Jazyk / Mena
Hlavná ponuka
Prihlásiť
Inšpirácia
Návody
Darčekové poukazy
Kontakty
Dôležité informácie
Obchodné podmienky
Doprava a platba
Často dávané otázky
Reklamácia a odstúpenie od kúpnej zmluvy
Vernostný program
Vytvoriť užívateľský účet
Prihlásiť
Prihlásiť
Prihlásenie
E- mail:
Heslo:
Poslat dočasné heslo
Trvale prihlásiť
Vytvoriť užívateľský účet
… už 36 rokov s Vami
Zákaznícka linka
(+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00
Napište nám
SK
CZ
PL
EN
HU
DE
SK
IT
ES
FR
RO
HR
BG
GR
EUR
CZK
(Kč)
PLN
(zł)
EUR
(€)
HUF
(Ft)
USD
($)
GBP
(£)
RON
(lei)
Cena:
Položiek:
0,- EUR
0
» Zobraziť košík
Kategórie
Kategórie
Textilná galantéria
Brzdičky a koncovky
Bytový a kuchynský textil
Čipky a madeiry
Domácnosť
Fixačné materiály, vlizelíny, výplne a výstuhy
Flitre, glitre
Gombíky a zapínanie
Gumy
Ihly
Keprovky a tech. stuhy
Košíky a kazety
Kovová galantéria
Krajčírske potreby
Krstné a smútočné doplnky
Lampasy a paspulky
Lemovky, krojovky a paspulky
Lisy, pistóny, priebojníky, výsečníky a kliešte
Modistické potreby
Náplety a manžety
Nažehľovacie kamienky - hotfix
Nažehlovačky, nášivky, záplaty a reflexné prvky
Nite
Nožnice a nožiarsky tovar
Odevné, opaskové, laclové spony a prievlaky
Ozdoby kovové na odevy, obuv a doplnky
Ozdoby na odevy, obuv a doplnky
Plastová galantéria
Pletenie a háčkovanie
Polotovary k výrobe kabeliek a tašiek
Polotovary na plavky a spodnú bielizeň
Polotovary na tvorbu postavičiek a zvieratiek
Popruhy
Prámiky, hadovky, borty a boa
Pre miláčikov
Strapce
Stuhy
Suché zipsy
Šikmé prúžky
Šitíčka
Šnúry, povrázky a tkaničky
Špendlíky
Vreckovky
Vybavenie predajní pre galantériu
Výrobky zo šijacej dielne Stoklasa
Vyšívanie
Záclonová galantéria
Zdrhovadlá-zipsy
Zvyškový výpredaj
Látky
Bavlnené látky - plátna
Bavlnené vaflové piké a vaflovina
Čipky, madeiry a strapce
Dekoračné látky Loneta
Fleece, kožušina
Juta, imitácia juty, filc, prateľný papier
Kočíkovina a obrusovina
Ľanové látky a imitácia ľanu
Látky s flitrami a kamienkami
Látky v nadštandardnej šírke
Minky, plyšové látky a zamat
Odevné prírodné látky
Plienkovina, mušelín, flanel, krep a froté
Podšívky, sieťoviny, trikotín a krinolíny
Satén a bavlnený satén
Semiš, koženka, poťahové látky
Softshell, šuštiakovina, riflovina, microfiber
Šatovky, kostýmovky, tvíd
Šifón, žoržet, organza
Technické tkaniny, neoprén, protišmyk a fólie
Teplákovina a svetrovina
Tyl a francúzsky závoj
Úplety a plavkovina
Vianočné látky
Zatemňovacie látky a záclony
Tvorenie a aranžovanie
Anjeli
Brmbolce a chlpaté drôtiky
Darčekové vrecúška, tašky a krabice
Dekoračná organza, tyl, satén, taft a juta
Dekoračné ozdoby
Fimo, betón a krištálová živica
Foamiran a moosgummi
Kovová, drevená a sklenená dekorácia
Kreatívne sady a hranie s deťmi
Kvety, kytice, rastliny, plody
Macramé
Oči, ňufáky, hlavičky a hrkálky
Ostatné dekorácie
Párty, narodeniny a karneval
Patchwork
Perie
Plstenie
Polotovary drevené
Polotovary na lapače snov a zvonkohry
Polotovary papierové
Polotovary textilné
Polystyrénové polotovary
Pomôcky, náradie, polotovary a formy
Potreby pre aranžovanie
Scrapbooking a quilling
Svadobná dekorácia
Sviečky, svietniky, bodce a anjelské zvonenie
Školské potreby
Veľkonočné a jarné dekorácie
Vence
Vianočná tvorba
Vianočné dekorácie
Zdobenie dekorácií
Zdobenie textilu
Zvončeky a rolničky z kovu
Korálky a komponenty
Bižutérne komponenty a polotovary
Drevené koráliky
Koráliky rokajl PRECIOSA - ČESKÝ VÝROBOK
Koráliky sklenené
Minerálové a perleťové koráliky
Perlové korálky
Plastové korálky
Porcelánové a kovové korálky
Veľkoprievlakové koráliky
Sady koráliek
Kabošony a brúsené kamienky
Bižutérne drôty a drôtené šablóny
Náradie a potreby
Návlekový material
Bižutéria
Darčekové poukazy
Brošne
Darčekové balenie
Detská a dievčenská bižutéria
Náhrdelníky
Náramky a prstene
Náušnice
Ozdoby a prívesky na kabelky, kufre a kľúče
Ozdoby do vlasov
Pánske šperky
Prievlaky na šatky
Prívesky samostatné
Ružence a prívesky s náboženskou tematikou
Svadobná bižutéria
Šperkovnice
Vybavenie predajní
Módne doplnky
Čiapky a čelenky
Dáždniky a pláštenky
Detské a dievčenské tašky, vaky, batohy
Klobúky, fascinátory a boa
Módne tašky, kabelky a batohy
Nákupné tašky, sieťovky
Peňaženky a manikúry
Podväzky
Ponožky, pančucháče a domáca obuv
Puzdrá na okuliare, kozmetické tašky a masky na spanie
Rukavice
Šatky, šály, nákrčníky a plédy
Školské peračníky, vrecká na prezúvky a vaky
Traky a opasky
Viazanky, motýliky, spony a manžetové gombíky
Vreckovky
Zrkadlá
Obaly a vybavenie
Krabice a krabičky
Tašky, sáčky a papiere
Vybavenie predajne
Farebná jeseň
Doma v teple
Halloween
Hrejivé pletenie a hačkovanie
Jesenná móda
Jesenné dekorácie
Keď zaprší
Látkové vreckovky
Plstená tvorba
Sviečky a ich výroba
Zabavte sa šitím
Zviditeľnite sa
Špeciálna ponuka
Novinky
Nové farby
Zlacnili sme
Bestsellery [
nové
]
Od poslednej návštevy
Po prihlásení sa tu uvidíte novinky od Vašej poslednej návštevy. Nový tovar, zľavy, inšpiráciu.
Kategórie
Textilná galantéria
Látky
Tvorenie a aranžovanie
Korálky a komponenty
Bižutéria
Módne doplnky
Obaly a vybavenie
Farebná jeseň
Tipy pre Vás
Nožnice PIN
Oktoberfest
Tanečná sezóna
YKK zipsy
Zvieracie vzory
Zobraziť ďalšie skupiny »
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk
Hľadaný tovar - jehly na perličky
Zobrazené
1 -
48
z
152
1
2
3
4
Tovar bol pridaný do košíka
Zobraziť košík
Perličky rokajl 12/0 s prieťahom 2mm 200549
Priemer:
2 mm
Prievlak:
0,8 - 1 mm
Transparentné
S prieťahom
0,025 EUR
/ bal. (0 )
1,40 EUR
/ bal. (50 g)
8,10 EUR
/ bal. (450 g)
17,55 EUR
/ bal. (1350 g)
0,013 EUR
/ bal. (0 )
0,013 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,028 EUR / g)
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g) - F1
50 g (0,028 EUR / g)
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g) - F1
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g) - F1
50 g (0,028 EUR / g)
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g) - F1
50 g (0,028 EUR / g)
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g) - F1
50 g (0,028 EUR / g)
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g) - F1
50 g (0,028 EUR / g)
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g)
-- vyberte variant --
21 strieborná svetlá
23B modrá
25B červená
28 modrá sýta
53A zelená malachitová
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Perličky a hviezdičky na silone metráž 100545
Priemer hviezdy:
cca 15 mm
Priemer perly:
3 mm
Návin:
1.3 m, 60.0 m
0,750 EUR
/ bal. (0 )
1,07 EUR
/ bal. (1,3 m)
32,16 EUR
/ bal. (60 m)
0,375 EUR
/ bal. (0 )
45,- EUR
/ bal. (120 m)
112,50 EUR
/ bal. (300 m)
1,3 m (0,823 EUR / m)
60 m (0,536 EUR / m)
120 m (0,375 EUR / m) - F1
300 m (0,375 EUR / m) - F1
1,3 m (0,823 EUR / m)
60 m (0,536 EUR / m)
120 m (0,375 EUR / m) - F1
300 m (0,375 EUR / m) - F1
1,3 m (0,823 EUR / m)
60 m (0,536 EUR / m)
120 m (0,375 EUR / m) - F1
300 m (0,375 EUR / m) - F1
1,3 m (0,823 EUR / m)
60 m (0,536 EUR / m)
120 m (0,375 EUR / m) - F1
300 m (0,375 EUR / m) - F1
120 m (0,375 EUR / m) - F1
300 m (0,375 EUR / m) - F1
1,3 m (0,823 EUR / m)
60 m (0,536 EUR / m)
120 m (0,375 EUR / m) - F1
300 m (0,375 EUR / m) - F1
1,3 m (0,823 EUR / m)
60 m (0,536 EUR / m)
120 m (0,375 EUR / m)
300 m (0,375 EUR / m)
-- vyberte variant --
1 červená
2 zlatá
3 AB biela AB
5 strieborná
7 pudrová
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina Panama / Perlička neškrobená šírka 150 cm 111 očiek 920320
Šírka:
150 cm
Gramáž:
175 g/m²
Hustota:
111 očiek / 10 cm
Predávame od 1 m
Neškrobená
16,41 EUR
/ bal. (0 )
11,72 EUR
/ bal. (1 m)
10,55 EUR
/ bal. (0 )
105,47 EUR
/ bal. (10 m)
1 m (11,72 EUR / m) - Metráž
10 m (10,55 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (11,72 EUR / m) - Metráž
10 m (10,55 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Monofilová aplikácia / vsadka s perličkami a flitrami 8x24 cm 180963
Rozmery:
8 x 24 cm
2,64 EUR
/ bal. (0 )
2,06 EUR
/ bal. (0 )
2,06 EUR
/ bal. (0 )
4,11 EUR
/ bal. (2 ks)
14,90 EUR
/ bal. (10 ks)
1,49 EUR
/ bal. (0 )
1,49 EUR
/ bal. (0 )
2 ks (2,06 EUR / ks)
10 ks (1,49 EUR / ks)
2 ks (2,06 EUR / ks)
10 ks (1,49 EUR / ks)
-- vyberte variant --
čierna
bal.
Do košíka
Vlásenka vetvička s perličkami 370856
Rozmery ozdoby:
cca 8 x 9 cm
Dĺžka:
6 cm
Hand made
Perleťový lesk
3,22 EUR
/ bal. (0 )
2,51 EUR
/ bal. (1 ks)
7,26 EUR
/ bal. (4 ks)
1,82 EUR
/ bal. (0 )
21,79 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (2,51 EUR / ks)
4 ks (1,82 EUR / ks) - F1
1 ks (2,51 EUR / ks)
4 ks (1,82 EUR / ks) - F1
1 ks (2,51 EUR / ks)
4 ks (1,82 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela strieborná
2 biela ružové zlato
bal.
Do košíka
Vianočná bavlnená látka / plátno perníčky Premium 920503
Gramáž:
115 g/m²
Šírka:
150 cm
Zrážanlivosť:
max. 6 %
Predávame od 0.5 m
Dekoračné
13,93 EUR
/ bal. (0 )
10,86 EUR
/ bal. (1 m)
49,31 EUR
/ bal. (5 m)
98,61 EUR
/ bal. (10 m)
1 m (10,86 EUR / m) - Metráž
5 m (9,86 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (10,86 EUR / m) - Metráž
5 m (9,86 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
hnedá
bal.
Do košíka
Vianočné drevené perníčky na zavesenie 940283
Rozmery:
6 x 8 cm
Hrúbka:
4 mm
Jednostranné
0,989 EUR
/ bal. (0 )
1,54 EUR
/ bal. (2 ks)
7,- EUR
/ bal. (10 ks)
33,60 EUR
/ bal. (48 ks)
2 ks (0,771 EUR / ks)
10 ks (0,700 EUR / ks) - F1
2 ks (0,771 EUR / ks)
10 ks (0,700 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Veľké vianočné štipce - perníčky sada 3 ks 940190
Šírka:
30 - 40 mm
Dĺžka:
73 mm
Balenie:
3 ks
3,55 EUR
/ bal. (0 )
2,76 EUR
/ bal. (1 sáčok)
8,01 EUR
/ bal. (4 sáčok)
1 sáčok (2,76 EUR / sáčok)
4 sáčok (2,- EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (2,76 EUR / sáčok)
4 sáčok (2,- EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (2,76 EUR / sáčok)
4 sáčok (2,- EUR / sáčok)
-- vyberte variant --
1 hnedá prírodná
2 hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Gombík imitujúci perníčky 830488
-30%
Šírka:
16 mm
Výška:
20 mm
0,618 EUR
/ bal. (0 )
0,433 EUR
/ bal. (0 )
0,679 EUR
/ bal. (1 ks)
0,475 EUR
/ bal. (1 ks)
1,36 EUR
/ bal. (2 ks)
0,950 EUR
/ bal. (2 ks)
4,42 EUR
/ bal. (10 ks)
3,09 EUR
/ bal. (10 ks)
19,85 EUR
/ bal. (50 ks)
13,90 EUR
/ bal. (50 ks)
2 ks (0,475 EUR / ks)
10 ks (0,309 EUR / ks)
2 ks (0,475 EUR / ks)
10 ks (0,309 EUR / ks)
50 ks (0,278 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 (517001) hnedá dievčatko
bal.
Do košíka
Vianočné perníčky na dekoráciu vianočných stromčekov a vencov chalúpka, medveď, anjel, strom 900161
Rozmery:
č. 1: 5,5 x 7,2 cm
Rozmery:
č. 2: 6 x 8,5 cm
Rozmery:
č. 3: 7 x 8,5 cm
Rozmery:
č. 4: 6 x 9 cm
Hrúbka:
1 cm
4,23 EUR
/ bal. (0 )
4,23 EUR
/ bal. (1 ks)
5,92 EUR
/ bal. (2 ks)
1 ks (4,23 EUR / ks)
2 ks (2,96 EUR / ks) - F1
1 ks (4,23 EUR / ks)
2 ks (2,96 EUR / ks)
-- vyberte variant --
4 hnedá stromček
bal.
Do košíka
Vianočné samolepiace perníčky 940245
Rozmery:
cca 35 x 40 mm
Hrúbka:
7 mm
Samolepiaca
0,824 EUR
/ bal. (0 )
1,28 EUR
/ bal. (2 ks)
2,34 EUR
/ bal. (4 ks)
4,67 EUR
/ bal. (8 ks)
2 ks (0,642 EUR / ks)
8 ks (0,584 EUR / ks) - F1
2 ks (0,642 EUR / ks)
8 ks (0,584 EUR / ks) - F1
8 ks (0,584 EUR / ks) - F1
2 ks (0,642 EUR / ks)
8 ks (0,584 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
3 prírodná stredná
4 prírodná stredná
bal.
Do košíka
Vianočné perníčky na zavesenie filc koník, stromček, domček 940284
Rozmery:
cca 7 x 8 cm
Hrúbka:
8,5 mm
Jednostranné
1,48 EUR
/ bal. (0 )
2,31 EUR
/ bal. (2 ks)
10,50 EUR
/ bal. (10 ks)
12,60 EUR
/ bal. (12 ks)
2 ks (1,16 EUR / ks)
10 ks (1,05 EUR / ks) - F1
2 ks (1,16 EUR / ks)
10 ks (1,05 EUR / ks) - F1
2 ks (1,16 EUR / ks)
10 ks (1,05 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 hnedá prírodná
2 hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Vianočné perníčky na zavesenie 940300
Rozmery:
cca 5 x 6 cm
Hrúbka:
cca 0,8 cm
Jednostranná
1,90 EUR
/ bal. (0 )
1,48 EUR
/ bal. (1 ks)
10,74 EUR
/ bal. (8 ks)
64,42 EUR
/ bal. (48 ks)
1 ks (1,48 EUR / ks)
8 ks (1,34 EUR / ks) - F1
1 ks (1,48 EUR / ks)
8 ks (1,34 EUR / ks) - F1
8 ks (1,34 EUR / ks) - F1
1 ks (1,48 EUR / ks)
8 ks (1,34 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 prírodná stredná hviezda
4 prírodná stredná perníček
bal.
Do košíka
Sklenené voskové perly Ø6 mm 200523
Priemer:
6 mm
Prievlak:
1 mm
Perleťový lesk
0,040 EUR
/ bal. (0 )
2,20 EUR
/ bal. (50 g)
0,029 EUR
/ bal. (0 )
0,029 EUR
/ bal. (0 )
14,50 EUR
/ bal. (500 g)
0,020 EUR
/ bal. (0 )
0,020 EUR
/ bal. (0 )
20,- EUR
/ bal. (1000 g)
0,020 EUR
/ bal. (0 )
0,020 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g)
1000 g (0,020 EUR / g)
-- vyberte variant --
01B biela
02B krémová najsvetl
05A krémová
74B zlatá svetlá
48B zlatá str.
71A ružová tm.
70B červená
39A bordó
43B pudrová
09B modrá holubia
72B modrá parížska
40B hnedá tm.
18B strieborná svetlá
19B strieborná tmavá
20B čierna
12B mint
59B zelená malachitová
67A tyrkys morský
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Sklenené voskové perly mix veľkostí Ø4-12mm 200454
Priemer:
4 - 12 mm
Prievlak:
0,5 - 1,2 mm
Perleťový lesk
0,033 EUR
/ bal. (0 )
1,65 EUR
/ bal. (50 g)
0,051 EUR
/ bal. (0 )
11,50 EUR
/ bal. (500 g)
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
-- vyberte variant --
01B biela
02B krémová najsvetl
74B zlatá svetlá
28B starozlatá
11A zlatá
70B červená
77A granátová
25B fialová sv.
13B fialová sv.
36A fialová purpura
09B modrá ľadová
67A tyrkys morský
64A modrá tyrkys.
60A modrá tmavá
68A zelenomodrá
15A staroružová
18B strieborná svetlá
19B strieborná tmavá
20B čierna
14A hnedá svetlá
43B 33 ružová sv.
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa 10/0 - 2,3 mm s prieťahom 200588
Priemer:
2,3 mm
Prievlak:
0,8 mm
S prieťahom
0,101 EUR
/ bal. (0 )
1,10 EUR
/ bal. (10 g)
0,110 EUR
/ bal. (0 )
0,072 EUR
/ bal. (0 )
3,60 EUR
/ bal. (50 g)
0,065 EUR
/ bal. (0 )
0,072 EUR
/ bal. (0 )
18,- EUR
/ bal. (250 g)
16,25 EUR
/ bal. (250 g)
0,065 EUR
/ bal. (0 )
0,065 EUR
/ bal. (0 )
0,065 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g)
250 g (0,065 EUR / g)
-- vyberte variant --
78102 strieborná
87010 žltá narcisová
17050 zlatá
97090 červená
67010 modrá azuro
57430 zelená trávová
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Rokajl 15/0 - 1,5 mm perleťový, nepriehľadný 340486
-30%
Priemer:
1,5 mm
Prievlak:
0,5 mm
Nepriehľadný
Perleť
0,090 EUR
/ bal. (0 )
0,063 EUR
/ bal. (0 )
4,95 EUR
/ bal. (50 g)
3,45 EUR
/ bal. (50 g)
28,80 EUR
/ bal. (450 g)
20,25 EUR
/ bal. (450 g)
0,051 EUR
/ bal. (0 )
0,036 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,069 EUR / g)
450 g (0,045 EUR / g)
50 g (0,069 EUR / g)
450 g (0,045 EUR / g)
450 g (0,045 EUR / g)
50 g (0,069 EUR / g)
450 g (0,045 EUR / g)
50 g (0,069 EUR / g)
450 g (0,045 EUR / g)
50 g (0,069 EUR / g)
450 g (0,045 EUR / g)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
M333 ružová sv.
M334 biela
M336 zelená pastelová sv.
M339 pudrová
bal.
Do košíka
Sklenené voskové perly mix veĺkostí a farieb Ø4-12 mm 200456
Design Stoklasa
Priemer:
4 - 12 mm
Prievlak:
0,5 - 1 mm
Reálne balenie:
100, 500 g
Perleťový lesk
0,036 EUR
/ bal. (0 )
1,80 EUR
/ bal. (50 g)
0,056 EUR
/ bal. (0 )
0,036 EUR
/ bal. (0 )
0,036 EUR
/ bal. (0 )
0,036 EUR
/ bal. (0 )
12,50 EUR
/ bal. (500 g)
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g) - F1
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g) - F1
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g) - F1
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g) - F1
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g) - F1
50 g (0,036 EUR / g)
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g) - F1
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g)
-- vyberte variant --
1 mix
4 mix
8 mix
15 mix
18 mix
26 mix
36 mix
bal.
Do košíka
Guma / gumička plochá šírka 1 mm 440561
-35%
Šírka:
1 mm
Návin:
10 m
Pružná
1,01 EUR
/ bal. (0 )
0,654 EUR
/ bal. (0 )
1,10 EUR
/ bal. (1 ks)
0,717 EUR
/ bal. (1 ks)
0,718 EUR
/ bal. (0 )
0,467 EUR
/ bal. (0 )
3,59 EUR
/ bal. (5 ks)
2,34 EUR
/ bal. (5 ks)
0,718 EUR
/ bal. (0 )
0,467 EUR
/ bal. (0 )
0,718 EUR
/ bal. (0 )
0,467 EUR
/ bal. (0 )
14,38 EUR
/ bal. (25 ks)
10,50 EUR
/ bal. (25 ks)
0,575 EUR
/ bal. (0 )
0,420 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (0,717 EUR / ks)
5 ks (0,467 EUR / ks) - F1
25 ks (0,420 EUR / ks)
25 ks (0,420 EUR / ks)
1 ks (0,717 EUR / ks)
5 ks (0,467 EUR / ks)
25 ks (0,420 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Roztvárajúca sa ihla na korálky 55 mm 020850
-15%
Dĺžka:
55 mm
Priemer drôtu:
0,5 mm
1,73 EUR
/ bal. (0 )
1,47 EUR
/ bal. (0 )
1,24 EUR
/ bal. (1 ks)
1,05 EUR
/ bal. (1 ks)
8,65 EUR
/ bal. (10 ks)
8,41 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (1,05 EUR / ks)
10 ks (0,841 EUR / ks)
1 ks (1,05 EUR / ks)
10 ks (0,841 EUR / ks)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa perleť 10/0 - 2,3 mm 200970
Priemer:
2,3 mm
Prievlak:
0,8 mm
Perleť
0,099 EUR
/ bal. (0 )
2,18 EUR
/ bal. (20 g)
14,20 EUR
/ bal. (200 g)
0,071 EUR
/ bal. (0 )
0,071 EUR
/ bal. (0 )
25,60 EUR
/ bal. (400 g)
0,064 EUR
/ bal. (0 )
0,064 EUR
/ bal. (0 )
0,064 EUR
/ bal. (0 )
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g)
400 g (0,064 EUR / g)
-- vyberte variant --
46102 biela
57102 mliečna
38020 modrofialová
38070 modrá tmavá
38080 modrá námornícka
68050 modrá svetlá
28040 fialová tmavá
37175 ružová sv.
58586 žltá svetlá
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Ihly na korálky + navliekač 020944
Dĺžka:
55 mm
Priemer ihly:
0,45 mm
Sada:
6 + 1 ks
1,09 EUR
/ bal. (0 )
1,19 EUR
/ bal. (1 kar.)
7,77 EUR
/ bal. (10 kar.)
0,544 EUR
/ bal. (0 )
27,20 EUR
/ bal. (50 kar.)
1 kar. (1,19 EUR / kar.)
10 kar. (0,777 EUR / kar.) - F1
50 kar. (0,544 EUR / kar.) - F1
1 kar. (1,19 EUR / kar.)
10 kar. (0,777 EUR / kar.)
50 kar. (0,544 EUR / kar.)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Sklenené korálky ramš brúsené ohňovky 200999
Veľkosť:
3 - 20 mm
Prievlak:
0,8 - 1 mm
Reálne balenie:
50, 150, 500 g
0,140 EUR
/ bal. (0 )
7,70 EUR
/ bal. (50 g)
0,100 EUR
/ bal. (0 )
15,- EUR
/ bal. (150 g)
0,090 EUR
/ bal. (0 )
45,- EUR
/ bal. (500 g)
50 g (0,154 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g) - F1
500 g (0,090 EUR / g)
50 g (0,154 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g) - F1
500 g (0,090 EUR / g)
50 g (0,154 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g) - F1
500 g (0,090 EUR / g)
50 g (0,154 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g) - F1
500 g (0,090 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g) - F1
50 g (0,154 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g) - F1
500 g (0,090 EUR / g)
50 g (0,154 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g)
500 g (0,090 EUR / g)
-- vyberte variant --
1 mix náhodných variant
2 červená
3 fialová tmavá
4 modrá
5 zelená
8 pudrová
bal.
Do košíka
Súprava sklenených rokajlov v boxe 340501
Rozmery boxu:
8 x 8 x 1,7 cm
Hmotnosť obsahu:
cca 30 g
5,08 EUR
/ bal. (0 )
5,57 EUR
/ bal. (1 krab.)
10,88 EUR
/ bal. (3 krab.)
22,85 EUR
/ bal. (9 krab.)
1 krab. (5,57 EUR / krab.)
3 krab. (3,63 EUR / krab.) - F1
9 krab. (2,54 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,57 EUR / krab.)
3 krab. (3,63 EUR / krab.) - F1
9 krab. (2,54 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,57 EUR / krab.)
3 krab. (3,63 EUR / krab.) - F1
9 krab. (2,54 EUR / krab.) - F1
3 krab. (3,63 EUR / krab.) - F1
9 krab. (2,54 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,57 EUR / krab.)
3 krab. (3,63 EUR / krab.) - F1
9 krab. (2,54 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,57 EUR / krab.)
3 krab. (3,63 EUR / krab.)
9 krab. (2,54 EUR / krab.)
-- vyberte variant --
4 mix ružová
5 mix
9 mix čiernobiely
10 mix multikolor
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Roztváracia ihla na koráliky 100 mm 020786
Dĺžka:
101 mm
Priemer drôtu:
0,5 mm
2,15 EUR
/ bal. (0 )
2,15 EUR
/ bal. (1 ks)
15,02 EUR
/ bal. (10 ks)
1,50 EUR
/ bal. (0 )
1,50 EUR
/ bal. (0 )
1,50 EUR
/ bal. (0 )
150,20 EUR
/ bal. (100 ks)
1 ks (2,15 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks) - F1
1 ks (2,15 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks)
-- vyberte variant --
100mm nikel
bal.
Do košíka
Drevené koráliky s tvárou Ø18 mm 200774
Priemer:
18 mm
Prievlak:
5 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,157 EUR
/ bal. (0 )
0,860 EUR
/ bal. (5 ks)
2,24 EUR
/ bal. (20 ks)
5,60 EUR
/ bal. (50 ks)
39,- EUR
/ bal. (500 ks)
0,078 EUR
/ bal. (0 )
0,078 EUR
/ bal. (0 )
5 ks (0,172 EUR / ks)
20 ks (0,112 EUR / ks)
50 ks (0,112 EUR / ks)
500 ks (0,078 EUR / ks) - F1
5 ks (0,172 EUR / ks)
20 ks (0,112 EUR / ks)
50 ks (0,112 EUR / ks)
500 ks (0,078 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø20 mm na macrame 210682
-35%
Priemer:
20 mm
Prievlak:
7 - 8 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Nelakované drevo
0,078 EUR
/ bal. (0 )
0,051 EUR
/ bal. (0 )
0,850 EUR
/ bal. (10 ks)
0,560 EUR
/ bal. (10 ks)
0,056 EUR
/ bal. (0 )
0,036 EUR
/ bal. (0 )
5,60 EUR
/ bal. (100 ks)
3,60 EUR
/ bal. (100 ks)
0,050 EUR
/ bal. (0 )
0,033 EUR
/ bal. (0 )
25,- EUR
/ bal. (500 ks)
16,50 EUR
/ bal. (500 ks)
10 ks (0,056 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
500 ks (0,033 EUR / ks)
10 ks (0,056 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks)
500 ks (0,033 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 prírodné
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø20 mm 340223
-40%
Priemer:
20 mm
Prievlak:
5 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,163 EUR
/ bal. (0 )
0,098 EUR
/ bal. (0 )
1,79 EUR
/ bal. (10 ks)
1,07 EUR
/ bal. (10 ks)
0,179 EUR
/ bal. (0 )
0,107 EUR
/ bal. (0 )
0,117 EUR
/ bal. (0 )
0,070 EUR
/ bal. (0 )
5,85 EUR
/ bal. (50 ks)
3,50 EUR
/ bal. (50 ks)
0,117 EUR
/ bal. (0 )
0,070 EUR
/ bal. (0 )
0,082 EUR
/ bal. (0 )
0,049 EUR
/ bal. (0 )
9,84 EUR
/ bal. (120 ks)
5,88 EUR
/ bal. (120 ks)
0,082 EUR
/ bal. (0 )
0,049 EUR
/ bal. (0 )
36,90 EUR
/ bal. (450 ks)
22,05 EUR
/ bal. (450 ks)
10 ks (0,107 EUR / ks)
50 ks (0,070 EUR / ks) - F1
120 ks (0,049 EUR / ks) - F1
10 ks (0,107 EUR / ks)
50 ks (0,070 EUR / ks)
120 ks (0,049 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Rokajl 5/0 - 4,5 mm perleťový, nepriehľadný 340179
Priemer:
4,5 mm
Prievlak:
1,2 mm
Perleť
0,049 EUR
/ bal. (0 )
2,65 EUR
/ bal. (50 g)
8,75 EUR
/ bal. (250 g)
10,80 EUR
/ bal. (450 g)
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
250 g (0,035 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g)
450 g (0,024 EUR / g)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
141 biela lesk
141M multikolor
142 krémová svetlá
143 modrá svetlá
145 ružová svetlá
147 lososová svetlá
148L fialová kriedová
150 fialová lila
151 ružová ostrá sv.
152 žltá svetlá
154 mint
154.1 modrá nezábudková
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø15 mm 340182
Priemer:
15 mm
Prievlak:
6 - 7 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Nelakované drevo
0,091 EUR
/ bal. (0 )
2,- EUR
/ bal. (20 ks)
6,50 EUR
/ bal. (100 ks)
0,045 EUR
/ bal. (0 )
0,045 EUR
/ bal. (0 )
0,045 EUR
/ bal. (0 )
45,- EUR
/ bal. (1000 ks)
20 ks (0,100 EUR / ks)
100 ks (0,065 EUR / ks)
1000 ks (0,045 EUR / ks)
20 ks (0,100 EUR / ks)
100 ks (0,065 EUR / ks)
1000 ks (0,045 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Plastové koráliky Transparent Ø6 mm 200465
-40%
Priemer:
6 mm
Prievlak:
1,5 mm
Transparentné
0,042 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,046 EUR
/ bal. (0 )
0,028 EUR
/ bal. (0 )
0,920 EUR
/ bal. (20 g)
0,560 EUR
/ bal. (20 g)
0,030 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
0,030 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
9,- EUR
/ bal. (300 g)
5,40 EUR
/ bal. (300 g)
0,027 EUR
/ bal. (0 )
0,016 EUR
/ bal. (0 )
13,50 EUR
/ bal. (500 g)
8,- EUR
/ bal. (500 g)
0,027 EUR
/ bal. (0 )
0,016 EUR
/ bal. (0 )
20 g (0,028 EUR / g)
300 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
20 g (0,028 EUR / g)
300 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
20 g (0,028 EUR / g)
300 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
20 g (0,028 EUR / g)
300 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
300 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
20 g (0,028 EUR / g)
20 g (0,028 EUR / g)
300 g (0,018 EUR / g)
500 g (0,016 EUR / g)
-- vyberte variant --
6 čierna
10 Transparent
1 MIX multikolor
12 modrá kobaltová
2 MIX multikolor
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa 10/0 - 2,3 mm lesklé 200967
Priemer:
2,3 mm
Prievlak:
0,8 mm
Transparentné
0,123 EUR
/ bal. (0 )
2,70 EUR
/ bal. (20 g)
17,60 EUR
/ bal. (200 g)
0,088 EUR
/ bal. (0 )
0,088 EUR
/ bal. (0 )
28,- EUR
/ bal. (400 g)
0,070 EUR
/ bal. (0 )
0,070 EUR
/ bal. (0 )
0,070 EUR
/ bal. (0 )
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g)
400 g (0,070 EUR / g)
-- vyberte variant --
00050 Transparent
90070 červená transparent
90090 červená karmínová transparent
20060 fialová slivka transparent
50220 zelená sv. transparent
30050 modrá královská transparent
50290 zelená tm.
02090 biela
10050 zlatá transparent
60030 modrá blankytná transparent
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Roztváracia ihla na korálky mix veľkostí v tube 6 ks 020871
Dĺžka:
4,5; 5,5; 7,5; 10; 11,5; 12,5 cm
Priemer drôtu:
0,26 mm
Sada:
6 ks
7,34 EUR
/ bal. (0 )
8,05 EUR
/ bal. (1 tuba)
15,72 EUR
/ bal. (3 tuba)
22,01 EUR
/ bal. (6 tuba)
1 tuba (8,05 EUR / tuba)
3 tuba (5,24 EUR / tuba) - F1
6 tuba (3,67 EUR / tuba) - F1
1 tuba (8,05 EUR / tuba)
3 tuba (5,24 EUR / tuba)
6 tuba (3,67 EUR / tuba)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Súprava plastových voskových korálikov v boxe 340500
Priemer:
4; 5; 6; 8; 10; 12; 14 mm
Prievlak:
1,2 - 2 mm
Rozmery boxu:
10 x 10 x 1,8 cm
Hmotnosť obsahu:
cca 28 g
Perleťový lesk
4,86 EUR
/ bal. (0 )
5,34 EUR
/ bal. (1 krab.)
17,37 EUR
/ bal. (5 krab.)
24,32 EUR
/ bal. (10 krab.)
1 krab. (5,34 EUR / krab.)
5 krab. (3,47 EUR / krab.) - F1
10 krab. (2,43 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,34 EUR / krab.)
5 krab. (3,47 EUR / krab.) - F1
10 krab. (2,43 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,34 EUR / krab.)
5 krab. (3,47 EUR / krab.) - F1
10 krab. (2,43 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,34 EUR / krab.)
5 krab. (3,47 EUR / krab.) - F1
10 krab. (2,43 EUR / krab.) - F1
5 krab. (3,47 EUR / krab.) - F1
10 krab. (2,43 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,34 EUR / krab.)
5 krab. (3,47 EUR / krab.)
10 krab. (2,43 EUR / krab.)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela
2 perlová
4 ružová svetlá
9 zelená
bal.
Do košíka
Rokajl 8/0 - 3 mm s prieťahom, žiarivé farby 340239
Priemer:
3 mm
Prievlak:
1 mm
Transparentné
S prieťahom
Žiarivé farby
0,029 EUR
/ bal. (0 )
1,60 EUR
/ bal. (50 g)
0,021 EUR
/ bal. (0 )
9,45 EUR
/ bal. (450 g)
20,25 EUR
/ bal. (1350 g)
50 g (0,032 EUR / g)
450 g (0,021 EUR / g)
1350 g (0,015 EUR / g) - F1
1350 g (0,015 EUR / g) - F1
50 g (0,032 EUR / g)
450 g (0,021 EUR / g)
1350 g (0,015 EUR / g) - F1
50 g (0,032 EUR / g)
450 g (0,021 EUR / g)
1350 g (0,015 EUR / g) - F1
50 g (0,032 EUR / g)
450 g (0,021 EUR / g)
1350 g (0,015 EUR / g)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
2203 pink
2216 modrá
2225 červená tmavá
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø16 mm 340221
Priemer:
16 mm
Prievlak:
4,5 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,073 EUR
/ bal. (0 )
4,- EUR
/ bal. (50 ks)
10,40 EUR
/ bal. (200 ks)
18,- EUR
/ bal. (500 ks)
28,80 EUR
/ bal. (800 ks)
0,036 EUR
/ bal. (0 )
50 ks (0,080 EUR / ks)
200 ks (0,052 EUR / ks) - F1
500 ks (0,036 EUR / ks) - F1
50 ks (0,080 EUR / ks)
200 ks (0,052 EUR / ks)
500 ks (0,036 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø25 mm 340173
-10%
Priemer:
25 mm
Prievlak:
7,5 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Nelakované drevo
0,188 EUR
/ bal. (0 )
0,169 EUR
/ bal. (0 )
2,06 EUR
/ bal. (10 ks)
1,85 EUR
/ bal. (10 ks)
0,134 EUR
/ bal. (0 )
0,121 EUR
/ bal. (0 )
13,40 EUR
/ bal. (100 ks)
12,10 EUR
/ bal. (100 ks)
0,121 EUR
/ bal. (0 )
0,084 EUR
/ bal. (0 )
27,83 EUR
/ bal. (230 ks)
19,32 EUR
/ bal. (230 ks)
0,121 EUR
/ bal. (0 )
0,084 EUR
/ bal. (0 )
0,121 EUR
/ bal. (0 )
0,084 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,185 EUR / ks)
100 ks (0,121 EUR / ks) - F1
230 ks (0,084 EUR / ks)
10 ks (0,185 EUR / ks)
100 ks (0,121 EUR / ks)
230 ks (0,084 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Perlová reťaz Ø6 mm 900381
Priemer:
6 mm
Návin:
3.0 m, 25.0 m
0,742 EUR
/ bal. (0 )
2,44 EUR
/ bal. (3 m)
6,36 EUR
/ bal. (12 m)
9,28 EUR
/ bal. (25 m)
0,371 EUR
/ bal. (0 )
3 m (0,814 EUR / m)
12 m (0,530 EUR / m) - F1
25 m (0,371 EUR / m)
3 m (0,814 EUR / m)
12 m (0,530 EUR / m) - F1
25 m (0,371 EUR / m)
3 m (0,814 EUR / m)
12 m (0,530 EUR / m) - F1
25 m (0,371 EUR / m)
12 m (0,530 EUR / m) - F1
3 m (0,814 EUR / m)
12 m (0,530 EUR / m)
25 m (0,371 EUR / m)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela perlová
2 strieborná
3 zlatá
bal.
Do košíka
Roztváracia ihla na koráliky 100 mm 020775
Dĺžka:
100 mm
Priemer drôtu:
0,5 mm
1,34 EUR
/ bal. (0 )
2,06 EUR
/ bal. (1 ks)
10,28 EUR
/ bal. (5 ks)
26,76 EUR
/ bal. (20 ks)
1,34 EUR
/ bal. (0 )
46,85 EUR
/ bal. (50 ks)
0,937 EUR
/ bal. (0 )
0,937 EUR
/ bal. (0 )
5 ks (2,06 EUR / ks)
20 ks (1,34 EUR / ks) - F1
50 ks (0,937 EUR / ks) - F1
5 ks (2,06 EUR / ks)
20 ks (1,34 EUR / ks)
50 ks (0,937 EUR / ks)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Plastové voskové korálky / perly Glance Metalic Ø6 mm 200789
-20%
Priemer:
6 mm
Prievlak:
1,8 mm
Reálne balenie:
20; 500 g
Metalický lesk
0,070 EUR
/ bal. (0 )
0,056 EUR
/ bal. (0 )
0,077 EUR
/ bal. (0 )
0,062 EUR
/ bal. (0 )
1,54 EUR
/ bal. (20 g)
1,24 EUR
/ bal. (20 g)
5,- EUR
/ bal. (100 g)
4,- EUR
/ bal. (100 g)
0,050 EUR
/ bal. (0 )
0,040 EUR
/ bal. (0 )
20,- EUR
/ bal. (500 g)
18,- EUR
/ bal. (500 g)
0,040 EUR
/ bal. (0 )
0,036 EUR
/ bal. (0 )
20 g (0,062 EUR / g)
100 g (0,040 EUR / g) - F1
500 g (0,036 EUR / g)
20 g (0,062 EUR / g)
100 g (0,040 EUR / g) - F1
500 g (0,036 EUR / g)
20 g (0,062 EUR / g)
100 g (0,040 EUR / g) - F1
500 g (0,036 EUR / g)
100 g (0,040 EUR / g) - F1
20 g (0,062 EUR / g)
100 g (0,040 EUR / g)
500 g (0,036 EUR / g)
-- vyberte variant --
1 zlatá svetlá
2 strieborná tmavá
4 strieborná
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Plastové korálky lístočky mix 9x14 mm 230486
Rozmery:
9 x 14 mm
Transparentné
0,058 EUR
/ bal. (0 )
0,063 EUR
/ bal. (0 )
3,15 EUR
/ bal. (50 g)
0,063 EUR
/ bal. (0 )
0,041 EUR
/ bal. (0 )
0,041 EUR
/ bal. (0 )
8,20 EUR
/ bal. (200 g)
14,50 EUR
/ bal. (500 g)
50 g (0,063 EUR / g)
200 g (0,041 EUR / g) - F1
500 g (0,029 EUR / g)
50 g (0,063 EUR / g)
200 g (0,041 EUR / g) - F1
500 g (0,029 EUR / g)
50 g (0,063 EUR / g)
200 g (0,041 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g)
-- vyberte variant --
oranžová mix
zelená mix
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø10 mm 340219
Priemer:
10 mm
Prievlak:
3 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,074 EUR
/ bal. (0 )
1,62 EUR
/ bal. (20 g)
5,30 EUR
/ bal. (100 g)
37,- EUR
/ bal. (1000 g)
20 g (0,081 EUR / g)
100 g (0,053 EUR / g) - F1
1000 g (0,037 EUR / g) - F1
20 g (0,081 EUR / g)
100 g (0,053 EUR / g)
1000 g (0,037 EUR / g)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa 10/0 - 2,3 mm 200968
Priemer:
2,3 mm
Prievlak:
0,8 mm
Nepriehľadný
0,101 EUR
/ bal. (0 )
2,22 EUR
/ bal. (20 g)
14,40 EUR
/ bal. (200 g)
0,072 EUR
/ bal. (0 )
0,072 EUR
/ bal. (0 )
23,20 EUR
/ bal. (400 g)
0,058 EUR
/ bal. (0 )
0,058 EUR
/ bal. (0 )
0,058 EUR
/ bal. (0 )
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g)
400 g (0,058 EUR / g)
-- vyberte variant --
03050 biela
93170 červená
93190 červená tm.
63050 modrá blankytná
33020 modrá chrpová svetlá
23980 čierna
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Sklenená fľaštička s korkom 20x60 mm 780771
Priemer:
20 mm
Výška:
63 mm
Objem:
13 ml
0,354 EUR
/ bal. (0 )
2,72 EUR
/ bal. (5 fľaštička)
7,08 EUR
/ bal. (20 fľaštička)
49,60 EUR
/ bal. (200 fľaštička)
0,248 EUR
/ bal. (0 )
0,248 EUR
/ bal. (0 )
0,248 EUR
/ bal. (0 )
496,- EUR
/ bal. (2000 fľaštička)
0,248 EUR
/ bal. (0 )
20 fľaštička (0,354 EUR / fľaštička)
200 fľaštička (0,248 EUR / fľaštička) - F1
2000 fľaštička (0,248 EUR / fľaštička)
20 fľaštička (0,354 EUR / fľaštička)
200 fľaštička (0,248 EUR / fľaštička)
2000 fľaštička (0,248 EUR / fľaštička)
-- vyberte variant --
Transparent
bal.
Do košíka
Plastové korálky zvonček / sukienka 7x12 mm 340226
-30%
Priemer:
12 mm
Výška:
7 mm
Prievlak:
1 mm
Transparentné
0,061 EUR
/ bal. (0 )
0,043 EUR
/ bal. (0 )
1,34 EUR
/ bal. (20 g)
0,940 EUR
/ bal. (20 g)
4,40 EUR
/ bal. (100 g)
3,10 EUR
/ bal. (100 g)
17,50 EUR
/ bal. (500 g)
12,- EUR
/ bal. (500 g)
20 g (0,047 EUR / g)
100 g (0,031 EUR / g) - F1
500 g (0,024 EUR / g) - F1
20 g (0,047 EUR / g)
100 g (0,031 EUR / g) - F1
500 g (0,024 EUR / g) - F1
100 g (0,031 EUR / g) - F1
500 g (0,024 EUR / g) - F1
20 g (0,047 EUR / g)
100 g (0,031 EUR / g)
500 g (0,024 EUR / g)
-- vyberte variant --
mix č. 2
mix náhodných variant
5 Transparent
bal.
Do košíka
Súprava rokajl a flitre v plastovom boxe 340394
Rozmery boxu:
10 x 11 x 1,8 cm
Priemer:
2,3; 6,5 mm
6,18 EUR
/ bal. (0 )
4,82 EUR
/ bal. (1 sada)
10,48 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix náhodný
1 mix
2 čierno-bielo-šedá
3 mix farieb multikolor
4 modrá svetlá
5 ružová
6 čierno-bielo-šedá modrá
bal.
Do košíka
Guma / gumička plochá farebná šírka 1 mm 440545
-20%
Šírka:
1 mm
Návin:
8 - 10 m
Pružná
0,979 EUR
/ bal. (0 )
0,784 EUR
/ bal. (0 )
1,08 EUR
/ bal. (1 ks)
0,860 EUR
/ bal. (1 ks)
1,08 EUR
/ bal. (0 )
0,860 EUR
/ bal. (0 )
0,700 EUR
/ bal. (0 )
0,560 EUR
/ bal. (0 )
3,50 EUR
/ bal. (5 ks)
2,80 EUR
/ bal. (5 ks)
14,- EUR
/ bal. (25 ks)
11,20 EUR
/ bal. (25 ks)
0,560 EUR
/ bal. (0 )
0,448 EUR
/ bal. (0 )
0,560 EUR
/ bal. (0 )
0,448 EUR
/ bal. (0 )
0,560 EUR
/ bal. (0 )
0,448 EUR
/ bal. (0 )
0,560 EUR
/ bal. (0 )
0,448 EUR
/ bal. (0 )
25 ks (0,448 EUR / ks)
5 ks (0,560 EUR / ks)
25 ks (0,448 EUR / ks)
-- vyberte variant --
(1) mix
bal.
Do košíka
Perlová reťaz Ø4 mm 310194
-10%
Priemer:
4 mm
Návin:
24.0 m, 25.0 m
0,597 EUR
/ bal. (0 )
1,02 EUR
/ bal. (1 m)
0,918 EUR
/ bal. (1 m)
15,94 EUR
/ bal. (24 m)
14,33 EUR
/ bal. (24 m)
16,60 EUR
/ bal. (25 m)
14,93 EUR
/ bal. (25 m)
0,465 EUR
/ bal. (0 )
0,418 EUR
/ bal. (0 )
33,48 EUR
/ bal. (72 m)
30,10 EUR
/ bal. (72 m)
34,88 EUR
/ bal. (75 m)
31,35 EUR
/ bal. (75 m)
24 m (0,597 EUR / m)
72 m (0,418 EUR / m) - F1
24 m (0,597 EUR / m)
72 m (0,418 EUR / m)
75 m (0,418 EUR / m)
-- vyberte variant --
2 strieborná
bal.
Do košíka
Čakajte prosím, stránka sa načítáva...
Zobrazené
1 -
48
z
152
Na stránke:
12
24
48
96
1
2
3
4
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.