Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
Letný týždeň zliav: Gumy - Pre prihlásených zákazníkov zľava 10% na tovar označený ikonkou slnka. Viac tu
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Škola volá

22.8.2019 | | Vzhliadnuté: 2816x
Prázdniny utiekli ako voda. Prváci sa do školy tešia, starším deťom návrat do lavíc spríjemnite niečím pekným a praktickým, čo ani neočakávajú. Pripravili sme pre vás zoznam toho najlepšieho.

Škola

 

Puzdrá a peračníky

Pre prváčikov je vhodný klasický peračník, do ktorého si prehľadne uložia všetky písacie potreby, pastelky a napríklad aj fixy. Ovšem s nástupom do 2. triedy deti podliehajú módnym školským trendom a k tým patria i moderné jednokomorové puzdrá, kde sú všetky písacie potreby zosypané dohromady. Majú zaujímavé povrchové dizajny i materiály. Niekto dáva prednosť textilným, iný má rád kovové, ovšem najviac in je silikón.

 

  Zubatý penál

 

Diáre, zápisníky a dosky

budú všetci školáci určite potrebovať. Možno už majú niektorí svoj prázdninový denník, kúpne im nový, do ktorého si môžu zapisovať nie iba školské úlohy, ale tiež aj svoje tajomstvá. Máme overené, že

diárov, najmä u dievčat, nie je nikdy dosť.

  Poznámkový blok s lepícími záložkami

 

Tužky, nožnice, pravítka a lepidlá

k základnej výbave školáka tiež patria. Je jasné, že niektoré z týchto pomôcok deťom vydržali z minulého roka,  ale opäť z vlastných skúseností vieme, že väčšina z nich bude potrebovať výmenu.  Sú už opotrebované, naviac tým, ako deti rastú, ich nároky na školské pomôcky sa zvyšujú.

 Sada křivítek Lepidlo v tužce

 

Vaky na chrbát

sú jednou z najhľadanejších kategórií. Vak deti využijú na telocvik i mimoškolské aktivity. Hodia sa proste na mnohé aktivity. Sú ľahučké, skladné, pokojne nechajte deti, nech si samé vyberú, ktorý sa im najviac páči.

Vak na záda Vak na záda Vak na záda

 

Reflexné ochranné prvky

zabezpečia vašim deťom bezpečnú cestu do školy i návrat späť domov. Môžete ich vybaviť rôznymi samolepkami, príveskami i klasickými samonavíjacími páskami. Starší školáci, ktorí jazdia do školy na bicykli, ocenia reflexné tyčinky na drôty kolies.

 Reflexní samolepky Reflexní přívěsky

 

Ak vám ešte niečo chýba, podívajte sa prosím do našej kategórie

Školské potreby

Diskusia:

Vkladať príspevky môžu len prihlásení užívatelia.
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.