Jazyk / Mena
Hlavná ponuka
Prihlásiť
Inšpirácia
Návody
Darčekové poukazy
Kontakty
Dôležité informácie
Obchodné podmienky
Doprava a platba
Často dávané otázky
Reklamácia a odstúpenie od kúpnej zmluvy
Vernostný program
Vytvoriť užívateľský účet
Prihlásiť
Prihlásiť
Prihlásenie
E- mail:
Heslo:
Poslat dočasné heslo
Trvale prihlásiť
Vytvoriť užívateľský účet
… už 36 rokov s Vami
Zákaznícka linka
(+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00
Napište nám
SK
CZ
PL
EN
HU
DE
SK
IT
ES
FR
RO
HR
BG
GR
EUR
CZK
(Kč)
PLN
(zł)
EUR
(€)
HUF
(Ft)
USD
($)
GBP
(£)
RON
(lei)
Cena:
Položiek:
0,- EUR
0
» Zobraziť košík
Kategórie
Kategórie
Textilná galantéria
Brzdičky a koncovky
Bytový a kuchynský textil
Čipky a madeiry
Domácnosť
Fixačné materiály, vlizelíny, výplne a výstuhy
Flitre, glitre
Gombíky a zapínanie
Gumy
Ihly
Keprovky a tech. stuhy
Košíky a kazety
Kovová galantéria
Krajčírske potreby
Krstné a smútočné doplnky
Lampasy a paspulky
Lemovky, krojovky a paspulky
Lisy, pistóny, priebojníky, výsečníky a kliešte
Modistické potreby
Náplety a manžety
Nažehľovacie kamienky - hotfix
Nažehlovačky, nášivky, záplaty a reflexné prvky
Nite
Nožnice a nožiarsky tovar
Odevné, opaskové, laclové spony a prievlaky
Ozdoby kovové na odevy, obuv a doplnky
Ozdoby na odevy, obuv a doplnky
Plastová galantéria
Pletenie a háčkovanie
Polotovary k výrobe kabeliek a tašiek
Polotovary na plavky a spodnú bielizeň
Polotovary na tvorbu postavičiek a zvieratiek
Popruhy
Prámiky, hadovky, borty a boa
Pre miláčikov
Strapce
Stuhy
Suché zipsy
Šikmé prúžky
Šitíčka
Šnúry, povrázky a tkaničky
Špendlíky
Vreckovky
Vybavenie predajní pre galantériu
Výrobky zo šijacej dielne Stoklasa
Vyšívanie
Záclonová galantéria
Zdrhovadlá-zipsy
Zvyškový výpredaj
Látky
Bavlnené látky - plátna
Bavlnené vaflové piké a vaflovina
Čipky, madeiry a strapce
Dekoračné látky Loneta
Fleece, kožušina
Juta, imitácia juty, filc, prateľný papier
Kočíkovina a obrusovina
Ľanové látky a imitácia ľanu
Látky s flitrami a kamienkami
Látky v nadštandardnej šírke
Minky, plyšové látky a zamat
Odevné prírodné látky
Plienkovina, mušelín, flanel, krep a froté
Podšívky, sieťoviny, trikotín a krinolíny
Satén a bavlnený satén
Semiš, koženka, poťahové látky
Softshell, šuštiakovina, riflovina, microfiber
Šatovky, kostýmovky, tvíd
Šifón, žoržet, organza
Technické tkaniny, neoprén, protišmyk a fólie
Teplákovina a svetrovina
Tyl a francúzsky závoj
Úplety a plavkovina
Vianočné látky
Zatemňovacie látky a záclony
Tvorenie a aranžovanie
Anjeli
Brmbolce a chlpaté drôtiky
Darčekové vrecúška, tašky a krabice
Dekoračná organza, tyl, satén, taft a juta
Dekoračné ozdoby
Fimo, betón a krištálová živica
Foamiran a moosgummi
Kovová, drevená a sklenená dekorácia
Kreatívne sady a hranie s deťmi
Kvety, kytice, rastliny, plody
Macramé
Oči, ňufáky, hlavičky a hrkálky
Ostatné dekorácie
Párty, narodeniny a karneval
Patchwork
Perie
Plstenie
Polotovary drevené
Polotovary na lapače snov a zvonkohry
Polotovary papierové
Polotovary textilné
Polystyrénové polotovary
Pomôcky, náradie, polotovary a formy
Potreby pre aranžovanie
Scrapbooking a quilling
Svadobná dekorácia
Sviečky, svietniky, bodce a anjelské zvonenie
Školské potreby
Veľkonočné a jarné dekorácie
Vence
Vianočná tvorba
Vianočné dekorácie
Zdobenie dekorácií
Zdobenie textilu
Zvončeky a rolničky z kovu
Korálky a komponenty
Bižutérne komponenty a polotovary
Drevené koráliky
Koráliky rokajl PRECIOSA - ČESKÝ VÝROBOK
Koráliky sklenené
Minerálové a perleťové koráliky
Perlové korálky
Plastové korálky
Porcelánové a kovové korálky
Veľkoprievlakové koráliky
Sady koráliek
Kabošony a brúsené kamienky
Bižutérne drôty a drôtené šablóny
Náradie a potreby
Návlekový material
Bižutéria
Darčekové poukazy
Brošne
Darčekové balenie
Detská a dievčenská bižutéria
Náhrdelníky
Náramky a prstene
Náušnice
Ozdoby a prívesky na kabelky, kufre a kľúče
Ozdoby do vlasov
Pánske šperky
Prievlaky na šatky
Prívesky samostatné
Ružence a prívesky s náboženskou tematikou
Svadobná bižutéria
Šperkovnice
Vybavenie predajní
Módne doplnky
Čiapky a čelenky
Dáždniky a pláštenky
Detské a dievčenské tašky, vaky, batohy
Klobúky, fascinátory a boa
Módne tašky, kabelky a batohy
Nákupné tašky, sieťovky
Peňaženky a manikúry
Podväzky
Ponožky, pančucháče a domáca obuv
Puzdrá na okuliare, kozmetické tašky a masky na spanie
Rukavice
Šatky, šály, nákrčníky a plédy
Školské peračníky, vrecká na prezúvky a vaky
Traky a opasky
Viazanky, motýliky, spony a manžetové gombíky
Vreckovky
Zrkadlá
Obaly a vybavenie
Krabice a krabičky
Tašky, sáčky a papiere
Vybavenie predajne
Farebná jeseň
Doma v teple
Halloween
Hrejivé pletenie a hačkovanie
Jesenná móda
Jesenné dekorácie
Keď zaprší
Látkové vreckovky
Plstená tvorba
Sviečky a ich výroba
Zabavte sa šitím
Zviditeľnite sa
Špeciálna ponuka
Novinky
Nové farby
Zlacnili sme
Bestsellery [
nové
]
Od poslednej návštevy
Po prihlásení sa tu uvidíte novinky od Vašej poslednej návštevy. Nový tovar, zľavy, inšpiráciu.
Kategórie
Textilná galantéria
Látky
Tvorenie a aranžovanie
Anjeli
Brmbolce a chlpaté drôtiky
Darčekové vrecúška, tašky a krabice
Dekoračná organza, tyl, satén, taft a juta
Dekoračné ozdoby
Fimo, betón a krištálová živica
Foamiran a moosgummi
Kovová, drevená a sklenená dekorácia
Kreatívne sady a hranie s deťmi
Kvety, kytice, rastliny, plody
Macramé
Oči, ňufáky, hlavičky a hrkálky
Ostatné dekorácie
Párty, narodeniny a karneval
Patchwork
Perie
Plstenie
Polotovary drevené
Polotovary na lapače snov a zvonkohry
Polotovary papierové
Polotovary textilné
Polystyrénové polotovary
Pomôcky, náradie, polotovary a formy
Potreby pre aranžovanie
Scrapbooking a quilling
Svadobná dekorácia
Sviečky, svietniky, bodce a anjelské zvonenie
Školské potreby
Veľkonočné a jarné dekorácie
Vence
Vianočná tvorba
Vianočné dekorácie
Zdobenie dekorácií
Zdobenie textilu
Zvončeky a rolničky z kovu
rolničky a zvončeky z kovu
Zlacnili sme (10)
Korálky a komponenty
Bižutéria
Módne doplnky
Obaly a vybavenie
Farebná jeseň
Tipy pre Vás
Nožnice PIN
Oktoberfest
Tanečná sezóna
YKK zipsy
Zvieracie vzory
Zobraziť ďalšie skupiny »
Tvorenie a aranžovanie
Zvončeky a rolničky z kovu
Rolničky a zvončeky z kovu
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk
Rolničky a zvončeky z kovu
Filtrovať a zoradiť
TIP: Zobrazte si tovar
podľa farieb, výtvarných techník, zloženia
a pod.
✔
Základný
✔
Techniky
✔
Zloženie
✔
Pôvod tovaru
✔
Značka
✔
Štýl
✔
Veľkosti prsteńov
✔
Vhodná na veľkosť A5
✔
Tvar
✔
Druhy náušníc
✔
Veľkosť tašky
✔
Typ zipsu
✔
Typ zipsu (jazdca)
✔
Veľkosť jazdca
✔
Závit
✔
Použitie
✔
Materiál
✔
Ostatné
Techniky
aranžovanie na party a oslavy (3)
balenie darčekov (1)
floristika (22)
jesenné aranžovanie (3)
navliekanie (11)
Scrapbooking (2)
šperkárstvo (2)
tvorba pre zvieracích mazlíčkov (2)
tvorba vencov (8)
vianočné aranžovanie (40)
výroba dekorácií (28)
zdobenie obuvi (2)
zdobenie odevov (2)
Pôvod tovaru
Ostatné
Značka
Štýl
Folklór (2)
Halloween (3)
Hygge (1)
Škandinávsky (1)
Vidiecky (4)
Vintage (4)
Veľkosti prsteńov
Vhodná na veľkosť A5
Tvar
Druhy náušníc
Veľkosť tašky
Typ zipsu
Typ zipsu (jazdca)
Veľkosť jazdca
Závit
Použitie
Materiál
Ostatné
Dekoračné (29)
Lesklá (2)
Lesklé (15)
Lesklý (2)
Matné (6)
Matný lesk (1)
Môžete prať (2)
Zvonivé (20)
Rozmery
Prievlak:
2 - 2.2
Priemer:
1 - 11
Farby
Nevybratá:
Farby kovov
strieborná
zlatá
staromedená
medená
staromosadz
platina
čierna
Ostatné
len zľavy a výpredaje (10)
Na sklade
Bestsellery
Zaraďovanie:
-- vyberte --
Názov
Cena / jednotka
Dátum pridania
Zľava
Podľa obľúbenosti
↓
↑
Zloženie
hliník (1)
juta (4)
kov (40)
lurex (3)
magnetický kov (1)
mosadz (5)
nemagnetický kov - dá sa prať (2)
penová guma (2)
plast (2)
polyester (3)
Zobraziť (49)
Zobrazené
1 -
48
z
49
1
2
Tovar bol pridaný do košíka
Zobraziť košík
Kovové rolničky Ø35 mm, 40 mm 900298
Priemer:
č. 1: 35 mm
Priemer:
č. 2: 40 mm
Priemer:
č. 3: 35 mm
Priemer:
č. 4: 40 mm
Dekoračné
0,589 EUR
/ bal. (0 )
5,89 EUR
/ bal. (10 ks)
16,48 EUR
/ bal. (40 ks)
10 ks (0,589 EUR / ks)
40 ks (0,412 EUR / ks) - F1
10 ks (0,589 EUR / ks)
40 ks (0,412 EUR / ks) - F1
10 ks (0,589 EUR / ks)
40 ks (0,412 EUR / ks) - F1
10 ks (0,589 EUR / ks)
40 ks (0,412 EUR / ks) - F1
40 ks (0,412 EUR / ks) - F1
10 ks (0,589 EUR / ks)
40 ks (0,412 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 Ø35 mm biela
2 Ø40 mm biela
3 (Ø35 mm) červená
4 (Ø40 mm) červená
bal.
Do košíka
Kovové zvončeky na zavesenie 900316
Rozmery:
cca 70 x 70 mm
Dekoračné
2,06 EUR
/ bal. (0 )
2,26 EUR
/ bal. (1 ks)
5,89 EUR
/ bal. (4 ks)
1,03 EUR
/ bal. (0 )
20,62 EUR
/ bal. (20 ks)
25,78 EUR
/ bal. (25 ks)
1 ks (2,26 EUR / ks)
4 ks (1,47 EUR / ks) - F1
20 ks (1,03 EUR / ks) - F1
1 ks (2,26 EUR / ks)
4 ks (1,47 EUR / ks) - F1
20 ks (1,03 EUR / ks) - F1
1 ks (2,26 EUR / ks)
4 ks (1,47 EUR / ks) - F1
20 ks (1,03 EUR / ks) - F1
4 ks (1,47 EUR / ks) - F1
20 ks (1,03 EUR / ks) - F1
1 ks (2,26 EUR / ks)
4 ks (1,47 EUR / ks)
20 ks (1,03 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela
2 červená
NEW 3 zlatá
bal.
Do košíka
Kovový zvonček Ø65 mm 900297
Priemer:
65 mm
Výška:
60 mm
Zvonivé
2,06 EUR
/ bal. (0 )
2,26 EUR
/ bal. (1 ks)
5,89 EUR
/ bal. (4 ks)
20,62 EUR
/ bal. (20 ks)
51,55 EUR
/ bal. (50 ks)
1 ks (2,26 EUR / ks)
4 ks (1,47 EUR / ks) - F1
20 ks (1,03 EUR / ks) - F1
1 ks (2,26 EUR / ks)
4 ks (1,47 EUR / ks)
20 ks (1,03 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 červená
bal.
Do košíka
Kovový zvonček, rolnička na zavesenie 900296
Priemer:
č. 1 a 2: 48 mm
Priemer:
č. 3 a 4: 40 mm
Priemer:
č. 5 a 6: 50 mm
Priemer:
č. 7 a 8: 38 mm
Dekoračné
2,06 EUR
/ bal. (0 )
2,26 EUR
/ bal. (1 ks)
1,47 EUR
/ bal. (0 )
5,89 EUR
/ bal. (4 ks)
1,03 EUR
/ bal. (0 )
20,62 EUR
/ bal. (20 ks)
25,78 EUR
/ bal. (25 ks)
1,03 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (2,26 EUR / ks)
4 ks (1,47 EUR / ks) - F1
20 ks (1,03 EUR / ks) - F1
1 ks (2,26 EUR / ks)
4 ks (1,47 EUR / ks) - F1
20 ks (1,03 EUR / ks) - F1
1 ks (2,26 EUR / ks)
4 ks (1,47 EUR / ks) - F1
20 ks (1,03 EUR / ks) - F1
1 ks (2,26 EUR / ks)
4 ks (1,47 EUR / ks) - F1
20 ks (1,03 EUR / ks) - F1
1 ks (2,26 EUR / ks)
4 ks (1,47 EUR / ks) - F1
20 ks (1,03 EUR / ks) - F1
1 ks (2,26 EUR / ks)
4 ks (1,47 EUR / ks)
20 ks (1,03 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (Ø48 mm) biela
2 (Ø48 mm) červená
5 (Ø50 mm) biela
6 (Ø50 mm) červená
NEW 9 (Ø50 mm) zlatá
bal.
Do košíka
Rolnička s karabínkou Ø13 mm 900321
Priemer:
13 mm
Celková dĺžka:
34 mm
Dekoračné
Lesklá
0,294 EUR
/ bal. (0 )
5,88 EUR
/ bal. (20 ks)
20,60 EUR
/ bal. (100 ks)
206,- EUR
/ bal. (1000 ks)
20 ks (0,294 EUR / ks)
100 ks (0,206 EUR / ks) - F1
20 ks (0,294 EUR / ks)
100 ks (0,206 EUR / ks) - F1
20 ks (0,294 EUR / ks)
100 ks (0,206 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Rolnička s krúžkom Ø15 mm 900322
Priemer:
15 mm
Priemer krúžka:
16 mm
Dekoračné
Lesklá
0,305 EUR
/ bal. (0 )
6,10 EUR
/ bal. (20 ks)
21,40 EUR
/ bal. (100 ks)
107,- EUR
/ bal. (500 ks)
20 ks (0,305 EUR / ks)
100 ks (0,214 EUR / ks) - F1
100 ks (0,214 EUR / ks) - F1
20 ks (0,305 EUR / ks)
100 ks (0,214 EUR / ks) - F1
20 ks (0,305 EUR / ks)
100 ks (0,214 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
2 zlatá
NEW 4 zelená
bal.
Do košíka
Rolnička tekvica halloween Ø24 mm 930086
-55%
Priemer:
24 mm
Dekoračné
0,495 EUR
/ bal. (0 )
0,223 EUR
/ bal. (0 )
1,09 EUR
/ bal. (2 ks)
0,488 EUR
/ bal. (2 ks)
3,53 EUR
/ bal. (10 ks)
1,59 EUR
/ bal. (10 ks)
15,90 EUR
/ bal. (50 ks)
7,15 EUR
/ bal. (50 ks)
127,20 EUR
/ bal. (400 ks)
57,20 EUR
/ bal. (400 ks)
400 ks (0,143 EUR / ks)
400 ks (0,143 EUR / ks)
400 ks (0,143 EUR / ks)
2 ks (0,244 EUR / ks)
10 ks (0,159 EUR / ks)
50 ks (0,143 EUR / ks) - F1
2 ks (0,244 EUR / ks)
10 ks (0,159 EUR / ks)
50 ks (0,143 EUR / ks)
400 ks (0,143 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela krúžok
3 fialková krúžok
4 čierna krúžok
5 oranžová
bal.
Do košíka
Rolnička tekvica halloween Ø30, 40 mm 900319
-10%
Priemer:
30; 40 mm
Dekoračné
0,541 EUR
/ bal. (0 )
0,487 EUR
/ bal. (0 )
1,19 EUR
/ bal. (2 ks)
1,07 EUR
/ bal. (2 ks)
3,86 EUR
/ bal. (10 ks)
3,48 EUR
/ bal. (10 ks)
17,40 EUR
/ bal. (50 ks)
15,65 EUR
/ bal. (50 ks)
34,80 EUR
/ bal. (100 ks)
31,30 EUR
/ bal. (100 ks)
69,60 EUR
/ bal. (200 ks)
62,60 EUR
/ bal. (200 ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
200 ks (0,313 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
200 ks (0,313 EUR / ks)
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
200 ks (0,313 EUR / ks)
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
200 ks (0,313 EUR / ks)
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
100 ks (0,313 EUR / ks)
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
100 ks (0,313 EUR / ks)
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
100 ks (0,313 EUR / ks)
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
100 ks (0,313 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks) - F1
2 ks (0,534 EUR / ks)
10 ks (0,348 EUR / ks)
50 ks (0,313 EUR / ks)
100 ks (0,313 EUR / ks)
200 ks (0,313 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (Ø30 mm) oranžová
2 (Ø30 mm) čierna
3 (Ø30 mm) biela
4 (Ø30 mm) fialová
5 (Ø40 mm) biela
6 (Ø40 mm) oranžová
7 (Ø40 mm) fialová
8 (Ø40 mm) čierna
bal.
Do košíka
Rolničky filigránové Ø18 mm, Ø26 mm 800022
Priemer:
18; 26 mm
Prievlak:
1,5; 2 mm
Zvonivé
1,04 EUR
/ bal. (0 )
2,28 EUR
/ bal. (2 ks)
7,42 EUR
/ bal. (10 ks)
25,95 EUR
/ bal. (50 ks)
0,519 EUR
/ bal. (0 )
0,519 EUR
/ bal. (0 )
2 ks (1,14 EUR / ks)
10 ks (0,742 EUR / ks) - F1
50 ks (0,519 EUR / ks) - F1
2 ks (1,14 EUR / ks)
10 ks (0,742 EUR / ks) - F1
50 ks (0,519 EUR / ks) - F1
2 ks (1,14 EUR / ks)
10 ks (0,742 EUR / ks) - F1
50 ks (0,519 EUR / ks) - F1
2 ks (1,14 EUR / ks)
10 ks (0,742 EUR / ks) - F1
50 ks (0,519 EUR / ks) - F1
2 ks (1,14 EUR / ks)
10 ks (0,742 EUR / ks) - F1
50 ks (0,519 EUR / ks) - F1
2 ks (1,14 EUR / ks)
10 ks (0,742 EUR / ks) - F1
50 ks (0,519 EUR / ks) - F1
2 ks (1,14 EUR / ks)
10 ks (0,742 EUR / ks) - F1
50 ks (0,519 EUR / ks) - F1
10 ks (0,742 EUR / ks) - F1
50 ks (0,519 EUR / ks) - F1
2 ks (1,14 EUR / ks)
10 ks (0,742 EUR / ks)
50 ks (0,519 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (Ø18 mm) strieborná
2 (Ø18 mm) strieborná tmavá
3 (Ø18 mm) zlatá
4 (Ø18 mm) zlatá tmavá
5 (Ø26 mm) strieborná
7 (Ø26 mm) zlatá
8 (Ø26 mm) zlatá tmavá
bal.
Do košíka
Rolničky halloween 930085
Priemer:
cca 17 - 19 mm
Dekoračné
1,40 EUR
/ bal. (0 )
3,08 EUR
/ bal. (2 ks)
10,01 EUR
/ bal. (10 ks)
35,05 EUR
/ bal. (50 ks)
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela
2 oranžová
3 mint
4 čierna
bal.
Do košíka
Rolničky jahoda Ø17 mm 930634
Priemer:
17 mm
Dekoračné
Lesklé
1,40 EUR
/ bal. (0 )
3,08 EUR
/ bal. (2 ks)
10,01 EUR
/ bal. (10 ks)
35,05 EUR
/ bal. (50 ks)
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks)
-- vyberte variant --
červená
bal.
Do košíka
Rolničky metalické Ø12 mm 800027
Priemer:
12 mm
Prievlak:
2 mm
Dekoračné
0,181 EUR
/ bal. (0 )
1,99 EUR
/ bal. (10 ks)
6,50 EUR
/ bal. (50 ks)
18,20 EUR
/ bal. (200 ks)
91,- EUR
/ bal. (1000 ks)
10 ks (0,199 EUR / ks)
50 ks (0,130 EUR / ks)
200 ks (0,091 EUR / ks) - F1
10 ks (0,199 EUR / ks)
50 ks (0,130 EUR / ks)
200 ks (0,091 EUR / ks) - F1
50 ks (0,130 EUR / ks)
200 ks (0,091 EUR / ks) - F1
10 ks (0,199 EUR / ks)
50 ks (0,130 EUR / ks)
10 ks (0,199 EUR / ks)
50 ks (0,130 EUR / ks)
200 ks (0,091 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
2 zlatá
4 multikolor
5 červená
bal.
Do košíka
Rolničky mosadzné filigránové Ø12 mm, Ø15 mm 900323
-30%
Priemer:
č. 1: 12 mm
Priemer:
č. 2: 15 mm
Hmotnosť:
3 g
Dekoračné
0,842 EUR
/ bal. (0 )
0,589 EUR
/ bal. (0 )
1,85 EUR
/ bal. (2 ks)
1,29 EUR
/ bal. (2 ks)
6,01 EUR
/ bal. (10 ks)
4,21 EUR
/ bal. (10 ks)
27,05 EUR
/ bal. (50 ks)
18,95 EUR
/ bal. (50 ks)
270,50 EUR
/ bal. (500 ks)
189,50 EUR
/ bal. (500 ks)
601,- EUR
/ bal. (1000 ks)
421,- EUR
/ bal. (1000 ks)
2 ks (0,647 EUR / ks)
10 ks (0,421 EUR / ks)
50 ks (0,379 EUR / ks) - F1
10 ks (0,421 EUR / ks)
50 ks (0,379 EUR / ks) - F1
2 ks (0,647 EUR / ks)
10 ks (0,421 EUR / ks)
50 ks (0,379 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (Ø12 mm) zlatá
2 (Ø15 mm) zlatá
bal.
Do košíka
Rolničky mosadzné s krásnym zvukom 13x17 mm 900324
Šírka:
17 mm
Výška:
22 mm
Hrúbka:
13 mm
Hmotnosť:
5 g
Zvonivé
1,23 EUR
/ bal. (0 )
2,70 EUR
/ bal. (2 ks)
8,77 EUR
/ bal. (10 ks)
30,70 EUR
/ bal. (50 ks)
0,614 EUR
/ bal. (0 )
2 ks (1,35 EUR / ks)
10 ks (0,877 EUR / ks)
50 ks (0,614 EUR / ks) - F1
2 ks (1,35 EUR / ks)
10 ks (0,877 EUR / ks)
50 ks (0,614 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mosadz
bal.
Do košíka
Rolničky Ø15 mm 880791
-30%
Priemer:
15 mm
Prievlak:
4 mm
Balenie:
20 ks
Dekoračné
2,80 EUR
/ bal. (0 )
1,96 EUR
/ bal. (0 )
3,08 EUR
/ bal. (1 sáčok)
2,15 EUR
/ bal. (1 sáčok)
6,01 EUR
/ bal. (3 sáčok)
4,21 EUR
/ bal. (3 sáčok)
21,62 EUR
/ bal. (12 sáčok)
15,13 EUR
/ bal. (12 sáčok)
1 sáčok (2,15 EUR / sáčok)
3 sáčok (1,40 EUR / sáčok) - F1
12 sáčok (1,26 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (2,15 EUR / sáčok)
1 sáčok (2,15 EUR / sáčok)
3 sáčok (1,40 EUR / sáčok)
12 sáčok (1,26 EUR / sáčok)
-- vyberte variant --
1 strieborná mix
2 zlatá mix
bal.
Do košíka
Rolničky Ø18 mm, Ø22 mm 900299
Priemer:
č. 1: 18 mm
Priemer:
č. 2: 22 mm
Dekoračné
0,247 EUR
/ bal. (0 )
2,71 EUR
/ bal. (10 ks)
5,31 EUR
/ bal. (30 ks)
0,124 EUR
/ bal. (0 )
14,88 EUR
/ bal. (120 ks)
62,- EUR
/ bal. (500 ks)
124,- EUR
/ bal. (1000 ks)
10 ks (0,271 EUR / ks)
30 ks (0,177 EUR / ks) - F1
120 ks (0,124 EUR / ks) - F1
10 ks (0,271 EUR / ks)
30 ks (0,177 EUR / ks)
120 ks (0,124 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (Ø18 mm) mix
bal.
Do košíka
Rolničky Ø24 mm, 30 mm 930633
-10%
Priemer:
24; 30 mm
Dekoračné
Matné
0,367 EUR
/ bal. (0 )
0,330 EUR
/ bal. (0 )
2,62 EUR
/ bal. (10 ks)
2,36 EUR
/ bal. (10 ks)
9,45 EUR
/ bal. (50 ks)
18,90 EUR
/ bal. (100 ks)
37,80 EUR
/ bal. (200 ks)
10 ks (0,236 EUR / ks)
50 ks (0,189 EUR / ks) - F1
10 ks (0,236 EUR / ks)
50 ks (0,189 EUR / ks) - F1
10 ks (0,236 EUR / ks)
50 ks (0,189 EUR / ks) - F1
10 ks (0,236 EUR / ks)
50 ks (0,189 EUR / ks) - F1
50 ks (0,189 EUR / ks) - F1
10 ks (0,236 EUR / ks)
50 ks (0,189 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (Ø24 mm) strieborná
2 (Ø24 mm) zlatá svetlá
3 (Ø30 mm) strieborná
4 (Ø30 mm) zlatá svetlá
bal.
Do košíka
Rolničky Ø25 mm v krabičke 940204
Prievlak:
25 mm
Sada:
12 ks
Zvonivé
Lesklé
Matné
2,14 EUR
/ bal. (0 )
1,67 EUR
/ bal. (1 krab.)
3,63 EUR
/ bal. (3 krab.)
1 krab. (1,67 EUR / krab.)
3 krab. (1,21 EUR / krab.) - F1
1 krab. (1,67 EUR / krab.)
3 krab. (1,21 EUR / krab.) - F1
1 krab. (1,67 EUR / krab.)
3 krab. (1,21 EUR / krab.) - F1
3 krab. (1,21 EUR / krab.) - F1
1 krab. (1,67 EUR / krab.)
3 krab. (1,21 EUR / krab.)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 strieborná lesk
2 zlatá svetlá
3 strieborná mat
bal.
Do košíka
Rolničky Ø30 mm 900320
Priemer:
30 mm
Dekoračné
Lesklé
0,371 EUR
/ bal. (0 )
2,89 EUR
/ bal. (10 ks)
23,60 EUR
/ bal. (100 ks)
10 ks (0,289 EUR / ks)
100 ks (0,236 EUR / ks) - F1
10 ks (0,289 EUR / ks)
100 ks (0,236 EUR / ks) - F1
10 ks (0,289 EUR / ks)
100 ks (0,236 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela
2 červená
bal.
Do košíka
Rolničky Ø30 mm v krabičke 930903
Priemer:
30 mm
Sada:
6 ks
Dekoračné
Lesklé
2,31 EUR
/ bal. (0 )
1,80 EUR
/ bal. (1 krab.)
3,91 EUR
/ bal. (3 krab.)
1 krab. (1,80 EUR / krab.)
3 krab. (1,30 EUR / krab.) - F1
1 krab. (1,80 EUR / krab.)
3 krab. (1,30 EUR / krab.)
-- vyberte variant --
mix
bal.
Do košíka
Rolničky snehuliak 930084
Rozmery:
15 x 27 mm
Dekoračné
1,40 EUR
/ bal. (0 )
3,08 EUR
/ bal. (2 ks)
10,01 EUR
/ bal. (10 ks)
35,05 EUR
/ bal. (50 ks)
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela červená
2 biela modrá
bal.
Do košíka
Rolničky so šnúrkou Ø40 mm v krabičke 930904
Priemer:
40 mm
Sada:
6 ks
Dekoračné
Lesklé
3,13 EUR
/ bal. (0 )
2,44 EUR
/ bal. (1 krab.)
5,31 EUR
/ bal. (3 krab.)
1 krab. (2,44 EUR / krab.)
3 krab. (1,77 EUR / krab.) - F1
1 krab. (2,44 EUR / krab.)
3 krab. (1,77 EUR / krab.)
-- vyberte variant --
mix
bal.
Do košíka
Rolničky srdce, tiger, medveď, žaba, opica 790858
Rozmery:
16 - 22 mm
Prievlak:
2 mm
Zvonivé
1,40 EUR
/ bal. (0 )
3,08 EUR
/ bal. (2 ks)
10,01 EUR
/ bal. (10 ks)
35,05 EUR
/ bal. (50 ks)
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks) - F1
2 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,701 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 červená srdce
2 žltá tyger
3 žltá medveď
4 zelená sv. žaba
5 hnedá svetlá opica
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Rolničky stromček, hviezda 930087
-15%
Priemer:
č. 1 a 2: 34 mm
Rozmery:
č. 3 a 4: 38 x 45 mm
Priemer:
č. 5 a 6: 43 mm
Dekoračné
0,927 EUR
/ bal. (0 )
0,788 EUR
/ bal. (0 )
5,09 EUR
/ bal. (5 ks)
4,33 EUR
/ bal. (5 ks)
6,62 EUR
/ bal. (10 ks)
5,63 EUR
/ bal. (10 ks)
17,88 EUR
/ bal. (30 ks)
15,21 EUR
/ bal. (30 ks)
119,20 EUR
/ bal. (200 ks)
101,40 EUR
/ bal. (200 ks)
298,- EUR
/ bal. (500 ks)
253,50 EUR
/ bal. (500 ks)
5 ks (0,865 EUR / ks)
10 ks (0,563 EUR / ks) - F1
30 ks (0,507 EUR / ks) - F1
5 ks (0,865 EUR / ks)
10 ks (0,563 EUR / ks) - F1
30 ks (0,507 EUR / ks) - F1
5 ks (0,865 EUR / ks)
10 ks (0,563 EUR / ks) - F1
30 ks (0,507 EUR / ks) - F1
5 ks (0,865 EUR / ks)
10 ks (0,563 EUR / ks) - F1
30 ks (0,507 EUR / ks) - F1
5 ks (0,865 EUR / ks)
10 ks (0,563 EUR / ks) - F1
30 ks (0,507 EUR / ks) - F1
5 ks (0,865 EUR / ks)
10 ks (0,563 EUR / ks) - F1
30 ks (0,507 EUR / ks) - F1
10 ks (0,563 EUR / ks) - F1
30 ks (0,507 EUR / ks) - F1
5 ks (0,865 EUR / ks)
10 ks (0,563 EUR / ks)
30 ks (0,507 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela hviezda
2 červená hviezda
3 biela stromček
4 zelená stromček
5 biela hviezda
6 červená hviezda
bal.
Do košíka
Venček z rolničiek Ø13 cm - mat a lesk 930915
Vonkajší priemer:
13 cm
Priemer rolničky:
2 cm
Hmotnosť:
76 g
Dekoračné
5,69 EUR
/ bal. (0 )
4,43 EUR
/ bal. (1 ks)
9,64 EUR
/ bal. (3 ks)
1 ks (4,43 EUR / ks)
3 ks (3,21 EUR / ks) - F1
1 ks (4,43 EUR / ks)
3 ks (3,21 EUR / ks)
-- vyberte variant --
zlatá
bal.
Do košíka
Venček z rolničiek Ø17 cm - mat a lesk 930916
Vonkajší priemer:
17 cm
Priemer rolničky:
2,5 cm
Hmotnosť:
111 g
Zvonivé
8,16 EUR
/ bal. (0 )
6,36 EUR
/ bal. (1 ks)
13,83 EUR
/ bal. (3 ks)
1 ks (6,36 EUR / ks)
3 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
3 ks (4,61 EUR / ks) - F1
1 ks (6,36 EUR / ks)
3 ks (4,61 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 červená
2 zlatá
bal.
Do košíka
Vianočný zvonček škriatok na zavesenie 940188
Priemer:
6,5 cm
Výška:
19 cm
Zvonivé
6,18 EUR
/ bal. (0 )
4,82 EUR
/ bal. (1 ks)
10,48 EUR
/ bal. (3 ks)
1 ks (4,82 EUR / ks)
3 ks (3,49 EUR / ks) - F1
1 ks (4,82 EUR / ks)
3 ks (3,49 EUR / ks) - F1
1 ks (4,82 EUR / ks)
3 ks (3,49 EUR / ks) - F1
3 ks (3,49 EUR / ks) - F1
1 ks (4,82 EUR / ks)
3 ks (3,49 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 béžová svetlá
2 červená
3 zelená past.sv.
bal.
Do košíka
Zvonček s lurexovou mašličkou a drôtikom Ø25 mm 940139
Priemer:
25 mm
Výška:
23 mm
Dekoračné
Matný lesk
0,338 EUR
/ bal. (0 )
3,16 EUR
/ bal. (12 ks)
6,88 EUR
/ bal. (36 ks)
12 ks (0,263 EUR / ks)
36 ks (0,191 EUR / ks) - F1
12 ks (0,263 EUR / ks)
36 ks (0,191 EUR / ks)
-- vyberte variant --
zlatá
bal.
Do košíka
Rolnička Ø6 mm 060582
Priemer:
6 mm
Prievlak:
1,5 mm
Dekoračné
Lesklé
0,078 EUR
/ bal. (0 )
1,72 EUR
/ bal. (20 ks)
5,60 EUR
/ bal. (100 ks)
0,056 EUR
/ bal. (0 )
39,- EUR
/ bal. (1000 ks)
0,039 EUR
/ bal. (0 )
0,039 EUR
/ bal. (0 )
0,039 EUR
/ bal. (0 )
20 ks (0,086 EUR / ks)
100 ks (0,056 EUR / ks) - F1
1000 ks (0,039 EUR / ks) - F1
20 ks (0,086 EUR / ks)
100 ks (0,056 EUR / ks) - F1
1000 ks (0,039 EUR / ks) - F1
20 ks (0,086 EUR / ks)
100 ks (0,056 EUR / ks)
1000 ks (0,039 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Rolničky odevné, vhodné na pranie Ø6 mm 780106
Priemer:
6 mm
Prievlak:
1,5 mm
Môžete prať
Zvonivé
Lesklé
0,082 EUR
/ bal. (0 )
1,80 EUR
/ bal. (20 ks)
5,90 EUR
/ bal. (100 ks)
5,90 EUR
/ bal. (100 ks)
20,50 EUR
/ bal. (500 ks)
0,041 EUR
/ bal. (0 )
20,50 EUR
/ bal. (500 ks)
0,041 EUR
/ bal. (0 )
0,041 EUR
/ bal. (0 )
20 ks (0,090 EUR / ks)
100 ks (0,059 EUR / ks) - F1
500 ks (0,041 EUR / ks) - F1
20 ks (0,090 EUR / ks)
100 ks (0,059 EUR / ks)
500 ks (0,041 EUR / ks) - F1
20 ks (0,090 EUR / ks)
100 ks (0,059 EUR / ks)
100 ks (0,059 EUR / ks)
500 ks (0,041 EUR / ks)
500 ks (0,041 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Rolnička Ø8 mm 060583
Priemer:
cca 8 mm
Prievlak:
2 mm
Dekoračné
Lesklé
0,107 EUR
/ bal. (0 )
1,18 EUR
/ bal. (10 ks)
7,70 EUR
/ bal. (100 ks)
0,077 EUR
/ bal. (0 )
16,20 EUR
/ bal. (300 ks)
0,054 EUR
/ bal. (0 )
0,054 EUR
/ bal. (0 )
0,054 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,118 EUR / ks)
100 ks (0,077 EUR / ks) - F1
300 ks (0,054 EUR / ks) - F1
10 ks (0,118 EUR / ks)
100 ks (0,077 EUR / ks) - F1
300 ks (0,054 EUR / ks) - F1
10 ks (0,118 EUR / ks)
100 ks (0,077 EUR / ks)
300 ks (0,054 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Rolničky odevné, vhodné na pranie Ø8 mm 780105
Priemer:
8 mm
Prievlak:
1,5 mm
Môžete prať
Zvonivé
0,124 EUR
/ bal. (0 )
2,72 EUR
/ bal. (20 ks)
8,80 EUR
/ bal. (100 ks)
8,80 EUR
/ bal. (100 ks)
24,80 EUR
/ bal. (400 ks)
24,80 EUR
/ bal. (400 ks)
0,062 EUR
/ bal. (0 )
0,062 EUR
/ bal. (0 )
310,- EUR
/ bal. (5000 ks)
20 ks (0,136 EUR / ks)
100 ks (0,088 EUR / ks) - F1
400 ks (0,062 EUR / ks) - F1
20 ks (0,136 EUR / ks)
100 ks (0,088 EUR / ks)
400 ks (0,062 EUR / ks) - F1
400 ks (0,062 EUR / ks) - F1
100 ks (0,088 EUR / ks)
20 ks (0,136 EUR / ks)
100 ks (0,088 EUR / ks)
100 ks (0,088 EUR / ks)
400 ks (0,062 EUR / ks)
400 ks (0,062 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 strieborná
3 staromosadz
bal.
Do košíka
Rolnička Ø10 mm 060584
-20%
Priemer:
10 mm
Prievlak:
2,2 mm
Zvonivé
Lesklé
0,111 EUR
/ bal. (0 )
0,089 EUR
/ bal. (0 )
0,122 EUR
/ bal. (0 )
0,098 EUR
/ bal. (0 )
2,44 EUR
/ bal. (20 ks)
1,96 EUR
/ bal. (20 ks)
0,079 EUR
/ bal. (0 )
0,064 EUR
/ bal. (0 )
0,079 EUR
/ bal. (0 )
0,064 EUR
/ bal. (0 )
0,079 EUR
/ bal. (0 )
0,064 EUR
/ bal. (0 )
0,079 EUR
/ bal. (0 )
0,064 EUR
/ bal. (0 )
7,90 EUR
/ bal. (100 ks)
6,40 EUR
/ bal. (100 ks)
0,072 EUR
/ bal. (0 )
0,057 EUR
/ bal. (0 )
72,- EUR
/ bal. (1000 ks)
57,- EUR
/ bal. (1000 ks)
144,- EUR
/ bal. (2000 ks)
114,- EUR
/ bal. (2000 ks)
0,072 EUR
/ bal. (0 )
0,057 EUR
/ bal. (0 )
20 ks (0,098 EUR / ks)
100 ks (0,064 EUR / ks) - F1
1000 ks (0,057 EUR / ks) - F1
2000 ks (0,057 EUR / ks)
20 ks (0,098 EUR / ks)
100 ks (0,064 EUR / ks) - F1
1000 ks (0,057 EUR / ks) - F1
20 ks (0,098 EUR / ks)
100 ks (0,064 EUR / ks) - F1
1000 ks (0,057 EUR / ks) - F1
20 ks (0,098 EUR / ks)
100 ks (0,064 EUR / ks)
1000 ks (0,057 EUR / ks)
2000 ks (0,057 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
3 mix
bal.
Do košíka
Rolnička Ø12 mm 060647
Priemer:
12 mm
Prievlak:
2 mm
Zvonivé
Lesklé
0,157 EUR
/ bal. (0 )
1,72 EUR
/ bal. (10 ks)
5,60 EUR
/ bal. (50 ks)
0,112 EUR
/ bal. (0 )
15,60 EUR
/ bal. (200 ks)
0,078 EUR
/ bal. (0 )
0,078 EUR
/ bal. (0 )
0,078 EUR
/ bal. (0 )
0,078 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,172 EUR / ks)
50 ks (0,112 EUR / ks) - F1
200 ks (0,078 EUR / ks) - F1
10 ks (0,172 EUR / ks)
50 ks (0,112 EUR / ks) - F1
200 ks (0,078 EUR / ks) - F1
10 ks (0,172 EUR / ks)
50 ks (0,112 EUR / ks)
200 ks (0,078 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlato kovová
bal.
Do košíka
Rolničky 13x16 mm 740401
Šírka:
13 mm
Výška:
16 mm
Prievlak:
2 mm
Dekoračné
0,099 EUR
/ bal. (0 )
1,09 EUR
/ bal. (10 ks)
0,071 EUR
/ bal. (0 )
7,10 EUR
/ bal. (100 ks)
49,- EUR
/ bal. (1000 ks)
0,049 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,109 EUR / ks)
100 ks (0,071 EUR / ks) - F1
1000 ks (0,049 EUR / ks)
10 ks (0,109 EUR / ks)
100 ks (0,071 EUR / ks) - F1
1000 ks (0,049 EUR / ks)
10 ks (0,109 EUR / ks)
100 ks (0,071 EUR / ks)
1000 ks (0,049 EUR / ks)
-- vyberte variant --
zlatá
strieborná
bal.
Do košíka
Rolničky Ø13; 15 mm 060643
Priemer:
č. 1: 13 mm
Priemer:
č. 2: 15 mm
Prievlak:
2 mm
Zvonivé
Lesklé
0,289 EUR
/ bal. (0 )
1,59 EUR
/ bal. (5 ks)
3,17 EUR
/ bal. (10 ks)
0,206 EUR
/ bal. (0 )
4,12 EUR
/ bal. (20 ks)
0,206 EUR
/ bal. (0 )
6,18 EUR
/ bal. (30 ks)
0,144 EUR
/ bal. (0 )
14,40 EUR
/ bal. (100 ks)
0,144 EUR
/ bal. (0 )
0,144 EUR
/ bal. (0 )
14,40 EUR
/ bal. (100 ks)
0,144 EUR
/ bal. (0 )
0,144 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,317 EUR / ks)
30 ks (0,206 EUR / ks) - F1
100 ks (0,144 EUR / ks) - F1
5 ks (0,317 EUR / ks)
20 ks (0,206 EUR / ks) - F1
100 ks (0,144 EUR / ks) - F1
5 ks (0,317 EUR / ks)
10 ks (0,317 EUR / ks)
20 ks (0,206 EUR / ks)
30 ks (0,206 EUR / ks)
100 ks (0,144 EUR / ks)
100 ks (0,144 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (Ø13 mm) strieborná
2 (Ø15 mm) zlatá
bal.
Do košíka
Rolnička Ø20 mm 060638
Priemer:
20 mm
Prievlak:
2,7 mm
Zvonivé
Lesklé
0,482 EUR
/ bal. (0 )
3,70 EUR
/ bal. (5 ks)
9,64 EUR
/ bal. (20 ks)
33,70 EUR
/ bal. (100 ks)
0,337 EUR
/ bal. (0 )
0,337 EUR
/ bal. (0 )
101,10 EUR
/ bal. (300 ks)
5 ks (0,740 EUR / ks)
20 ks (0,482 EUR / ks)
100 ks (0,337 EUR / ks) - F1
5 ks (0,740 EUR / ks)
20 ks (0,482 EUR / ks)
100 ks (0,337 EUR / ks) - F1
5 ks (0,740 EUR / ks)
20 ks (0,482 EUR / ks)
100 ks (0,337 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá tmavá
bal.
Do košíka
Rolnička Ø20 mm 060575
Priemer:
20 mm
Prievlak:
4 x 5 mm
Dekoračné
Lesklé
0,247 EUR
/ bal. (0 )
1,36 EUR
/ bal. (5 ks)
8,85 EUR
/ bal. (50 ks)
49,60 EUR
/ bal. (400 ks)
0,124 EUR
/ bal. (0 )
0,124 EUR
/ bal. (0 )
124,- EUR
/ bal. (1000 ks)
5 ks (0,271 EUR / ks)
50 ks (0,177 EUR / ks)
400 ks (0,124 EUR / ks) - F1
5 ks (0,271 EUR / ks)
50 ks (0,177 EUR / ks)
400 ks (0,124 EUR / ks) - F1
50 ks (0,177 EUR / ks)
400 ks (0,124 EUR / ks) - F1
5 ks (0,271 EUR / ks)
50 ks (0,177 EUR / ks)
400 ks (0,124 EUR / ks) - F1
5 ks (0,271 EUR / ks)
50 ks (0,177 EUR / ks)
400 ks (0,124 EUR / ks) - F1
5 ks (0,271 EUR / ks)
50 ks (0,177 EUR / ks)
400 ks (0,124 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
3 biela
4 červená
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Rolnička Ø20 mm GLITER 060641
-30%
Priemer:
20 mm
Prievlak:
2,5 mm
Zvonivé
Matné
0,438 EUR
/ bal. (0 )
0,306 EUR
/ bal. (0 )
2,40 EUR
/ bal. (5 ks)
1,68 EUR
/ bal. (5 ks)
4,80 EUR
/ bal. (10 ks)
3,36 EUR
/ bal. (10 ks)
6,26 EUR
/ bal. (20 ks)
4,38 EUR
/ bal. (20 ks)
0,313 EUR
/ bal. (0 )
0,219 EUR
/ bal. (0 )
15,65 EUR
/ bal. (50 ks)
10,95 EUR
/ bal. (50 ks)
28,10 EUR
/ bal. (100 ks)
19,70 EUR
/ bal. (100 ks)
0,313 EUR
/ bal. (0 )
0,219 EUR
/ bal. (0 )
0,313 EUR
/ bal. (0 )
0,219 EUR
/ bal. (0 )
84,30 EUR
/ bal. (300 ks)
59,10 EUR
/ bal. (300 ks)
0,281 EUR
/ bal. (0 )
0,197 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,336 EUR / ks)
50 ks (0,219 EUR / ks) - F1
100 ks (0,197 EUR / ks) - F1
5 ks (0,336 EUR / ks)
10 ks (0,336 EUR / ks)
20 ks (0,219 EUR / ks) - F1
50 ks (0,219 EUR / ks) - F1
100 ks (0,197 EUR / ks) - F1
5 ks (0,336 EUR / ks)
10 ks (0,336 EUR / ks)
20 ks (0,219 EUR / ks)
50 ks (0,219 EUR / ks)
100 ks (0,197 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná svetlá
3 zlatá
bal.
Do košíka
Rolničky Ø30 mm 060585
Priemer:
30 mm
Dekoračné
Lesklé
0,322 EUR
/ bal. (0 )
1,77 EUR
/ bal. (5 ks)
4,60 EUR
/ bal. (20 ks)
4,60 EUR
/ bal. (20 ks)
16,10 EUR
/ bal. (100 ks)
32,20 EUR
/ bal. (200 ks)
5 ks (0,353 EUR / ks)
20 ks (0,230 EUR / ks)
200 ks (0,161 EUR / ks)
5 ks (0,353 EUR / ks)
20 ks (0,230 EUR / ks) - F1
100 ks (0,161 EUR / ks)
5 ks (0,353 EUR / ks)
20 ks (0,230 EUR / ks)
20 ks (0,230 EUR / ks)
100 ks (0,161 EUR / ks)
200 ks (0,161 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Zvonček Ø11 mm 060580
Priemer:
11 mm
Výška:
7 mm
Dekoračné
Lesklý
0,107 EUR
/ bal. (0 )
1,18 EUR
/ bal. (10 ks)
0,077 EUR
/ bal. (0 )
3,85 EUR
/ bal. (50 ks)
0,054 EUR
/ bal. (0 )
13,50 EUR
/ bal. (250 ks)
0,054 EUR
/ bal. (0 )
0,054 EUR
/ bal. (0 )
0,054 EUR
/ bal. (0 )
0,054 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,118 EUR / ks)
50 ks (0,077 EUR / ks) - F1
250 ks (0,054 EUR / ks) - F1
10 ks (0,118 EUR / ks)
50 ks (0,077 EUR / ks)
250 ks (0,054 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 zlatá
bal.
Do košíka
Zvonček Ø20 mm 060750
-25%
Priemer:
20 mm
Výška:
17 mm
Dekoračné
Lesklý
0,156 EUR
/ bal. (0 )
0,117 EUR
/ bal. (0 )
1,71 EUR
/ bal. (10 ks)
1,28 EUR
/ bal. (10 ks)
0,111 EUR
/ bal. (0 )
0,083 EUR
/ bal. (0 )
5,55 EUR
/ bal. (50 ks)
4,15 EUR
/ bal. (50 ks)
0,100 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
0,100 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
15,- EUR
/ bal. (150 ks)
11,25 EUR
/ bal. (150 ks)
0,100 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
0,100 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
50,- EUR
/ bal. (500 ks)
37,50 EUR
/ bal. (500 ks)
0,100 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
0,100 EUR
/ bal. (0 )
0,075 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,128 EUR / ks)
50 ks (0,083 EUR / ks) - F1
150 ks (0,075 EUR / ks) - F1
10 ks (0,128 EUR / ks)
50 ks (0,083 EUR / ks) - F1
150 ks (0,075 EUR / ks) - F1
10 ks (0,128 EUR / ks)
50 ks (0,083 EUR / ks) - F1
50 ks (0,083 EUR / ks) - F1
150 ks (0,075 EUR / ks) - F1
10 ks (0,128 EUR / ks)
50 ks (0,083 EUR / ks)
150 ks (0,075 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 červená
2 zlatá
3 strieborná svetlá
bal.
Do košíka
Kovový zvonček Ø26 mm 900302
Priemer:
26 mm
Výška:
22 mm
Dekoračné
Tovar je vypredaný.
Predpokladaná dostupnosť: 26.11.2026
Vypredané
Kovový zvonček Ø30 mm 900301
Priemer:
30 mm
Výška:
30 mm
Zvonivé
Tovar je vypredaný.
Predpokladaná dostupnosť: 02.12.2026
Vypredané
Kovový zvonček Ø38 mm 900300
Priemer:
38 mm
Výška:
37 mm
Zvonivé
Tovar je vypredaný.
Predpokladaná dostupnosť: 09.10.2026
Vypredané
Maxi vianočná kovová rolnička, zvon na zavesenie 940166
Priemer:
č. 1: 14 cm
Priemer:
č. 2: 15 cm
Výška:
č. 2: 20 cm
Zvonivé
Tovar je vypredaný
Vypredané
Rolničky mosadzné Ø12 mm 740402
Priemer:
12 mm
Prievlak:
2 mm
Hmotnosť:
1 g
Zvonivé
Matné
Tovar je vypredaný.
Predpokladaná dostupnosť: 28.09.2026
Vypredané
Rolničky mosadzné Ø25 mm 740414
Priemer:
25 mm
Prievlak:
2,2 mm
Hmotnosť:
9 g
Zvonivé
Matné
Tovar je vypredaný.
Predpokladaná dostupnosť: 22.10.2026
Vypredané
Čakajte prosím, stránka sa načítáva...
Zobrazené
1 -
48
z
49
Na stránke:
12
24
48
96
1
2
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.