Vážení zákazníci, e-shop je v plnej prevádzke a objednávky priebežne vybavujeme.
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 553 677 777, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Saténový motýlik jednofarebný 770759

Saténový motýlik jednofarebný

Inšpirácia

Cena za 1 balenie (2 ks):
5,454 EUR bez DPH
Cena za ks: 2,727 EUR bez DPH
Objednávka a kalkulácia

Mix vám bude vychystaný náhodne z aktuálne dostupných variant.
Zvoľte balenie po:
1 ks
4,008 EUR / 1ks
2 ks
2,727 EUR / 1ks
2 ks
2,727 EUR / 1ks
6 ks
2,016 EUR / 1ks
Cena bez DPH
Počet balení a kúpiť:
DO KOŠÍKA
Kód:770759
Zloženie:magnetický kov
polyester
Colný kód:6215200000

Popis tovaru

Spoločenský saténový motýlik perfektne doplní oblek na spoločenské udalosti ako sú plesy, svadby, návštevy divadiel a pod. Hodia sa i ku fraku alebo ku smokingu. Vďaka univerzálnej farbe ho skvelo skombinujete s každou spoločenskou košeľou.
Motýlik je zložený z dvoch. Vďaka spodnému je tvar pevne vystužený, budete vyzerať upravene v akejkoľvek situácii.

Najdlhšia dĺžka motýlika okolo krku je 51 cm. Táto dĺžka sa dá skrátiť na potrebnú veľkosť, aby motýlik presne pasoval. Zapínanie je kovové, pásik je zo saténu.
Krabička na uloženie motýlika je široká 7,5 cm, dlhá je 14 cm. Jej výška je 3 cm. Veko má priehľadné, hodí sa na vystavenie motýlika v obchode.

• Šírka: 5,5 cm
  • Dĺžka: 11 cm

Zloženie

magnetický kov
polyester

Štýly

Elegantný

Pánsky

Svadobný

Údržba

Želáte si poslať email po zlacnení tohoto tovaru?

Našli ste chybu, nepresnosť alebo chýbajúcu informáciu v popise tovaru? Dajte nám o tom vedieť!

Súvisiaci tovar

Společenské rukavice pánske, saténové
Biele saténové rukavice sú určené pre pánov. Využijú ich na tanečné, na svadbu, do spoločnosti.Sú elastické, skvelo sa ...
Cena: 5,863 EUR / pár

Zákaznícka linka

Ing. Ján Paučin (+421) 902 904 940 eshop@stoklasa-sk.sk

Otázky zákazníkov

Doposial nebol vložený žiadny príspevok

karty karty karty PayU
FacebookYoutubePinterestTwitterInstagram
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku/ bloček. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskoršie do 48 hodín.

© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2021.