Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Vianočné dekorácie

8.11.2019 | | Vzhliadnuté: 3961x
Vianoce sa pomaly blížia a my vám prinášame tipy na vytvorenie sviatočnej atmosféry vo vašich domovoch.

 

Vianoce sú považované za sviatky pokoja a pohody, a aj keď to tak väčšinou nevyzerá a pred sviatkami býva veľký zhon, napriek tomu je v tomto čase niečo čarovné. Napríklad atmosféra očakávania, radosť z toho, že sa objavia tíško padajúce prvé snehové vločky, že sa rozžiaria ulice miest vianočnou výzdobou, že pocítime vôňu rôznych maškŕt a naše domácnosti sa premenia a zútulnia našími dekoráciami.

 

 

Dotyk snehu

K Vianociam patrí mráz, ktorý na okná kreslí magické obrázky. Vytvorte si s našimi doplnkami snehobiele Vianoce. Biela farba v tomto roku udáva trend. Hodí sa k akejkoľvek doplnkovej farbe a hlavne k zelenému ihličiu. Skúste originálne ozdobiť stromček zvončekmi a rolničkami, do okien nalepiť dekoračné snehové vločky a darčeky previazať stuhou s vločkami. Do sklenenej nádoby v tvare anjela vložte trblietavé kamienky a dekoračnú sviečku. A tak bude čarovná atmosféra u Vás doma.

 

 

 

 

 

 

Nádych luxusu

Červené a zlaté farby predstavujú luxus a bohatstvo a stali sa už jedným zo symbolov Vianoc. Keď sú naviac doplnené prvkami, ktoré im dodajú nádych elegancie, tak vytvoria príjemnú atmosféru. K Vianociam patrí i slávnostné stolovanie, preto doporučujeme na stôl honosný behúň, ktorý môžete doladiť vysokými sklenenými svietnikmi alebo posypať flitrami.

 

  

 

 

 

Teplo rodinného krbu

Za oknami mráz a sneh, horiace drevo v krbe a jeho praskot, rozprávka v televízii a vy pod teplou dekou s čajom v ruke. Proste tá pravá sviatočná pohoda s vašimi najbližšími.

 

 

  

 

 

 

 

INŠPIRÁCIA PRE VÁS

(pre viac informácií kliknite na fotografiu)

 

  

 

  

Diskusia:

Vkladať príspevky môžu len prihlásení užívatelia.
karty karty karty PayU Google Pay, Apple Pay
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.