Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Tovar je vypredaný
Predpokladaná dostupnosť: 10/2026

Spona / prievlak na šatku

Kód: 330708
Spona / prievlak na šatku
Spona / prievlak na šatku
Spona / prievlak na šatku
Spona / prievlak na šatku
Rozmery :
Vyberte variant:
1 platina
vypredané
Zvoľte balenie po:
Balenie:
1 ks
Na sklade 0 balenie + ďalších 0 do 5 dní
4,91 EUR / ks 4,91 EUR
2 ks
Na sklade 0 balenie + ďalších 0 do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia
3,20 EUR / ks 6,39 EUR
4 ks
Na sklade 0 balenie + ďalších 0 do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia
2,56 EUR / ks 10,23 EUR
1 ks
4,91 EUR / ks
4,91 EUR
2 ks
3,20 EUR / ks
6,39 EUR
4 ks
2,56 EUR / ks
10,23 EUR

Tento tovar má v košíku 10 zákazníkov
Cena s DPH
4,91 EUR

Zadajte správne množstvo
PRIDAŤ DO KOŠÍKA
Nastaviť sledovanie dostupnosti
Kombinovať

Popis tovaru

Veľká ozdobná spona z krúžkov sa používa na rýchle zopnutie šatky. Vyzerá veľmi efektne v kombinácii s jemnou šatkou.
Má celkom 3 prievlaky, ktoré nabádajú k rôznym kombináciám nosenia. Najjednoduchšie použitie je vložiť cípy šatky do dvoch prievlakov z boku, z vonkajšej strany a obidva naraz vytiahnúť dole zo zostávajúceho tretieho prievlaku.
  • Rozmery: 2,2 x 2,6 x 2,1 cm
  • Prievlak: 1,8 cm
Zloženie
bižutérny kov s galvanizáciou
Štýly
Business, Casual
Dovozca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa-sk.sk, eshop@stoklasa-sk.sk

Inšpirácia

Súvisiaci tovar

Spona / prievlak na šatku
Spona / prievlak na šatku
Spona / prievlak na šatku

Hromadný nákup

1 platina
Vypredané
Predpokladaná dostupnosť: 11/2026
Zadajte správne množstvo
Nastaviť sledovanie dostupnosti

Napísať otázku

 

Odporúčané priamo pre vás

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.