Jazyk / Mena
Hlavná ponuka
Prihlásiť
Inšpirácia
Návody
Darčekové poukazy
Kontakty
Dôležité informácie
Obchodné podmienky
Doprava a platba
Často dávané otázky
Reklamácia a odstúpenie od kúpnej zmluvy
Vernostný program
Vytvoriť užívateľský účet
Prihlásiť
Prihlásiť
Prihlásenie
E- mail:
Heslo:
Poslat dočasné heslo
Trvale prihlásiť
Vytvoriť užívateľský účet
… už 36 rokov s Vami
Zákaznícka linka
(+421) 902 904 940
Po - Ne: 8:00 - 16:00
Napište nám
SK
CZ
PL
EN
HU
DE
SK
IT
ES
FR
RO
HR
BG
GR
EUR
CZK
(Kč)
PLN
(zł)
EUR
(€)
HUF
(Ft)
USD
($)
GBP
(£)
RON
(lei)
Cena:
Položiek:
0,- EUR
0
» Zobraziť košík
Kategórie
Kategórie
Textilná galantéria
Brzdičky a koncovky
Bytový a kuchynský textil
Čipky a madeiry
Domácnosť
Fixačné materiály, vlizelíny, výplne a výstuhy
Flitre, glitre
Gombíky a zapínanie
Gumy
Ihly
Keprovky a tech. stuhy
Košíky a kazety
Kovová galantéria
Krajčírske potreby
Krstné a smútočné doplnky
Lampasy a paspulky
Lemovky, krojovky a paspulky
Lisy, pistóny, priebojníky, výsečníky a kliešte
Modistické potreby
Náplety a manžety
Nažehľovacie kamienky - hotfix
Nažehlovačky, nášivky, záplaty a reflexné prvky
Nite
Nožnice a nožiarsky tovar
Odevné, opaskové, laclové spony a prievlaky
Ozdoby kovové na odevy, obuv a doplnky
Ozdoby na odevy, obuv a doplnky
Plastová galantéria
Pletenie a háčkovanie
Polotovary k výrobe kabeliek a tašiek
Polotovary na plavky a spodnú bielizeň
Polotovary na tvorbu postavičiek a zvieratiek
Popruhy
Prámiky, hadovky, borty a boa
Pre miláčikov
Strapce
Stuhy
Suché zipsy
Šikmé prúžky
Šitíčka
Šnúry, povrázky a tkaničky
Špendlíky
Vreckovky
Vybavenie predajní pre galantériu
Výrobky zo šijacej dielne Stoklasa
Vyšívanie
Záclonová galantéria
Zdrhovadlá-zipsy
Zvyškový výpredaj
Látky
Bavlnené látky - plátna
Bavlnené vaflové piké a vaflovina
Čipky, madeiry a strapce
Dekoračné látky Loneta
Fleece, kožušina
Juta, imitácia juty, filc, prateľný papier
Kočíkovina a obrusovina
Ľanové látky a imitácia ľanu
Látky s flitrami a kamienkami
Látky v nadštandardnej šírke
Minky, plyšové látky a zamat
Odevné prírodné látky
Plienkovina, mušelín, flanel, krep a froté
Podšívky, sieťoviny, trikotín a krinolíny
Satén a bavlnený satén
Semiš, koženka, poťahové látky
Softshell, šuštiakovina, riflovina, microfiber
Šatovky, kostýmovky, tvíd
Šifón, žoržet, organza
Technické tkaniny, neoprén, protišmyk a fólie
Teplákovina a svetrovina
Tyl a francúzsky závoj
Úplety a plavkovina
Vianočné látky
Zatemňovacie látky a záclony
Tvorenie a aranžovanie
Anjeli
Brmbolce a chlpaté drôtiky
Darčekové vrecúška, tašky a krabice
Dekoračná organza, tyl, satén, taft a juta
Dekoračné ozdoby
Fimo, betón a krištálová živica
Foamiran a moosgummi
Kovová, drevená a sklenená dekorácia
Kreatívne sady a hranie s deťmi
Kvety, kytice, rastliny, plody
Macramé
Oči, ňufáky, hlavičky a hrkálky
Ostatné dekorácie
Párty, narodeniny a karneval
Patchwork
Perie
Plstenie
Polotovary drevené
Polotovary na lapače snov a zvonkohry
Polotovary papierové
Polotovary textilné
Polystyrénové polotovary
Pomôcky, náradie, polotovary a formy
Potreby pre aranžovanie
Scrapbooking a quilling
Svadobná dekorácia
Sviečky, svietniky, bodce a anjelské zvonenie
Školské potreby
Veľkonočné a jarné dekorácie
Vence
Vianočná tvorba
Vianočné dekorácie
Zdobenie dekorácií
Zdobenie textilu
Zvončeky a rolničky z kovu
Korálky a komponenty
Bižutérne komponenty a polotovary
Drevené koráliky
Koráliky rokajl PRECIOSA - ČESKÝ VÝROBOK
Koráliky sklenené
Minerálové a perleťové koráliky
Perlové korálky
Plastové korálky
Porcelánové a kovové korálky
Veľkoprievlakové koráliky
Sady koráliek
Kabošony a brúsené kamienky
Bižutérne drôty a drôtené šablóny
Náradie a potreby
Návlekový material
Bižutéria
Darčekové poukazy
Brošne
Darčekové balenie
Detská a dievčenská bižutéria
Náhrdelníky
Náramky a prstene
Náušnice
Ozdoby a prívesky na kabelky, kufre a kľúče
Ozdoby do vlasov
Pánske šperky
Prievlaky na šatky
Prívesky samostatné
Ružence a prívesky s náboženskou tematikou
Svadobná bižutéria
Šperkovnice
Vybavenie predajní
Módne doplnky
Čiapky a čelenky
Dáždniky a pláštenky
Detské a dievčenské tašky, vaky, batohy
Klobúky, fascinátory a boa
Módne tašky, kabelky a batohy
Nákupné tašky, sieťovky
Peňaženky a manikúry
Podväzky
Ponožky, pančucháče a domáca obuv
Puzdrá na okuliare, kozmetické tašky a masky na spanie
Rukavice
Šatky, šály, nákrčníky a plédy
Školské peračníky, vrecká na prezúvky a vaky
Traky a opasky
Viazanky, motýliky, spony a manžetové gombíky
Vreckovky
Zrkadlá
Obaly a vybavenie
Krabice a krabičky
Tašky, sáčky a papiere
Vybavenie predajne
Farebná jeseň
Doma v teple
Halloween
Hrejivé pletenie a hačkovanie
Jesenná móda
Jesenné dekorácie
Keď zaprší
Látkové vreckovky
Plstená tvorba
Sviečky a ich výroba
Zabavte sa šitím
Zviditeľnite sa
Špeciálna ponuka
Novinky
Nové farby
Zlacnili sme
Bestsellery [
nové
]
Od poslednej návštevy
Po prihlásení sa tu uvidíte novinky od Vašej poslednej návštevy. Nový tovar, zľavy, inšpiráciu.
Kategórie
Textilná galantéria
Látky
Tvorenie a aranžovanie
Korálky a komponenty
Bižutéria
Módne doplnky
Obaly a vybavenie
Farebná jeseň
Tipy pre Vás
Nožnice PIN
Oktoberfest
Tanečná sezóna
YKK zipsy
Zvieracie vzory
Zobraziť ďalšie skupiny »
www.stoklasa-sk.sk
Galantéria Stoklasa - veľkoobchod
Průmyslová 13, 747 23 Bolatice
tel: 228 229 395, email: eshop@stoklasa-sk.sk
Hľadaný tovar - jehly na perličky
Zobrazené
1 -
96
z
152
1
2
Tovar bol pridaný do košíka
Zobraziť košík
Perličky rokajl 12/0 s prieťahom 2mm 200549
Priemer:
2 mm
Prievlak:
0,8 - 1 mm
Transparentné
S prieťahom
0,025 EUR
/ bal. (0 )
1,40 EUR
/ bal. (50 g)
8,10 EUR
/ bal. (450 g)
17,55 EUR
/ bal. (1350 g)
0,013 EUR
/ bal. (0 )
0,013 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,028 EUR / g)
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g) - F1
50 g (0,028 EUR / g)
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g) - F1
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g) - F1
50 g (0,028 EUR / g)
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g) - F1
50 g (0,028 EUR / g)
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g) - F1
50 g (0,028 EUR / g)
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g) - F1
50 g (0,028 EUR / g)
450 g (0,018 EUR / g)
1350 g (0,013 EUR / g)
-- vyberte variant --
21 strieborná svetlá
23B modrá
25B červená
28 modrá sýta
53A zelená malachitová
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Perličky a hviezdičky na silone metráž 100545
Priemer hviezdy:
cca 15 mm
Priemer perly:
3 mm
Návin:
1.3 m, 60.0 m
0,750 EUR
/ bal. (0 )
1,07 EUR
/ bal. (1,3 m)
32,16 EUR
/ bal. (60 m)
0,375 EUR
/ bal. (0 )
45,- EUR
/ bal. (120 m)
112,50 EUR
/ bal. (300 m)
1,3 m (0,823 EUR / m)
60 m (0,536 EUR / m)
120 m (0,375 EUR / m) - F1
300 m (0,375 EUR / m) - F1
1,3 m (0,823 EUR / m)
60 m (0,536 EUR / m)
120 m (0,375 EUR / m) - F1
300 m (0,375 EUR / m) - F1
1,3 m (0,823 EUR / m)
60 m (0,536 EUR / m)
120 m (0,375 EUR / m) - F1
300 m (0,375 EUR / m) - F1
1,3 m (0,823 EUR / m)
60 m (0,536 EUR / m)
120 m (0,375 EUR / m) - F1
300 m (0,375 EUR / m) - F1
120 m (0,375 EUR / m) - F1
300 m (0,375 EUR / m) - F1
1,3 m (0,823 EUR / m)
60 m (0,536 EUR / m)
120 m (0,375 EUR / m) - F1
300 m (0,375 EUR / m) - F1
1,3 m (0,823 EUR / m)
60 m (0,536 EUR / m)
120 m (0,375 EUR / m)
300 m (0,375 EUR / m)
-- vyberte variant --
1 červená
2 zlatá
3 AB biela AB
5 strieborná
7 pudrová
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Vyšívacia tkanina Panama / Perlička neškrobená šírka 150 cm 111 očiek 920320
Šírka:
150 cm
Gramáž:
175 g/m²
Hustota:
111 očiek / 10 cm
Predávame od 1 m
Neškrobená
16,41 EUR
/ bal. (0 )
11,72 EUR
/ bal. (1 m)
10,55 EUR
/ bal. (0 )
105,47 EUR
/ bal. (10 m)
1 m (11,72 EUR / m) - Metráž
10 m (10,55 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (11,72 EUR / m) - Metráž
10 m (10,55 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
biela
bal.
Do košíka
Monofilová aplikácia / vsadka s perličkami a flitrami 8x24 cm 180963
Rozmery:
8 x 24 cm
2,64 EUR
/ bal. (0 )
2,06 EUR
/ bal. (0 )
2,06 EUR
/ bal. (0 )
4,11 EUR
/ bal. (2 ks)
14,90 EUR
/ bal. (10 ks)
1,49 EUR
/ bal. (0 )
1,49 EUR
/ bal. (0 )
2 ks (2,06 EUR / ks)
10 ks (1,49 EUR / ks)
2 ks (2,06 EUR / ks)
10 ks (1,49 EUR / ks)
-- vyberte variant --
čierna
bal.
Do košíka
Vlásenka vetvička s perličkami 370856
Rozmery ozdoby:
cca 8 x 9 cm
Dĺžka:
6 cm
Hand made
Perleťový lesk
3,22 EUR
/ bal. (0 )
2,51 EUR
/ bal. (1 ks)
7,26 EUR
/ bal. (4 ks)
1,82 EUR
/ bal. (0 )
21,79 EUR
/ bal. (12 ks)
1 ks (2,51 EUR / ks)
4 ks (1,82 EUR / ks) - F1
1 ks (2,51 EUR / ks)
4 ks (1,82 EUR / ks) - F1
1 ks (2,51 EUR / ks)
4 ks (1,82 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela strieborná
2 biela ružové zlato
bal.
Do košíka
Vianočná bavlnená látka / plátno perníčky Premium 920503
Gramáž:
115 g/m²
Šírka:
150 cm
Zrážanlivosť:
max. 6 %
Predávame od 0.5 m
Dekoračné
13,93 EUR
/ bal. (0 )
10,86 EUR
/ bal. (1 m)
49,31 EUR
/ bal. (5 m)
98,61 EUR
/ bal. (10 m)
1 m (10,86 EUR / m) - Metráž
5 m (9,86 EUR / m) - Balenie - F1
1 m (10,86 EUR / m) - Metráž
5 m (9,86 EUR / m) - Balenie
-- vyberte variant --
hnedá
bal.
Do košíka
Vianočné drevené perníčky na zavesenie 940283
Rozmery:
6 x 8 cm
Hrúbka:
4 mm
Jednostranné
0,989 EUR
/ bal. (0 )
1,54 EUR
/ bal. (2 ks)
7,- EUR
/ bal. (10 ks)
33,60 EUR
/ bal. (48 ks)
2 ks (0,771 EUR / ks)
10 ks (0,700 EUR / ks) - F1
2 ks (0,771 EUR / ks)
10 ks (0,700 EUR / ks)
-- vyberte variant --
hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Veľké vianočné štipce - perníčky sada 3 ks 940190
Šírka:
30 - 40 mm
Dĺžka:
73 mm
Balenie:
3 ks
3,55 EUR
/ bal. (0 )
2,76 EUR
/ bal. (1 sáčok)
8,01 EUR
/ bal. (4 sáčok)
1 sáčok (2,76 EUR / sáčok)
4 sáčok (2,- EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (2,76 EUR / sáčok)
4 sáčok (2,- EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (2,76 EUR / sáčok)
4 sáčok (2,- EUR / sáčok)
-- vyberte variant --
1 hnedá prírodná
2 hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Gombík imitujúci perníčky 830488
-30%
Šírka:
16 mm
Výška:
20 mm
0,618 EUR
/ bal. (0 )
0,433 EUR
/ bal. (0 )
0,679 EUR
/ bal. (1 ks)
0,475 EUR
/ bal. (1 ks)
1,36 EUR
/ bal. (2 ks)
0,950 EUR
/ bal. (2 ks)
4,42 EUR
/ bal. (10 ks)
3,09 EUR
/ bal. (10 ks)
19,85 EUR
/ bal. (50 ks)
13,90 EUR
/ bal. (50 ks)
2 ks (0,475 EUR / ks)
10 ks (0,309 EUR / ks)
2 ks (0,475 EUR / ks)
10 ks (0,309 EUR / ks)
50 ks (0,278 EUR / ks)
-- vyberte variant --
2 (517001) hnedá dievčatko
bal.
Do košíka
Vianočné perníčky na dekoráciu vianočných stromčekov a vencov chalúpka, medveď, anjel, strom 900161
Rozmery:
č. 1: 5,5 x 7,2 cm
Rozmery:
č. 2: 6 x 8,5 cm
Rozmery:
č. 3: 7 x 8,5 cm
Rozmery:
č. 4: 6 x 9 cm
Hrúbka:
1 cm
4,23 EUR
/ bal. (0 )
4,23 EUR
/ bal. (1 ks)
5,92 EUR
/ bal. (2 ks)
1 ks (4,23 EUR / ks)
2 ks (2,96 EUR / ks) - F1
1 ks (4,23 EUR / ks)
2 ks (2,96 EUR / ks)
-- vyberte variant --
4 hnedá stromček
bal.
Do košíka
Vianočné samolepiace perníčky 940245
Rozmery:
cca 35 x 40 mm
Hrúbka:
7 mm
Samolepiaca
0,824 EUR
/ bal. (0 )
1,28 EUR
/ bal. (2 ks)
2,34 EUR
/ bal. (4 ks)
4,67 EUR
/ bal. (8 ks)
2 ks (0,642 EUR / ks)
8 ks (0,584 EUR / ks) - F1
2 ks (0,642 EUR / ks)
8 ks (0,584 EUR / ks) - F1
8 ks (0,584 EUR / ks) - F1
2 ks (0,642 EUR / ks)
8 ks (0,584 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
3 prírodná stredná
4 prírodná stredná
bal.
Do košíka
Vianočné perníčky na zavesenie filc koník, stromček, domček 940284
Rozmery:
cca 7 x 8 cm
Hrúbka:
8,5 mm
Jednostranné
1,48 EUR
/ bal. (0 )
2,31 EUR
/ bal. (2 ks)
10,50 EUR
/ bal. (10 ks)
12,60 EUR
/ bal. (12 ks)
2 ks (1,16 EUR / ks)
10 ks (1,05 EUR / ks) - F1
2 ks (1,16 EUR / ks)
10 ks (1,05 EUR / ks) - F1
2 ks (1,16 EUR / ks)
10 ks (1,05 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 hnedá prírodná
2 hnedá prírodná
bal.
Do košíka
Vianočné perníčky na zavesenie 940300
Rozmery:
cca 5 x 6 cm
Hrúbka:
cca 0,8 cm
Jednostranná
1,90 EUR
/ bal. (0 )
1,48 EUR
/ bal. (1 ks)
10,74 EUR
/ bal. (8 ks)
64,42 EUR
/ bal. (48 ks)
1 ks (1,48 EUR / ks)
8 ks (1,34 EUR / ks) - F1
1 ks (1,48 EUR / ks)
8 ks (1,34 EUR / ks) - F1
8 ks (1,34 EUR / ks) - F1
1 ks (1,48 EUR / ks)
8 ks (1,34 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 prírodná stredná hviezda
4 prírodná stredná perníček
bal.
Do košíka
Sklenené voskové perly Ø6 mm 200523
Priemer:
6 mm
Prievlak:
1 mm
Perleťový lesk
0,040 EUR
/ bal. (0 )
2,20 EUR
/ bal. (50 g)
0,029 EUR
/ bal. (0 )
14,50 EUR
/ bal. (500 g)
0,029 EUR
/ bal. (0 )
0,020 EUR
/ bal. (0 )
0,020 EUR
/ bal. (0 )
20,- EUR
/ bal. (1000 g)
0,020 EUR
/ bal. (0 )
0,020 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g) - F1
1000 g (0,020 EUR / g) - F1
50 g (0,044 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g)
1000 g (0,020 EUR / g)
-- vyberte variant --
01B biela
02B krémová najsvetl
05A krémová
74B zlatá svetlá
48B zlatá str.
71A ružová tm.
70B červená
39A bordó
43B pudrová
09B modrá holubia
72B modrá parížska
40B hnedá tm.
18B strieborná svetlá
19B strieborná tmavá
20B čierna
12B mint
59B zelená malachitová
67A tyrkys morský
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Sklenené voskové perly mix veľkostí Ø4-12mm 200454
Priemer:
4 - 12 mm
Prievlak:
0,5 - 1,2 mm
Perleťový lesk
0,033 EUR
/ bal. (0 )
1,65 EUR
/ bal. (50 g)
0,051 EUR
/ bal. (0 )
11,50 EUR
/ bal. (500 g)
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
0,023 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
50 g (0,033 EUR / g)
500 g (0,023 EUR / g)
-- vyberte variant --
01B biela
02B krémová najsvetl
74B zlatá svetlá
28B starozlatá
11A zlatá
70B červená
77A granátová
25B fialová sv.
13B fialová sv.
36A fialová purpura
09B modrá ľadová
67A tyrkys morský
64A modrá tyrkys.
60A modrá tmavá
68A zelenomodrá
15A staroružová
18B strieborná svetlá
19B strieborná tmavá
20B čierna
14A hnedá svetlá
43B 33 ružová sv.
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa 10/0 - 2,3 mm s prieťahom 200588
Priemer:
2,3 mm
Prievlak:
0,8 mm
S prieťahom
0,101 EUR
/ bal. (0 )
1,10 EUR
/ bal. (10 g)
0,110 EUR
/ bal. (0 )
0,072 EUR
/ bal. (0 )
3,60 EUR
/ bal. (50 g)
0,065 EUR
/ bal. (0 )
0,072 EUR
/ bal. (0 )
16,25 EUR
/ bal. (250 g)
18,- EUR
/ bal. (250 g)
0,065 EUR
/ bal. (0 )
0,065 EUR
/ bal. (0 )
0,065 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g) - F1
250 g (0,065 EUR / g) - F1
10 g (0,110 EUR / g)
50 g (0,072 EUR / g)
250 g (0,065 EUR / g)
-- vyberte variant --
78102 strieborná
87010 žltá narcisová
17050 zlatá
97090 červená
67010 modrá azuro
57430 zelená trávová
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Rokajl 15/0 - 1,5 mm perleťový, nepriehľadný 340486
-30%
Priemer:
1,5 mm
Prievlak:
0,5 mm
Nepriehľadný
Perleť
0,090 EUR
/ bal. (0 )
0,063 EUR
/ bal. (0 )
4,95 EUR
/ bal. (50 g)
3,45 EUR
/ bal. (50 g)
28,80 EUR
/ bal. (450 g)
20,25 EUR
/ bal. (450 g)
0,051 EUR
/ bal. (0 )
0,036 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,069 EUR / g)
450 g (0,045 EUR / g)
50 g (0,069 EUR / g)
450 g (0,045 EUR / g)
450 g (0,045 EUR / g)
50 g (0,069 EUR / g)
450 g (0,045 EUR / g)
50 g (0,069 EUR / g)
450 g (0,045 EUR / g)
50 g (0,069 EUR / g)
450 g (0,045 EUR / g)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
M333 ružová sv.
M334 biela
M336 zelená pastelová sv.
M339 pudrová
bal.
Do košíka
Sklenené voskové perly mix veĺkostí a farieb Ø4-12 mm 200456
Design Stoklasa
Priemer:
4 - 12 mm
Prievlak:
0,5 - 1 mm
Reálne balenie:
100, 500 g
Perleťový lesk
0,036 EUR
/ bal. (0 )
1,80 EUR
/ bal. (50 g)
0,036 EUR
/ bal. (0 )
0,056 EUR
/ bal. (0 )
0,036 EUR
/ bal. (0 )
12,50 EUR
/ bal. (500 g)
0,036 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g) - F1
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g) - F1
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g) - F1
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g) - F1
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g) - F1
50 g (0,036 EUR / g)
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g) - F1
50 g (0,036 EUR / g)
500 g (0,025 EUR / g)
-- vyberte variant --
1 mix
4 mix
8 mix
15 mix
18 mix
26 mix
36 mix
bal.
Do košíka
Guma / gumička plochá šírka 1 mm 440561
-35%
Šírka:
1 mm
Návin:
10 m
Pružná
1,01 EUR
/ bal. (0 )
0,654 EUR
/ bal. (0 )
1,10 EUR
/ bal. (1 ks)
0,717 EUR
/ bal. (1 ks)
0,718 EUR
/ bal. (0 )
0,467 EUR
/ bal. (0 )
0,718 EUR
/ bal. (0 )
0,467 EUR
/ bal. (0 )
3,59 EUR
/ bal. (5 ks)
2,34 EUR
/ bal. (5 ks)
0,718 EUR
/ bal. (0 )
0,467 EUR
/ bal. (0 )
14,38 EUR
/ bal. (25 ks)
10,50 EUR
/ bal. (25 ks)
0,575 EUR
/ bal. (0 )
0,420 EUR
/ bal. (0 )
1 ks (0,717 EUR / ks)
5 ks (0,467 EUR / ks) - F1
25 ks (0,420 EUR / ks)
25 ks (0,420 EUR / ks)
1 ks (0,717 EUR / ks)
5 ks (0,467 EUR / ks)
25 ks (0,420 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 biela
2 čierna
bal.
Do košíka
Roztvárajúca sa ihla na korálky 55 mm 020850
-15%
Dĺžka:
55 mm
Priemer drôtu:
0,5 mm
1,73 EUR
/ bal. (0 )
1,47 EUR
/ bal. (0 )
1,24 EUR
/ bal. (1 ks)
1,05 EUR
/ bal. (1 ks)
8,65 EUR
/ bal. (10 ks)
8,41 EUR
/ bal. (10 ks)
1 ks (1,05 EUR / ks)
10 ks (0,841 EUR / ks)
1 ks (1,05 EUR / ks)
10 ks (0,841 EUR / ks)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa perleť 10/0 - 2,3 mm 200970
Priemer:
2,3 mm
Prievlak:
0,8 mm
Perleť
0,099 EUR
/ bal. (0 )
2,18 EUR
/ bal. (20 g)
0,071 EUR
/ bal. (0 )
14,20 EUR
/ bal. (200 g)
0,071 EUR
/ bal. (0 )
25,60 EUR
/ bal. (400 g)
0,064 EUR
/ bal. (0 )
0,064 EUR
/ bal. (0 )
0,064 EUR
/ bal. (0 )
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,064 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g)
400 g (0,064 EUR / g)
-- vyberte variant --
46102 biela
57102 mliečna
38020 modrofialová
38070 modrá tmavá
38080 modrá námornícka
68050 modrá svetlá
28040 fialová tmavá
37175 ružová sv.
58586 žltá svetlá
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Ihly na korálky + navliekač 020944
Dĺžka:
55 mm
Priemer ihly:
0,45 mm
Sada:
6 + 1 ks
1,09 EUR
/ bal. (0 )
1,19 EUR
/ bal. (1 kar.)
7,77 EUR
/ bal. (10 kar.)
0,544 EUR
/ bal. (0 )
27,20 EUR
/ bal. (50 kar.)
1 kar. (1,19 EUR / kar.)
10 kar. (0,777 EUR / kar.) - F1
50 kar. (0,544 EUR / kar.) - F1
1 kar. (1,19 EUR / kar.)
10 kar. (0,777 EUR / kar.)
50 kar. (0,544 EUR / kar.)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Sklenené korálky ramš brúsené ohňovky 200999
Veľkosť:
3 - 20 mm
Prievlak:
0,8 - 1 mm
Reálne balenie:
50, 150, 500 g
0,140 EUR
/ bal. (0 )
7,70 EUR
/ bal. (50 g)
0,100 EUR
/ bal. (0 )
15,- EUR
/ bal. (150 g)
0,090 EUR
/ bal. (0 )
45,- EUR
/ bal. (500 g)
50 g (0,154 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g) - F1
500 g (0,090 EUR / g)
50 g (0,154 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g) - F1
500 g (0,090 EUR / g)
50 g (0,154 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g) - F1
500 g (0,090 EUR / g)
50 g (0,154 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g) - F1
500 g (0,090 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g) - F1
50 g (0,154 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g) - F1
500 g (0,090 EUR / g)
50 g (0,154 EUR / g)
150 g (0,100 EUR / g)
500 g (0,090 EUR / g)
-- vyberte variant --
1 mix náhodných variant
2 červená
3 fialová tmavá
4 modrá
5 zelená
8 pudrová
bal.
Do košíka
Súprava sklenených rokajlov v boxe 340501
Rozmery boxu:
8 x 8 x 1,7 cm
Hmotnosť obsahu:
cca 30 g
5,08 EUR
/ bal. (0 )
5,57 EUR
/ bal. (1 krab.)
10,88 EUR
/ bal. (3 krab.)
22,85 EUR
/ bal. (9 krab.)
1 krab. (5,57 EUR / krab.)
3 krab. (3,63 EUR / krab.) - F1
9 krab. (2,54 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,57 EUR / krab.)
3 krab. (3,63 EUR / krab.) - F1
9 krab. (2,54 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,57 EUR / krab.)
3 krab. (3,63 EUR / krab.) - F1
9 krab. (2,54 EUR / krab.) - F1
3 krab. (3,63 EUR / krab.) - F1
9 krab. (2,54 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,57 EUR / krab.)
3 krab. (3,63 EUR / krab.) - F1
9 krab. (2,54 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,57 EUR / krab.)
3 krab. (3,63 EUR / krab.)
9 krab. (2,54 EUR / krab.)
-- vyberte variant --
4 mix ružová
5 mix
9 mix čiernobiely
10 mix multikolor
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Roztváracia ihla na koráliky 100 mm 020786
Dĺžka:
101 mm
Priemer drôtu:
0,5 mm
2,15 EUR
/ bal. (0 )
2,15 EUR
/ bal. (1 ks)
1,50 EUR
/ bal. (0 )
15,02 EUR
/ bal. (10 ks)
1,50 EUR
/ bal. (0 )
1,50 EUR
/ bal. (0 )
150,20 EUR
/ bal. (100 ks)
1 ks (2,15 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks) - F1
1 ks (2,15 EUR / ks)
10 ks (1,50 EUR / ks)
-- vyberte variant --
100mm nikel
bal.
Do košíka
Drevené koráliky s tvárou Ø18 mm 200774
Priemer:
18 mm
Prievlak:
5 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,157 EUR
/ bal. (0 )
0,860 EUR
/ bal. (5 ks)
2,24 EUR
/ bal. (20 ks)
5,60 EUR
/ bal. (50 ks)
0,078 EUR
/ bal. (0 )
39,- EUR
/ bal. (500 ks)
0,078 EUR
/ bal. (0 )
5 ks (0,172 EUR / ks)
20 ks (0,112 EUR / ks)
50 ks (0,112 EUR / ks)
500 ks (0,078 EUR / ks) - F1
5 ks (0,172 EUR / ks)
20 ks (0,112 EUR / ks)
50 ks (0,112 EUR / ks)
500 ks (0,078 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø20 mm na macrame 210682
-35%
Priemer:
20 mm
Prievlak:
7 - 8 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Nelakované drevo
0,078 EUR
/ bal. (0 )
0,051 EUR
/ bal. (0 )
0,850 EUR
/ bal. (10 ks)
0,560 EUR
/ bal. (10 ks)
0,056 EUR
/ bal. (0 )
0,036 EUR
/ bal. (0 )
5,60 EUR
/ bal. (100 ks)
3,60 EUR
/ bal. (100 ks)
0,050 EUR
/ bal. (0 )
0,033 EUR
/ bal. (0 )
25,- EUR
/ bal. (500 ks)
16,50 EUR
/ bal. (500 ks)
10 ks (0,056 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks) - F1
500 ks (0,033 EUR / ks)
10 ks (0,056 EUR / ks)
100 ks (0,036 EUR / ks)
500 ks (0,033 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 prírodné
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø20 mm 340223
-40%
Priemer:
20 mm
Prievlak:
5 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,163 EUR
/ bal. (0 )
0,098 EUR
/ bal. (0 )
1,79 EUR
/ bal. (10 ks)
1,07 EUR
/ bal. (10 ks)
0,179 EUR
/ bal. (0 )
0,107 EUR
/ bal. (0 )
0,117 EUR
/ bal. (0 )
0,070 EUR
/ bal. (0 )
5,85 EUR
/ bal. (50 ks)
3,50 EUR
/ bal. (50 ks)
0,117 EUR
/ bal. (0 )
0,070 EUR
/ bal. (0 )
9,84 EUR
/ bal. (120 ks)
5,88 EUR
/ bal. (120 ks)
0,082 EUR
/ bal. (0 )
0,049 EUR
/ bal. (0 )
0,082 EUR
/ bal. (0 )
0,049 EUR
/ bal. (0 )
36,90 EUR
/ bal. (450 ks)
22,05 EUR
/ bal. (450 ks)
10 ks (0,107 EUR / ks)
50 ks (0,070 EUR / ks) - F1
120 ks (0,049 EUR / ks) - F1
10 ks (0,107 EUR / ks)
50 ks (0,070 EUR / ks)
120 ks (0,049 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Rokajl 5/0 - 4,5 mm perleťový, nepriehľadný 340179
Priemer:
4,5 mm
Prievlak:
1,2 mm
Perleť
0,049 EUR
/ bal. (0 )
2,65 EUR
/ bal. (50 g)
8,75 EUR
/ bal. (250 g)
10,80 EUR
/ bal. (450 g)
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
250 g (0,035 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g) - F1
450 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,053 EUR / g)
250 g (0,035 EUR / g)
450 g (0,024 EUR / g)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
141 biela lesk
141M multikolor
142 krémová svetlá
143 modrá svetlá
145 ružová svetlá
147 lososová svetlá
148L fialová kriedová
150 fialová lila
151 ružová ostrá sv.
152 žltá svetlá
154 mint
154.1 modrá nezábudková
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø15 mm 340182
Priemer:
15 mm
Prievlak:
6 - 7 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Nelakované drevo
0,091 EUR
/ bal. (0 )
2,- EUR
/ bal. (20 ks)
6,50 EUR
/ bal. (100 ks)
0,045 EUR
/ bal. (0 )
0,045 EUR
/ bal. (0 )
0,045 EUR
/ bal. (0 )
45,- EUR
/ bal. (1000 ks)
20 ks (0,100 EUR / ks)
100 ks (0,065 EUR / ks)
1000 ks (0,045 EUR / ks)
20 ks (0,100 EUR / ks)
100 ks (0,065 EUR / ks)
1000 ks (0,045 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Plastové koráliky Transparent Ø6 mm 200465
-40%
Priemer:
6 mm
Prievlak:
1,5 mm
Transparentné
0,042 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,046 EUR
/ bal. (0 )
0,028 EUR
/ bal. (0 )
0,920 EUR
/ bal. (20 g)
0,560 EUR
/ bal. (20 g)
0,030 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
0,030 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
9,- EUR
/ bal. (300 g)
5,40 EUR
/ bal. (300 g)
0,027 EUR
/ bal. (0 )
0,016 EUR
/ bal. (0 )
0,027 EUR
/ bal. (0 )
0,016 EUR
/ bal. (0 )
13,50 EUR
/ bal. (500 g)
8,- EUR
/ bal. (500 g)
20 g (0,028 EUR / g)
300 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
20 g (0,028 EUR / g)
300 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
20 g (0,028 EUR / g)
300 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
20 g (0,028 EUR / g)
300 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
300 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
20 g (0,028 EUR / g)
20 g (0,028 EUR / g)
300 g (0,018 EUR / g)
500 g (0,016 EUR / g)
-- vyberte variant --
6 čierna
10 Transparent
1 MIX multikolor
12 modrá kobaltová
2 MIX multikolor
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa 10/0 - 2,3 mm lesklé 200967
Priemer:
2,3 mm
Prievlak:
0,8 mm
Transparentné
0,123 EUR
/ bal. (0 )
2,70 EUR
/ bal. (20 g)
0,088 EUR
/ bal. (0 )
17,60 EUR
/ bal. (200 g)
0,088 EUR
/ bal. (0 )
28,- EUR
/ bal. (400 g)
0,070 EUR
/ bal. (0 )
0,070 EUR
/ bal. (0 )
0,070 EUR
/ bal. (0 )
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g) - F1
400 g (0,070 EUR / g) - F1
20 g (0,135 EUR / g)
200 g (0,088 EUR / g)
400 g (0,070 EUR / g)
-- vyberte variant --
00050 Transparent
90070 červená transparent
90090 červená karmínová transparent
20060 fialová slivka transparent
50220 zelená sv. transparent
30050 modrá královská transparent
50290 zelená tm.
02090 biela
10050 zlatá transparent
60030 modrá blankytná transparent
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Roztváracia ihla na korálky mix veľkostí v tube 6 ks 020871
Dĺžka:
4,5; 5,5; 7,5; 10; 11,5; 12,5 cm
Priemer drôtu:
0,26 mm
Sada:
6 ks
7,34 EUR
/ bal. (0 )
8,05 EUR
/ bal. (1 tuba)
15,72 EUR
/ bal. (3 tuba)
22,01 EUR
/ bal. (6 tuba)
1 tuba (8,05 EUR / tuba)
3 tuba (5,24 EUR / tuba) - F1
6 tuba (3,67 EUR / tuba) - F1
1 tuba (8,05 EUR / tuba)
3 tuba (5,24 EUR / tuba)
6 tuba (3,67 EUR / tuba)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Súprava plastových voskových korálikov v boxe 340500
Priemer:
4; 5; 6; 8; 10; 12; 14 mm
Prievlak:
1,2 - 2 mm
Rozmery boxu:
10 x 10 x 1,8 cm
Hmotnosť obsahu:
cca 28 g
Perleťový lesk
4,86 EUR
/ bal. (0 )
5,34 EUR
/ bal. (1 krab.)
17,37 EUR
/ bal. (5 krab.)
24,32 EUR
/ bal. (10 krab.)
1 krab. (5,34 EUR / krab.)
5 krab. (3,47 EUR / krab.) - F1
10 krab. (2,43 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,34 EUR / krab.)
5 krab. (3,47 EUR / krab.) - F1
10 krab. (2,43 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,34 EUR / krab.)
5 krab. (3,47 EUR / krab.) - F1
10 krab. (2,43 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,34 EUR / krab.)
5 krab. (3,47 EUR / krab.) - F1
10 krab. (2,43 EUR / krab.) - F1
5 krab. (3,47 EUR / krab.) - F1
10 krab. (2,43 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,34 EUR / krab.)
5 krab. (3,47 EUR / krab.)
10 krab. (2,43 EUR / krab.)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela
2 perlová
4 ružová svetlá
9 zelená
bal.
Do košíka
Rokajl 8/0 - 3 mm s prieťahom, žiarivé farby 340239
Priemer:
3 mm
Prievlak:
1 mm
Transparentné
S prieťahom
Žiarivé farby
0,029 EUR
/ bal. (0 )
1,60 EUR
/ bal. (50 g)
0,021 EUR
/ bal. (0 )
9,45 EUR
/ bal. (450 g)
20,25 EUR
/ bal. (1350 g)
50 g (0,032 EUR / g)
450 g (0,021 EUR / g)
1350 g (0,015 EUR / g) - F1
1350 g (0,015 EUR / g) - F1
50 g (0,032 EUR / g)
450 g (0,021 EUR / g)
1350 g (0,015 EUR / g) - F1
50 g (0,032 EUR / g)
450 g (0,021 EUR / g)
1350 g (0,015 EUR / g) - F1
50 g (0,032 EUR / g)
450 g (0,021 EUR / g)
1350 g (0,015 EUR / g)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
2203 pink
2216 modrá
2225 červená tmavá
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø16 mm 340221
Priemer:
16 mm
Prievlak:
4,5 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,073 EUR
/ bal. (0 )
4,- EUR
/ bal. (50 ks)
10,40 EUR
/ bal. (200 ks)
18,- EUR
/ bal. (500 ks)
28,80 EUR
/ bal. (800 ks)
0,036 EUR
/ bal. (0 )
50 ks (0,080 EUR / ks)
200 ks (0,052 EUR / ks) - F1
500 ks (0,036 EUR / ks) - F1
50 ks (0,080 EUR / ks)
200 ks (0,052 EUR / ks)
500 ks (0,036 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø25 mm 340173
-10%
Priemer:
25 mm
Prievlak:
7,5 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Nelakované drevo
0,188 EUR
/ bal. (0 )
0,169 EUR
/ bal. (0 )
2,06 EUR
/ bal. (10 ks)
1,85 EUR
/ bal. (10 ks)
0,134 EUR
/ bal. (0 )
0,121 EUR
/ bal. (0 )
13,40 EUR
/ bal. (100 ks)
12,10 EUR
/ bal. (100 ks)
0,121 EUR
/ bal. (0 )
0,084 EUR
/ bal. (0 )
27,83 EUR
/ bal. (230 ks)
19,32 EUR
/ bal. (230 ks)
0,121 EUR
/ bal. (0 )
0,084 EUR
/ bal. (0 )
0,121 EUR
/ bal. (0 )
0,084 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,185 EUR / ks)
100 ks (0,121 EUR / ks) - F1
230 ks (0,084 EUR / ks)
10 ks (0,185 EUR / ks)
100 ks (0,121 EUR / ks)
230 ks (0,084 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Perlová reťaz Ø6 mm 900381
Priemer:
6 mm
Návin:
3.0 m, 25.0 m
0,742 EUR
/ bal. (0 )
2,44 EUR
/ bal. (3 m)
6,36 EUR
/ bal. (12 m)
9,28 EUR
/ bal. (25 m)
0,371 EUR
/ bal. (0 )
3 m (0,814 EUR / m)
12 m (0,530 EUR / m) - F1
25 m (0,371 EUR / m)
3 m (0,814 EUR / m)
12 m (0,530 EUR / m) - F1
25 m (0,371 EUR / m)
3 m (0,814 EUR / m)
12 m (0,530 EUR / m) - F1
25 m (0,371 EUR / m)
12 m (0,530 EUR / m) - F1
3 m (0,814 EUR / m)
12 m (0,530 EUR / m)
25 m (0,371 EUR / m)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 biela perlová
2 strieborná
3 zlatá
bal.
Do košíka
Roztváracia ihla na koráliky 100 mm 020775
Dĺžka:
100 mm
Priemer drôtu:
0,5 mm
1,34 EUR
/ bal. (0 )
2,06 EUR
/ bal. (1 ks)
10,28 EUR
/ bal. (5 ks)
26,76 EUR
/ bal. (20 ks)
1,34 EUR
/ bal. (0 )
46,85 EUR
/ bal. (50 ks)
0,937 EUR
/ bal. (0 )
0,937 EUR
/ bal. (0 )
5 ks (2,06 EUR / ks)
20 ks (1,34 EUR / ks) - F1
50 ks (0,937 EUR / ks) - F1
5 ks (2,06 EUR / ks)
20 ks (1,34 EUR / ks)
50 ks (0,937 EUR / ks)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Plastové voskové korálky / perly Glance Metalic Ø6 mm 200789
-20%
Priemer:
6 mm
Prievlak:
1,8 mm
Reálne balenie:
20; 500 g
Metalický lesk
0,070 EUR
/ bal. (0 )
0,056 EUR
/ bal. (0 )
0,077 EUR
/ bal. (0 )
0,062 EUR
/ bal. (0 )
1,54 EUR
/ bal. (20 g)
1,24 EUR
/ bal. (20 g)
0,050 EUR
/ bal. (0 )
0,040 EUR
/ bal. (0 )
5,- EUR
/ bal. (100 g)
4,- EUR
/ bal. (100 g)
20,- EUR
/ bal. (500 g)
18,- EUR
/ bal. (500 g)
0,040 EUR
/ bal. (0 )
0,036 EUR
/ bal. (0 )
20 g (0,062 EUR / g)
100 g (0,040 EUR / g) - F1
500 g (0,036 EUR / g)
20 g (0,062 EUR / g)
100 g (0,040 EUR / g) - F1
500 g (0,036 EUR / g)
20 g (0,062 EUR / g)
100 g (0,040 EUR / g) - F1
500 g (0,036 EUR / g)
100 g (0,040 EUR / g) - F1
20 g (0,062 EUR / g)
100 g (0,040 EUR / g)
500 g (0,036 EUR / g)
-- vyberte variant --
1 zlatá svetlá
2 strieborná tmavá
4 strieborná
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Plastové korálky lístočky mix 9x14 mm 230486
Rozmery:
9 x 14 mm
Transparentné
0,058 EUR
/ bal. (0 )
0,063 EUR
/ bal. (0 )
3,15 EUR
/ bal. (50 g)
0,063 EUR
/ bal. (0 )
0,041 EUR
/ bal. (0 )
0,041 EUR
/ bal. (0 )
8,20 EUR
/ bal. (200 g)
14,50 EUR
/ bal. (500 g)
50 g (0,063 EUR / g)
200 g (0,041 EUR / g) - F1
500 g (0,029 EUR / g)
50 g (0,063 EUR / g)
200 g (0,041 EUR / g) - F1
500 g (0,029 EUR / g)
50 g (0,063 EUR / g)
200 g (0,041 EUR / g)
500 g (0,029 EUR / g)
-- vyberte variant --
oranžová mix
zelená mix
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø10 mm 340219
Priemer:
10 mm
Prievlak:
3 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,074 EUR
/ bal. (0 )
1,62 EUR
/ bal. (20 g)
5,30 EUR
/ bal. (100 g)
37,- EUR
/ bal. (1000 g)
20 g (0,081 EUR / g)
100 g (0,053 EUR / g) - F1
1000 g (0,037 EUR / g) - F1
20 g (0,081 EUR / g)
100 g (0,053 EUR / g)
1000 g (0,037 EUR / g)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa 10/0 - 2,3 mm 200968
Priemer:
2,3 mm
Prievlak:
0,8 mm
Nepriehľadný
0,101 EUR
/ bal. (0 )
2,22 EUR
/ bal. (20 g)
0,072 EUR
/ bal. (0 )
14,40 EUR
/ bal. (200 g)
0,072 EUR
/ bal. (0 )
23,20 EUR
/ bal. (400 g)
0,058 EUR
/ bal. (0 )
0,058 EUR
/ bal. (0 )
0,058 EUR
/ bal. (0 )
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g) - F1
400 g (0,058 EUR / g) - F1
20 g (0,111 EUR / g)
200 g (0,072 EUR / g)
400 g (0,058 EUR / g)
-- vyberte variant --
03050 biela
93170 červená
93190 červená tm.
63050 modrá blankytná
33020 modrá chrpová svetlá
23980 čierna
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Sklenená fľaštička s korkom 20x60 mm 780771
Priemer:
20 mm
Výška:
63 mm
Objem:
13 ml
0,354 EUR
/ bal. (0 )
2,72 EUR
/ bal. (5 fľaštička)
7,08 EUR
/ bal. (20 fľaštička)
0,248 EUR
/ bal. (0 )
49,60 EUR
/ bal. (200 fľaštička)
0,248 EUR
/ bal. (0 )
0,248 EUR
/ bal. (0 )
496,- EUR
/ bal. (2000 fľaštička)
0,248 EUR
/ bal. (0 )
20 fľaštička (0,354 EUR / fľaštička)
200 fľaštička (0,248 EUR / fľaštička) - F1
2000 fľaštička (0,248 EUR / fľaštička)
20 fľaštička (0,354 EUR / fľaštička)
200 fľaštička (0,248 EUR / fľaštička)
2000 fľaštička (0,248 EUR / fľaštička)
-- vyberte variant --
Transparent
bal.
Do košíka
Plastové korálky zvonček / sukienka 7x12 mm 340226
-30%
Priemer:
12 mm
Výška:
7 mm
Prievlak:
1 mm
Transparentné
0,061 EUR
/ bal. (0 )
0,043 EUR
/ bal. (0 )
1,34 EUR
/ bal. (20 g)
0,940 EUR
/ bal. (20 g)
4,40 EUR
/ bal. (100 g)
3,10 EUR
/ bal. (100 g)
17,50 EUR
/ bal. (500 g)
12,- EUR
/ bal. (500 g)
20 g (0,047 EUR / g)
100 g (0,031 EUR / g) - F1
500 g (0,024 EUR / g) - F1
20 g (0,047 EUR / g)
100 g (0,031 EUR / g) - F1
500 g (0,024 EUR / g) - F1
100 g (0,031 EUR / g) - F1
500 g (0,024 EUR / g) - F1
20 g (0,047 EUR / g)
100 g (0,031 EUR / g)
500 g (0,024 EUR / g)
-- vyberte variant --
mix č. 2
mix náhodných variant
5 Transparent
bal.
Do košíka
Súprava rokajl a flitre v plastovom boxe 340394
Rozmery boxu:
10 x 11 x 1,8 cm
Priemer:
2,3; 6,5 mm
6,18 EUR
/ bal. (0 )
4,82 EUR
/ bal. (1 sada)
10,48 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
3 sada (3,49 EUR / sada) - F1
1 sada (4,82 EUR / sada)
3 sada (3,49 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix náhodný
1 mix
2 čierno-bielo-šedá
3 mix farieb multikolor
4 modrá svetlá
5 ružová
6 čierno-bielo-šedá modrá
bal.
Do košíka
Guma / gumička plochá farebná šírka 1 mm 440545
-20%
Šírka:
1 mm
Návin:
8 - 10 m
Pružná
0,979 EUR
/ bal. (0 )
0,784 EUR
/ bal. (0 )
1,08 EUR
/ bal. (1 ks)
0,860 EUR
/ bal. (1 ks)
1,08 EUR
/ bal. (0 )
0,860 EUR
/ bal. (0 )
3,50 EUR
/ bal. (5 ks)
2,80 EUR
/ bal. (5 ks)
0,700 EUR
/ bal. (0 )
0,560 EUR
/ bal. (0 )
14,- EUR
/ bal. (25 ks)
11,20 EUR
/ bal. (25 ks)
0,560 EUR
/ bal. (0 )
0,448 EUR
/ bal. (0 )
0,560 EUR
/ bal. (0 )
0,448 EUR
/ bal. (0 )
0,560 EUR
/ bal. (0 )
0,448 EUR
/ bal. (0 )
0,560 EUR
/ bal. (0 )
0,448 EUR
/ bal. (0 )
25 ks (0,448 EUR / ks)
5 ks (0,560 EUR / ks)
25 ks (0,448 EUR / ks)
-- vyberte variant --
(1) mix
bal.
Do košíka
Perlová reťaz Ø4 mm 310194
-10%
Priemer:
4 mm
Návin:
24.0 m, 25.0 m
0,597 EUR
/ bal. (0 )
1,02 EUR
/ bal. (1 m)
0,918 EUR
/ bal. (1 m)
15,94 EUR
/ bal. (24 m)
14,33 EUR
/ bal. (24 m)
16,60 EUR
/ bal. (25 m)
14,93 EUR
/ bal. (25 m)
0,465 EUR
/ bal. (0 )
0,418 EUR
/ bal. (0 )
33,48 EUR
/ bal. (72 m)
30,10 EUR
/ bal. (72 m)
34,88 EUR
/ bal. (75 m)
31,35 EUR
/ bal. (75 m)
24 m (0,597 EUR / m)
72 m (0,418 EUR / m) - F1
24 m (0,597 EUR / m)
72 m (0,418 EUR / m)
75 m (0,418 EUR / m)
-- vyberte variant --
2 strieborná
bal.
Do košíka
Svadobné mašličky / voničky šírka 35 mm saténové 190195
Šírka mašličky:
35 mm
Balenie:
100 ks
0,478 EUR
/ bal. (0 )
3,73 EUR
/ bal. (10 ks)
37,30 EUR
/ bal. (100 ks)
0,338 EUR
/ bal. (0 )
101,40 EUR
/ bal. (300 ks)
0,338 EUR
/ bal. (0 )
0,338 EUR
/ bal. (0 )
338,- EUR
/ bal. (1000 ks)
100 ks (0,373 EUR / ks)
300 ks (0,338 EUR / ks) - F1
100 ks (0,373 EUR / ks)
300 ks (0,338 EUR / ks) - F1
100 ks (0,373 EUR / ks)
300 ks (0,338 EUR / ks) - F1
100 ks (0,373 EUR / ks)
100 ks (0,373 EUR / ks)
300 ks (0,338 EUR / ks) - F1
100 ks (0,373 EUR / ks)
100 ks (0,373 EUR / ks)
300 ks (0,338 EUR / ks) - F1
300 ks (0,338 EUR / ks) - F1
1000 ks (0,338 EUR / ks) - F1
100 ks (0,373 EUR / ks)
300 ks (0,338 EUR / ks)
1000 ks (0,338 EUR / ks)
-- vyberte variant --
4 biela
46 biela strieborná
2 ružová sv.
7 bordó
30 fialová lila
1 modrá svetlá
mix náhodných variant
51 modrá kobaltová
bal.
Do košíka
Sada rokajlov v boxe s náradím 340524
Rozmery boxu:
13 x 19 x 2 cm
Hmotnosť obsahu:
330 g
18,06 EUR
/ bal. (0 )
14,07 EUR
/ bal. (1 sada)
30,60 EUR
/ bal. (3 sada)
1 sada (14,07 EUR / sada)
3 sada (10,20 EUR / sada) - F1
1 sada (14,07 EUR / sada)
3 sada (10,20 EUR / sada)
-- vyberte variant --
1 viď obrázok
bal.
Do košíka
Drevené koráliky nelakované Ø18 mm 210860
Priemer:
18 mm
Prievlak:
4,5 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Nelakované drevo
0,164 EUR
/ bal. (0 )
1,80 EUR
/ bal. (10 ks)
0,117 EUR
/ bal. (0 )
0,117 EUR
/ bal. (0 )
0,117 EUR
/ bal. (0 )
11,70 EUR
/ bal. (100 ks)
0,082 EUR
/ bal. (0 )
49,20 EUR
/ bal. (600 ks)
10 ks (0,180 EUR / ks)
100 ks (0,117 EUR / ks) - F1
600 ks (0,082 EUR / ks)
10 ks (0,180 EUR / ks)
100 ks (0,117 EUR / ks)
600 ks (0,082 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Rokajl 8/0 - 3 mm nepriehľadný 340702
Priemer:
3 - 3,2 mm
Prievlak:
1 mm
0,021 EUR
/ bal. (0 )
1,20 EUR
/ bal. (50 g)
2,25 EUR
/ bal. (150 g)
4,95 EUR
/ bal. (450 g)
50 g (0,024 EUR / g)
150 g (0,015 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g) - F1
50 g (0,024 EUR / g)
150 g (0,015 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g) - F1
50 g (0,024 EUR / g)
150 g (0,015 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g) - F1
50 g (0,024 EUR / g)
150 g (0,015 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g) - F1
50 g (0,024 EUR / g)
150 g (0,015 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g) - F1
50 g (0,024 EUR / g)
150 g (0,015 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g) - F1
50 g (0,024 EUR / g)
150 g (0,015 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g) - F1
50 g (0,024 EUR / g)
150 g (0,015 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g) - F1
50 g (0,024 EUR / g)
150 g (0,015 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g) - F1
150 g (0,015 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g) - F1
50 g (0,024 EUR / g)
150 g (0,015 EUR / g)
450 g (0,011 EUR / g)
-- vyberte variant --
biela
9945 červená
čierna
mix náhodných variant
1363 modrá azuro
K50 oranžová
9993 ružová sv.
K48 šedomodrá
K47 zelená
9982 žltá
bal.
Do košíka
Sklenené korálky ramš brúsené ohňovky 2. akosť 200550
-30%
Veľkosť:
3 - 8 mm
Prievlak:
cca 1 mm
0,074 EUR
/ bal. (0 )
0,052 EUR
/ bal. (0 )
2,65 EUR
/ bal. (50 g)
1,85 EUR
/ bal. (50 g)
42,- EUR
/ bal. (1000 g)
30,- EUR
/ bal. (1000 g)
50 g (0,037 EUR / g)
1000 g (0,030 EUR / g)
50 g (0,037 EUR / g)
1000 g (0,030 EUR / g)
50 g (0,037 EUR / g)
1000 g (0,030 EUR / g)
-- vyberte variant --
1 Transparent biela
2 čierna
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Plastové korálky lístočky mix 5x10 mm 230487
Rozmery:
5 x 10 mm
Transparentné
0,055 EUR
/ bal. (0 )
0,061 EUR
/ bal. (0 )
1,22 EUR
/ bal. (20 g)
0,039 EUR
/ bal. (0 )
3,90 EUR
/ bal. (100 g)
14,- EUR
/ bal. (500 g)
20 g (0,061 EUR / g)
100 g (0,039 EUR / g) - F1
500 g (0,028 EUR / g)
20 g (0,061 EUR / g)
100 g (0,039 EUR / g)
500 g (0,028 EUR / g)
-- vyberte variant --
2 mix zelená
bal.
Do košíka
Súprava plastových voskových korálikov v boxe 340573
Priemer:
4 - 10 mm
Prievlak:
1,2 - 2 mm
Dĺžka gumy:
1,8 m
Rozmery boxu:
6,5 x 13 x 2 cm
Perleťový lesk
5,09 EUR
/ bal. (0 )
5,09 EUR
/ bal. (1 krab.)
10,68 EUR
/ bal. (3 krab.)
3,56 EUR
/ bal. (0 )
1 krab. (5,09 EUR / krab.)
3 krab. (3,56 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,09 EUR / krab.)
3 krab. (3,56 EUR / krab.)
-- vyberte variant --
mix náhodný
bal.
Do košíka
Sklenené korálky ramš tvarované 200552
Veľkosť:
cca 4 - 20 mm
Prievlak:
1 - 2 mm
0,111 EUR
/ bal. (0 )
4,35 EUR
/ bal. (50 g)
0,087 EUR
/ bal. (0 )
0,087 EUR
/ bal. (0 )
23,70 EUR
/ bal. (300 g)
0,079 EUR
/ bal. (0 )
0,079 EUR
/ bal. (0 )
79,- EUR
/ bal. (1000 g)
50 g (0,087 EUR / g)
300 g (0,079 EUR / g) - F1
50 g (0,087 EUR / g)
300 g (0,079 EUR / g) - F1
50 g (0,087 EUR / g)
300 g (0,079 EUR / g) - F1
300 g (0,079 EUR / g) - F1
50 g (0,087 EUR / g)
300 g (0,079 EUR / g) - F1
50 g (0,087 EUR / g)
300 g (0,079 EUR / g) - F1
50 g (0,087 EUR / g)
300 g (0,079 EUR / g)
-- vyberte variant --
2 modrá královská
17 pink
20 čierna
25 zelená
34 biela čierna
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Perlová reťaz Ø3 mm snehovo biela 900382
Priemer:
3 mm
Návin:
3.0 m, 25.0 m
0,594 EUR
/ bal. (0 )
0,651 EUR
/ bal. (1 m)
1,95 EUR
/ bal. (3 m)
5,09 EUR
/ bal. (12 m)
7,43 EUR
/ bal. (25 m)
3 m (0,651 EUR / m)
12 m (0,424 EUR / m) - F1
25 m (0,297 EUR / m)
3 m (0,651 EUR / m)
12 m (0,424 EUR / m)
25 m (0,297 EUR / m)
-- vyberte variant --
biela snehová
bal.
Do košíka
Rokajl 6/0 - 4 mm s prieťahom, žiarivé farby 200918
Priemer:
4 mm
Prievlak:
1,2 mm
Transparentné
S prieťahom
Žiarivé farby
0,022 EUR
/ bal. (0 )
1,20 EUR
/ bal. (50 g)
4,- EUR
/ bal. (250 g)
4,95 EUR
/ bal. (450 g)
0,016 EUR
/ bal. (0 )
0,011 EUR
/ bal. (0 )
0,011 EUR
/ bal. (0 )
0,011 EUR
/ bal. (0 )
0,011 EUR
/ bal. (0 )
0,011 EUR
/ bal. (0 )
0,011 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,024 EUR / g)
250 g (0,016 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g)
50 g (0,024 EUR / g)
250 g (0,016 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g)
50 g (0,024 EUR / g)
250 g (0,016 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g)
50 g (0,024 EUR / g)
250 g (0,016 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g)
450 g (0,011 EUR / g)
450 g (0,011 EUR / g)
50 g (0,024 EUR / g)
250 g (0,016 EUR / g) - F1
450 g (0,011 EUR / g)
50 g (0,024 EUR / g)
450 g (0,011 EUR / g)
50 g (0,024 EUR / g)
250 g (0,016 EUR / g)
450 g (0,011 EUR / g)
-- vyberte variant --
181 biela
183B modrá azurová
184R zelená sv.
185B červená
185R ružová neon
189 čierna
813B fialová gebera
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Samolepiace perly na lepiacom prúžku Ø4 mm 730154
Priemer:
4 mm
Balenie:
308 ks
Samolepiaca
2,- EUR
/ bal. (0 )
2,20 EUR
/ bal. (1 kar.)
1,43 EUR
/ bal. (0 )
4,29 EUR
/ bal. (3 kar.)
12,02 EUR
/ bal. (12 kar.)
1,- EUR
/ bal. (0 )
1,- EUR
/ bal. (0 )
1 kar. (2,20 EUR / kar.)
3 kar. (1,43 EUR / kar.) - F1
12 kar. (1,- EUR / kar.)
1 kar. (2,20 EUR / kar.)
3 kar. (1,43 EUR / kar.)
12 kar. (1,- EUR / kar.)
-- vyberte variant --
1 mliečna
bal.
Do košíka
Drevené koráliky s tváričkami Ø14 mm 200838
Priemer:
14 mm
Prievlak:
4 mm
Lakované
Veľkoprievlakové koráliky
0,099 EUR
/ bal. (0 )
0,109 EUR
/ bal. (0 )
1,09 EUR
/ bal. (10 ks)
0,071 EUR
/ bal. (0 )
3,55 EUR
/ bal. (50 ks)
0,049 EUR
/ bal. (0 )
24,50 EUR
/ bal. (500 ks)
0,049 EUR
/ bal. (0 )
0,049 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,109 EUR / ks)
50 ks (0,071 EUR / ks) - F1
500 ks (0,049 EUR / ks) - F1
10 ks (0,109 EUR / ks)
50 ks (0,071 EUR / ks)
500 ks (0,049 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodné
bal.
Do košíka
Sklenené korálky ramš tvarované 2. akosť 200551
-30%
Veľkosť:
cca 3 - 20 mm
Prievlak:
cca 1 mm
0,074 EUR
/ bal. (0 )
0,052 EUR
/ bal. (0 )
2,65 EUR
/ bal. (50 g)
1,85 EUR
/ bal. (50 g)
0,081 EUR
/ bal. (0 )
0,057 EUR
/ bal. (0 )
0,053 EUR
/ bal. (0 )
0,037 EUR
/ bal. (0 )
0,053 EUR
/ bal. (0 )
0,037 EUR
/ bal. (0 )
0,053 EUR
/ bal. (0 )
0,037 EUR
/ bal. (0 )
0,053 EUR
/ bal. (0 )
0,037 EUR
/ bal. (0 )
42,- EUR
/ bal. (1000 g)
30,- EUR
/ bal. (1000 g)
1000 g (0,030 EUR / g)
50 g (0,037 EUR / g)
50 g (0,037 EUR / g)
1000 g (0,030 EUR / g)
-- vyberte variant --
2 čierna
7 biela
bal.
Do košíka
Drevené koráliky s tvárou Ø18 mm 200153
-45%
Priemer:
18 mm
Prievlak:
4 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,111 EUR
/ bal. (0 )
0,061 EUR
/ bal. (0 )
0,122 EUR
/ bal. (0 )
0,067 EUR
/ bal. (0 )
1,22 EUR
/ bal. (10 ks)
0,670 EUR
/ bal. (10 ks)
0,079 EUR
/ bal. (0 )
0,044 EUR
/ bal. (0 )
3,95 EUR
/ bal. (50 ks)
2,20 EUR
/ bal. (50 ks)
0,064 EUR
/ bal. (0 )
0,039 EUR
/ bal. (0 )
32,- EUR
/ bal. (500 ks)
19,50 EUR
/ bal. (500 ks)
10 ks (0,067 EUR / ks)
50 ks (0,044 EUR / ks) - F1
500 ks (0,039 EUR / ks)
10 ks (0,067 EUR / ks)
50 ks (0,044 EUR / ks)
500 ks (0,039 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodné
bal.
Do košíka
Plastové koráliky lístočky mix tvarov aj veľkostí 340635
Rozmery:
č. 1, 2, 3 13 x 17 - 25 x 50 mm
Rozmery:
č. 4: 20 x 21 mm
Prievlak:
1,8 mm
Transparentné
0,055 EUR
/ bal. (0 )
1,22 EUR
/ bal. (20 g)
3,90 EUR
/ bal. (100 g)
14,- EUR
/ bal. (500 g)
20 g (0,061 EUR / g)
100 g (0,039 EUR / g) - F1
500 g (0,028 EUR / g) - F1
20 g (0,061 EUR / g)
100 g (0,039 EUR / g) - F1
500 g (0,028 EUR / g) - F1
20 g (0,061 EUR / g)
100 g (0,039 EUR / g) - F1
500 g (0,028 EUR / g) - F1
20 g (0,061 EUR / g)
100 g (0,039 EUR / g) - F1
500 g (0,028 EUR / g) - F1
100 g (0,039 EUR / g) - F1
500 g (0,028 EUR / g) - F1
20 g (0,061 EUR / g)
100 g (0,039 EUR / g)
500 g (0,028 EUR / g)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 oranžová
2 zelená
3 zelená malachitová
4 zelená
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa hladké tyčky 4,5 mm 200024
Dĺžka:
4,5 mm
Priemer:
1,8 mm
Prievlak:
0,75 mm
S prieťahom
0,089 EUR
/ bal. (0 )
1,96 EUR
/ bal. (20 g)
12,80 EUR
/ bal. (200 g)
0,064 EUR
/ bal. (0 )
22,80 EUR
/ bal. (400 g)
0,057 EUR
/ bal. (0 )
0,057 EUR
/ bal. (0 )
20 g (0,098 EUR / g)
200 g (0,064 EUR / g) - F1
400 g (0,057 EUR / g) - F1
20 g (0,098 EUR / g)
200 g (0,064 EUR / g) - F1
400 g (0,057 EUR / g) - F1
20 g (0,098 EUR / g)
200 g (0,064 EUR / g) - F1
400 g (0,057 EUR / g) - F1
200 g (0,064 EUR / g) - F1
400 g (0,057 EUR / g) - F1
20 g (0,098 EUR / g)
200 g (0,064 EUR / g)
400 g (0,057 EUR / g)
-- vyberte variant --
78102 strieborná
17020 zlatá svetlá
97050 červená
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Plastové koráliky Transparent Ø8 mm 200466
-45%
Priemer:
8 mm
Prievlak:
1,5 mm
Transparentné
0,045 EUR
/ bal. (0 )
0,025 EUR
/ bal. (0 )
0,050 EUR
/ bal. (0 )
0,027 EUR
/ bal. (0 )
1,- EUR
/ bal. (20 g)
0,540 EUR
/ bal. (20 g)
0,032 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
3,20 EUR
/ bal. (100 g)
1,80 EUR
/ bal. (100 g)
0,029 EUR
/ bal. (0 )
0,016 EUR
/ bal. (0 )
14,50 EUR
/ bal. (500 g)
8,- EUR
/ bal. (500 g)
20 g (0,027 EUR / g)
100 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
20 g (0,027 EUR / g)
100 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
100 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
20 g (0,027 EUR / g)
100 g (0,018 EUR / g) - F1
500 g (0,016 EUR / g) - F1
20 g (0,027 EUR / g)
100 g (0,018 EUR / g)
500 g (0,016 EUR / g)
-- vyberte variant --
2 Transparent
5 čierna
MIX 2 multikolor
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Rokajl 12/0 - 2 mm transparent frosted 340485
Priemer:
2 mm
Prievlak:
0,8 mm
Matný
0,038 EUR
/ bal. (0 )
2,10 EUR
/ bal. (50 g)
5,40 EUR
/ bal. (200 g)
8,55 EUR
/ bal. (450 g)
9,50 EUR
/ bal. (500 g)
0,019 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,042 EUR / g)
200 g (0,027 EUR / g) - F1
450 g (0,019 EUR / g)
200 g (0,027 EUR / g) - F1
450 g (0,019 EUR / g)
50 g (0,042 EUR / g)
200 g (0,027 EUR / g) - F1
450 g (0,019 EUR / g)
50 g (0,042 EUR / g)
200 g (0,027 EUR / g)
450 g (0,019 EUR / g)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (M1) mliečna
5 (M12) šedá
bal.
Do košíka
Sada rokajlov v boxe 340399
-36%
Priemer:
2,3 mm
Prievlak:
0,8 mm
Rozmery boxu:
8 x 8 x 1,5 cm
Hmotnosť obsahu:
cca 50 g
Matný
6,51 EUR
/ bal. (0 )
4,56 EUR
/ bal. (0 )
5,08 EUR
/ bal. (1 sada)
3,26 EUR
/ bal. (1 sada)
27,40 EUR
/ bal. (6 sada)
17,59 EUR
/ bal. (6 sada)
1 sada (3,26 EUR / sada)
6 sada (2,93 EUR / sada) - F1
1 sada (3,26 EUR / sada)
6 sada (2,93 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix farieb
bal.
Do košíka
Rokajl 15/0 - 1,5 mm s prieťahom 340483
-30%
Priemer:
1,5 mm
Prievlak:
0,7 mm
Transparentné
S prieťahom
0,053 EUR
/ bal. (0 )
0,037 EUR
/ bal. (0 )
2,90 EUR
/ bal. (50 g)
2,05 EUR
/ bal. (50 g)
17,10 EUR
/ bal. (450 g)
11,70 EUR
/ bal. (450 g)
30,60 EUR
/ bal. (900 g)
21,60 EUR
/ bal. (900 g)
50 g (0,041 EUR / g)
450 g (0,026 EUR / g)
900 g (0,024 EUR / g) - F1
50 g (0,041 EUR / g)
450 g (0,026 EUR / g)
900 g (0,024 EUR / g) - F1
450 g (0,026 EUR / g)
50 g (0,041 EUR / g)
450 g (0,026 EUR / g)
900 g (0,024 EUR / g)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
4 (813) ružová sv.
6 (820) zelená pastelová
bal.
Do košíka
Plastové korálky kvet / sukienka Ø25-29 mm 200430
-30%
Priemer:
25; 29 mm
Prievlak:
1 mm
Transparentné
0,056 EUR
/ bal. (0 )
0,039 EUR
/ bal. (0 )
0,061 EUR
/ bal. (0 )
0,043 EUR
/ bal. (0 )
1,22 EUR
/ bal. (20 ks)
0,860 EUR
/ bal. (20 ks)
0,040 EUR
/ bal. (0 )
0,028 EUR
/ bal. (0 )
4,- EUR
/ bal. (100 ks)
2,80 EUR
/ bal. (100 ks)
0,028 EUR
/ bal. (0 )
0,019 EUR
/ bal. (0 )
0,028 EUR
/ bal. (0 )
0,019 EUR
/ bal. (0 )
14,- EUR
/ bal. (500 ks)
9,50 EUR
/ bal. (500 ks)
22,40 EUR
/ bal. (800 ks)
15,20 EUR
/ bal. (800 ks)
0,028 EUR
/ bal. (0 )
0,019 EUR
/ bal. (0 )
20 ks (0,043 EUR / ks)
100 ks (0,028 EUR / ks) - F1
20 ks (0,043 EUR / ks)
100 ks (0,028 EUR / ks) - F1
800 ks (0,019 EUR / ks)
20 ks (0,043 EUR / ks)
100 ks (0,028 EUR / ks) - F1
800 ks (0,019 EUR / ks)
20 ks (0,043 EUR / ks)
100 ks (0,028 EUR / ks) - F1
100 ks (0,028 EUR / ks) - F1
20 ks (0,043 EUR / ks)
100 ks (0,028 EUR / ks) - F1
800 ks (0,019 EUR / ks)
20 ks (0,043 EUR / ks)
100 ks (0,028 EUR / ks)
800 ks (0,019 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 (14) červená rumelka
4 (04) - 29 mm ružový oleander
7 (01) - 25 mm Transparent
14 (61) - 29 mm fialová purpura
17 (22) - 29 mm žltá svetlá
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Rokajl 8/0 - 3 mm metalický, nepriehľadný 200984
-35%
Priemer:
3 mm
Prievlak:
1 mm
Metalický lesk
0,027 EUR
/ bal. (0 )
0,018 EUR
/ bal. (0 )
1,50 EUR
/ bal. (50 g)
0,950 EUR
/ bal. (50 g)
2,85 EUR
/ bal. (150 g)
1,95 EUR
/ bal. (150 g)
8,55 EUR
/ bal. (450 g)
5,85 EUR
/ bal. (450 g)
7,20 EUR
/ bal. (450 g)
4,50 EUR
/ bal. (450 g)
0,016 EUR
/ bal. (0 )
0,010 EUR
/ bal. (0 )
0,016 EUR
/ bal. (0 )
0,010 EUR
/ bal. (0 )
50 g (0,019 EUR / g)
150 g (0,013 EUR / g) - F1
450 g (0,010 EUR / g) - F1
50 g (0,019 EUR / g)
150 g (0,013 EUR / g)
450 g (0,010 EUR / g)
-- vyberte variant --
QK45.1 starozlatá
bal.
Do košíka
Veľké drevené korále nelakované Ø40 mm 340449
Priemer:
40 mm
Prievlak:
6,5 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Nelakované drevo
0,816 EUR
/ bal. (0 )
0,583 EUR
/ bal. (0 )
2,33 EUR
/ bal. (4 ks)
0,350 EUR
/ bal. (0 )
0,350 EUR
/ bal. (0 )
7,- EUR
/ bal. (20 ks)
0,350 EUR
/ bal. (0 )
0,350 EUR
/ bal. (0 )
4 ks (0,583 EUR / ks)
20 ks (0,350 EUR / ks) - F1
4 ks (0,583 EUR / ks)
20 ks (0,350 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa točené tyčky 30 mm 200722
Priemer:
2,3 mm
Dĺžka:
30 mm
Prievlak:
0,8 mm
S prieťahom
0,082 EUR
/ bal. (0 )
1,80 EUR
/ bal. (20 g)
0,059 EUR
/ bal. (0 )
11,80 EUR
/ bal. (200 g)
0,059 EUR
/ bal. (0 )
21,20 EUR
/ bal. (400 g)
0,053 EUR
/ bal. (0 )
0,053 EUR
/ bal. (0 )
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,059 EUR / g) - F1
400 g (0,053 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,059 EUR / g) - F1
400 g (0,053 EUR / g) - F1
200 g (0,059 EUR / g) - F1
400 g (0,053 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,059 EUR / g) - F1
400 g (0,053 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,059 EUR / g)
400 g (0,053 EUR / g)
-- vyberte variant --
78102 strieborná
17020 zlatá svetlá
97070 červená
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Súprava plastových voskových korálikov v boxe 340574
Priemer:
4; 5; 6; 8; 10 mm
Prievlak:
1,2 - 2 mm
Dĺžka gumy:
1,8 m
Rozmery boxu:
10 x 17 x 2 cm
Perleťový lesk
5,62 EUR
/ bal. (0 )
5,62 EUR
/ bal. (1 krab.)
11,81 EUR
/ bal. (3 krab.)
3,94 EUR
/ bal. (0 )
1 krab. (5,62 EUR / krab.)
3 krab. (3,94 EUR / krab.) - F1
1 krab. (5,62 EUR / krab.)
3 krab. (3,94 EUR / krab.)
-- vyberte variant --
mix náhodný
bal.
Do košíka
Sklenené voskové perly vrúbkované Ø4 mm 340670
-10%
Priemer:
4 mm
Prievlak:
0,8 mm
Perleťový lesk
0,089 EUR
/ bal. (0 )
0,080 EUR
/ bal. (0 )
1,96 EUR
/ bal. (20 g)
1,76 EUR
/ bal. (20 g)
3,84 EUR
/ bal. (60 g)
3,42 EUR
/ bal. (60 g)
11,40 EUR
/ bal. (200 g)
9,80 EUR
/ bal. (200 g)
28,50 EUR
/ bal. (500 g)
24,50 EUR
/ bal. (500 g)
20 g (0,088 EUR / g)
60 g (0,057 EUR / g) - F1
200 g (0,049 EUR / g) - F1
20 g (0,088 EUR / g)
60 g (0,057 EUR / g) - F1
200 g (0,049 EUR / g) - F1
20 g (0,088 EUR / g)
60 g (0,057 EUR / g)
200 g (0,049 EUR / g)
-- vyberte variant --
1 biela
2 krémová svetlá
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa 20mm krútené tyčky 200961
Dĺžka:
20 mm
Priemer:
2,3 mm
Prievlak:
0,8 mm
S prieťahom
0,099 EUR
/ bal. (0 )
2,18 EUR
/ bal. (20 g)
0,071 EUR
/ bal. (0 )
14,20 EUR
/ bal. (200 g)
0,071 EUR
/ bal. (0 )
22,80 EUR
/ bal. (400 g)
0,057 EUR
/ bal. (0 )
0,057 EUR
/ bal. (0 )
0,057 EUR
/ bal. (0 )
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,057 EUR / g) - F1
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,057 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,057 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g) - F1
400 g (0,057 EUR / g) - F1
20 g (0,109 EUR / g)
200 g (0,071 EUR / g)
400 g (0,057 EUR / g)
-- vyberte variant --
78102 strieborná
17020 zlatá svetlá
67010 modrá azuro
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa tyčky 6 mm 200960
Dĺžka:
6 mm
Priemer:
2,1 mm
Prievlak:
0,8 mm
S prieťahom
Transparentné
0,082 EUR
/ bal. (0 )
1,80 EUR
/ bal. (20 g)
5,80 EUR
/ bal. (100 g)
10,40 EUR
/ bal. (200 g)
0,058 EUR
/ bal. (0 )
0,052 EUR
/ bal. (0 )
0,052 EUR
/ bal. (0 )
0,052 EUR
/ bal. (0 )
0,052 EUR
/ bal. (0 )
0,052 EUR
/ bal. (0 )
20 g (0,090 EUR / g)
100 g (0,058 EUR / g) - F1
200 g (0,052 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
100 g (0,058 EUR / g)
200 g (0,052 EUR / g)
-- vyberte variant --
78102 strieborná
bal.
Do košíka
Ihly na korálky zahnuté 010996
-40%
Dĺžka:
19 cm
Priemer drôtu:
0,6 mm
0,902 EUR
/ bal. (0 )
0,541 EUR
/ bal. (0 )
2,97 EUR
/ bal. (3 ks)
1,78 EUR
/ bal. (3 ks)
5,80 EUR
/ bal. (9 ks)
3,48 EUR
/ bal. (9 ks)
17,40 EUR
/ bal. (30 ks)
10,44 EUR
/ bal. (30 ks)
3 ks (0,594 EUR / ks)
9 ks (0,387 EUR / ks) - F1
30 ks (0,348 EUR / ks) - F1
3 ks (0,594 EUR / ks)
9 ks (0,387 EUR / ks)
30 ks (0,348 EUR / ks)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Drevené koráliky nelakované oválik 18x20 mm 210713
-45%
Rozmery:
18 x 20 mm
Prievlak:
6-7 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,093 EUR
/ bal. (0 )
0,051 EUR
/ bal. (0 )
0,102 EUR
/ bal. (0 )
0,056 EUR
/ bal. (0 )
0,067 EUR
/ bal. (0 )
0,037 EUR
/ bal. (0 )
3,35 EUR
/ bal. (50 ks)
1,85 EUR
/ bal. (50 ks)
30,- EUR
/ bal. (500 ks)
16,50 EUR
/ bal. (500 ks)
0,060 EUR
/ bal. (0 )
0,033 EUR
/ bal. (0 )
50 ks (0,037 EUR / ks)
500 ks (0,033 EUR / ks)
50 ks (0,037 EUR / ks)
500 ks (0,033 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 prírodné
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa 8/0 - 3 mm s prieťahom 200963
Priemer:
3 mm
Prievlak:
1,1 mm
S prieťahom
0,082 EUR
/ bal. (0 )
1,80 EUR
/ bal. (20 g)
0,059 EUR
/ bal. (0 )
11,80 EUR
/ bal. (200 g)
0,059 EUR
/ bal. (0 )
21,20 EUR
/ bal. (400 g)
0,053 EUR
/ bal. (0 )
0,053 EUR
/ bal. (0 )
0,053 EUR
/ bal. (0 )
200 g (0,059 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,059 EUR / g) - F1
400 g (0,053 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,059 EUR / g) - F1
400 g (0,053 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,059 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,059 EUR / g) - F1
400 g (0,053 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,059 EUR / g) - F1
400 g (0,053 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,059 EUR / g)
400 g (0,053 EUR / g)
-- vyberte variant --
78102 strieborná
17020 zlatá svetlá
17050 zlatá
97070 červená
97090 červená
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Drevené korálky s tvárou Ø18 mm 340191
Priemer:
18 mm
Prievlak:
4,5 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,115 EUR
/ bal. (0 )
1,27 EUR
/ bal. (10 ks)
0,082 EUR
/ bal. (0 )
4,10 EUR
/ bal. (50 ks)
29,- EUR
/ bal. (500 ks)
0,058 EUR
/ bal. (0 )
0,058 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,127 EUR / ks)
50 ks (0,082 EUR / ks) - F1
500 ks (0,058 EUR / ks)
10 ks (0,127 EUR / ks)
50 ks (0,082 EUR / ks)
500 ks (0,058 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Drevené korálky s tvárou Ø25 mm 340409
Priemer:
25 mm
Prievlak:
5 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,305 EUR
/ bal. (0 )
1,68 EUR
/ bal. (5 ks)
10,90 EUR
/ bal. (50 ks)
15,30 EUR
/ bal. (100 ks)
0,153 EUR
/ bal. (0 )
0,153 EUR
/ bal. (0 )
0,153 EUR
/ bal. (0 )
5 ks (0,335 EUR / ks)
50 ks (0,218 EUR / ks) - F1
100 ks (0,153 EUR / ks)
5 ks (0,335 EUR / ks)
50 ks (0,218 EUR / ks)
100 ks (0,153 EUR / ks)
-- vyberte variant --
1 prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Drevené koráliky s tváričkami Ø18 mm 200839
Priemer:
18 mm
Prievlak:
4 mm
Lakované
Veľkoprievlakové koráliky
0,148 EUR
/ bal. (0 )
0,163 EUR
/ bal. (0 )
1,63 EUR
/ bal. (10 ks)
0,106 EUR
/ bal. (0 )
5,30 EUR
/ bal. (50 ks)
0,074 EUR
/ bal. (0 )
39,96 EUR
/ bal. (540 ks)
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks) - F1
540 ks (0,074 EUR / ks)
10 ks (0,163 EUR / ks)
50 ks (0,106 EUR / ks)
540 ks (0,074 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodné
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø12 mm 340491
-40%
Priemer:
12 mm
Prievlak:
3 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Nelakované drevo
0,051 EUR
/ bal. (0 )
0,031 EUR
/ bal. (0 )
1,12 EUR
/ bal. (20 g)
0,680 EUR
/ bal. (20 g)
3,70 EUR
/ bal. (100 g)
2,20 EUR
/ bal. (100 g)
9,90 EUR
/ bal. (300 g)
6,- EUR
/ bal. (300 g)
33,- EUR
/ bal. (1000 g)
20,- EUR
/ bal. (1000 g)
20 g (0,034 EUR / g)
100 g (0,022 EUR / g) - F1
300 g (0,020 EUR / g) - F1
20 g (0,034 EUR / g)
100 g (0,022 EUR / g)
300 g (0,020 EUR / g)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Perlová reťaz Ø4 mm 310345
-35%
Priemer:
4 mm
Návin:
2,5 m
1,48 EUR
/ bal. (0 )
0,965 EUR
/ bal. (0 )
1,63 EUR
/ bal. (1 cievka )
1,06 EUR
/ bal. (1 cievka )
5,30 EUR
/ bal. (5 cievka )
3,45 EUR
/ bal. (5 cievka )
23,85 EUR
/ bal. (25 cievka )
15,50 EUR
/ bal. (25 cievka )
23,85 EUR
/ bal. (25 cievka )
15,50 EUR
/ bal. (25 cievka )
1 cievka (1,06 EUR / cievka )
5 cievka (0,689 EUR / cievka ) - F1
25 cievka (0,620 EUR / cievka )
1 cievka (1,06 EUR / cievka )
5 cievka (0,689 EUR / cievka ) - F1
25 cievka (0,620 EUR / cievka )
1 cievka (1,06 EUR / cievka )
5 cievka (0,689 EUR / cievka )
25 cievka (0,620 EUR / cievka )
25 cievka (0,620 EUR / cievka )
-- vyberte variant --
2 strieborná
3 zlatá
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa 11/0 - 2 mm 200500
Priemer:
2 mm
Prievlak:
0,8 mm
Nepriehľadný
Transparentné
0,082 EUR
/ bal. (0 )
1,80 EUR
/ bal. (20 g)
0,058 EUR
/ bal. (0 )
11,60 EUR
/ bal. (200 g)
0,058 EUR
/ bal. (0 )
20,80 EUR
/ bal. (400 g)
0,052 EUR
/ bal. (0 )
0,052 EUR
/ bal. (0 )
0,052 EUR
/ bal. (0 )
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,058 EUR / g) - F1
400 g (0,052 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,058 EUR / g) - F1
400 g (0,052 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,058 EUR / g) - F1
400 g (0,052 EUR / g) - F1
20 g (0,090 EUR / g)
200 g (0,058 EUR / g)
400 g (0,052 EUR / g)
-- vyberte variant --
03050 biela
23980 čierna
90070 červená tm.
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø8 mm 340218
Priemer:
8 mm
Prievlak:
2 mm
Nelakované drevo
0,082 EUR
/ bal. (0 )
1,80 EUR
/ bal. (20 g)
5,80 EUR
/ bal. (100 g)
0,041 EUR
/ bal. (0 )
41,- EUR
/ bal. (1000 g)
20 g (0,090 EUR / g)
100 g (0,058 EUR / g) - F1
1000 g (0,041 EUR / g)
20 g (0,090 EUR / g)
100 g (0,058 EUR / g)
1000 g (0,041 EUR / g)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø10 mm 340211
-40%
Priemer:
10 mm
Prievlak:
2 - 3 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Nelakované drevo
0,053 EUR
/ bal. (0 )
0,032 EUR
/ bal. (0 )
1,74 EUR
/ bal. (30 g)
1,05 EUR
/ bal. (30 g)
4,56 EUR
/ bal. (120 g)
2,76 EUR
/ bal. (120 g)
15,30 EUR
/ bal. (450 g)
9,- EUR
/ bal. (450 g)
34,- EUR
/ bal. (1000 g)
20,- EUR
/ bal. (1000 g)
30 g (0,035 EUR / g)
120 g (0,023 EUR / g) - F1
450 g (0,020 EUR / g) - F1
30 g (0,035 EUR / g)
120 g (0,023 EUR / g)
450 g (0,020 EUR / g)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Drevené korálky nelakované Ø14 mm 340213
Priemer:
14 mm
Prievlak:
3 mm
Veľkoprievlakové koráliky
Nelakované drevo
0,045 EUR
/ bal. (0 )
1,96 EUR
/ bal. (40 ks)
6,40 EUR
/ bal. (200 ks)
8,80 EUR
/ bal. (400 ks)
26,40 EUR
/ bal. (1200 ks)
0,022 EUR
/ bal. (0 )
40 ks (0,049 EUR / ks)
200 ks (0,032 EUR / ks) - F1
400 ks (0,022 EUR / ks) - F1
40 ks (0,049 EUR / ks)
200 ks (0,032 EUR / ks)
400 ks (0,022 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Drevené koráliky s tvárou Ø22 mm 340406
Priemer:
22 mm
Prievlak:
5 mm
Nelakované drevo
Veľkoprievlakové koráliky
0,272 EUR
/ bal. (0 )
1,50 EUR
/ bal. (5 ks)
9,70 EUR
/ bal. (50 ks)
0,136 EUR
/ bal. (0 )
40,80 EUR
/ bal. (300 ks)
5 ks (0,299 EUR / ks)
50 ks (0,194 EUR / ks) - F1
300 ks (0,136 EUR / ks)
5 ks (0,299 EUR / ks)
50 ks (0,194 EUR / ks)
300 ks (0,136 EUR / ks)
-- vyberte variant --
prírodná svetlá
bal.
Do košíka
Rokajl 8/0 - 3 mm frosted AB 340484
Priemer:
3 mm
Prievlak:
1 mm
Matný
0,032 EUR
/ bal. (0 )
1,75 EUR
/ bal. (50 g)
10,35 EUR
/ bal. (450 g)
14,40 EUR
/ bal. (900 g)
450 g (0,023 EUR / g)
900 g (0,016 EUR / g) - F1
450 g (0,023 EUR / g)
900 g (0,016 EUR / g)
-- vyberte variant --
M165 malinová
bal.
Do košíka
Monofilový kvet Ø3-3,5 cm s perlami 390516
-20%
Priemer:
3 - 3,5 cm
0,256 EUR
/ bal. (0 )
0,204 EUR
/ bal. (0 )
0,280 EUR
/ bal. (1 ks)
0,224 EUR
/ bal. (1 ks)
2,80 EUR
/ bal. (10 ks)
2,24 EUR
/ bal. (10 ks)
0,183 EUR
/ bal. (0 )
0,146 EUR
/ bal. (0 )
0,183 EUR
/ bal. (0 )
0,146 EUR
/ bal. (0 )
9,15 EUR
/ bal. (50 ks)
7,30 EUR
/ bal. (50 ks)
25,60 EUR
/ bal. (200 ks)
23,40 EUR
/ bal. (200 ks)
0,128 EUR
/ bal. (0 )
0,117 EUR
/ bal. (0 )
0,128 EUR
/ bal. (0 )
0,117 EUR
/ bal. (0 )
0,128 EUR
/ bal. (0 )
0,117 EUR
/ bal. (0 )
10 ks (0,224 EUR / ks)
50 ks (0,146 EUR / ks) - F1
200 ks (0,117 EUR / ks) - F1
50 ks (0,146 EUR / ks) - F1
200 ks (0,117 EUR / ks) - F1
10 ks (0,224 EUR / ks)
50 ks (0,146 EUR / ks) - F1
200 ks (0,117 EUR / ks) - F1
10 ks (0,224 EUR / ks)
50 ks (0,146 EUR / ks)
200 ks (0,117 EUR / ks)
-- vyberte variant --
4 ružová sv.
9 mint
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Ihly na korálky 120 mm 020712
Dĺžka:
120 mm
Priemer ihly:
0,6 mm
Hrúbka ucha:
0,9 mm
Obsah balenia:
30 ks
3,30 EUR
/ bal. (0 )
3,62 EUR
/ bal. (1 sáčok)
2,36 EUR
/ bal. (0 )
7,07 EUR
/ bal. (3 sáčok)
16,49 EUR
/ bal. (10 sáčok)
1,65 EUR
/ bal. (0 )
164,90 EUR
/ bal. (100 sáčok)
1 sáčok (3,62 EUR / sáčok)
3 sáčok (2,36 EUR / sáčok) - F1
10 sáčok (1,65 EUR / sáčok) - F1
1 sáčok (3,62 EUR / sáčok)
3 sáčok (2,36 EUR / sáčok)
10 sáčok (1,65 EUR / sáčok)
-- vyberte variant --
nikel
bal.
Do košíka
Sada plastových koráliek v boxe zmrzlina 340398
-25%
Priemer:
6; 8 mm
Prievlak:
1,8 mm
Rozmery boxu:
7 x 14 x 3 cm
Perleťový lesk
4,28 EUR
/ bal. (0 )
5,71 EUR
/ bal. (1 sada)
4,28 EUR
/ bal. (1 sada)
25,68 EUR
/ bal. (5 sada)
19,26 EUR
/ bal. (5 sada)
1 sada (4,28 EUR / sada)
5 sada (3,85 EUR / sada) - F1
1 sada (4,28 EUR / sada)
5 sada (3,85 EUR / sada)
-- vyberte variant --
mix
bal.
Do košíka
Vianočná hviezda / vločka drôtený základ na korálkovanie Ø10,5 cm, 12,5 cm, 13,5 cm 890987
Priemer:
10,5; 12,5; 13,5 cm
Priemer drôtu:
0,8 mm
1,73 EUR
/ bal. (0 )
3,80 EUR
/ bal. (2 ks)
7,42 EUR
/ bal. (6 ks)
17,32 EUR
/ bal. (20 ks)
2 ks (1,90 EUR / ks)
6 ks (1,24 EUR / ks) - F1
20 ks (0,866 EUR / ks)
2 ks (1,90 EUR / ks)
6 ks (1,24 EUR / ks) - F1
20 ks (0,866 EUR / ks)
2 ks (1,90 EUR / ks)
6 ks (1,24 EUR / ks) - F1
20 ks (0,866 EUR / ks)
6 ks (1,24 EUR / ks) - F1
2 ks (1,90 EUR / ks)
6 ks (1,24 EUR / ks)
20 ks (0,866 EUR / ks)
-- vyberte variant --
mix náhodných variant
1 (Ø10,5 cm) platina
2 (Ø12,5 cm) platina
3 (Ø13,5 cm) platina
bal.
Do košíka
Samolepiace perly na lepiacom prúžku Ø5 mm 900996
-30%
Priemer:
5 mm
Balenie:
448 ks
Rozmery balenia:
10,5 x 31,5 cm
Samolepiaca
1,55 EUR
/ bal. (0 )
1,08 EUR
/ bal. (0 )
1,70 EUR
/ bal. (1 kar.)
1,19 EUR
/ bal. (1 kar.)
3,32 EUR
/ bal. (3 kar.)
2,33 EUR
/ bal. (3 kar.)
11,95 EUR
/ bal. (12 kar.)
8,36 EUR
/ bal. (12 kar.)
1 kar. (1,19 EUR / kar.)
3 kar. (0,775 EUR / kar.) - F1
12 kar. (0,697 EUR / kar.) - F1
1 kar. (1,19 EUR / kar.)
3 kar. (0,775 EUR / kar.) - F1
12 kar. (0,697 EUR / kar.) - F1
1 kar. (1,19 EUR / kar.)
3 kar. (0,775 EUR / kar.)
12 kar. (0,697 EUR / kar.)
-- vyberte variant --
1 strieborná
2 zlatá sv.
bal.
Do košíka
Rokajl Preciosa 6/0 - 4 mm 200499
Priemer:
4 mm
Prievlak:
1,5 mm
Transparentné
Nepriehľadný
0,059 EUR
/ bal. (0 )
1,30 EUR
/ bal. (20 g)
0,042 EUR
/ bal. (0 )
8,40 EUR
/ bal. (200 g)
0,042 EUR
/ bal. (0 )
15,20 EUR
/ bal. (400 g)
0,038 EUR
/ bal. (0 )
0,038 EUR
/ bal. (0 )
0,038 EUR
/ bal. (0 )
0,038 EUR
/ bal. (0 )
20 g (0,065 EUR / g)
200 g (0,042 EUR / g) - F1
400 g (0,038 EUR / g) - F1
20 g (0,065 EUR / g)
200 g (0,042 EUR / g) - F1
400 g (0,038 EUR / g) - F1
200 g (0,042 EUR / g) - F1
400 g (0,038 EUR / g) - F1
20 g (0,065 EUR / g)
200 g (0,042 EUR / g)
400 g (0,038 EUR / g)
-- vyberte variant --
03050 biela
23980 čierna
mix náhodných variant
bal.
Do košíka
Čakajte prosím, stránka sa načítáva...
Zobrazené
1 -
96
z
152
Na stránke:
12
24
48
96
1
2
© Stoklasa textilní galanterie s.r.o. 2026.