Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Uši na tašky zo živice

Kód: 950036
Uši na tašky zo živice
Novinka
Uši na tašky zo živice
Uši na tašky zo živice
Uši na tašky zo živice
Uši na tašky zo živice
Uši na tašky zo živice
Uši na tašky zo živice
Rozmery :
Vyberte variant:
1 oranžovajantar
2 oranžovajantar
3 oranžovajantar
novinka
mix náhodných farieb
novinka
Zvoľte balenie po:
Balenie:
2 ks
Na sklade balenie + ďalších do 5 dní
3,49 EUR / ks 6,98 EUR
6 ks
Na sklade balenie + ďalších do 5 dní
Vychystávame z menšieho balenia
2,53 EUR / ks 15,17 EUR
2 ks
3,49 EUR / ks
6,98 EUR
6 ks
2,53 EUR / ks
15,17 EUR

Cena s DPH
6,98 EUR

Zadajte správne množstvo
PRIDAŤ DO KOŠÍKA
Nastaviť sledovanie dostupnosti
Kombinovať

Popis tovaru

Uši na tašky zo živice využijete na výrobu aj opravy tašiek či kabeliek. Sú z pevného polopriehľadného materiálu a majú hladký povrch.
  • Priemer: č. 1: 12 cm
  • Rozmery: č. 2: 12 x 8 cm
  • Rozmery: č. 3: 14,5 x 8 cm
  • Hrúbka: 6,5 - 10 mm
  • Hmotnosť: cca 36 g
Zloženie
živica
Techniky
výroba tašiek, kabeliek a peňaženiek
Dovozca
Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice, CZ
www.stoklasa-sk.sk, eshop@stoklasa-sk.sk

Inšpirácia

Súvisiaci tovar

Kovové rúčky na tašky 10,5x13 cm
Kovové ucho na kabelku 8x13 cm
Bambusové uši na tašky 12x18 cm
Akrylové uši na tašky, transparent

Hromadný nákup

1 oranžovajantar
Zadajte správne množstvo
2 oranžovajantar
Zadajte správne množstvo
3 oranžovajantar novinka
Zadajte správne množstvo
mix náhodných farieb novinka
Zadajte správne množstvo
Cena s DPH
0,- EUR
PRIDAŤ DO KOŠÍKA

Napísať otázku

 

Odporúčané priamo pre vás

Loading...
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.