Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Nožnice dĺžka 13,5 cm dizajnové

Kód: 950083
Nožnice dĺžka 13,5 cm dizajnové
Novinka
Nožnice dĺžka 13,5 cm dizajnové
Nožnice dĺžka 13,5 cm dizajnové
Nožnice dĺžka 13,5 cm dizajnové
Nožnice dĺžka 13,5 cm dizajnové
Vyberte variant:
1 ružová sv.
2 oranžová
Zvoľte balenie po:
Balenie:
1 ks
Na sklade 341 balenie + ďalších 0 do 5 dní
2,23 EUR / ks 2,23 EUR
2 ks
Na sklade 170 balenie + ďalších 0 do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia
1,45 EUR / ks 2,91 EUR
6 ks
Na sklade 56 balenie + ďalších 0 do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia
1,02 EUR / ks 6,10 EUR
1 ks
2,23 EUR / ks
2,23 EUR
2 ks
1,45 EUR / ks
2,91 EUR
6 ks
1,02 EUR / ks
6,10 EUR

Cena s DPH
2,23 EUR

Zadajte správne množstvo
PRIDAŤ DO KOŠÍKA
Nastaviť sledovanie dostupnosti
Kombinovať

Popis tovaru

Dizajnové nožnice využijete na bežné strihanie papiera, pri balení darčekov, v scrapbookingu a drobných hobby projektoch. Majú plastovú rukoväť a čepele s potlačou .
  • Dĺžka ostria: 5,5 cm
  • Celková dĺžka: 13,5 cm (5")
  • Hmotnosť: 33 g
  • Plastová rukoväť
Zloženie
nerezová oceľ, plast
Techniky
lepenie a strihanie, Scrapbooking
Dovozca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa-sk.sk, eshop@stoklasa-sk.sk

Súvisiaci tovar

Nožnice dĺžka 13 cm
Ostrič nožníc Fiskars
Nožnice Fiskars titánové dĺžka 21 cm
Nožnice Fiskars dĺžka 21 cm dizajnové

Hromadný nákup

1 ružová sv.
Zadajte správne množstvo
2 oranžová
Zadajte správne množstvo
Cena s DPH
0,- EUR
PRIDAŤ DO KOŠÍKA

Napísať otázku

 

Naposledy navštívené

Nožnice dĺžka 13,5 cm dizajnové
Plavkovina strieborný efekt
Letný softshell
Polyesterové nite návin 9 m

Odporúčané priamo pre vás

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.