Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Tipy a rady na rozlúčku so slobodou

28.5.2024 | | Vzhliadnuté: 1598x
Neviete si rady, ako pripraviť originálnu rozlúčku so slobodou? Mrknite na tipy a rady, ako si užiť nezabudnuteľnú párty krok za krokom.

So svadbou súvisia nielen dokonalé prípravy na vysnený deň, ale taktiež poriadna oslava, aby si nevesta a ženích užili slobodu posledné dni pred vstupom do manželstva. Vedeli ste, že aj rozlúčky so slobodou majú svoje trendy a pravidlá? A čomu dávate prednosť vy? Máte radšej divokú párty alebo kľudné posedenie v kruhu svojich najbližších priateľov?

 Máme pre vás nielen užitočné rady, ale aj nápady a tipy na program. 

 

Plánujte včas a určite pravidlá

Podľa tradície sa úlohy organizátora ujíma svedok či svedkyňa. To už ale dávno nebýva pravidlom. Určite by to ale mal byť niekto, kto ich dobre pozná. Pri výbere témy a štýlu berte do úvahy, čo má dotyčný rád, čo ho baví a zaujíma. Vyberte vhodný termín, aby sa mohli zúčastniť všetci pozvaní. Pokiaľ neviete, koho pozvať na rozlúčku, spýtajte sa priamo nevesty. Ona sama najlepšie vie, s kým bude chcieť zdieľať svoju radosť. Nepísaným pravidlom je, že platí organizátor akcie. A najlepšou variantou je, že sa zložia všetky kamarátky rovnakým dielom. 

 

Budúca nevesta v hlavnej úlohe

Aby každý vedel, ktorá je nevesta, musí byť odlišná od ostatných. Šerpa nesmie chýbať a so závojom s farebnými LED svetielkami sa vám nevesta nestratí ani v tme. Sada placiek je určená pre všetky dámy, ktoré sa zúčastnia. Medzi nimi je aj jedna pre nevestu.

 

 

  

 

Lámete si hlavu nad tým, aký vybrať vhodný darček a nemôžete sa s kamarátkami zhodnúť? Určite nesmie chýbať podväzok, to je základ. Máme pre vás skvelý tip na darček - drevené kocky ozdobte fotografiami. Box naplnený drobnosťami s vtipnými popiskami je skvelou voľbou. Škraboška nájde celkom určite svoje uplatnenie počas svadobnej noci. Vkusne zabalené víno sa bude hodiť zase v manželstve.

   

  

 

 

Úlohy pre nevestu

Tradičnou súčasťou rozlúčky sú aj úlohy, ktoré by mala nevesta splniť. Aby sme vám uľahčili prácu, tak sa pozrite, ktoré sú najpopulárnejšie a v rámci možnosti pre budúcu manželku splniteľné :). 

 

6 tipov na tie naj úlohy:

* osloviť neznámeho muža, získať od neho telefónne číslo

* nechať si barmanom namiešať drink zadarmo

* pozvať neznámeho muža na drink

* vyfotiť sa s partiou mužov

* predať niekomu cudziemu drobnosť

* zatancovať si s mužom, ktorého vyberú družičky

 

Náš tip na záver: Zadovážte si veľa fotiek, z ktorých budúcej neveste vyrobíte album. A ona si potom originálny album plný spomienok zamkne hlboko do šuflíka :). Každá cool fotka sa nezaobíde bez fotorekvizít. Myslite aj na takéto detaily. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diskusia:

Vkladať príspevky môžu len prihlásení užívatelia.
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.