Jazyk / Mena
Hlavná ponuka
Prihlásiť
Inšpirácia
Návody
Darčekové poukazy
Kontakty
Dôležité informácie
Obchodné podmienky
Doprava a platba
Často dávané otázky
Reklamácia a odstúpenie od kúpnej zmluvy
Vernostný program
Vytvoriť užívateľský účet
Prihlásiť
Prihlásiť
Prihlásenie
E- mail:
Heslo:
Poslat dočasné heslo
Trvale prihlásiť
Vytvoriť užívateľský účet
… už 36 rokov s Vami
Zákaznícka linka
(+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00
Napište nám
SK
CZ
PL
EN
HU
DE
SK
IT
ES
FR
RO
HR
BG
GR
EUR
CZK
(Kč)
PLN
(zł)
EUR
(€)
HUF
(Ft)
USD
($)
GBP
(£)
RON
(lei)
Cena:
Položiek:
0,- EUR
0
» Zobraziť košík
Kategórie
Kategórie
Textilná galantéria
Brzdičky a koncovky
Bytový a kuchynský textil
Čipky a madeiry
Domácnosť
Fixačné materiály, vlizelíny, výplne a výstuhy
Flitre, glitre
Gombíky a zapínanie
Gumy
Ihly
Keprovky a tech. stuhy
Košíky a kazety
Kovová galantéria
Krajčírske potreby
Krstné a smútočné doplnky
Lampasy a paspulky
Lemovky, krojovky a paspulky
Lisy, pistóny, priebojníky, výsečníky a kliešte
Modistické potreby
Náplety a manžety
Nažehľovacie kamienky - hotfix
Nažehlovačky, nášivky, záplaty a reflexné prvky
Nite
Nožnice a nožiarsky tovar
Odevné, opaskové, laclové spony a prievlaky
Ozdoby kovové na odevy, obuv a doplnky
Ozdoby na odevy, obuv a doplnky
Plastová galantéria
Pletenie a háčkovanie
Polotovary k výrobe kabeliek a tašiek
Polotovary na plavky a spodnú bielizeň
Polotovary na tvorbu postavičiek a zvieratiek
Popruhy
Prámiky, hadovky, borty a boa
Pre miláčikov
Strapce
Stuhy
Suché zipsy
Šikmé prúžky
Šitíčka
Šnúry, povrázky a tkaničky
Špendlíky
Vreckovky
Vybavenie predajní pre galantériu
Výrobky zo šijacej dielne Stoklasa
Vyšívanie
Záclonová galantéria
Zdrhovadlá-zipsy
Zvyškový výpredaj
Látky
Bavlnené látky - plátna
Bavlnené vaflové piké a vaflovina
Čipky, madeiry a strapce
Dekoračné látky Loneta
Fleece, kožušina
Juta, imitácia juty, filc, prateľný papier
Kočíkovina a obrusovina
Ľanové látky a imitácia ľanu
Látky s flitrami a kamienkami
Látky v nadštandardnej šírke
Minky, plyšové látky a zamat
Odevné prírodné látky
Plienkovina, mušelín, flanel, krep a froté
Podšívky, sieťoviny, trikotín a krinolíny
Satén a bavlnený satén
Semiš, koženka, poťahové látky
Softshell, šuštiakovina, riflovina, microfiber
Šatovky, kostýmovky, tvíd
Šifón, žoržet, organza
Technické tkaniny, neoprén, protišmyk a fólie
Teplákovina a svetrovina
Tyl a francúzsky závoj
Úplety a plavkovina
Vianočné látky
Zatemňovacie látky a záclony
Tvorenie a aranžovanie
Anjeli
Brmbolce a chlpaté drôtiky
Darčekové vrecúška, tašky a krabice
Dekoračná organza, tyl, satén, taft a juta
Dekoračné ozdoby
Fimo, betón a krištálová živica
Foamiran a moosgummi
Kovová, drevená a sklenená dekorácia
Kreatívne sady a hranie s deťmi
Kvety, kytice, rastliny, plody
Macramé
Oči, ňufáky, hlavičky a hrkálky
Ostatné dekorácie
Párty, narodeniny a karneval
Patchwork
Perie
Plstenie
Polotovary drevené
Polotovary na lapače snov a zvonkohry
Polotovary papierové
Polotovary textilné
Polystyrénové polotovary
Pomôcky, náradie, polotovary a formy
Potreby pre aranžovanie
Scrapbooking a quilling
Svadobná dekorácia
Sviečky, svietniky, bodce a anjelské zvonenie
Školské potreby
Veľkonočné a jarné dekorácie
Vence
Vianočná tvorba
Vianočné dekorácie
Zdobenie dekorácií
Zdobenie textilu
Zvončeky a rolničky z kovu
Korálky a komponenty
Bižutérne komponenty a polotovary
Drevené koráliky
Koráliky rokajl PRECIOSA - ČESKÝ VÝROBOK
Koráliky sklenené
Minerálové a perleťové koráliky
Perlové korálky
Plastové korálky
Porcelánové a kovové korálky
Veľkoprievlakové koráliky
Sady koráliek
Kabošony a brúsené kamienky
Bižutérne drôty a drôtené šablóny
Náradie a potreby
Návlekový material
Bižutéria
Darčekové poukazy
Brošne
Darčekové balenie
Detská a dievčenská bižutéria
Náhrdelníky
Náramky a prstene
Náušnice
Ozdoby a prívesky na kabelky, kufre a kľúče
Ozdoby do vlasov
Pánske šperky
Prievlaky na šatky
Prívesky samostatné
Ružence a prívesky s náboženskou tematikou
Svadobná bižutéria
Šperkovnice
Vybavenie predajní
Módne doplnky
Čiapky a čelenky
Dáždniky a pláštenky
Detské a dievčenské tašky, vaky, batohy
Klobúky, fascinátory a boa
Módne tašky, kabelky a batohy
Nákupné tašky, sieťovky
Peňaženky a manikúry
Podväzky
Ponožky, pančucháče a domáca obuv
Puzdrá na okuliare, kozmetické tašky a masky na spanie
Rukavice
Šatky, šály, nákrčníky a plédy
Školské peračníky, vrecká na prezúvky a vaky
Traky a opasky
Viazanky, motýliky, spony a manžetové gombíky
Vreckovky
Zrkadlá
Obaly a vybavenie
Krabice a krabičky
Tašky, sáčky a papiere
Vybavenie predajne
Farebná jeseň
Doma v teple
Halloween
Hrejivé pletenie a hačkovanie
Jesenná móda
Jesenné dekorácie
Keď zaprší
Látkové vreckovky
Plstená tvorba
Sviečky a ich výroba
Zabavte sa šitím
Zviditeľnite sa
Špeciálna ponuka
Novinky
Nové farby
Zlacnili sme
Bestsellery [
nové
]
Od poslednej návštevy
Po prihlásení sa tu uvidíte novinky od Vašej poslednej návštevy. Nový tovar, zľavy, inšpiráciu.
Kategórie
Textilná galantéria
Látky
Tvorenie a aranžovanie
Korálky a komponenty
Bižutéria
Módne doplnky
Obaly a vybavenie
Farebná jeseň
Tipy pre Vás
Nožnice PIN
Oktoberfest
Tanečná sezóna
YKK zipsy
Zvieracie vzory
Zobraziť ďalšie skupiny »
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk
Darčekové vrecúška, tašky a krabice - Zlacnili sme
Filtrovať a zoradiť
TIP: Zobrazte si tovar
podľa farieb, výtvarných techník, zloženia
a pod.
✔
Základný
✔
Techniky
✔
Zloženie
✔
Pôvod tovaru
✔
Značka
✔
Štýl
✔
Veľkosti prsteńov
✔
Vhodná na veľkosť A5
✔
Tvar
✔
Druhy náušníc
✔
Veľkosť tašky
✔
Typ zipsu
✔
Typ zipsu (jazdca)
✔
Veľkosť jazdca
✔
Závit
✔
Použitie
✔
Certifikácia
✔
Materiál
✔
Ostatné
Techniky
aranžovanie z juty a z ľanu (3)
balenie darčekov (44)
decoupage (5)
Hand made (3)
jesenné aranžovanie (1)
maľba (8)
Scrapbooking (2)
svadobné aranžovanie (2)
valentínske aranžovanie (1)
vianočné aranžovanie (14)
výroba dekorácií (1)
Pôvod tovaru
Ostatné
Značka
Štýl
Elegantný (11)
Halloween (1)
Romanticky (2)
Svadobný (3)
Školáci a škôlkari (4)
Študentský (4)
Valentín (3)
Vintage (2)
Veľkosti prsteńov
Vhodná na veľkosť A5
Tvar
Druhy náušníc
Veľkosť tašky
Typ zipsu
Typ zipsu (jazdca)
Veľkosť jazdca
Závit
Použitie
Materiál
Ostatné
Design Stoklasa (2)
Imitácia juty (4)
Jednostranné (1)
Jednostranný (2)
Lesklá (1)
Lurex (2)
Matná (1)
Matný (2)
Obojstranný (1)
Vhodná na potlač (1)
Farby
Nevybratá:
Farby kovov
strieborná
zlatá
staromedená
medená
staromosadz
platina
čierna
Ostatné
len zľavy a výpredaje (49)
Na sklade
Bestsellery
Zaraďovanie:
-- vyberte --
Názov
Cena / jednotka
Dátum pridania
Zľava
Podľa obľúbenosti
↓
↑
Zloženie
bavlna (6)
fólie (1)
juta (2)
lan (2)
lurex (3)
papier (29)
plast (9)
polyester (22)
polyetylen (1)
sisal (1)
Certifikácia
Tovar je certifikovaný. (1)
Zobraziť (49)
Bižutéria
Korálky a komponenty
Látky
Módne doplnky
Obaly a vybavenie
Textilná galantéria
Tvorenie a aranžovanie
Zobraziť všetky
Len zľavy
Len výpredaj
Zobraziť všetky
Zobrazené
1 -
49
z
49
Tovar bol pridaný do košíka
Zobraziť košík
Papierová taška so širokým dnom 32x27 cm 930625
-30%
Rozmery:
32 x 27 x 20 cm
Dĺžka ucha:
27 cm
Gramáž:
130 g/m²
Vhodná na potlač
1,09 EUR
/ bal. (0 )
0,764 EUR
/ bal. (0 )
1,20 EUR
/ bal. (1 ks)
0,838 EUR
/ bal. (1 ks)
19,48 EUR
/ bal. (25 ks)
13,65 EUR
/ bal. (25 ks)
70,20 EUR
/ bal. (100 ks)
49,10 EUR
/ bal. (100 ks)
25 ks (0,546 EUR / ks)
100 ks (0,491 EUR / ks) - F1
25 ks (0,546 EUR / ks)
100 ks (0,491 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Baliaci papier vianočný 49x69 cm 930016
-50%
Rozmery:
49 x 69 cm
Gramáž:
62 g/m²
Jednostranný
Matný
0,510 EUR
/ bal. (0 )
0,255 EUR
/ bal. (0 )
0,560 EUR
/ bal. (1 ks)
0,280 EUR
/ bal. (1 ks)
0,560 EUR
/ bal. (0 )
0,280 EUR
/ bal. (0 )
0,560 EUR
/ bal. (0 )
0,280 EUR
/ bal. (0 )
7,28 EUR
/ bal. (20 ks)
3,64 EUR
/ bal. (20 ks)
13,12 EUR
/ bal. (40 ks)
6,56 EUR
/ bal. (40 ks)
20 ks (0,182 EUR / ks)
40 ks (0,164 EUR / ks) - F1
20 ks (0,182 EUR / ks)
40 ks (0,164 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 hnedá prírodná hnedá
bal.
Do košíka
Vrecko s atlasovou stuhou Halloween 15x22,5 cm 900872
-50%
Rozmery:
15 x 22,5 x 6 cm
Matný
0,326 EUR
/ bal. (0 )
0,163 EUR
/ bal. (0 )
1,79 EUR
/ bal. (5 ks)
0,895 EUR
/ bal. (5 ks)
4,66 EUR
/ bal. (20 ks)
2,32 EUR
/ bal. (20 ks)
10,45 EUR
/ bal. (50 ks)
5,25 EUR
/ bal. (50 ks)
5 ks (0,179 EUR / ks)
50 ks (0,105 EUR / ks)
50 ks (0,105 EUR / ks)
20 ks (0,116 EUR / ks)
50 ks (0,105 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 žltá zelená
2 žltá čierna
bal.
Do košíka
Mini vianočné prianie s obálkou sada 4 ks 930823
-10%
Rozmery:
7 x 10 cm
Sada:
4 ks
Rozmery sady:
8 x 27 cm
Jednostranné
1,30 EUR
/ bal. (0 )
1,17 EUR
/ bal. (0 )
1,43 EUR
/ bal. (1 sada)
1,29 EUR
/ bal. (1 sada)
3,72 EUR
/ bal. (4 sada)
3,35 EUR
/ bal. (4 sada)
8,93 EUR
/ bal. (12 sada)
8,04 EUR
/ bal. (12 sada)
1 sada (1,29 EUR / sada)
4 sada (0,837 EUR / sada) - F1
12 sada (0,670 EUR / sada) - F1
1 sada (1,29 EUR / sada)
4 sada (0,837 EUR / sada) - F1
12 sada (0,670 EUR / sada) - F1
1 sada (1,29 EUR / sada)
4 sada (0,837 EUR / sada) - F1
12 sada (0,670 EUR / sada) - F1
1 sada (1,29 EUR / sada)
4 sada (0,837 EUR / sada) - F1
12 sada (0,670 EUR / sada) - F1
4 sada (0,837 EUR / sada) - F1
12 sada (0,670 EUR / sada) - F1
1 sada (1,29 EUR / sada)
4 sada (0,837 EUR / sada)
12 sada (0,670 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 mix
2 mix
3 mix
4 mix
bal.
Do košíka
Vianočná darčeková krabička pyramída - sob, Mikuláš, snehuliak, škriatok 900025
-10%
Rozmery (ŠxVxH):
7,3 x 8 x 7,3 cm
0,732 EUR
/ bal. (0 )
0,659 EUR
/ bal. (0 )
0,804 EUR
/ bal. (1 ks)
0,723 EUR
/ bal. (1 ks)
5,23 EUR
/ bal. (10 ks)
4,71 EUR
/ bal. (10 ks)
18,30 EUR
/ bal. (50 ks)
16,50 EUR
/ bal. (50 ks)
10 ks (0,471 EUR / ks)
50 ks (0,330 EUR / ks)
10 ks (0,471 EUR / ks)
50 ks (0,330 EUR / ks)
10 ks (0,471 EUR / ks)
50 ks (0,330 EUR / ks)
50 ks (0,330 EUR / ks)
50 ks (0,330 EUR / ks)
10 ks (0,471 EUR / ks)
50 ks (0,330 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela snehuliak
2 červená Mikuláš
3 hnedá prírodná sob
4 zelená malachitová škriatok
bal.
Do košíka
Papierová krabička 740989
-30%
Rozmery:
7,5 x 12,5 cm
0,461 EUR
/ bal. (0 )
0,323 EUR
/ bal. (0 )
0,506 EUR
/ bal. (1 ks)
0,354 EUR
/ bal. (1 ks)
0,506 EUR
/ bal. (0 )
0,354 EUR
/ bal. (0 )
3,30 EUR
/ bal. (10 ks)
2,31 EUR
/ bal. (10 ks)
0,297 EUR
/ bal. (0 )
0,208 EUR
/ bal. (0 )
14,85 EUR
/ bal. (50 ks)
10,40 EUR
/ bal. (50 ks)
0,297 EUR
/ bal. (0 )
0,208 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,231 EUR / ks)
50 ks (0,208 EUR / ks)
10 ks (0,231 EUR / ks)
50 ks (0,208 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Papierová krabička s motúzikom 740009
-15%
Rozmery:
7,5 x 12 x 5,5 cm
Dĺžka motúzika:
cca 42 cm
0,527 EUR
/ bal. (0 )
0,448 EUR
/ bal. (0 )
0,579 EUR
/ bal. (1 ks)
0,492 EUR
/ bal. (1 ks)
0,377 EUR
/ bal. (0 )
0,320 EUR
/ bal. (0 )
18,85 EUR
/ bal. (50 ks)
16,- EUR
/ bal. (50 ks)
0,301 EUR
/ bal. (0 )
0,288 EUR
/ bal. (0 )
0,301 EUR
/ bal. (0 )
0,288 EUR
/ bal. (0 )
45,15 EUR
/ bal. (150 ks)
43,20 EUR
/ bal. (150 ks)
50 ks (0,320 EUR / ks)
150 ks (0,288 EUR / ks) - F1
50 ks (0,320 EUR / ks)
150 ks (0,288 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mliečna
bal.
Do košíka
Papierová krabička s priehľadom a povrázkom 740992
-10%
Rozmery:
7,5 x 12,2 x 5,5 cm
0,747 EUR
/ bal. (0 )
1,28 EUR
/ bal. (1 ks)
1,15 EUR
/ bal. (1 ks)
1,28 EUR
/ bal. (0 )
1,15 EUR
/ bal. (0 )
8,30 EUR
/ bal. (10 ks)
7,47 EUR
/ bal. (10 ks)
29,05 EUR
/ bal. (50 ks)
26,15 EUR
/ bal. (50 ks)
0,581 EUR
/ bal. (0 )
0,523 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,747 EUR / ks)
50 ks (0,523 EUR / ks)
10 ks (0,747 EUR / ks)
50 ks (0,523 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Vianočná darčeková krabička sob, Mikuláš, snehuliak, perníček, kostolík 900027
-25%
Rozmery (ŠxVxH):
7,5 x 12 x 2,8 cm
0,534 EUR
/ bal. (0 )
0,400 EUR
/ bal. (0 )
0,586 EUR
/ bal. (1 ks)
0,439 EUR
/ bal. (1 ks)
7,03 EUR
/ bal. (12 ks)
5,27 EUR
/ bal. (12 ks)
9,14 EUR
/ bal. (24 ks)
6,86 EUR
/ bal. (24 ks)
13,35 EUR
/ bal. (50 ks)
10,- EUR
/ bal. (50 ks)
16,02 EUR
/ bal. (60 ks)
12,- EUR
/ bal. (60 ks)
12 ks (0,439 EUR / ks)
24 ks (0,286 EUR / ks) - F1
60 ks (0,200 EUR / ks) - F1
12 ks (0,439 EUR / ks)
24 ks (0,286 EUR / ks) - F1
60 ks (0,200 EUR / ks) - F1
12 ks (0,439 EUR / ks)
24 ks (0,286 EUR / ks) - F1
60 ks (0,200 EUR / ks) - F1
24 ks (0,286 EUR / ks) - F1
60 ks (0,200 EUR / ks) - F1
12 ks (0,439 EUR / ks)
24 ks (0,286 EUR / ks) - F1
60 ks (0,200 EUR / ks) - F1
12 ks (0,439 EUR / ks)
24 ks (0,286 EUR / ks) - F1
60 ks (0,200 EUR / ks) - F1
12 ks (0,439 EUR / ks)
24 ks (0,286 EUR / ks) - F1
60 ks (0,200 EUR / ks) - F1
12 ks (0,439 EUR / ks)
24 ks (0,286 EUR / ks)
60 ks (0,200 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 červená sob
2 oranžová krajina
3 zelená malachitová krajina
4 červená perníček
5 zelená malachitová Mikuláš
6 zelená malachitová snehuliak
bal.
Do košíka
Darčekové vrecúško 8x10 cm exkluzívne 930341
-35%
Šírka:
8 cm
Výška:
10 cm
Výška po šnúrky:
7 cm
Lurex
0,466 EUR
/ bal. (0 )
0,303 EUR
/ bal. (0 )
0,511 EUR
/ bal. (1 ks)
0,332 EUR
/ bal. (1 ks)
3,33 EUR
/ bal. (10 ks)
2,16 EUR
/ bal. (10 ks)
12,- EUR
/ bal. (40 ks)
7,80 EUR
/ bal. (40 ks)
10 ks (0,216 EUR / ks)
40 ks (0,195 EUR / ks) - F1
10 ks (0,216 EUR / ks)
40 ks (0,195 EUR / ks) - F1
10 ks (0,216 EUR / ks)
40 ks (0,195 EUR / ks) - F1
10 ks (0,216 EUR / ks)
40 ks (0,195 EUR / ks) - F1
40 ks (0,195 EUR / ks) - F1
10 ks (0,216 EUR / ks)
40 ks (0,195 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 strieborná
2 zlatá svetlá
3 červená
4 zelená
bal.
Do košíka
Darčekové vrecúško 8x8 cm textilné 700013
-40%
Šírka:
8 cm
Výška:
8 cm
Výška po šnúrky:
6 cm
0,564 EUR
/ bal. (0 )
0,338 EUR
/ bal. (0 )
0,619 EUR
/ bal. (1 ks)
0,371 EUR
/ bal. (1 ks)
0,403 EUR
/ bal. (0 )
0,242 EUR
/ bal. (0 )
4,03 EUR
/ bal. (10 ks)
2,42 EUR
/ bal. (10 ks)
14,10 EUR
/ bal. (50 ks)
8,45 EUR
/ bal. (50 ks)
28,20 EUR
/ bal. (100 ks)
16,90 EUR
/ bal. (100 ks)
1 ks (0,371 EUR / ks)
10 ks (0,242 EUR / ks) - F1
100 ks (0,169 EUR / ks)
1 ks (0,371 EUR / ks)
10 ks (0,242 EUR / ks) - F1
100 ks (0,169 EUR / ks)
10 ks (0,242 EUR / ks) - F1
50 ks (0,169 EUR / ks)
100 ks (0,169 EUR / ks)
1 ks (0,371 EUR / ks)
10 ks (0,242 EUR / ks) - F1
50 ks (0,169 EUR / ks)
100 ks (0,169 EUR / ks)
1 ks (0,371 EUR / ks)
50 ks (0,169 EUR / ks)
1 ks (0,371 EUR / ks)
10 ks (0,242 EUR / ks)
50 ks (0,169 EUR / ks)
100 ks (0,169 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela prírodná
2 hnedá tm.
5 červená
7 modrá tmavá
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Vianočné bavlnené vrecúško stromček, Mikuláš 8x10 cm 870784
-20%
Šírka:
8 cm
Výška:
10 cm
Výška po šnúrky:
8,5 cm
Imitácia juty
Jednostranný
0,586 EUR
/ bal. (0 )
0,469 EUR
/ bal. (0 )
0,643 EUR
/ bal. (1 ks)
0,514 EUR
/ bal. (1 ks)
4,19 EUR
/ bal. (10 ks)
3,35 EUR
/ bal. (10 ks)
14,65 EUR
/ bal. (50 ks)
11,70 EUR
/ bal. (50 ks)
1 ks (0,514 EUR / ks)
10 ks (0,335 EUR / ks)
50 ks (0,234 EUR / ks) - F1
1 ks (0,514 EUR / ks)
10 ks (0,335 EUR / ks)
50 ks (0,234 EUR / ks) - F1
1 ks (0,514 EUR / ks)
10 ks (0,335 EUR / ks)
50 ks (0,234 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 režná stromček
2 režná Mikuláš
bal.
Do košíka
Vianočná darčeková krabička Mikuláš 930081
-55%
Rozmery (ŠxVxH):
č. 1: 10 x 16 x 9 cm
Rozmery (ŠxVxH):
č. 2: 8,5 x 14 x 8 cm
0,814 EUR
/ bal. (0 )
0,366 EUR
/ bal. (0 )
0,893 EUR
/ bal. (1 ks)
0,402 EUR
/ bal. (1 ks)
6,97 EUR
/ bal. (12 ks)
3,14 EUR
/ bal. (12 ks)
12,55 EUR
/ bal. (24 ks)
5,64 EUR
/ bal. (24 ks)
12 ks (0,262 EUR / ks)
24 ks (0,235 EUR / ks) - F1
12 ks (0,262 EUR / ks)
24 ks (0,235 EUR / ks) - F1
12 ks (0,262 EUR / ks)
24 ks (0,235 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (10x16x9 cm) červená
2 (8,5x14x8 cm) červená
bal.
Do košíka
Vianočné darčekové vrecúško vločky 9x11 cm organza 870374
-30%
Šírka:
9 cm
Výška:
11 cm
Výška po šnúrky:
9 cm
0,343 EUR
/ bal. (0 )
0,240 EUR
/ bal. (0 )
0,376 EUR
/ bal. (1 ks)
0,263 EUR
/ bal. (1 ks)
1,88 EUR
/ bal. (5 ks)
1,32 EUR
/ bal. (5 ks)
12,25 EUR
/ bal. (50 ks)
8,55 EUR
/ bal. (50 ks)
19,60 EUR
/ bal. (100 ks)
15,40 EUR
/ bal. (100 ks)
5 ks (0,263 EUR / ks)
50 ks (0,171 EUR / ks) - F1
100 ks (0,154 EUR / ks)
5 ks (0,263 EUR / ks)
50 ks (0,171 EUR / ks)
100 ks (0,154 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela strieborná
bal.
Do košíka
Vianočné darčekové vrecúško vločky 9x12 cm organza 720558
-50%
Šírka:
9 - 9,5 cm
Výška:
12 - 12,5 cm
Výška po šnúrky:
9 - 9,5 cm
0,313 EUR
/ bal. (0 )
0,156 EUR
/ bal. (0 )
0,343 EUR
/ bal. (1 ks)
0,172 EUR
/ bal. (1 ks)
0,343 EUR
/ bal. (0 )
0,172 EUR
/ bal. (0 )
0,223 EUR
/ bal. (0 )
0,112 EUR
/ bal. (0 )
11,15 EUR
/ bal. (50 ks)
5,60 EUR
/ bal. (50 ks)
19,10 EUR
/ bal. (100 ks)
9,50 EUR
/ bal. (100 ks)
0,191 EUR
/ bal. (0 )
0,095 EUR
/ bal. (0 )
0,191 EUR
/ bal. (0 )
0,095 EUR
/ bal. (0 )
100 ks (0,095 EUR / ks)
50 ks (0,112 EUR / ks)
100 ks (0,095 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela strieborná
bal.
Do košíka
Papierová krabica s priehľadom 730810
-40%
Rozmery:
9,5 x 13 x 4 cm
0,393 EUR
/ bal. (0 )
1,01 EUR
/ bal. (1 ks)
0,604 EUR
/ bal. (1 ks)
6,55 EUR
/ bal. (10 ks)
3,93 EUR
/ bal. (10 ks)
29,50 EUR
/ bal. (50 ks)
17,70 EUR
/ bal. (50 ks)
0,590 EUR
/ bal. (0 )
0,354 EUR
/ bal. (0 )
0,590 EUR
/ bal. (0 )
0,354 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,393 EUR / ks)
50 ks (0,354 EUR / ks)
10 ks (0,393 EUR / ks)
50 ks (0,354 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Darčeková krabička so stuhou a povrázkom 930078
-30%
Rozmery (ŠxVxH):
10 x 10 x 10 cm
Dĺžka stuhy:
cca 48 cm
Dĺžka ucha:
26 cm
1,20 EUR
/ bal. (0 )
0,839 EUR
/ bal. (0 )
1,32 EUR
/ bal. (1 ks)
0,921 EUR
/ bal. (1 ks)
10,27 EUR
/ bal. (12 ks)
7,19 EUR
/ bal. (12 ks)
16,44 EUR
/ bal. (24 ks)
11,50 EUR
/ bal. (24 ks)
12 ks (0,599 EUR / ks)
24 ks (0,479 EUR / ks) - F1
12 ks (0,599 EUR / ks)
24 ks (0,479 EUR / ks) - F1
12 ks (0,599 EUR / ks)
24 ks (0,479 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá
bal.
Do košíka
Darčekové vrecúško 10x12 cm imitácia juty 740033
-20%
Šírka:
10 cm
Výška:
12 cm
Výška po šnúrky:
9 cm
Imitácia juty
0,653 EUR
/ bal. (0 )
0,522 EUR
/ bal. (0 )
0,716 EUR
/ bal. (1 ks)
0,573 EUR
/ bal. (1 ks)
4,66 EUR
/ bal. (10 ks)
3,73 EUR
/ bal. (10 ks)
16,30 EUR
/ bal. (50 ks)
13,05 EUR
/ bal. (50 ks)
0,326 EUR
/ bal. (0 )
0,261 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,373 EUR / ks)
50 ks (0,261 EUR / ks)
10 ks (0,373 EUR / ks)
50 ks (0,261 EUR / ks)
-- vyberte variant --
6 prírodné
bal.
Do košíka
Darčekové vrecúško 10x13 cm saténové s lurexom 890600
-30%
Šírka:
10 cm
Výška:
13 cm
Výška po šnúrky:
9 cm
0,593 EUR
/ bal. (0 )
0,415 EUR
/ bal. (0 )
0,651 EUR
/ bal. (1 ks)
0,456 EUR
/ bal. (1 ks)
4,24 EUR
/ bal. (10 ks)
2,97 EUR
/ bal. (10 ks)
19,05 EUR
/ bal. (50 ks)
13,35 EUR
/ bal. (50 ks)
10 ks (0,297 EUR / ks)
50 ks (0,267 EUR / ks) - F1
1 ks (0,456 EUR / ks)
1 ks (0,456 EUR / ks)
10 ks (0,297 EUR / ks)
50 ks (0,267 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 krémová zlatá
6 šedá svetlá zlatá
bal.
Do košíka
Darčekové vrecúško 10x13 cm zamatové, metalické vetvičky 620038
-30%
Šírka:
10 cm
Výška:
13 cm
Výška po šnúrky:
9,5 cm
Obojstranný
0,895 EUR
/ bal. (0 )
0,671 EUR
/ bal. (0 )
1,07 EUR
/ bal. (1 ks)
0,737 EUR
/ bal. (1 ks)
6,98 EUR
/ bal. (10 ks)
4,80 EUR
/ bal. (10 ks)
19,52 EUR
/ bal. (40 ks)
15,36 EUR
/ bal. (40 ks)
10 ks (0,480 EUR / ks)
40 ks (0,384 EUR / ks) - F1
10 ks (0,480 EUR / ks)
40 ks (0,384 EUR / ks)
-- vyberte variant --
krémová svetlá zlatá
bal.
Do košíka
Darčekové vrecúško trblietavé 10x13 cm organza 890597
-25%
Šírka:
10 cm
Výška:
13 cm
Výška po šnúrky:
9 cm
0,474 EUR
/ bal. (0 )
0,356 EUR
/ bal. (0 )
0,521 EUR
/ bal. (1 ks)
0,390 EUR
/ bal. (1 ks)
5,21 EUR
/ bal. (10 ks)
3,90 EUR
/ bal. (10 ks)
10,17 EUR
/ bal. (30 ks)
7,62 EUR
/ bal. (30 ks)
30,50 EUR
/ bal. (100 ks)
22,90 EUR
/ bal. (100 ks)
30 ks (0,254 EUR / ks) - F1
100 ks (0,229 EUR / ks) - F1
10 ks (0,390 EUR / ks)
30 ks (0,254 EUR / ks) - F1
100 ks (0,229 EUR / ks) - F1
10 ks (0,390 EUR / ks)
30 ks (0,254 EUR / ks) - F1
100 ks (0,229 EUR / ks) - F1
10 ks (0,390 EUR / ks)
30 ks (0,254 EUR / ks) - F1
100 ks (0,229 EUR / ks) - F1
10 ks (0,390 EUR / ks)
30 ks (0,254 EUR / ks) - F1
100 ks (0,229 EUR / ks) - F1
10 ks (0,390 EUR / ks)
30 ks (0,254 EUR / ks)
100 ks (0,229 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 strieborná svetlá
2 strieborná
4 pudrová
5 bordó
bal.
Do košíka
Vianočné darčekové vrecúško stromčeky 10x14,5 cm organza 870416
-40%
Šírka:
10 cm
Výška:
14,5 cm
Výška po šnúrky:
12 cm
0,513 EUR
/ bal. (0 )
0,308 EUR
/ bal. (0 )
0,563 EUR
/ bal. (1 ks)
0,338 EUR
/ bal. (1 ks)
0,563 EUR
/ bal. (0 )
0,338 EUR
/ bal. (0 )
3,66 EUR
/ bal. (10 ks)
2,20 EUR
/ bal. (10 ks)
0,366 EUR
/ bal. (0 )
0,220 EUR
/ bal. (0 )
0,366 EUR
/ bal. (0 )
0,220 EUR
/ bal. (0 )
25,60 EUR
/ bal. (100 ks)
17,60 EUR
/ bal. (100 ks)
10 ks (0,220 EUR / ks)
100 ks (0,176 EUR / ks)
10 ks (0,220 EUR / ks)
100 ks (0,176 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela zlatá
bal.
Do košíka
Vianočné darčekové vrecúško vločky 10x15 cm organza 870363
-25%
Šírka:
10 cm
Výška:
15 cm
Výška po šnúrky:
13 cm
0,396 EUR
/ bal. (0 )
0,297 EUR
/ bal. (0 )
0,434 EUR
/ bal. (1 ks)
0,326 EUR
/ bal. (1 ks)
4,34 EUR
/ bal. (10 ks)
3,26 EUR
/ bal. (10 ks)
14,15 EUR
/ bal. (50 ks)
10,60 EUR
/ bal. (50 ks)
22,60 EUR
/ bal. (100 ks)
17,- EUR
/ bal. (100 ks)
10 ks (0,326 EUR / ks)
50 ks (0,212 EUR / ks) - F1
100 ks (0,170 EUR / ks)
10 ks (0,326 EUR / ks)
50 ks (0,212 EUR / ks)
100 ks (0,170 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela strieborná
bal.
Do košíka
Vianočná darčeková krabička domček 900022
-55%
Rozmery (ŠxVxH):
9 x 10 x 10 cm
0,977 EUR
/ bal. (0 )
0,439 EUR
/ bal. (0 )
1,07 EUR
/ bal. (1 ks)
0,482 EUR
/ bal. (1 ks)
1,07 EUR
/ bal. (0 )
0,482 EUR
/ bal. (0 )
0,698 EUR
/ bal. (0 )
0,314 EUR
/ bal. (0 )
34,90 EUR
/ bal. (50 ks)
15,70 EUR
/ bal. (50 ks)
48,80 EUR
/ bal. (100 ks)
22,- EUR
/ bal. (100 ks)
50 ks (0,314 EUR / ks)
100 ks (0,220 EUR / ks) - F1
50 ks (0,314 EUR / ks)
100 ks (0,220 EUR / ks)
-- vyberte variant --
červená
bal.
Do košíka
Darčekové vrecúško 11x16 cm bavlnené 710040
-40%
Šírka:
11 cm
Výška:
16 cm
Výška po šnúrky:
14,5 cm
2,34 EUR
/ bal. (0 )
1,41 EUR
/ bal. (0 )
2,57 EUR
/ bal. (1 ks)
1,54 EUR
/ bal. (1 ks)
16,74 EUR
/ bal. (10 ks)
10,04 EUR
/ bal. (10 ks)
75,35 EUR
/ bal. (50 ks)
45,20 EUR
/ bal. (50 ks)
1,51 EUR
/ bal. (0 )
0,904 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,904 EUR / ks)
1 ks (1,54 EUR / ks)
50 ks (0,904 EUR / ks)
1 ks (1,54 EUR / ks)
10 ks (1,- EUR / ks)
50 ks (0,904 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 režná svetlá
2 hnedá tmavá
bal.
Do košíka
Darčeková krabička / taška 930102
-25%
Rozmery (ŠxVxH):
12 x 17 x 9 cm
Dĺžka ucha:
27 cm
Matná
0,989 EUR
/ bal. (0 )
0,742 EUR
/ bal. (0 )
1,09 EUR
/ bal. (0 )
0,814 EUR
/ bal. (0 )
8,47 EUR
/ bal. (12 ks)
6,36 EUR
/ bal. (12 ks)
15,26 EUR
/ bal. (24 ks)
11,45 EUR
/ bal. (24 ks)
12 ks (0,530 EUR / ks)
24 ks (0,477 EUR / ks) - F1
12 ks (0,530 EUR / ks)
24 ks (0,477 EUR / ks) - F1
12 ks (0,530 EUR / ks)
24 ks (0,477 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Darčeková krabička metalická 740263
-30%
Rozmery (ŠxVxH):
12 x 20 x 5 cm
Vnútorné rozmery:
12 x 15 x 5 cm
Rozmery balenia:
14 x 29,5 cm
Balenie:
2 ks
0,977 EUR
/ bal. (0 )
0,684 EUR
/ bal. (0 )
1,07 EUR
/ bal. (0 )
0,750 EUR
/ bal. (0 )
2,14 EUR
/ bal. (2 ks)
1,50 EUR
/ bal. (2 ks)
5,58 EUR
/ bal. (8 ks)
3,90 EUR
/ bal. (8 ks)
0,698 EUR
/ bal. (0 )
0,488 EUR
/ bal. (0 )
13,39 EUR
/ bal. (24 ks)
10,54 EUR
/ bal. (24 ks)
0,558 EUR
/ bal. (0 )
0,439 EUR
/ bal. (0 )
0,558 EUR
/ bal. (0 )
0,439 EUR
/ bal. (0 )
2 ks (0,750 EUR / ks)
8 ks (0,488 EUR / ks) - F1
24 ks (0,439 EUR / ks) - F1
2 ks (0,750 EUR / ks)
8 ks (0,488 EUR / ks) - F1
24 ks (0,439 EUR / ks) - F1
2 ks (0,750 EUR / ks)
8 ks (0,488 EUR / ks) - F1
24 ks (0,439 EUR / ks) - F1
2 ks (0,750 EUR / ks)
8 ks (0,488 EUR / ks) - F1
24 ks (0,439 EUR / ks) - F1
8 ks (0,488 EUR / ks) - F1
24 ks (0,439 EUR / ks) - F1
2 ks (0,750 EUR / ks)
8 ks (0,488 EUR / ks)
24 ks (0,439 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
4 strieborná
5 zlatá
6 pudrová
7 červená
bal.
Do košíka
Darčeková krabička metalická 900848
-50%
Rozmery (ŠxVxH):
9 x 14 x 3 cm
Vnútorné rozmery:
9 x 10,5 x 3 cm
Rozmery balenia:
11 x 21 cm
Balenie:
2 ks
0,732 EUR
/ bal. (0 )
0,366 EUR
/ bal. (0 )
1,61 EUR
/ bal. (2 ks)
0,804 EUR
/ bal. (2 ks)
4,18 EUR
/ bal. (8 ks)
2,10 EUR
/ bal. (8 ks)
0,523 EUR
/ bal. (0 )
0,262 EUR
/ bal. (0 )
11,30 EUR
/ bal. (24 ks)
5,64 EUR
/ bal. (24 ks)
8 ks (0,262 EUR / ks) - F1
24 ks (0,235 EUR / ks) - F1
2 ks (0,402 EUR / ks)
8 ks (0,262 EUR / ks) - F1
24 ks (0,235 EUR / ks) - F1
2 ks (0,402 EUR / ks)
8 ks (0,262 EUR / ks) - F1
24 ks (0,235 EUR / ks) - F1
2 ks (0,402 EUR / ks)
8 ks (0,262 EUR / ks) - F1
24 ks (0,235 EUR / ks) - F1
2 ks (0,402 EUR / ks)
8 ks (0,262 EUR / ks) - F1
24 ks (0,235 EUR / ks) - F1
2 ks (0,402 EUR / ks)
8 ks (0,262 EUR / ks)
24 ks (0,235 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
5 strieborná metalic
6 zlatá metalic
7 pudrová metalic
8 červená metalic
bal.
Do košíka
Papierová krabička 750912
-50%
Rozmery:
č. 1 a 2: 12 x 18 cm
Rozmery:
č. 3: 16 x 23,5 cm
Výška:
5 cm
1,39 EUR
/ bal. (0 )
0,696 EUR
/ bal. (0 )
1,53 EUR
/ bal. (0 )
0,764 EUR
/ bal. (0 )
9,94 EUR
/ bal. (10 ks)
4,97 EUR
/ bal. (10 ks)
0,994 EUR
/ bal. (0 )
0,497 EUR
/ bal. (0 )
0,994 EUR
/ bal. (0 )
0,497 EUR
/ bal. (0 )
44,75 EUR
/ bal. (50 ks)
22,35 EUR
/ bal. (50 ks)
10 ks (0,497 EUR / ks)
50 ks (0,447 EUR / ks)
10 ks (0,497 EUR / ks)
50 ks (0,447 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (12 x 18 cm) biela
bal.
Do košíka
Darčekové vrecúško 13x18 cm saténové 750872
-35%
Šírka:
13 cm
Výška:
18 cm
Výška po šnúrky:
13 cm
1,22 EUR
/ bal. (0 )
0,793 EUR
/ bal. (0 )
1,34 EUR
/ bal. (1 ks)
0,871 EUR
/ bal. (1 ks)
8,72 EUR
/ bal. (10 ks)
5,67 EUR
/ bal. (10 ks)
27,92 EUR
/ bal. (40 ks)
20,40 EUR
/ bal. (40 ks)
0,698 EUR
/ bal. (0 )
0,510 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (0,871 EUR / ks)
10 ks (0,567 EUR / ks)
40 ks (0,510 EUR / ks) - F1
1 ks (0,871 EUR / ks)
10 ks (0,567 EUR / ks)
40 ks (0,510 EUR / ks) - F1
10 ks (0,567 EUR / ks)
40 ks (0,510 EUR / ks) - F1
1 ks (0,871 EUR / ks)
10 ks (0,567 EUR / ks)
40 ks (0,510 EUR / ks) - F1
1 ks (0,871 EUR / ks)
1 ks (0,871 EUR / ks)
1 ks (0,871 EUR / ks)
10 ks (0,567 EUR / ks)
40 ks (0,510 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 Off White
3 strieborná
4 (2) čierna
6 (10) červená tm.
7 (13) modrá tmavá
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Darčekové vrecúško hviezdy metalické 13x18 cm ľanové 870468
-10%
Šírka:
13 cm
Výška:
18 cm
Výška po šnúrky:
13 cm
1,26 EUR
/ bal. (0 )
1,14 EUR
/ bal. (0 )
0,901 EUR
/ bal. (1 ks)
0,811 EUR
/ bal. (1 ks)
6,31 EUR
/ bal. (10 ks)
5,68 EUR
/ bal. (10 ks)
0,631 EUR
/ bal. (0 )
0,568 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (0,811 EUR / ks)
10 ks (0,568 EUR / ks)
1 ks (0,811 EUR / ks)
10 ks (0,568 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 režná strieborná
bal.
Do košíka
Papierové vrecko 790926
-20%
Rozmery:
č. 1: 13 x 23,5 x 7,7 cm
Rozmery:
č. 2: 15 x 28 x 9 cm
Rozmery:
č. 5: 18 x 31,5 x 11 cm
Gramáž:
72 g/m²
0,171 EUR
/ bal. (0 )
0,137 EUR
/ bal. (0 )
0,188 EUR
/ bal. (1 ks)
0,150 EUR
/ bal. (1 ks)
6,10 EUR
/ bal. (50 ks)
4,90 EUR
/ bal. (50 ks)
33,- EUR
/ bal. (300 ks)
26,40 EUR
/ bal. (300 ks)
50 ks (0,098 EUR / ks)
300 ks (0,088 EUR / ks) - F1
300 ks (0,088 EUR / ks) - F1
50 ks (0,098 EUR / ks)
300 ks (0,088 EUR / ks) - F1
50 ks (0,098 EUR / ks)
300 ks (0,088 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (13x23,5x7,7 cm) hnedá prírodná
5 (18x31,5x11 cm) hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Papierová krabica s priehľadom 880739
-45%
Rozmery:
14,5 x 22,5 cm
Výška:
4,5 cm
1,32 EUR
/ bal. (0 )
0,725 EUR
/ bal. (0 )
1,45 EUR
/ bal. (0 )
0,796 EUR
/ bal. (0 )
9,42 EUR
/ bal. (10 ks)
5,18 EUR
/ bal. (10 ks)
33,92 EUR
/ bal. (40 ks)
18,64 EUR
/ bal. (40 ks)
0,848 EUR
/ bal. (0 )
0,466 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,518 EUR / ks)
40 ks (0,466 EUR / ks) - F1
10 ks (0,518 EUR / ks)
40 ks (0,466 EUR / ks) - F1
10 ks (0,518 EUR / ks)
40 ks (0,466 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela
2 hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Vianočná darčeková krabica s priehľadom a menovkou 900028
-10%
Rozmery:
15 x 22 cm
Výška:
7 cm
1,85 EUR
/ bal. (0 )
1,66 EUR
/ bal. (0 )
1,32 EUR
/ bal. (1 ks)
1,19 EUR
/ bal. (1 ks)
14,24 EUR
/ bal. (12 ks)
12,82 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (1,19 EUR / ks)
1 ks (1,19 EUR / ks)
1 ks (1,19 EUR / ks)
12 ks (1,07 EUR / ks)
1 ks (1,19 EUR / ks)
12 ks (1,07 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 hnedá prírodná sob
3 hnedá prírodná snehuliak
4 hnedá prírodná Santa
mix variant
bal.
Do košíka
Papierová krabica s priehľadom 880737
-30%
Rozmery:
15,5 x 25 cm
Výška:
4,5 cm
1,32 EUR
/ bal. (0 )
0,923 EUR
/ bal. (0 )
1,45 EUR
/ bal. (0 )
1,01 EUR
/ bal. (0 )
9,42 EUR
/ bal. (10 ks)
6,59 EUR
/ bal. (10 ks)
33,92 EUR
/ bal. (40 ks)
23,72 EUR
/ bal. (40 ks)
0,848 EUR
/ bal. (0 )
0,593 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,659 EUR / ks)
40 ks (0,593 EUR / ks) - F1
10 ks (0,659 EUR / ks)
40 ks (0,593 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Papierová krabička s priehľadom a stuhou 780253
-45%
Vonkajšie rozmery:
16,5 x 27,5 cm
Výška:
6 cm
Dĺžka stuhy:
82 cm
Vnútorné rozmery:
15,8 x 26,5 cm
2,04 EUR
/ bal. (0 )
1,12 EUR
/ bal. (0 )
2,24 EUR
/ bal. (1 ks)
1,23 EUR
/ bal. (1 ks)
7,30 EUR
/ bal. (5 ks)
4,02 EUR
/ bal. (5 ks)
1,31 EUR
/ bal. (0 )
0,723 EUR
/ bal. (0 )
39,42 EUR
/ bal. (30 ks)
21,69 EUR
/ bal. (30 ks)
1,31 EUR
/ bal. (0 )
0,723 EUR
/ bal. (0 )
1,31 EUR
/ bal. (0 )
0,723 EUR
/ bal. (0 )
1,31 EUR
/ bal. (0 )
0,723 EUR
/ bal. (0 )
5 ks (0,803 EUR / ks)
30 ks (0,723 EUR / ks) - F1
5 ks (0,803 EUR / ks)
30 ks (0,723 EUR / ks) - F1
5 ks (0,803 EUR / ks)
30 ks (0,723 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela
hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Papierová krabica s priehľadom - srdce 810894
-20%
Rozmery:
17 x 26 cm
Výška:
6 cm
1,36 EUR
/ bal. (0 )
1,70 EUR
/ bal. (1 ks)
1,36 EUR
/ bal. (1 ks)
1,36 EUR
/ bal. (0 )
1,09 EUR
/ bal. (0 )
13,63 EUR
/ bal. (10 ks)
10,90 EUR
/ bal. (10 ks)
27,26 EUR
/ bal. (20 ks)
21,80 EUR
/ bal. (20 ks)
68,15 EUR
/ bal. (50 ks)
54,50 EUR
/ bal. (50 ks)
1 ks (1,36 EUR / ks)
10 ks (1,09 EUR / ks)
1 ks (1,36 EUR / ks)
10 ks (1,09 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela
bal.
Do košíka
Darčekové vrecúško 19x28 cm ľanové 710256
-10%
Šírka:
19 cm
Výška:
28 cm
Výška po šnúrky:
26 cm
2,08 EUR
/ bal. (0 )
1,87 EUR
/ bal. (0 )
2,28 EUR
/ bal. (1 ks)
2,05 EUR
/ bal. (1 ks)
5,93 EUR
/ bal. (4 ks)
5,34 EUR
/ bal. (4 ks)
1,48 EUR
/ bal. (0 )
1,33 EUR
/ bal. (0 )
20,76 EUR
/ bal. (20 ks)
18,68 EUR
/ bal. (20 ks)
1,04 EUR
/ bal. (0 )
0,934 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (2,05 EUR / ks)
4 ks (1,33 EUR / ks) - F1
20 ks (0,934 EUR / ks)
1 ks (2,05 EUR / ks)
4 ks (1,33 EUR / ks)
20 ks (0,934 EUR / ks)
-- vyberte variant --
režná svetlá
bal.
Do košíka
Darčekové vrecúško 20x30 cm exkluzívne 930343
-35%
Šírka:
20 cm
Výška:
30 cm
Výška po šnúrky:
26 cm
Lurex
0,967 EUR
/ bal. (0 )
2,29 EUR
/ bal. (1 ks)
1,49 EUR
/ bal. (1 ks)
14,88 EUR
/ bal. (10 ks)
9,67 EUR
/ bal. (10 ks)
26,78 EUR
/ bal. (20 ks)
17,40 EUR
/ bal. (20 ks)
10 ks (0,967 EUR / ks)
20 ks (0,870 EUR / ks) - F1
10 ks (0,967 EUR / ks)
20 ks (0,870 EUR / ks)
-- vyberte variant --
červená
bal.
Do košíka
Papierové vrecko Stoklasa 20x32 cm 840579
-10%
Design Stoklasa
Rozmery:
20 x 32 cm
Gramáž:
20 g/m²
0,179 EUR
/ bal. (0 )
0,161 EUR
/ bal. (0 )
0,196 EUR
/ bal. (1 ks)
0,177 EUR
/ bal. (1 ks)
6,40 EUR
/ bal. (50 ks)
5,75 EUR
/ bal. (50 ks)
34,50 EUR
/ bal. (300 ks)
31,20 EUR
/ bal. (300 ks)
50 ks (0,115 EUR / ks)
300 ks (0,104 EUR / ks) - F1
50 ks (0,115 EUR / ks)
300 ks (0,104 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Papierové vrecko Stoklasa 20x32 cm 840581
-25%
Design Stoklasa
Rozmery:
20 x 32 x 8,8 cm
Gramáž:
72 g/m²
0,342 EUR
/ bal. (0 )
0,256 EUR
/ bal. (0 )
0,375 EUR
/ bal. (1 ks)
0,281 EUR
/ bal. (1 ks)
12,20 EUR
/ bal. (50 ks)
9,15 EUR
/ bal. (50 ks)
22,- EUR
/ bal. (100 ks)
16,50 EUR
/ bal. (100 ks)
0,220 EUR
/ bal. (0 )
0,165 EUR
/ bal. (0 )
50 ks (0,183 EUR / ks)
100 ks (0,165 EUR / ks) - F1
50 ks (0,183 EUR / ks)
100 ks (0,165 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Vianočná darčeková krabička 930098
-10%
Rozmery (ŠxVxH):
20 x 5 x 15 cm
1,47 EUR
/ bal. (0 )
1,32 EUR
/ bal. (0 )
1,61 EUR
/ bal. (1 ks)
1,45 EUR
/ bal. (1 ks)
4,18 EUR
/ bal. (4 ks)
3,77 EUR
/ bal. (4 ks)
8,78 EUR
/ bal. (12 ks)
7,91 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (1,45 EUR / ks)
4 ks (0,942 EUR / ks) - F1
12 ks (0,659 EUR / ks)
1 ks (1,45 EUR / ks)
4 ks (0,942 EUR / ks)
12 ks (0,659 EUR / ks)
-- vyberte variant --
červená
bal.
Do košíka
Vianočné darčekové vrecúško 20x30 cm imitácia juty 770135
-20%
Šírka:
20 cm
Výška:
30 cm
Výška po šnúrky:
25 cm
Imitácia juty
2,45 EUR
/ bal. (0 )
1,96 EUR
/ bal. (0 )
2,69 EUR
/ bal. (1 ks)
2,15 EUR
/ bal. (1 ks)
1,75 EUR
/ bal. (0 )
1,40 EUR
/ bal. (0 )
7,01 EUR
/ bal. (4 ks)
5,61 EUR
/ bal. (4 ks)
14,02 EUR
/ bal. (10 ks)
12,62 EUR
/ bal. (10 ks)
10 ks (1,26 EUR / ks)
1 ks (2,15 EUR / ks)
4 ks (1,40 EUR / ks) - F1
10 ks (1,26 EUR / ks)
4 ks (1,40 EUR / ks) - F1
10 ks (1,26 EUR / ks)
1 ks (2,15 EUR / ks)
4 ks (1,40 EUR / ks) - F1
10 ks (1,26 EUR / ks)
1 ks (2,15 EUR / ks)
4 ks (1,40 EUR / ks) - F1
10 ks (1,26 EUR / ks)
1 ks (2,15 EUR / ks)
4 ks (1,40 EUR / ks)
10 ks (1,26 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 šedá najsvetlejšia
2 zelená khaki
3 šedá
6 hnedá tmavá
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Vianočné darčekové vrecúško stromček 20x30 cm imitácia juty 890601
Šírka:
20 cm
Výška:
30 cm
Výška po šnúrky:
25 cm
Imitácia juty
2,49 EUR
/ bal. (0 )
2,73 EUR
/ bal. (1 ks)
7,12 EUR
/ bal. (4 ks)
12,45 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (2,73 EUR / ks)
4 ks (1,78 EUR / ks) - F1
10 ks (1,25 EUR / ks)
1 ks (2,73 EUR / ks)
4 ks (1,78 EUR / ks)
10 ks (1,25 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 šedá
bal.
Do košíka
Vianočné darčekové vrecúško vločky 20x30 cm 770141
-25%
Šírka:
20 cm
Výška:
30 cm
Výška po šnúrky:
25 cm
2,49 EUR
/ bal. (0 )
1,87 EUR
/ bal. (0 )
2,73 EUR
/ bal. (1 ks)
2,05 EUR
/ bal. (1 ks)
1,78 EUR
/ bal. (0 )
1,33 EUR
/ bal. (0 )
7,12 EUR
/ bal. (4 ks)
5,34 EUR
/ bal. (4 ks)
16,01 EUR
/ bal. (10 ks)
12,01 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (2,05 EUR / ks)
4 ks (1,33 EUR / ks) - F1
10 ks (1,20 EUR / ks)
1 ks (2,05 EUR / ks)
4 ks (1,33 EUR / ks) - F1
10 ks (1,20 EUR / ks)
4 ks (1,33 EUR / ks) - F1
10 ks (1,20 EUR / ks)
1 ks (2,05 EUR / ks)
4 ks (1,33 EUR / ks) - F1
10 ks (1,20 EUR / ks)
1 ks (2,05 EUR / ks)
4 ks (1,33 EUR / ks) - F1
10 ks (1,20 EUR / ks)
1 ks (2,05 EUR / ks)
4 ks (1,33 EUR / ks)
10 ks (1,20 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 červená
2 šedá
3 prírodná stredná
4 zelená
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Papierová krabica s priehľadom 790595
-15%
Rozmery:
21 x 23 cm
Výška:
4,5 cm
1,78 EUR
/ bal. (0 )
1,51 EUR
/ bal. (0 )
1,95 EUR
/ bal. (1 ks)
1,66 EUR
/ bal. (1 ks)
5,08 EUR
/ bal. (4 ks)
4,32 EUR
/ bal. (4 ks)
0,890 EUR
/ bal. (0 )
0,756 EUR
/ bal. (0 )
17,80 EUR
/ bal. (20 ks)
15,12 EUR
/ bal. (20 ks)
0,890 EUR
/ bal. (0 )
0,756 EUR
/ bal. (0 )
4 ks (1,08 EUR / ks)
20 ks (0,756 EUR / ks) - F1
4 ks (1,08 EUR / ks)
20 ks (0,756 EUR / ks) - F1
4 ks (1,08 EUR / ks)
20 ks (0,756 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 hnedá prírodná
2 biela
bal.
Do košíka
Papierová krabica s priehľadom 780821
-10%
Rozmery:
25 x 28 cm
Výška:
4 cm
Lesklá
2,36 EUR
/ bal. (0 )
2,12 EUR
/ bal. (0 )
2,59 EUR
/ bal. (1 ks)
2,33 EUR
/ bal. (1 ks)
8,43 EUR
/ bal. (5 ks)
7,59 EUR
/ bal. (5 ks)
1,37 EUR
/ bal. (0 )
40,95 EUR
/ bal. (30 ks)
5 ks (1,52 EUR / ks)
30 ks (1,37 EUR / ks) - F1
5 ks (1,52 EUR / ks)
30 ks (1,37 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Darčeková krabica s priehľadom 780255
-20%
Rozmery:
30 x 30 cm
Výška:
7 cm
2,97 EUR
/ bal. (0 )
5,70 EUR
/ bal. (1 ks)
4,56 EUR
/ bal. (1 ks)
14,85 EUR
/ bal. (4 ks)
11,88 EUR
/ bal. (4 ks)
3,71 EUR
/ bal. (0 )
2,97 EUR
/ bal. (0 )
2,97 EUR
/ bal. (0 )
2,38 EUR
/ bal. (0 )
59,40 EUR
/ bal. (20 ks)
47,52 EUR
/ bal. (20 ks)
2,97 EUR
/ bal. (0 )
2,38 EUR
/ bal. (0 )
4 ks (2,97 EUR / ks)
20 ks (2,38 EUR / ks) - F1
4 ks (2,97 EUR / ks)
20 ks (2,38 EUR / ks) - F1
4 ks (2,97 EUR / ks)
20 ks (2,38 EUR / ks)
-- vyberte variant --
biela
hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Papierový sáčok 13x17,5 cm 790903
-10%
Rozmery:
13 x 17,5 cm
Gramáž:
40 g/m²
Tovar je vypredaný.
Predpokladaná dostupnosť: 08.02.2027
Vypredané
Čakajte prosím, stránka sa načítáva...
Zobrazené
1 -
49
z
49
Na stránke:
12
24
48
96
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.