)
0,487 EUR
/ bal. (0 )
0,341 EUR
/ bal. (0 )
0,487 EUR
/ bal. (0 )
0,341 EUR
/ bal. (0 )
0,389 EUR
/ bal. (0 )
0,273 EUR
/ bal. (0 )
0,389 EUR
/ bal. (0 )
0,273 EUR
/ bal. (0 )
0,389 EUR
/ bal. (0 )
0,273 EUR
/ bal. (0 )
0,389 EUR
/ bal. (0 )
0,273 EUR
/ bal. (0 )
0,389 EUR
/ bal. (0 )
0,273 EUR
/ bal. (0 )
0,389 EUR
/ bal. (0 )
0,273 EUR
/ bal. (0 )
0,389 EUR
/ bal. (0 )
0,273 EUR
/ bal. (0 )
0,389 EUR
/ bal. (0 )
0,273 EUR
/ bal. (0 )
0,389 EUR
/ bal. (0 )
0,273 EUR
/ bal. (0 )
1 m (0,341 EUR / m) - Metráž
40 m (0,273 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,341 EUR / m) - Metráž
40 m (0,273 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
2 (CC16) čierna
bal.
Do košíka
Rypsová stuha Halloween šírka 25 mm 430827
Šírka:
25 mm
Predávame od 3 m
Návin:
45.0 m
Dekoračné
0,428 EUR
/ bal. (0 )
0,428 EUR
/ bal. (1 m)
13,50 EUR
/ bal. (45 m)
1 m (0,428 EUR / m) - Metráž
45 m (0,300 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (0,428 EUR / m) - Metráž
1 m (0,428 EUR / m) - Metráž
45 m (0,300 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
1 biela pavúk
2 oranžová dyňa
bal.
Do košíka
Chlpaté drôtiky na tvorenie Ø5-10 mm dĺžka 30 cm 900813
Priemer:
5 - 10 mm
Dĺžka:
30 cm
0,062 EUR
/ bal. (0 )
1,70 EUR
/ bal. (25 ks)
4,40 EUR
/ bal. (100 ks)
7,75 EUR
/ bal. (250 ks)
25 ks (0,068 EUR / ks)
100 ks (0,044 EUR / ks) - F1
250 ks (0,031 EUR / ks) - F1
25 ks (0,068 EUR / ks)
100 ks (0,044 EUR / ks) - F1
250 ks (0,031 EUR / ks) - F1
25 ks (0,068 EUR / ks)
100 ks (0,044 EUR / ks) - F1
250 ks (0,031 EUR / ks) - F1
25 ks (0,068 EUR / ks)
100 ks (0,044 EUR / ks) - F1
250 ks (0,031 EUR / ks) - F1
25 ks (0,068 EUR / ks)
100 ks (0,044 EUR / ks) - F1
250 ks (0,031 EUR / ks) - F1
100 ks (0,044 EUR / ks) - F1
250 ks (0,031 EUR / ks) - F1
25 ks (0,068 EUR / ks)
100 ks (0,044 EUR / ks)
250 ks (0,031 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela
2 čierna
3 červená
4 zelená
5 žltá
bal.
Do košíka
Tekvica 5x6,5 cm polystyrén 940735
Priemer:
6,5 cm
Výška:
5 cm
0,577 EUR
/ bal. (0 )
0,450 EUR
/ bal. (1 ks)
9,- EUR
/ bal. (20 ks)
19,56 EUR
/ bal. (60 ks)
20 ks (0,450 EUR / ks)
60 ks (0,326 EUR / ks) - F1
20 ks (0,450 EUR / ks)
60 ks (0,326 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Tekvica Ø5,5 cm polystyrén 930139
-40%
Priemer:
5,5 cm
Výška:
č. 2: 3,3 cm
0,312 EUR
/ bal. (0 )
0,187 EUR
/ bal. (0 )
0,342 EUR
/ bal. (1 ks)
0,205 EUR
/ bal. (1 ks)
4,46 EUR
/ bal. (20 ks)
2,68 EUR
/ bal. (20 ks)
15,60 EUR
/ bal. (100 ks)
9,30 EUR
/ bal. (100 ks)
20 ks (0,134 EUR / ks)
100 ks (0,093 EUR / ks) - F1
20 ks (0,134 EUR / ks)
100 ks (0,093 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 biela
bal.
Do košíka
Chlpaté drôtiky na tvorenie lurexové Ø6 mm dĺžka 30 cm 160294
Priemer:
6 mm
Dĺžka:
cca 30 cm
0,064 EUR
/ bal. (0 )
0,710 EUR
/ bal. (10 ks)
0,071 EUR
/ bal. (0 )
4,60 EUR
/ bal. (100 ks)
0,046 EUR
/ bal. (0 )
0,046 EUR
/ bal. (0 )
0,032 EUR
/ bal. (0 )
9,60 EUR
/ bal. (300 ks)
0,032 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,071 EUR / ks)
100 ks (0,046 EUR / ks) - F1
300 ks (0,032 EUR / ks) - F1
10 ks (0,071 EUR / ks)
100 ks (0,046 EUR / ks) - F1
300 ks (0,032 EUR / ks) - F1
10 ks (0,071 EUR / ks)
100 ks (0,046 EUR / ks) - F1
300 ks (0,032 EUR / ks) - F1
10 ks (0,071 EUR / ks)
100 ks (0,046 EUR / ks) - F1
300 ks (0,032 EUR / ks) - F1
10 ks (0,071 EUR / ks)
100 ks (0,046 EUR / ks) - F1
300 ks (0,032 EUR / ks) - F1
100 ks (0,046 EUR / ks) - F1
300 ks (0,032 EUR / ks) - F1
10 ks (0,071 EUR / ks)
100 ks (0,046 EUR / ks) - F1
300 ks (0,032 EUR / ks) - F1
10 ks (0,071 EUR / ks)
100 ks (0,046 EUR / ks) - F1
300 ks (0,032 EUR / ks) - F1
10 ks (0,071 EUR / ks)
100 ks (0,046 EUR / ks) - F1
300 ks (0,032 EUR / ks) - F1
10 ks (0,071 EUR / ks)
100 ks (0,046 EUR / ks)
300 ks (0,032 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 červená
2 zelená trávová
3 strieborná
4 zlatá
7 fuchsiová
10 pink
11 modrá tyrkys.
15 Transparent AB
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Chlpaté drôtiky na tvorenie Ø6 mm dĺžka cca 30 cm 160281
Priemer:
6 mm
Dĺžka:
cca 30 cm
35
farieb
0,050 EUR
/ bal. (0 )
1,10 EUR
/ bal. (20 ks)
3,60 EUR
/ bal. (100 ks)
0,036 EUR
/ bal. (0 )
10,- EUR
/ bal. (400 ks)
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
400 ks (0,025 EUR / ks) - F1
20 ks (0,055 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks)
400 ks (0,025 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
2 (A010) žltá
3 (A004) červená
6 (A006) oranžová neon
7 biela
11 (A026) čierna
12 (A019) modrá námornícka
13 (A012) zelená trávová neon
14 (A027) zelená vianočná
15 (A021) hnedá
17 (A015) fuchsiová tm.
19 (A020) hnedá sv.
21 (A017) modrá nezábudková
22 (A028) ružová neon
24 (A011) Green Yelow
26 (A014) fialová lila
27 (A025) šedá
28 (A023) ružová najsv.
29 krémová najsvetl
30 (A032) fialová tmavá
31 (A018) modrá
35 )A036) žltá svetlá
36 (A039) mint
38 (A043) zelená sv.
41 (A049) fialová orchidej
42 (A051) fialková
47 malinová
bal.
Do košíka
Chlpatý drôtik na tvorenie Ø6 mm metráž 930258
Priemer:
6 mm
Návin:
6.0 m, 60.0 m
0,280 EUR
/ bal. (0 )
0,218 EUR
/ bal. (0 )
0,218 EUR
/ bal. (0 )
1,31 EUR
/ bal. (6 m)
0,158 EUR
/ bal. (0 )
4,74 EUR
/ bal. (30 m)
0,158 EUR
/ bal. (0 )
9,48 EUR
/ bal. (60 m)
0,158 EUR
/ bal. (0 )
6 m (0,218 EUR / m)
30 m (0,158 EUR / m) - F1
60 m (0,158 EUR / m)
6 m (0,218 EUR / m)
60 m (0,158 EUR / m)
30 m (0,158 EUR / m) - F1
60 m (0,158 EUR / m)
6 m (0,218 EUR / m)
30 m (0,158 EUR / m) - F1
60 m (0,158 EUR / m)
6 m (0,218 EUR / m)
30 m (0,158 EUR / m) - F1
60 m (0,158 EUR / m)
6 m (0,218 EUR / m)
30 m (0,158 EUR / m) - F1
60 m (0,158 EUR / m)
6 m (0,218 EUR / m)
30 m (0,158 EUR / m)
60 m (0,158 EUR / m)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 Off White
4 čierna
5 oranžová
6 žltá
7 hnedá
bal.
Do košíka
Dekoračná pavučina Halloween 940295
Rozmery:
cca 76 x 183 cm
2,47 EUR
/ bal. (0 )
1,93 EUR
/ bal. (1 ks)
5,59 EUR
/ bal. (4 ks)
1 ks (1,93 EUR / ks)
1 ks (1,93 EUR / ks)
4 ks (1,40 EUR / ks) - F1
4 ks (1,40 EUR / ks) - F1
1 ks (1,93 EUR / ks)
4 ks (1,40 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
2 bílo červená melír
4 čierna
bal.
Do košíka
Modistická krinolína na výrobu dekorácií, fascinátorov a vystuženie šiat šírka 80 mm 080903
-50%
Šírka:
80 mm
Návin:
22.5 m
Odevné
Jemná
0,519 EUR
/ bal. (0 )
0,260 EUR
/ bal. (0 )
0,570 EUR
/ bal. (0 )
0,285 EUR
/ bal. (0 )
0,570 EUR
/ bal. (0 )
0,285 EUR
/ bal. (0 )
0,570 EUR
/ bal. (0 )
0,285 EUR
/ bal. (0 )
0,371 EUR
/ bal. (0 )
0,185 EUR
/ bal. (0 )
8,35 EUR
/ bal. (22,5 m)
4,16 EUR
/ bal. (22,5 m)
0,371 EUR
/ bal. (0 )
0,185 EUR
/ bal. (0 )
0,334 EUR
/ bal. (0 )
0,167 EUR
/ bal. (0 )
37,58 EUR
/ bal. (112,5 m)
18,79 EUR
/ bal. (112,5 m)
22,5 m (0,185 EUR / m)
112,5 m (0,167 EUR / m) - F1
22,5 m (0,185 EUR / m)
112,5 m (0,167 EUR / m)
-- vyberte variant --
2 (CC16) čierna
bal.
Do košíka
Papierové vrecko 790927
Rozmery:
č. 1: 8,8 x 17 x 5,5 cm
Rozmery:
č. 2: 12 x 21 x 7 cm
Gramáž:
72 g/m²
0,159 EUR
/ bal. (0 )
0,245 EUR
/ bal. (1 ks)
7,95 EUR
/ bal. (50 ks)
0,159 EUR
/ bal. (0 )
0,143 EUR
/ bal. (0 )
42,90 EUR
/ bal. (300 ks)
50 ks (0,159 EUR / ks)
300 ks (0,143 EUR / ks) - F1
50 ks (0,159 EUR / ks)
300 ks (0,143 EUR / ks) - F1
50 ks (0,159 EUR / ks)
300 ks (0,143 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (8,8x17x5,5 cm) hnedá prírodná
2 (12x21x7 cm) hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Chlpaté drôtiky na tvorenie Ø10 mm dĺžka 30 cm 930257
Priemer:
10 mm
Dĺžka:
30 cm
0,148 EUR
/ bal. (0 )
1,63 EUR
/ bal. (10 ks)
5,30 EUR
/ bal. (50 ks)
0,106 EUR
/ bal. (0 )
14,80 EUR
/ bal. (200 ks)
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
200 ks (0,074 EUR / ks) - F1
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks)
200 ks (0,074 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela
2 zelenožltá
3 pink
4 oranžová
5 červená
7 šedá
8 hnedá svetlá
10 čierna
11 béžová ťavia
NEW 12 pudrová
13 mint
14 fialovoruž refl.
bal.
Do košíka
Papierové vrecko 790926
-20%
Rozmery:
č. 1: 13 x 23,5 x 7,7 cm
Rozmery:
č. 2: 15 x 28 x 9 cm
Rozmery:
č. 5: 18 x 31,5 x 11 cm
Gramáž:
72 g/m²
0,174 EUR
/ bal. (0 )
0,139 EUR
/ bal. (0 )
0,191 EUR
/ bal. (1 ks)
0,152 EUR
/ bal. (1 ks)
6,20 EUR
/ bal. (50 ks)
4,95 EUR
/ bal. (50 ks)
33,60 EUR
/ bal. (300 ks)
26,70 EUR
/ bal. (300 ks)
50 ks (0,099 EUR / ks)
300 ks (0,089 EUR / ks) - F1
300 ks (0,089 EUR / ks) - F1
50 ks (0,099 EUR / ks)
300 ks (0,089 EUR / ks) - F1
50 ks (0,099 EUR / ks)
300 ks (0,089 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (13x23,5x7,7 cm) hnedá prírodná
5 (18x31,5x11 cm) hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Chlpaté drôtiky na tvorenie Ø15 mm dĺžka 30 cm 240512
Priemer:
15 mm
Dĺžka:
cca 30 cm
0,126 EUR
/ bal. (0 )
1,38 EUR
/ bal. (10 ks)
4,50 EUR
/ bal. (50 ks)
12,60 EUR
/ bal. (200 ks)
0,063 EUR
/ bal. (0 )
0,063 EUR
/ bal. (0 )
0,063 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,138 EUR / ks)
50 ks (0,090 EUR / ks)
200 ks (0,063 EUR / ks) - F1
10 ks (0,138 EUR / ks)
50 ks (0,090 EUR / ks)
200 ks (0,063 EUR / ks) - F1
10 ks (0,138 EUR / ks)
50 ks (0,090 EUR / ks)
200 ks (0,063 EUR / ks) - F1
10 ks (0,138 EUR / ks)
50 ks (0,090 EUR / ks)
200 ks (0,063 EUR / ks) - F1
10 ks (0,138 EUR / ks)
50 ks (0,090 EUR / ks)
200 ks (0,063 EUR / ks) - F1
50 ks (0,090 EUR / ks)
200 ks (0,063 EUR / ks) - F1
10 ks (0,138 EUR / ks)
50 ks (0,090 EUR / ks)
200 ks (0,063 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela
3 červená
4 zelená jedla
5 čierna
9 hnedá
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Darčekové vrecúško Halloween 17x23 cm 620016
-50%
Šírka:
17 cm
Výška:
23 cm
Výška po šnúrky:
21,5 cm
Obojstranný
1,24 EUR
/ bal. (0 )
0,618 EUR
/ bal. (0 )
1,36 EUR
/ bal. (1 ks)
0,679 EUR
/ bal. (1 ks)
8,83 EUR
/ bal. (10 ks)
4,42 EUR
/ bal. (10 ks)
23,85 EUR
/ bal. (30 ks)
11,91 EUR
/ bal. (30 ks)
10 ks (0,442 EUR / ks)
30 ks (0,397 EUR / ks) - F1
10 ks (0,442 EUR / ks)
30 ks (0,397 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 čierna
bal.
Do košíka
Francúzska čipka mäkká bielizňová šírka 17,5 cm 180984
Šírka:
17,5 cm
Návin:
3.0 m, 30.0 m
Pevná
1,76 EUR
/ bal. (0 )
1,93 EUR
/ bal. (1 m)
5,78 EUR
/ bal. (3 m)
37,62 EUR
/ bal. (30 m)
52,68 EUR
/ bal. (60 m)
0,878 EUR
/ bal. (0 )
3 m (1,93 EUR / m)
30 m (1,25 EUR / m)
60 m (0,878 EUR / m) - F1
3 m (1,93 EUR / m)
30 m (1,25 EUR / m)
60 m (0,878 EUR / m)
-- vyberte variant --
2 čierna
bal.
Do košíka
Francúzsky závoj šírka 25 cm 550248
Šírka:
25 cm
Predávame od 0.5 m
Návin:
90.0 m
3,38 EUR
/ bal. (0 )
2,63 EUR
/ bal. (1 m)
85,95 EUR
/ bal. (45 m)
1,91 EUR
/ bal. (0 )
171,90 EUR
/ bal. (90 m)
1 m (2,63 EUR / m) - Metráž
45 m (1,91 EUR / m) - Balenie - F1
90 m (1,91 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (2,63 EUR / m) - Metráž
45 m (1,91 EUR / m) - Balenie - F1
90 m (1,91 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (2,63 EUR / m) - Metráž
45 m (1,91 EUR / m) - Balenie
90 m (1,91 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
NEW 1 biela
NEW 2 čierna
bal.
Do košíka
Falošná umelá, gélová krv 30 ml 940408
Objem:
30 ml
Rozmery:
7,5 x 10 cm
Tovar je vypredaný.
Predpokladaná dostupnosť: 05.11.2026
Vypredané
Farby na tvár tyčinka, súprava 12 ks 940406
Šírka:
1,4 cm
Dĺžka:
6,5 cm
Sada:
12 ks
Rozmery balenia:
17 x 28 x 1,5 cm
Tovar je vypredaný.
Predpokladaná dostupnosť: 06.11.2026
Vypredané
Pavúk Halloween 930890
Rozmery:
6,5 x 6,5 cm
Hrúbka:
1 cm
Balenie:
6 ks
Rozmery balenia:
15,5 x 20,5 cm
Tovar je vypredaný
Vypredané
Prívesok ruka kostlivca s brúseným kamienkom 18x35 mm 360966
Šírka:
18 mm
Dĺžka:
35 mm
Celková dĺžka:
44 mm
Vonkajší priemer krúžka:
8 mm
Obojstranný
Tovar je vypredaný.
Predpokladaná dostupnosť: 23.10.2026
Vypredané
Tekvica 6,5x9 cm polystyrén 750357
Priemer:
9 cm
Výška:
6,5 cm
Tovar je vypredaný
Vypredané
Prívesok pavúk 25x28 mm 130698
Rozmery prívesku:
25 x 28 mm
Prievlak:
2 mm
Tovar je vypredaný.
Predpokladaná dostupnosť: 15.10.2026
Vypredané
Čakajte prosím, stránka sa načítáva...
Zobrazené
1 -
60
z
60
Na stránke:
12
24
48
96
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.