Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Svadba in Nature

16.6.2020 | | Vzhliadnuté: 6686x
Svadba s nádychom prírody sa drží na špici už niekoľko rokov. Pre všetkých, ktorí takú svadbu plánujú, sme pripravili veľa inšpirácií. Nechajte sa vtiahnúť do príprav veľkého dňa.

 

 

Prípravy na svadbu v prírodnom štýle

 

Prírodná svadba je vhodná pre vyznávačov romantického, vidieckeho jednoduchého štýlu. Milovníci prírody môžu do svadobnej výzdoby použiť akýkoľvek obľúbený prírodný prvok. Výzdobu je vhodné prispôsobiť aktuálnemu ročnému obdobiu.

 

Príroda je nekonečnou studnicou inšpirácií, z ktorých môžete pri výbere svadobnej výzdoby čerpať. Okrem kvetín, pri výzdobe svadobného stola a obradu, stoja za zmienku trávy, listy, machy a ovocné alebo lesné plody. Veľmi populárne je použitie juty a najrôznejších drevených dekorácií.

 

 

Výzdoba a dekorácie

Prírodná svadba sa väčšinou odohráva na miestach dýchajúcich prírodnou atmosférou, akými sú napríklad stodoly či farmy, počas teplejších mesiacov sa využívajú lúky a záhrady. Prírodné motívy sa vyskytují na svadobnom oznámení, na výzdobe svadobného stola, aj na svadobnej torte.

 

 

 

 

Farby a materiály

Farby typické pre prírodnú svadbu sú inšpirované prírodou, prevažujú odtiene béžovej, žltej, hnedej či zelenej. Dominovať by mali prírodné materiály ako drevo, sklo a kov.

Miesto klasických obrusov použite pás z juty ozdobený jemnou čipkou a posypte sušenými kvetmi alebo farebnými listami stromov, pokiaľ poriadate svadbu v jesenných mesiacoch.

 

 

Svadobnú výslužku zabaľte do papierovej krabičky previazanej povrázkom a ozdobte papierovou čipkou.

 

 

Ešte viac inšpirácií

(Každá fotografia skrýva ďalšie informácie. Stačí na ňu kliknúť.)

 

Diskusia:

Vkladať príspevky môžu len prihlásení užívatelia.
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.