Zákaznícka linka (+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00 Napište nám
Oslavujeme 34. narodeniny firmy! Pre prihlásených zákazníkov zľava 20% aj na už zľavnený tovar označený ikonkou torty. Viac tu
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk

Zdobíme stromček v prírodnom štýle

8.12.2021 | | Vzhliadnuté: 1271x
Zdobenie vianočného stromčeka je každoročnou tradíciou, ktorá navodí tú správnu vianočnú atmosféru. Vyrobte si tento rok jednoduché a efektné ozdoby v prírodnom štýle!

 

Či už dávate prednosť umelému stromčeku alebo živému, tú najväčšiu radosť spraví, ako si ho ozdobíte. Pri zdobení je dobré dodržať správny postup. Vyberte si preň vhodné miesto v dome, aby vás tešil celé sviatky. Nemenej dôležité je, aby bol okolo neho aj dostatočný priestor pre darčeky od Ježiška :) A hlavne - na ozdobovanie stromčeka pozvite deti a pustite si k tomu koledy. Vytvárate im nezabudnuteľné spomienky na detstvo. Tešíte sa aj na vôňu ihličia v obývačke a kúzelnú atmosféru?

Inšpirujte sa u nás a vyrobte si vianočné ozdoby, ku ktorým budete mať citový vzťah. Máme pre vás tipy na ozdoby, ktoré zaujmú a trebárs budú raz robiť radosť aj vaším vnúčatám.

 

Začnite svetielkami.

A dajte si na tom záležať. Zamaskujte drôtiky medzi ihličie a jednotlivé svetielka pekne naaranžujte.

 

 

Na špičku stromčeka dajte hviezdu

Viete, prečo práve hviezda by mala byť na stromčeku? Jej pôvod vysvetľuje biblický príbeh o betlehémskej hviezde, ktorá zažiarila nad jasličkami s novonarodeným Ježiškom a ukazovala cestu trom kráľom do Betlehéma. 

 

Dozdobte vlastnoručne vyrobenými ozdobami

V jednoduchosti je krása. Pre menej skúsených odporúčame navliekanie drevených koráliek na šnúru ako reťaz alebo na drôtik do kruhu, či do tvaru hviezdy. A tieto vianočné ozdoby zvládnu ľahko aj deti. Stačiť vám budú drevené korálky, povrázok, floristický drôt a na hviezdičky drôtová šablóna.

 

 

 

 

 

 

Čo by to bolo za zdobenie v prírodnom štýle bez šišiek. A aby šišky vyzerali zaujímavejšie, dozdobte ich korálkami rôznych veľkostí. 

 

  

 

Buďte originálni a zamilujte sa do obľúbenej techniky - Macramé. Aby sme vám tvorenie uľahčili, vypracovali sme návod krok za krokom - Macramé vianočné ozdoby. S naším návodom zistíte, že sa stanete skúsenou tvorilkou :)   

 

  

 

  

 

A pokiaľ si netrúfate na zložitejšie tvorenie, dozdobte stromček vianočnými tvarmi v neutrálnych farbách. 

 

  

 

Nechajte rozžiariť stromček svetielkami a ozdobami, aby vás Ježiško ľahšie našiel. 

Kúzelné Vianoce v rodinnom kruhu a v zdraví je to najdôležitejšie, čo si môžeme všetci priať. 

 

 

 

Diskusia:

Vkladať príspevky môžu len prihlásení užívatelia.
karty karty karty PayU
Facebook Youtube Pinterest Instagram
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2024.